Jerkbait

Viss jau ok, prasiju tikai spolu modelus, zema profila! Zinu ka dargas, bet tomer dodiet modelus, ja zinat? Varbut kadam ir majas noputejusi... .?
20.aprīlis 2017, 21:30 | links
 
tas jau nav mj vai vobleru kāts kāds tew džerkam balans pats saproti ko mūldi pirms man te brauc virsū :D
kāds tew kātam var būt balans ja tu galā piekarini 100gr džerku :D
tas jau nav vobleris ;)

copmans22, 20.aprīlis 2017, 15:46


Aha, un tas 100g maneklis Tev visu laiku karajas katam gala vai tomer zem udens ir kad ar katu strada? Ne fiziku macijies, ne valodu, ne ari logisko domasanu pielegt mak :) p.s. Atvainojos, ka nav garumzimes- tilde nobruka :))

Ta tik balancē tālāk teicamniek nebūs tādu spoļu un nebūs tādu jerk kātu no kuriem roka negurs vis ir tehnikā un cik ilgu laiku intensīvi copē ;)
Moš ej pa fizikas skolotāju piestrādā gudrīt!! Cilvēks prasija par inventāra izvēli nevis par taviem fizikas likumiem nopērc ķīniešu ziepinieku kam viss no plastmasas un būs tew atvieglinătais variants. Varēsi balansēties cik uziet cik pazīstu džerkotājus neviens tādām stūlbībām nepievērš uzmaniibu.


TincaTinca, 20.aprīlis 2017, 17:18[/quote]
20.aprīlis 2017, 20:23 | links
 
tas jau nav mj vai vobleru kāts kāds tew džerkam balans pats saproti ko mūldi pirms man te brauc virsū :D
kāds tew kātam var būt balans ja tu galā piekarini 100gr džerku :D
tas jau nav vobleris ;)

copmans22, 20.aprīlis 2017, 15:46[/quote]

Aha, un tas 100g maneklis Tev visu laiku karajas katam gala vai tomer zem udens ir kad ar katu strada? Ne fiziku macijies, ne valodu, ne ari logisko domasanu pielegt mak :) p.s. Atvainojos, ka nav garumzimes- tilde nobruka :))
20.aprīlis 2017, 17:18 | links
 
Es jau visu pateicu- fiziku labāk vajadzēja skolā mācīties!
20.aprīlis 2017, 16:54 | links
 
[quote=488493]copmans22! Balanss neesot svarīgs, tu saproti puis kādas muļķības sarakstīji? Tu skolu esi beidzis daudz nesenāk par mani, bet redzams fizikas stundās neesi bijis sevišķi ieinteresēts! Smaguma centra atrašanās vietai ir ļoti būtiska nozīme!!!

jamikus, 20.aprīlis 2017, 09:03

tas jau nav mj vai vobleru kāts kāds tew džerkam balans pats saproti ko mūldi pirms man te brauc virsū :D
kāds tew kātam var būt balans ja tu galā piekarini 100gr džerku :D
tas jau nav vobleris ;)

copmans22, 20.aprīlis 2017, 15:46[/quote

njā interesants tas balansa svarīgums man kkā ar visiem kātiem ir ok ne roka sāp nekas varu visu dienu līdz vakaram maukt pašam ir koking jack jerk ,170cm un 140gr un C4 nav ne vainas varu likt jebkuram citam salmo kātam kas man ir atšķirība nekāda vnk dodu priekšroku viendaļīgajiem kātiem.
20.aprīlis 2017, 15:53 | links
 
copmans22! Balanss neesot svarīgs, tu saproti puis kādas muļķības sarakstīji? Tu skolu esi beidzis daudz nesenāk par mani, bet redzams fizikas stundās neesi bijis sevišķi ieinteresēts! Smaguma centra atrašanās vietai ir ļoti būtiska nozīme!!!

jamikus, 20.aprīlis 2017, 09:03


tas jau nav mj vai vobleru kāts kāds tew džerkam balans pats saproti ko mūldi pirms man te brauc virsū :D
kāds tew kātam var būt balans ja tu galā piekarini 100gr džerku :D
tas jau nav vobleris ;)
20.aprīlis 2017, 15:46 | links
 
Roka var gurt arī no nepareizas tehnikas.
Pats lietoju Abu Garcia 5601JB, kāts Ron Thompson flexide 2. Strādāju ar džerkiem no 15cm līdz 20 cm

Norris, 20.aprīlis 2017, 09:37

Ja kas ļoti labs kāts džerkam. pats lietoju kombinācijā ar c4.
10 gadu laikā esmu lietojis ap 5-6 kātiem džerkam un līdzsvars ir svarīgs, jo personīgi turos vairāk pie spoles un līdz ar to balansam ir liela nozīme.
+ daudzi vēl neaizdomājas par savu veselības stāvokli, vitamīniem utt. Ja slodze ir parāk liela uz locītavu un sāk sāpēt, var trūkt ari kaut kas organismā. tas ir līdzīgi kā ejot uz trenežieriem un daudzi sāk čikstēt, ka sāp locītavas utt.

Jurcik, 20.aprīlis 2017, 11:35


Džerks ir smagā artilērija un protams prasa lielāku piepūli kā MJ utml. Ja locītava nav trenēta viņa noteikti pagurs. Ieteiktu paskatīties uz cimdiem kas ir domāti priekš džerkbaita - ir cilvēki kas pie twičinga pat izmanto citi pie mušiņmakšķerēšanas, otrs variants ja ir bokseru saites var notīt locītavu tas ar palīdz.
Esmu to darījis jo veca trauma (2x lūzumi un plīsums) pa laikam liek manīt it sevišķi sezonas sakumā.
Protams var iziet uz dārgo galu ar ļoti viegliem kātiem un supper vieglām spolēm, bet tas ir koks ar diviem galiem - tad tu strādāsi vairāk ar rokas spēku un kāta akciju, jo kātam nebūs inerce, un vai brutālam lietam vajag smalkus rīkus tas ir gaumes jautājums - ar bentliju jau ar pa dubļiem var braukt :)
No savas pieredzes džerkam neizvēlos vairāk dārgo grafīta galu - jo viņi lūzt, spole klasika Abu C4.
20.aprīlis 2017, 12:16 | links
 
Roka var gurt arī no nepareizas tehnikas.
Pats lietoju Abu Garcia 5601JB, kāts Ron Thompson flexide 2. Strādāju ar džerkiem no 15cm līdz 20 cm

Norris, 20.aprīlis 2017, 09:37


Ja kas ļoti labs kāts džerkam. pats lietoju kombinācijā ar c4.
10 gadu laikā esmu lietojis ap 5-6 kātiem džerkam un līdzsvars ir svarīgs, jo personīgi turos vairāk pie spoles un līdz ar to balansam ir liela nozīme.
+ daudzi vēl neaizdomājas par savu veselības stāvokli, vitamīniem utt. Ja slodze ir parāk liela uz locītavu un sāk sāpēt, var trūkt ari kaut kas organismā. tas ir līdzīgi kā ejot uz trenežieriem un daudzi sāk čikstēt, ka sāp locītavas utt.
20.aprīlis 2017, 11:35 | links
 
Roka var gurt arī no nepareizas tehnikas.
Pats lietoju Abu Garcia 5601JB, kāts Ron Thompson flexide 2. Strādāju ar džerkiem no 15cm līdz 20 cm
20.aprīlis 2017, 09:37 | links
 
copmans22! Balanss neesot svarīgs, tu saproti puis kādas muļķības sarakstīji? Tu skolu esi beidzis daudz nesenāk par mani, bet redzams fizikas stundās neesi bijis sevišķi ieinteresēts! Smaguma centra atrašanās vietai ir ļoti būtiska nozīme!!!
20.aprīlis 2017, 09:03 | links
 
Spinings25! Ja gurst roka, vaina nevarētu būt muciņā, bet gan visa rīka (kāts+spole) nesabalansētībā. Nestreb karstu (lietojams ziepjutrauks ļoti dārgs), pamēģini ar citu kātu,palienē no čomiem u.t..t., un tikai tad izlem, kad saproti ko īsti vajag.

Daļēji piekrītu par cenu, ja gribēsi strādāt ar smagajiem džerkiem nāksies šķirties no paprāvas naudinjas lai dabūtu jaudīgu ziepinieku, par to kātu gan īsti nepiekritīšu, jo tas balans tomēr džerkošanai nav tik izteikts jo strādā ar jaudīgiem kātiem, jaudīgām spolēm lieliem mānekļiem pie intensīvas džerkošanas katram otrajam tā roka sāk nogurt,iemesls tam visam nepareiza pieja džerku darbini tikkai ar locītavu pāreijai rokai jābūt taisnai daudzmaz un ar nelieliem tiešām nelieliem rāvieniem izspēlē mānekli nevis kaa vairums baksta ar kātu acis ārā katram jau jātkož pašam, bet nu pamēģini man paĺīdzēja.:)

jamikus, 20.aprīlis 2017, 07:34
20.aprīlis 2017, 08:19 | links
 
Spinings25! Ja gurst roka, vaina nevarētu būt muciņā, bet gan visa rīka (kāts+spole) nesabalansētībā. Nestreb karstu (lietojams ziepjutrauks ļoti dārgs), pamēģini ar citu kātu,palienē no čomiem u.t..t., un tikai tad izlem, kad saproti ko īsti vajag.
20.aprīlis 2017, 07:34 | links
 
Sveiki vajadzetu zema profila multiplikatoru dzerkam bet jaudigu 50-90 gramiem un uz augsu! Varbut ir kadam kada pieredze. Mucina drusku par lielu gurst roka!

Varu ieteikt shimano curado, abu revo winch , lai gan tgd jau jaunās abu muciņas nāk kompaktākas un liela atšķirība no ziepju trauka nav piemeram jauna c4 vai jb ir turēta bodē rokā un nav ne vaina.. tomēr zini ka ilgmūžīgi ies no tiem ziepiniekiem ir kā ir jo vinjiem tās asītes sametās no lielās slodzes bet nu curado un revo winch vajadzētu turēt
Spinings25, 19.aprīlis 2017, 16:46

copmans22, 19.aprīlis 2017, 20:53

Ok paldies
19.aprīlis 2017, 20:59 | links
 
Sveiki vajadzetu zema profila multiplikatoru dzerkam bet jaudigu 50-90 gramiem un uz augsu! Varbut ir kadam kada pieredze. Mucina drusku par lielu gurst roka!

Varu ieteikt shimano curado, abu revo winch , lai gan tgd jau jaunās abu muciņas nāk kompaktākas un liela atšķirība no ziepju trauka nav piemeram jauna c4 vai jb ir turēta bodē rokā un nav ne vaina.. tomēr zini ka ilgmūžīgi ies no tiem ziepiniekiem ir kā ir jo vinjiem tās asītes sametās no lielās slodzes bet nu curado un revo winch vajadzētu turēt
Spinings25, 19.aprīlis 2017, 16:46
19.aprīlis 2017, 20:53 | links
 
Sveiki vajadzetu zema profila multiplikatoru dzerkam bet jaudigu 50-90 gramiem un uz augsu! Varbut ir kadam kada pieredze. Mucina drusku par lielu gurst roka!
19.aprīlis 2017, 16:46 | links
 
Pārdošu Jerk komplektu (divi kāti ar spolēm, dažas pavadas un pārdesmit kotletes)
Rakstīt PM uz andris.tika@inbox.lv
9.marts 2017, 22:47 | links
 
Tad taisi divus kātus. Lielajam gumijam tapat vajadzētu 2,2m+ kāts. Man ir 2,40m.
Šogad gan ar trīs katiem braukšu. 1.Džerkam 2.Lielās gumijas 80-90+gr 3.Mazās gumijas ~40-50gr.
Pirmajiem diviem kātiem klasiskie ambasedari un 3 ziepinieks.
8.marts 2017, 11:18 | links
 
Kāds iemesls mainīt? Es C4 izmantoju džerkošanā un ziepjutrauku lielajām gumijām.
Man ar klasiskajam ir ērtāk raustīt.

Jurcik, 7.marts 2017, 16:35


Varētu tam piekrist esmu mēģinājis ar ziepinieku raustiit džerkus protams pierasts ir ar mucinju darboties taču šogad esmu apņēmies arī pamaukt ar pig shadiem tapēc uzskatu tomēr ziepinieks ir piemērotaaks gumijām par cik lieks kāts stāv domaju ta ka vairāk vienu tādu ar ko var džerkot gan uz to pašu kātu gumijas pamētāt.
7.marts 2017, 18:38 | links
 
sveiki džerkotāji!
līdaku sezona nav aiz kalniem tapēc gribētu savu darba zirgu C4 nomainīt pret kādu citu spolīti :)
tiecos uz ziepiniekiem nevaru izlemt īsti varbūt kāds ir izmantojis kādu no šiem ziepiniekiem tātad vai nu
Abu Garcia revo s vai shimano curado 200I HG??

copmans22, 7.marts 2017, 15:31

Ja gribas ziepjutrauku, tad ieteiktu Daiwa Tatula HD Custom. Pagājušā rudenī paņēmu, četras copes reizes ar džerkiem, esmu apmierināts. Te var paskatīties ko Gan Craft prostaffs Nakanori ar šo spoli dara.
https://www.youtube.com/watch?v=EqTLnPt0ZSc
7.marts 2017, 16:58 | links
 
Kāds iemesls mainīt? Es C4 izmantoju džerkošanā un ziepjutrauku lielajām gumijām.
Man ar klasiskajam ir ērtāk raustīt.
7.marts 2017, 16:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager