Lucky John manekli

nu taa :)jaunaas salmo edamaas gumijas(Lucky John pro series)ir jau kaada Salmo veikala plauktaa,daugavgrivas veikalaa planojam izlikt sodien pecpusdienaa.
1.jūnijs 2012, 09:08 | links
 
to brasco23 cepuri nost par aprakstu!!! Līdzīgus novērojumus ir izteikuši pāris man zināmi spiningotāji, kuri lieto arī pasaulē zināmos brendus. Ne asakas
1.jūnijs 2012, 09:43 | links
 
Pro veči ēdamgumiju mētāšanas laikā paši arī grauž Haribo lācīšus! :) Sveicu ar zanderu sezonas atklāšanu!
1.jūnijs 2012, 09:53 | links
 
rio.
Kaa ar Spice hom-Salmo veikalu kad tur bus?
1.jūnijs 2012, 10:51 | links
 
nezinu,paslaik lieku ara daugavgriivas veikalaa.
1.jūnijs 2012, 14:52 | links
 
Rio, atsūtiet arī kko Liepājas uz Liepājas veikaliem! :D
Un kā ar cenām šīm brīnumgumijām?
1.jūnijs 2012, 14:56 | links
 
pats es neko nekur nesuutu:):):)varbuut kaadu kaut kur.., dazreiz:)Salmo pildu tikai pardeveeja pienakumus.Liepajas veikalniekiem pasiem jakontaktejas ar Salmo vairumtirdznieciibu,drosi varu apgalvot ka sobriid salmo veikalos ir vis lielakaa eedamo gumiju izveele:)!un par vis labakajaam cenaam!plauktaa paka 3,85 Ls.domaaju siis gumijas iegadaasies pat tie kuriem ne ipasi patiik brends Salmo!:)
1.jūnijs 2012, 16:32 | links
 
PALDIES!
Cenas draudzīgas! Testēsim! :))
1.jūnijs 2012, 17:19 | links
 
rio.
Paka ir 10gabalas????
1.jūnijs 2012, 18:57 | links
 
Kaa kuraa pakaa,peec izmeera lielakaas gumijas ir mazaak.
1.jūnijs 2012, 20:32 | links
 
mazās 2 collas(laikam-tā mēra) ir pa 10,bet lielās pa 5
2.jūnijs 2012, 19:54 | links
 
sodien pecpusdienaa kadu pusstundu ,juglas apendicitaa"patirinaaju"mazako Tiogu,3 plici,1 asariitis:),likaas interesanti:)
2.jūnijs 2012, 21:08 | links
 
Latvijas prece jaatbalsta, cik var klasiku Manns predator metat :D.

Salmo daugavgrivas liels minuss nav dziga galvu uz gumijam, kad pirku paris reizies tikai 20 gr
3.jūnijs 2012, 00:23 | links
 
Tas beidzot ir noticis!
2012.gada sezonas ēdamo mīksto mānekļu kolekcija ir nonākusi veikalos. Paldies visiem par pacietību to gaidot! Tie, kuri dzīvo ārpus Rīgas, LJ Pro Series produkti būs atrodami arī Jelgavas, Liepājas, Dobeles, Daugavpils veikalos.
5.jūnijs 2012, 11:01 | links
 
ArtursK - "'Latvijas prece jaatbalsta"'.

kura vieta tiem vobleriem un gumijām ir no Latvijas?Viss ir ķīna.principā tu atbalsti ķīnas strādniekus un samaksā starpniekam - Salmo izskatā.
5.jūnijs 2012, 18:35 | links
 
Buma prece ir 120% Made in Latvia :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
5.jūnijs 2012, 18:57 | links
 
nu čainīzeru strādnieciņi saņem mazāko daļu, lielāko kumosu tieši starpnieki- izplatītāji un tirgoņi. Tātad nopērkot salmo izstrādājumu vairāk atbalstam tomēr savējos ;)
5.jūnijs 2012, 19:05 | links
 
Jokam- pārdomas vienkāršās.
Ēdam gumija! Jā , tā ir štelle! Vienīgi gan nesaprotu- kā to brīnumu pagatavot?! Varbūt var ēst tāpat, nu tas ir jēlu? Receptes neviens nepublicē, bet iespējams drīz pie Rītiņa būs ēdam gumijas sautējums un panēta ēdam gumija gaileņu mērcē?
Bet ja nopietni, tad kaimiņš man teica, ka briest ēdam gumijas ēra, jo zivis ir informētas, ka turpmāk ir jāēd tikai ēdam gumija, jo ēst neēdamu gumiju nav stils un to dara tikai neadekvātie.
Par cik kaimiņš man ir perfekcionists, tad uzdeva jautājumu- a bet kad varēs dabūt ēdamo spiningu un ēdamo spoli? Par ēdamo auklu viņš teica, ka esot sūc (saucas Nanofil). Teicu, ka varbūt džeki nepareizi nosauca- nenoticēja. Tagad gaida ēdamo auklu ar ticamu nosaukumu.
Bez attīstības nav nākotnes, tāpēc es par visu ēdamo- pavadiņu (bet atbilstoši katram māneklim), karabīni (protams vismaz 10 veidu), nu un kā gan bez spininga un spoles, jo ko gan savādāk es varēšu pateikt kaimiņam...
5.jūnijs 2012, 19:19 | links
 
labs :)
5.jūnijs 2012, 19:56 | links
 
sodien patesteju tas edamas gumijas secinajums pec pirmas dienas pats vari est!n varbut kautkur jau nostrada bet mana puse divos ezeros ignore zivis!uzliec parasto gumiju uzreis 55cm lidakelis un daudz amnestetas!bet edamo gumiju ignore!Kareteja reklamas triks!!nu bus si nedelas garuma japabrauka pa ezeriem varbut kautkur nostradas bet nu ticiba nav!
5.jūnijs 2012, 22:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager