Jerkbait

Sveiki. Iesakat kadu ietilpigu kasti dzerkiem!
26.septembris 2018, 10:40 | links
 
oceola [26.09.18]: Pamēģini atrast līmējamās svina ripiņas, suspend dot, ja pareizi atceros saucas.
Skaistkalnes ielā pie Vitalija redzēju.



Vēl jautājums spečukiem - nopirkās kļūdas pēc peldošs Buster Jerk, parasti strādāju ar suspenderiem ar FC. Kā man padarīt peldošo par suspenderi? Liku čeburašku pie apakšējā āķa čeburašku, bet šķiet, ka zūd spēle. Urbt un svarot negribas.

apelsins, 25.septembris 2018, 20:58
ok, paldies.
26.septembris 2018, 09:49 | links
 
Pamēģini atrast līmējamās svina ripiņas, suspend dot, ja pareizi atceros saucas.
Skaistkalnes ielā pie Vitalija redzēju.



Vēl jautājums spečukiem - nopirkās kļūdas pēc peldošs Buster Jerk, parasti strādāju ar suspenderiem ar FC. Kā man padarīt peldošo par suspenderi? Liku čeburašku pie apakšējā āķa čeburašku, bet šķiet, ka zūd spēle. Urbt un svarot negribas.

apelsins, 25.septembris 2018, 20:58
26.septembris 2018, 07:34 | links
 
Pēc pieredzes-Lielajai jaanovelk gar muti..
Šogad virs metra 4 gb un neviena laaga negribeeja skriet pakalj
25.septembris 2018, 21:50 | links
 
Rxq pareizi teica.
Vienīgais ko gribētu papildināt ka uz džerku līdaka ceļas augšā - man pašam ir pieredzē ka no 4.5-5m uz 1-1.5m ceļās augšā , protams pauzes nedrīkst aizmirst un tā cope pat no krapmēra būs tāda - Adod kātu!
25.septembris 2018, 21:36 | links
 
Kurus pats lieto?

svens76, 25.septembris 2018, 19:22


Mans favorīts ir DAM nokalpoja ~12 gadus.
~ šādi: https://www.gunmarket.eu/online-shop/params/category/68558/item/511204/

Tagad ir keitech uc. bet īstu salu un aukstumu nav dabūjuši vēl.
25.septembris 2018, 21:32 | links
 
Rxq [25.09.18]: Vēl jautājums spečukiem - nopirkās kļūdas pēc peldošs Buster Jerk, parasti strādāju ar suspenderiem ar FC. Kā man padarīt peldošo par suspenderi? Liku čeburašku pie apakšējā āķa čeburašku, bet šķiet, ka zūd spēle. Urbt un svarot negribas.

apelsins, 25.septembris 2018, 20:58
"Spečuki" kastē tur visa veida vizuļus: Peldošos, suspendid- neitrāla peldējuma, vai lēni grimstošos, grimstošos. Ūdens situācijai jāpiemērojās, nevis jāuzspiež savs vizulis... Peldošajiem ir savs kaifs...jo līdakas tvēriens ir uzskatāmi redzams, dažreiz skaistāks par lomu... Ja ūdensaugi ir, bet mazliet iegrimuši, tad peldošais ir tas īstais. Ar suspendidu arī tad var, tikai raustīšanas tehnika mainās: Nevis pret ūdeni, bet uz augšu. Pauzes arī nav jāaizmirst.
Es visu saprotu un piekritu. Man arii visaadas peldspejas dzerki. Vnk kraasojums varen labs un ja buutu jeedziigi noturams metra dziljumaa, tad vnk ideaali..
Vakar 1,07 m atlaista
25.septembris 2018, 21:22 | links
 
Sveiki. Vai ir iespejams nopirkt fc 0.9mm teiksim 5 vai 10 m fasejumā?

Spinings25, 25.septembris 2018, 09:09
Paldies!

Spinings25, 25.septembris 2018, 19:18
Kur atradi?

svens76, 25.septembris 2018, 19:21

Rit uzzvanišu uz Tevis mineto veikalu!
25.septembris 2018, 21:22 | links
 
Vēl jautājums spečukiem - nopirkās kļūdas pēc peldošs Buster Jerk, parasti strādāju ar suspenderiem ar FC. Kā man padarīt peldošo par suspenderi? Liku čeburašku pie apakšējā āķa čeburašku, bet šķiet, ka zūd spēle. Urbt un svarot negribas.

apelsins, 25.septembris 2018, 20:58

"Spečuki" kastē tur visa veida vizuļus: Peldošos, suspendid- neitrāla peldējuma, vai lēni grimstošos, grimstošos. Ūdens situācijai jāpiemērojās, nevis jāuzspiež savs vizulis... Peldošajiem ir savs kaifs...jo līdakas tvēriens ir uzskatāmi redzams, dažreiz skaistāks par lomu... Ja ūdensaugi ir, bet mazliet iegrimuši, tad peldošais ir tas īstais. Ar suspendidu arī tad var, tikai raustīšanas tehnika mainās: Nevis pret ūdeni, bet uz augšu. Pauzes arī nav jāaizmirst.
25.septembris 2018, 21:08 | links
 
Vēl jautājums spečukiem - nopirkās kļūdas pēc peldošs Buster Jerk, parasti strādāju ar suspenderiem ar FC. Kā man padarīt peldošo par suspenderi? Liku čeburašku pie apakšējā āķa čeburašku, bet šķiet, ka zūd spēle. Urbt un svarot negribas.
25.septembris 2018, 20:58 | links
 
Davis-Di [25.09.18]: Tev tos mazākos diametrus nekož nost?
Mazos izmantoju DS, uz spožajiem. Līdakām tikai 0.9mm hardmono vai uz vieglako kastinga kātu 0.6mm FC.
Piemineju, jo mezglu sienu visaam vienu
25.septembris 2018, 20:25 | links
 
svens76 [25.09.18]: https://www.lureshop.eu/abu-garcia-neoprene-gloves-l.html

domāju ka šīm ne vainas
Ar izmēru tikai negribās sabraukt šķērsām..
25.septembris 2018, 20:05 | links
 
Davis-Di [43m]: apelsins [48m]: Esmu sācis darboties ar muļtiku/muciņu. Iesakiet kāda materiāla cimdus skatīt iegādei, lai vēsā laikā aktīvi džerkojot nesalst labā plauksta?!
Cik svarīgi ir cimdam nogrieztie pirkstu gali, izņemot, protams, labo īkšķi?Neoprēna, protams ērtāk ir kad pirkstu gali ir nost vai atliecami ... bet 0 grādos esmu maucis ar ciet galiem un nav problēmu. Galvenais lai cimdi ir labas kvalitātes un pieguļ rokai ... jo būs slapji šā vai tā... līdz ar to gribētu teikt neizvēlies lēto galu ... ķīniešus, poļus, salmo...Ok, neoprēna.
Kurā bodē skatīt un kādu brendu? Plds

apelsins, 25.septembris 2018, 19:23


https://www.lureshop.eu/abu-garcia-neoprene-gloves-l.html

domāju ka šīm ne vainas
25.septembris 2018, 19:58 | links
 
Davis-Di [25.09.18]: apelsins [48m]: Esmu sācis darboties ar muļtiku/muciņu. Iesakiet kāda materiāla cimdus skatīt iegādei, lai vēsā laikā aktīvi džerkojot nesalst labā plauksta?!
Cik svarīgi ir cimdam nogrieztie pirkstu gali, izņemot, protams, labo īkšķi?Neoprēna, protams ērtāk ir kad pirkstu gali ir nost vai atliecami ... bet 0 grādos esmu maucis ar ciet galiem un nav problēmu. Galvenais lai cimdi ir labas kvalitātes un pieguļ rokai ... jo būs slapji šā vai tā... līdz ar to gribētu teikt neizvēlies lēto galu ... ķīniešus, poļus, salmo...
Ok, neoprēna.
Kurā bodē skatīt un kādu brendu? Plds
25.septembris 2018, 19:23 | links
 
apelsins [48m]: Esmu sācis darboties ar muļtiku/muciņu. Iesakiet kāda materiāla cimdus skatīt iegādei, lai vēsā laikā aktīvi džerkojot nesalst labā plauksta?!
Cik svarīgi ir cimdam nogrieztie pirkstu gali, izņemot, protams, labo īkšķi?Neoprēna, protams ērtāk ir kad pirkstu gali ir nost vai atliecami ... bet 0 grādos esmu maucis ar ciet galiem un nav problēmu. Galvenais lai cimdi ir labas kvalitātes un pieguļ rokai ... jo būs slapji šā vai tā... līdz ar to gribētu teikt neizvēlies lēto galu ... ķīniešus, poļus, salmo...

Davis-Di, 25.septembris 2018, 19:14

Kurus pats lieto?
25.septembris 2018, 19:22 | links
 
Sveiki. Vai ir iespejams nopirkt fc 0.9mm teiksim 5 vai 10 m fasejumā?

Spinings25, 25.septembris 2018, 09:09
Paldies!

Spinings25, 25.septembris 2018, 19:18

Kur atradi?
25.septembris 2018, 19:21 | links
 
Sveiki. Vai ir iespejams nopirkt fc 0.9mm teiksim 5 vai 10 m fasejumā?

Spinings25, 25.septembris 2018, 09:09

Paldies!
25.septembris 2018, 19:18 | links
 
apelsins [25.09.18]: Esmu sācis darboties ar muļtiku/muciņu. Iesakiet kāda materiāla cimdus skatīt iegādei, lai vēsā laikā aktīvi džerkojot nesalst labā plauksta?!
Cik svarīgi ir cimdam nogrieztie pirkstu gali, izņemot, protams, labo īkšķi?
Neoprēna, protams ērtāk ir kad pirkstu gali ir nost vai atliecami ... bet 0 grādos esmu maucis ar ciet galiem un nav problēmu. Galvenais lai cimdi ir labas kvalitātes un pieguļ rokai ... jo būs slapji šā vai tā... līdz ar to gribētu teikt neizvēlies lēto galu ... ķīniešus, poļus, salmo...
25.septembris 2018, 19:14 | links
 
Esmu sācis darboties ar muļtiku/muciņu. Iesakiet kāda materiāla cimdus skatīt iegādei, lai vēsā laikā aktīvi džerkojot nesalst labā plauksta?!
Cik svarīgi ir cimdam nogrieztie pirkstu gali, izņemot, protams, labo īkšķi?
25.septembris 2018, 18:34 | links
 
izmantoju tikai "double slip knot" nav nekādas izslīdes utt. Viss perfekti ari uz mazakiem diametriem.. 0,6mm, 0,4mm, 0,3mm ;)

Jurcik, 25.septembris 2018, 12:21


Tev tos mazākos diametrus nekož nost?
25.septembris 2018, 18:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager