Lucky John manekli

Rots. neko necenšos reklamēt. Ja te tēma tāda - tipa par LJ mānekļiem, tad izsaku savu viedokli. Viss.
15.maijs 2012, 23:56 | links
 
a kamdelj jakopee Rapalas x-rap :(
16.maijs 2012, 00:38 | links
 
Tas pats kas pirkt Kinas vobleri pakalpadrinajumu rapalai, nezini vai straada :(
16.maijs 2012, 00:38 | links
 
Rots neviens neko nav paarkaapis,teica tak tev visi zandarti peld taalaak.advokaats_liidacis gribeeja tikai teikt, ka uz shiem briinumiem arii kas kjeras.
16.maijs 2012, 09:15 | links
 
diez kāa ar krasas izturibu, tikpat labi ka rapalai vai naak nost 3d
16.maijs 2012, 13:56 | links
 
Vispār, ja ieskatās, tad atšķirības var pamanīt. tā jau nav, ka ir 1:1. Rapala ir labāka. Tas nu fakts, bet ņemot vērā cenas un kvalitātes attiecību, ir OK. Saprotu, ka Salmo ar šiem jaunumiem iet tieši šīs politikas virzienā. Bet nu man kastē ir gan vieni, gan otri. Šajā gadījumā paņēmu čupu jauno Magic Sinker par divu Rapala vizuļu cenu. Tā teikt iepirku uzreiz uz svaru:)))

Galvenais ka strādā. Piemēram, man viens pazīstams vecis vispār 6nieci uz voblera par latu noķēra, kamēr es dancināju apkārt savas 10 latīgās Rapalas. Lai gan reize no reizes atšķiras.
16.maijs 2012, 14:41 | links
 
da jaa pike hunter jau norm, bet pec 3 copem plastmasa ir caurumi, rapalai ta naf
20.maijs 2012, 17:53 | links
 
ArtursK!
Gribu redzēt to vobleri satiekot tevi personīgi. Kad un kur varam tikties?
20.maijs 2012, 19:01 | links
 
ne es vienigais to rakstu http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-43046.htm
20.maijs 2012, 19:34 | links
 
komponentu izturiba sliktaka ka x-rap, bet nu cena ari mazakaaaka
20.maijs 2012, 19:35 | links
 
Mans vēlme paliek nemainīga. Esi vīrs un parādi man šo vobleri. Tu taču esi vīrs vai ne?
20.maijs 2012, 19:36 | links
 
Pie reizes pastāsti/atrodi vismaz divas kopīgas lietas X-Rap un Pike Hunter, kurus tev patik salidzinat
20.maijs 2012, 19:37 | links
 
jerk :DD vins tak pats nezin ko raksta :DD par caurumiem negribas ticeet, bet tas ka kraasa iet nost gan var buut, taa ir daudziem, man megabass onten magnum arii ir pamatiigi noskrambaats peec 5 lidakam un 1 zandarta.
20.maijs 2012, 20:01 | links
 
Šitiem jaunajiem vobleriem līdz rapalas kvalitātei kā līdz mēnesim :D Ja paliek šāda cena, tad tā ir adekvāta, ja to cels (kā te minēja, ka precei akcijas cena), tad kārtējais Latvijas pisssnessss. Vienīgā kvalitāte tajos vobleros ir smukā kastīte :D:D:D:D

Iepirku x-twitch bobļerus - par 50 saņķiem no e-baja sūtītie strādā smukāk, vienīgi nedaudz kvalitāte atpaliek, bet tas ir otršķirīgi, līdakai ir vienalga vai ir hologrāfisks krāsojums vai arī vienkāršī pelēcīgi spīdīgs.

Tagad gaidu, kad draugs no Rīgas atvedīs Pike hunterus, tad varēs novērtēt tā spēli/kvalitāti.

Viens ir yo-zurika pakaļdarinājums, otrs velk uz megabasu :D

Kā būs ar rezultativitāti - laiks rādīs, varbūt pat sākšu vēlāk viņus lielīt :D:D
20.maijs 2012, 20:07 | links
 
Notestēju jaunās Salmo "superļurīgās" gumijzivis un paliku apmierināts - strādā labi... vismaz Ķīšezerā... ir liela cerība, ka Ventas kumpajiem tās varētu būt topā - pagājušogad tur izcili strādāja ļoti līdzīgas formas KOTA/Fox gumijzives, kuras pašlaik nav dabonamas... Nu patīk tiem lopiņiem ļurīga un liela kvadrātaina aste... Testēsim...
20.maijs 2012, 20:22 | links
 
Man patreiz iepatikušās tās pelēkās krāsas ar sarkano asti, lielā versija. Kombinācijā ar bezsvina divžuburi strādā ļoti labi - seklās vietās. Vienīgā problēma - trīs fišas un gumijai kirdikc :D
20.maijs 2012, 20:55 | links
 
btw pachekojoet roteri lielo AGLIA LONG ar spalvu akji, 18 grami


Iemetot nevienmer uzreiz sak griesties lapinja, 12 gramigam modelim ir OK
20.maijs 2012, 22:01 | links
 
hz mosh pavada vainiga, itkaa balzer
20.maijs 2012, 22:08 | links
 
Lai gan neesmu "Salmo" produkcijas piekritējs, iegādājos divus "lucky john pike hunter" voblerus, krāsojumi- strike target un sahara olive.
Paredzēti izmantot vietās, kur dārgos mānekļus neizmantošu.

Esmu pabijis trīs copēs, spinings 198cm, 8-32g, aukla 15lb, mānekļa animācija- tvičings.
Noķertas kādas 10 līdakas svarā no 0.250-6200g+kāds pārītis norāvies+tukšās copes.
Krāsojums turas godam, salīdzinot ar līdzīgas vai nedaudz dārgākas cenas vobleriem. Protams, ir palikušas līdaku zobu pēdas, bet krāsojums gabaliem nost nelobās.

+/-
+cena,
+spiningotāja acij tīkams krāsojums, pietiekami kvalitatīvs,
+laikam arī zivis ķer,
+pēc tukšajām copēm līdaka ņem atkārtoti, otrajā copes reizē bija 3 no 3, kas ne vienmēr ir raksturīgi pat augstākas klases mānekļiem.

-iemetiens, nav tālmetiena sistēmas, pret vēju iemest nav iespējas, ne vienmēr veiksmīgi lido arī bezvējā. Vobleris gaisā "kūleņo"- ievērojami samazinot iemetiena distanci,
-salīdzinoši grūti piemeklēt "zivīgo" mānekļa animāciju,
- cīņā ar 6.2kg līdaku nolauzu vienu 3-žubura āķa žuburu, par laimi tā paša āķa otrs žuburs izturēja(spoles bremze diezgan brīvi dod auklu, līdz auklas celtspējas max ir paliela rezerve).

Īss kopsavilkums.
Par cenu 2.95ls mānekli ir vērts iegādāties, būtu iestrādāta tālmetiena sistēma cena varētu būt līdz 5.00ls.
Māneklis nebūs universāli izmantojams "vienmēr un visur" tieši dēļ sliktām iemetiena īpašībām.
Veiksmīgi ķer zivis dziļumā no 0.8-2.0m(lielākā dziļumā neesmu mēģinājis).
Spiningotājiem -iesācējiem māneklis varētu arī nedot gaidītos rezultātus(cerams ka kļūdos).
21.maijs 2012, 11:45 | links
 
Noķertas kādas 10 līdakas svarā no 0.250-6200g
=0.250-6.2kg
21.maijs 2012, 11:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager