Jerkbait

Pa metram var nopirkt Skaistkalnes ielas veikalā
23.jūlijs 2020, 23:17 | links
 
kur pērkat 1mm florkarbonu?
23.jūlijs 2020, 20:44 | links
 
Flourokarbona pavadas gatavā veidā siesim nākamnedēļ, kad krava ienāks. Tad būs ar garantiju - Varivas fļuriks ar kvaliatīvām sakabēm. Bet - vislabāk pavadas siet pašiem , ja vajag - pamācīsim veikalā.

eholotes.lv, 10.jūlijs 2020, 23:10
ieskatījos jūsu lapā- pagaidām neatradu. Vēl nav jeb nemāku meklēt?))

badapiicka, 22.jūlijs 2020, 13:14

Mēs šodien ievadīsim sistēmā BFT hardmono un fluorokarbona pavadas, bet tik un tā paliekam pie viedokļa, ka BigBait versijā griezulis nav vajadzīgs un pareizi ir siet pavadu pa tiešo pie auklas. Tas nav grūti un ir droši pret kāta riņķiem, zālēm utt.

eholotes.lv, 23.jūlijs 2020, 10:27

jā, paldies, jau mācos siet.
23.jūlijs 2020, 20:42 | links
 
https://youtu.be/mDip4_e4c0U

mezgls, kurš ne reizi nav pievīlis

svens76, 23.jūlijs 2020, 11:25

tas rizutto nobeiguma mezgls+piededzināšana= interesants variants) Es sienu šo(nu, ok, mācos siet))) >>
https://www.youtube.com/watch?v=rGr22GBRboY&list=LLxPU8EoPxQSPOq5stT5R2hA&index=5&t=0s
23.jūlijs 2020, 20:42 | links
 
chillis [23.07.20]: svens76 [11:25]: https://youtu.be/mDip4_e4c0U

mezgls, kurš ne reizi nav pievīlisar lietoju šo, bet tik ap 60cm garu, jo riņķī tomēr ieķerās. Lietoju 1.0 flur. Tev caur riņķiem iet cauri šis mezgls?
iet
23.jūlijs 2020, 13:07 | links
 
Sveiki, īsti neorientējos šeit pa tēmu,bet varbūt šo lasa kāds MJ guru kas grib pievienoties uz asaru medībām Gaujas rēveļos? (Gulbenes novads).ja kas, dod ziņu Whatsapp 23477398 izbraucu no Lizuma ap 16:00
23.jūlijs 2020, 13:01 | links
 
svens76 [23.07.20]: https://youtu.be/mDip4_e4c0U

mezgls, kurš ne reizi nav pievīlis
ar lietoju šo, bet tik ap 60cm garu, jo riņķī tomēr ieķerās. Lietoju 1.0 flur. Tev caur riņķiem iet cauri šis mezgls?
23.jūlijs 2020, 12:52 | links
 
https://youtu.be/mDip4_e4c0U

mezgls, kurš ne reizi nav pievīlis
23.jūlijs 2020, 11:25 | links
 
Flourokarbona pavadas gatavā veidā siesim nākamnedēļ, kad krava ienāks. Tad būs ar garantiju - Varivas fļuriks ar kvaliatīvām sakabēm. Bet - vislabāk pavadas siet pašiem , ja vajag - pamācīsim veikalā.

eholotes.lv, 10.jūlijs 2020, 23:10
ieskatījos jūsu lapā- pagaidām neatradu. Vēl nav jeb nemāku meklēt?))

badapiicka, 22.jūlijs 2020, 13:14


Mēs šodien ievadīsim sistēmā BFT hardmono un fluorokarbona pavadas, bet tik un tā paliekam pie viedokļa, ka BigBait versijā griezulis nav vajadzīgs un pareizi ir siet pavadu pa tiešo pie auklas. Tas nav grūti un ir droši pret kāta riņķiem, zālēm utt.
23.jūlijs 2020, 10:27 | links
 
Flourokarbona pavadas gatavā veidā siesim nākamnedēļ, kad krava ienāks. Tad būs ar garantiju - Varivas fļuriks ar kvaliatīvām sakabēm. Bet - vislabāk pavadas siet pašiem , ja vajag - pamācīsim veikalā.

eholotes.lv, 10.jūlijs 2020, 23:10

ieskatījos jūsu lapā- pagaidām neatradu. Vēl nav jeb nemāku meklēt?))
22.jūlijs 2020, 13:14 | links
 
Labi,ja BB "copes garša" parādās pēc iespējas ātrāk, jo uz reklāmu pamata uzturēt vēlēšanos mētāt tos un neko neķert, tā ir kā ir.Modes lieta jau ir, sapircies loriņus esmu, bet pagaidām copes laiku veltu vairāk tam, kam vairāk ticu - džerkiem.
22.jūlijs 2020, 12:43 | links
 
21.jūlijs 2020, 12:07 | links
 
Man džerka pieredze nav tik liela bet daudz ko mācos un rezultāti ir.
Pacietība lielai līdakai vajag. Sākumā neķēru neko kamer nebija sava laiva, bet bija pamats no bernības usmas ezerā ka biju redzējis ka ir gan 7kg zandarti gan līdakas ar galvu kā spainis. Kamer neķēru neko zināju ka ir tādas lielas zivis ko nemāk noķert, mani tas mudināja mācīties. Kaut vai doma ka čoms izvilka vieteja dzirnavdīķī 14kg mammu velkot ārā zālē sapinušos vobleri.
BB Jaaprod ar domu ka vari aizbraukt mājās bez ne vienas copes, bet kad noķer lielo mednieku tad tas ir to vērts. Bet pieredzei krājoties tās tukšās copes paliek mazāk.
Lielākā Kļūda bija copēt pa pamestiem ezeriem kuri ir izkāsti, kur lielas zivis nav tik daudz.
Pec sezonas kad metu džerku un kolēģis voblerus varu pateikt ka rezultāts bija apmēram ja uz voblera noķer 7zivis ap mēru tad uz džerka 5gb.
mazliet vairāk atsijājas zemmēri bet normāli džerkojot viss ap mēru klūp 15busterim virsū.
Kad šajā sezonā sāku braukt uz citiem ezeriem tad arī parādījās lielākas līdakas, visa manis iedomātā teorija strādā tikai jamet tur kur ir tās zivis. Un ezeros kur tās zivis ir, viņas arī var noķert.
Nav man ne 12 ne 10kg bet viss vel priekšā:)
Interesanti ir mācīties un beigās noķert to lielo līdaku tur kur esi izdomājis kur viņai jādzīvo.
21.jūlijs 2020, 10:25 | links
 
Davis-Di [21.07.20]: Tas BB tagad baigā modes lieta, tā pat kā džerks bija pirms kādiem 12-15 gadiem. Pirms komentēšu tālāk, pastāstīšu pieredzi!


Es sāku džerkot 2002/2004 - precīzi neatceros - bet bija pirmie džerki (mūsdienās tos par džerkiem vairs neuzskatītu - lieli koka kluči - FOX uc.) uz vienu veco 5500 ambaduseru uztinu 0.4mm salmo pīto auklu un ar 2.4m pilku viena no pirmajām copēm pacēlu 8kg līdaku, tas paķēra... lai ari nebija PB.
Kas attiecas uz lielo silikonu tad es sāku jau paralēli džerkam lietot lielās jenzi un pat 30cm dropshot gumijas spiningojot ...
2012 laikam tiku pie pirmajiem MC rubber - uz džerka kātu bija baigi neērti mest MC rubber JR - 22cm kur nu lielo (mūsdienās 22cm ir mazais māneklis), līdz ar to saku velcēt Lielupē un iegādājos AGAT northen pike 240cm līdz 250gr, tad jau sāku mētāt arī.
Tad parādījās vēlāk cūkas - 2013-2014, izmēģināju dažādus kātus, ar 20cm nebija problēmu ar džerka kātu lidoja bet ar 23 jau bija diskomforts .... bet nu 23cm likās kosmoss, bija posms kad startēju Mammādabā un pa lielam smagās copes primāri asara lasīšana, un tad līdaka ... diezgan bieži sanāca ka džerks izglāba, diezgan vēlu ar parinieku Modžu kaņiera posmā džerks, 20cm cūka un 23 cūka iesitām 9x līdakas un pēc punktiem ilgi bijām labākajā rez. - protams ticu ka ar esošo pieredzi strādātu savādāk.
Šogad Modža Eholotes.lv Pike Fight 1. posmā pirmajā vietā, es ar puiku izpildīju plānu un biju desmitniekā ar visu nomudīšanos.
Esmu ar džerku atliecis 2/0 āķus, īr lūzuši āķi, ir nokosti un aizsviesti mānekļi - divas trofejas ir atsitušas karabīni un aizgājušas.
Līdaku skaitu rekordus esmu sev uzstādījis gan uz spininga, gan uz džerka - nu jau hvz 12 gadus ne vienam no tiem neesmu pietuvojies, bet izmēru ziņā rekordi krīt katru sezonu, trofeju rekordi pieklibo - ja pats un sev puiku esmu dabūjis 10+ klubiņā, tad mērķis uz 120+ ko nesanāk sasniegt, dažādu iemeslu pēc *&*&& !
Neesmu bučotājs, bet piekopju C&R, sezonas laikā 9x% zivju atlaižu, bet paņemu ko gribu apēst un ko nesanāk atlaist - arī šogad ir nācies nokaut metru 6.5kg lielumā, jo neļāvās atbrīvoties ..
Laikam drusku ir pieredze, lai arī kāda viņa ir - ar buršanos un bez pie detaļām. Uz taisnību nepretendēju - bet gribu paradīt pamatu manam komentāram.

-------
Un tagad komentārs:
Ja kādam liekas ka ar BB nevajag kausēt zivi un strādāt ar bremzi tad nav pietiekoši strādājis ar BB un laikam nav pietiekoši padirsis lielas zivis, ar BB vari izvilkt sņorīti kā nebijis, bet normāla līdaka dos pretsparu un tu nedrīksti izļurkāt āķa vietu vai atliekt āķus - līdz ar to, ja kāds stāsta ka Jūs izvelkat zivi kā ar vinču tā nav tiesa. Protams uz light ir cits stāsts - bet dabūt kaut ko tādu ir vienreiz mūžā, nevis regulāri ... pašam ir 11.4kg lielupē no 7m dziļuma ar 0.11mm auklu, šaubos ka man kas tāds vēlreiz gadīsies!
Nākamais ja tu ej ar BB tad tu mēģini piemānīt to lielo, protams gribās copes un priecājies arī par 70+ , bet tā ir rutīna - tev interesē tā lielā - tā ir cita domāšana, cita cope - tu nesūksties ja cope ir par 0, jo tu ar to rēķinies - tiesa gan ka uz 0 bieži nesanāk palikt (ja neskaita pēdējās 2x nedēļās, 2x reizes) un ja sanāk parasti ir kontakti, kāda atrādīšanās ko tu vari medīt vēlāk!

Noslēgums:
BB jā ir smags darbs - gan fizisks , gan emocionāls - ne katrs to var pavilkt un pieļauju ne katrs var to saprast,un tā pa lielam ja ielien tad tevi nelaiž vaļā! Kas tikai virspusēji pamēģina un sak runāt kā gudrinieki - viņi to tēmu nesaprot, jo nezina visu ko tas nozīmē līdz ar to orientējas ka viņi zin daudz - 90% no saviem 10-20% tēmas ko viņi aptver!
Ja strādā ar BB un orientējies uz lielu zivi - tu sāc pievērst uzmanību daudz apstākļiem - gaismai, gaismas leņķim, kādā virzienā būs zivs, kādas krasas mānekļi viņa labāk redzēs un būs vis iekārojamāks, kādas formas māneklis būs labāks ... un visbeidzot kur viņa būs.
Pats esmu izbijis mušotājs un BB atšķiras smaguma un izmēra ziņā, bet tēma izzināt dabu un pievarēt,apmānīt pretinieku ir tā pati!

Līdz ar to baudiet ko Jūs dariet - vienalga vai tas ir BB vai džerks vai light ... vai kas cits... ja apnīk pamainiet - sāciet karpas makšķerēt vai markas krāt utml.!

UH. gari sanāca,
Ar Cieņu,
Dāvis
super raksts:)
21.jūlijs 2020, 10:04 | links
 
BB un Džerks, tā ir štelle :)) nemainiitu ne pret ko :)
21.jūlijs 2020, 09:53 | links
 
Jā ar labiem kātiem jūt visu, līdz detaļām.
Un BB tēmā pat bieži ir vairāk copju kā uz parasto spiningu - it sevišķi rudenī, kā arī šādā karstā bezvēja laikā, kad pat zemmēri nereaģē uz spininga.
21.jūlijs 2020, 09:44 | links
 
Tas BB tagad baigā modes lieta, tā pat kā džerks bija pirms kādiem 12-15 gadiem. Pirms komentēšu tālāk, pastāstīšu pieredzi!


Es sāku džerkot 2002/2004 - precīzi neatceros - bet bija pirmie džerki (mūsdienās tos par džerkiem vairs neuzskatītu - lieli koka kluči - FOX uc.) uz vienu veco 5500 ambaduseru uztinu 0.4mm salmo pīto auklu un ar 2.4m pilku viena no pirmajām copēm pacēlu 8kg līdaku, tas paķēra... lai ari nebija PB.
Kas attiecas uz lielo silikonu tad es sāku jau paralēli džerkam lietot lielās jenzi un pat 30cm dropshot gumijas spiningojot ...
2012 laikam tiku pie pirmajiem MC rubber - uz džerka kātu bija baigi neērti mest MC rubber JR - 22cm kur nu lielo (mūsdienās 22cm ir mazais māneklis), līdz ar to saku velcēt Lielupē un iegādājos AGAT northen pike 240cm līdz 250gr, tad jau sāku mētāt arī.
Tad parādījās vēlāk cūkas - 2013-2014, izmēģināju dažādus kātus, ar 20cm nebija problēmu ar džerka kātu lidoja bet ar 23 jau bija diskomforts .... bet nu 23cm likās kosmoss, bija posms kad startēju Mammādabā un pa lielam smagās copes primāri asara lasīšana, un tad līdaka ... diezgan bieži sanāca ka džerks izglāba, diezgan vēlu ar parinieku Modžu kaņiera posmā džerks, 20cm cūka un 23 cūka iesitām 9x līdakas un pēc punktiem ilgi bijām labākajā rez. - protams ticu ka ar esošo pieredzi strādātu savādāk.
Šogad Modža Eholotes.lv Pike Fight 1. posmā pirmajā vietā, es ar puiku izpildīju plānu un biju desmitniekā ar visu nomudīšanos.
Esmu ar džerku atliecis 2/0 āķus, īr lūzuši āķi, ir nokosti un aizsviesti mānekļi - divas trofejas ir atsitušas karabīni un aizgājušas.
Līdaku skaitu rekordus esmu sev uzstādījis gan uz spininga, gan uz džerka - nu jau hvz 12 gadus ne vienam no tiem neesmu pietuvojies, bet izmēru ziņā rekordi krīt katru sezonu, trofeju rekordi pieklibo - ja pats un sev puiku esmu dabūjis 10+ klubiņā, tad mērķis uz 120+ ko nesanāk sasniegt, dažādu iemeslu pēc *&*&& !
Neesmu bučotājs, bet piekopju C&R, sezonas laikā 9x% zivju atlaižu, bet paņemu ko gribu apēst un ko nesanāk atlaist - arī šogad ir nācies nokaut metru 6.5kg lielumā, jo neļāvās atbrīvoties ..
Laikam drusku ir pieredze, lai arī kāda viņa ir - ar buršanos un bez pie detaļām. Uz taisnību nepretendēju - bet gribu paradīt pamatu manam komentāram.

-------
Un tagad komentārs:
Ja kādam liekas ka ar BB nevajag kausēt zivi un strādāt ar bremzi tad nav pietiekoši strādājis ar BB un laikam nav pietiekoši padirsis lielas zivis, ar BB vari izvilkt sņorīti kā nebijis, bet normāla līdaka dos pretsparu un tu nedrīksti izļurkāt āķa vietu vai atliekt āķus - līdz ar to, ja kāds stāsta ka Jūs izvelkat zivi kā ar vinču tā nav tiesa. Protams uz light ir cits stāsts - bet dabūt kaut ko tādu ir vienreiz mūžā, nevis regulāri ... pašam ir 11.4kg lielupē no 7m dziļuma ar 0.11mm auklu, šaubos ka man kas tāds vēlreiz gadīsies!
Nākamais ja tu ej ar BB tad tu mēģini piemānīt to lielo, protams gribās copes un priecājies arī par 70+ , bet tā ir rutīna - tev interesē tā lielā - tā ir cita domāšana, cita cope - tu nesūksties ja cope ir par 0, jo tu ar to rēķinies - tiesa gan ka uz 0 bieži nesanāk palikt (ja neskaita pēdējās 2x nedēļās, 2x reizes) un ja sanāk parasti ir kontakti, kāda atrādīšanās ko tu vari medīt vēlāk!

Noslēgums:
BB jā ir smags darbs - gan fizisks , gan emocionāls - ne katrs to var pavilkt un pieļauju ne katrs var to saprast,un tā pa lielam ja ielien tad tevi nelaiž vaļā! Kas tikai virspusēji pamēģina un sak runāt kā gudrinieki - viņi to tēmu nesaprot, jo nezina visu ko tas nozīmē līdz ar to orientējas ka viņi zin daudz - 90% no saviem 10-20% tēmas ko viņi aptver!
Ja strādā ar BB un orientējies uz lielu zivi - tu sāc pievērst uzmanību daudz apstākļiem - gaismai, gaismas leņķim, kādā virzienā būs zivs, kādas krasas mānekļi viņa labāk redzēs un būs vis iekārojamāks, kādas formas māneklis būs labāks ... un visbeidzot kur viņa būs.
Pats esmu izbijis mušotājs un BB atšķiras smaguma un izmēra ziņā, bet tēma izzināt dabu un pievarēt,apmānīt pretinieku ir tā pati!

Līdz ar to baudiet ko Jūs dariet - vienalga vai tas ir BB vai džerks vai light ... vai kas cits... ja apnīk pamainiet - sāciet karpas makšķerēt vai markas krāt utml.!

UH. gari sanāca,
Ar Cieņu,
Dāvis :)

Davis-Di, 21.jūlijs 2020, 01:34


Tu uzrakstīji to, kam nevarēju saņemties un izdarīt :)

Jebkurai copes tehnikai ir vairāk vai mazāk nianšu, kurām izpildoties rezultāti uzlabojas. Cope ar lieliem mānekļiem paņem! Tad, kad saproti, ka tādā copē lielā zivs vairsnav vienkārši veiksme, tad, ja zivju līķu kaudze fotogrāfijās vairs nav svarīga. Katrs no mums ir apēdis kādu trofeju, bet ikdienā tādai attieksmei nevajadzētu būt.

Un vēl - jā kāds mēģina iestāstīt, ka BB ir garlaicīgs, tad teikšu ka kontaktu ar zivīm ir gana daudz un ar labiem kātiem visu jūt! Jūt, kā fļurika mezgls pieskārās zālei, jūt, kā māneklis paķer to pašu stiebru un - ar parezu kustību zāli necērt un strādāt tālāk. Biezi pēc šadas nociršanas seko labs kontakts :)

īsak - kātram savs! Vienīgais , ko vajadzētu nedarīt - skaust un aprunāt! Pārējais ir diskusija!
21.jūlijs 2020, 08:48 | links
 
Tas BB tagad baigā modes lieta, tā pat kā džerks bija pirms kādiem 12-15 gadiem. Pirms komentēšu tālāk, pastāstīšu pieredzi!


Es sāku džerkot 2002/2004 - precīzi neatceros - bet bija pirmie džerki (mūsdienās tos par džerkiem vairs neuzskatītu - lieli koka kluči - FOX uc.) uz vienu veco 5500 ambaduseru uztinu 0.4mm salmo pīto auklu un ar 2.4m pilku viena no pirmajām copēm pacēlu 8kg līdaku, tas paķēra... lai ari nebija PB.
Kas attiecas uz lielo silikonu tad es sāku jau paralēli džerkam lietot lielās jenzi un pat 30cm dropshot gumijas spiningojot ...
2012 laikam tiku pie pirmajiem MC rubber - uz džerka kātu bija baigi neērti mest MC rubber JR - 22cm kur nu lielo (mūsdienās 22cm ir mazais māneklis), līdz ar to saku velcēt Lielupē un iegādājos AGAT northen pike 240cm līdz 250gr, tad jau sāku mētāt arī.
Tad parādījās vēlāk cūkas - 2013-2014, izmēģināju dažādus kātus, ar 20cm nebija problēmu ar džerka kātu lidoja bet ar 23 jau bija diskomforts .... bet nu 23cm likās kosmoss, bija posms kad startēju Mammādabā un pa lielam smagās copes primāri asara lasīšana, un tad līdaka ... diezgan bieži sanāca ka džerks izglāba, diezgan vēlu ar parinieku Modžu kaņiera posmā džerks, 20cm cūka un 23 cūka iesitām 9x līdakas un pēc punktiem ilgi bijām labākajā rez. - protams ticu ka ar esošo pieredzi strādātu savādāk.
Šogad Modža Eholotes.lv Pike Fight 1. posmā pirmajā vietā, es ar puiku izpildīju plānu un biju desmitniekā ar visu nomudīšanos.
Esmu ar džerku atliecis 2/0 āķus, īr lūzuši āķi, ir nokosti un aizsviesti mānekļi - divas trofejas ir atsitušas karabīni un aizgājušas.
Līdaku skaitu rekordus esmu sev uzstādījis gan uz spininga, gan uz džerka - nu jau hvz 12 gadus ne vienam no tiem neesmu pietuvojies, bet izmēru ziņā rekordi krīt katru sezonu, trofeju rekordi pieklibo - ja pats un sev puiku esmu dabūjis 10+ klubiņā, tad mērķis uz 120+ ko nesanāk sasniegt, dažādu iemeslu pēc *&*&& !
Neesmu bučotājs, bet piekopju C&R, sezonas laikā 9x% zivju atlaižu, bet paņemu ko gribu apēst un ko nesanāk atlaist - arī šogad ir nācies nokaut metru 6.5kg lielumā, jo neļāvās atbrīvoties ..
Laikam drusku ir pieredze, lai arī kāda viņa ir - ar buršanos un bez pie detaļām. Uz taisnību nepretendēju - bet gribu paradīt pamatu manam komentāram.

-------
Un tagad komentārs:
Ja kādam liekas ka ar BB nevajag kausēt zivi un strādāt ar bremzi tad nav pietiekoši strādājis ar BB un laikam nav pietiekoši padirsis lielas zivis, ar BB vari izvilkt sņorīti kā nebijis, bet normāla līdaka dos pretsparu un tu nedrīksti izļurkāt āķa vietu vai atliekt āķus - līdz ar to, ja kāds stāsta ka Jūs izvelkat zivi kā ar vinču tā nav tiesa. Protams uz light ir cits stāsts - bet dabūt kaut ko tādu ir vienreiz mūžā, nevis regulāri ... pašam ir 11.4kg lielupē no 7m dziļuma ar 0.11mm auklu, šaubos ka man kas tāds vēlreiz gadīsies!
Nākamais ja tu ej ar BB tad tu mēģini piemānīt to lielo, protams gribās copes un priecājies arī par 70+ , bet tā ir rutīna - tev interesē tā lielā - tā ir cita domāšana, cita cope - tu nesūksties ja cope ir par 0, jo tu ar to rēķinies - tiesa gan ka uz 0 bieži nesanāk palikt (ja neskaita pēdējās 2x nedēļās, 2x reizes) un ja sanāk parasti ir kontakti, kāda atrādīšanās ko tu vari medīt vēlāk!

Noslēgums:
BB jā ir smags darbs - gan fizisks , gan emocionāls - ne katrs to var pavilkt un pieļauju ne katrs var to saprast,un tā pa lielam ja ielien tad tevi nelaiž vaļā! Kas tikai virspusēji pamēģina un sak runāt kā gudrinieki - viņi to tēmu nesaprot, jo nezina visu ko tas nozīmē līdz ar to orientējas ka viņi zin daudz - 90% no saviem 10-20% tēmas ko viņi aptver!
Ja strādā ar BB un orientējies uz lielu zivi - tu sāc pievērst uzmanību daudz apstākļiem - gaismai, gaismas leņķim, kādā virzienā būs zivs, kādas krasas mānekļi viņa labāk redzēs un būs vis iekārojamāks, kādas formas māneklis būs labāks ... un visbeidzot kur viņa būs.
Pats esmu izbijis mušotājs un BB atšķiras smaguma un izmēra ziņā, bet tēma izzināt dabu un pievarēt,apmānīt pretinieku ir tā pati!

Līdz ar to baudiet ko Jūs dariet - vienalga vai tas ir BB vai džerks vai light ... vai kas cits... ja apnīk pamainiet - sāciet karpas makšķerēt vai markas krāt utml.!

UH. gari sanāca,
Ar Cieņu,
Dāvis :)
21.jūlijs 2020, 01:34 | links
 
vēl svariņi pie stingera +14-20g. 100g + mānekli baigi nogurdinoši mētāt. +- 60g tāds vidus ceļš. Vispār baigi iepaticies 200g tests un 0.4 aukla. Baby busteru arī mētāju tagad tikai tā. Mults arī kkā parocīgāks, tik pret vēju baigi jāiespringst, lai nav kāpostā. Ar cieto kātu labāk piecērtas un morāli vieglāk copēt pa zālēm, jo nav jābaidās noraut un nav jāčakarējas piebraucot no laivas ar izraušanu.
21.jūlijs 2020, 00:07 | links
 
15cm un kādi 50g to gandrīz par bigbaitu nevar saukt.Gumija,ko var mētāt ar parasto spini.Bet ķeršanas ziņā 50g gumijas labi konkurē ar 90g+.Pašam tomēr vairāk par gumiju patīk līdakas tesiens uz džerku, jo ar gumiju, cik bijis kaut kas nopietns galā, tad ir sajūta, ka aptur mānekli, bet džerkā iebliež asi un konkrēti.
20.jūlijs 2020, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager