Lucky John manekli

antonsb,iesaku nenervozēt.
7.jūnijs 2012, 22:17 | links
 
antonsb ir jāliek ekspertu sadaļā pie tēmas "Brāķi, nestrādājoši mānekļi un citas huiņas"
7.jūnijs 2012, 22:18 | links
 
xoct
TU seko ZA BAZARAM!nekur neesmu teicis ka ir braki vai zzzzz!un vispar no tevis tik vien nak zzzzzzzzzzz bazar!
7.jūnijs 2012, 22:20 | links
 
Vakar 3 stundas džigoju ar vienu Salmo gumiju, asari ķērās uz metiena. Sastājās laivas - pa labi, pa kreisi.... finālā iedevu džekiem pa gumijai, lai viņiem arī ķeras... neķerās :(
Veči - ne jau gumijas izšķir visu - vajag arī strādāt, eksperimentēt, gumijas spēlei un izspēlei ir nozīme. Šodien nopirku 3 paciņas Salmo ēdamgumijas, sestdien notestēšu. Neēdamās aromatizētās strādā lieliski, pārbaudīts praksē.

PS Galīgi neesmu Salmo fans un lietoju arī BaitBreath, Reins, Keitech. Katrai mantai savadiena, sava reize. Peace :)
7.jūnijs 2012, 23:04 | links
 
Antoon bet tikai tevis deelj:)tiko iedevu siis gumijas paproveet savam kakjim(kuru starp citu ir grutaak piecakareet nekaa zivi,nu es taa vismaz domaaju:)).TU zini vinjs saakam vinju laiziit un grauzt... nu atnjeemu vinjam(nebarosu kakji ar tik daargu mantu):),netici iedod savam!tici man zivs (domaaju parsvaraa asari un zandartu nespljaus so briinumu aaraa)
7.jūnijs 2012, 23:48 | links
 
rio.
Eu tev tocna laba ideja radas!nu manejais kakis ir biski izlutinats bet zivis ed pat loti!Tikko pameginaju vins tik paostija sarauca degunu un 0 reakcijas!bet nu lai paliet!
8.jūnijs 2012, 10:14 | links
 
sodien izmegjinaaju un tiiri iepatikaas, modelim CUNK TAIL ir "paleena aste" ,bet kaut kaa skjia ka sobriid asariitim gribas lai kaut kas tur atraak tirinaas,ar skjereem iegriezu gareniski asti un copiite aizgaaja raitaak.
8.jūnijs 2012, 22:15 | links
 
Vakar sanāca iegriezties Spices Salmo veikalā un iepirku 3 paciņas ar LJ Super shad 8 mānekļiem.
Šodien atvēru un konstatēju, ka vienā no tām (saucas Radish salad) 4 zivīm ir bojātas astes - dažām nedaudz stūrītis norauts, vienai pat pusastes nav.
Pārējās divas pakas bez redzamiem defektiem (Sorel soup un Marmalade).

Izskatās, ka turpmāk būs jāpērk uz gabaliem (lai uzreiz var redzēt vai nav defektu), vai vispār jāizvairās no LJ ražojumiem, ja jau tik traki kvalitāte klibo :(
26.jūnijs 2012, 15:30 | links
 
A kurā galā spices salmiķī tu viņas redzēji? Pašā tālajā stūrī, kur lj un rapalas wobleri bija kkādas pačkas, bet lj ēdamās neredzēju..
26.jūnijs 2012, 15:35 | links
 
milijonas9
edamas ja nemaldos bija pie iebarojamiem pasa gal aiz spolem un auklam!
26.jūnijs 2012, 15:45 | links
 
milijonas, es nepaņēmu ēdamās, bet gan parastās gumijas. Ēdamās arī redzēju un tās bija turpat kur barības.
26.jūnijs 2012, 16:36 | links
 
Ko sakat par paštaisītajiem mānekļiem,kāds ir Jūsu personīgais viedoklis un ko Jūs sakāt par tādu iespēju ka vienam māneklim krāsojums no vieniem sāniem atgādina piemēram mailīti otra puse atgādina asari,ko domājat par tādu daudzpusēju mānāmo? :)
7.jūlijs 2012, 18:21 | links
 
nu labi,ne mailīti,pārāk jau slaida viņa :D teiksim līdaka un asaris...asaris un forele,karūsa un rauda...utt :)
7.jūlijs 2012, 18:24 | links
 
Man liekās ka tas būtu pat ļoti labs māneklis , man patiktu vienā pusē rauda , otrā asaris .
7.jūlijs 2012, 23:46 | links
 
būs jāievieš tāds...pastāvēs kas mainīsies! =D
8.jūlijs 2012, 12:06 | links
 
Es arī gribētu tādu noprovēt .
8.jūlijs 2012, 12:47 | links
 
Tiem, kuri nepacietībā gaida ikgadējo Lucky John festivālu, piedāvāju nelielu ieskatu Baltkrievijas ikgadējā LJ festivālā
http://salmo.by/forum/viewtopic.php?p=4534#p4534
10.jūlijs 2012, 13:43 | links
 
Tai pasākumā saostīsieties,sačamdīsīeties tās ēdamās gumijas tā,ka pašiem ēst sagribēsies un būsies laimīgi kā pats "Jānis" :D
11.jūlijs 2012, 15:34 | links
 
bija laiks ,un sanaaca sodien 1,5 st.pametaat mazo TIOGU ar 2gr dziggalvinju,Juglas apendiciitaa,taa pa karstumu ,no 13 iem liidz 14-30 kopskaitaa apm.16 asuki svaraa liidz 150 gr:)
11.jūlijs 2012, 16:50 | links
 
vismaz kkāds ekšens :)
11.jūlijs 2012, 17:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager