Lucky John manekli

AntonsB
Tieši tā arī ir - nevis nestrādā, bet nav ticības!
STRĀDĀ TAS, KAM MĒS TICAM! :)
5.jūnijs 2012, 22:11 | links
 
orion888
un pastav tads galvenais faktors ka krasojums!ja pats to manekli tu knapi redzi kur tad zivs udeni ar neredzes protams ir iznemums ka pie mutes piemet!ja pie mutes parastu karoti piemetisi ar triszuburu tad ari panems!taka pagaidam izskatas ka tas edamas gumijas ir tik reklamas triks un ta gumija no ka taisita ir loti svaka!!!!turpmakas piecas dienas tikai nemsu edamas gumijas uz copi un tad jau redzes!nedelas beigas vares konkretakus secinajumus izdarit!
5.jūnijs 2012, 22:37 | links
 
edamaa gumija nav brinum gumija:)!!ar edamo gumiju parasti nav vairaak copju!!bet ir daudz mazaak tukso copju un ja tas ir svariigi tad tomeer iesaku lietot !!! parsvaraa tomeer asarim un zandartam.
5.jūnijs 2012, 22:39 | links
 
ja mees zinaatu kas ir" galvenais faktors"nezin cik zivju buutu palicis,galvenais faktors tomeer ir stipri relatiivs jeedziens.
5.jūnijs 2012, 22:45 | links
 
hehe, ir cilvēki, kam viss un vienmēr ir slikti.. padomā, varūt patiesībā 99% lietu, kas ir ap mums arī ir vienkārši mārketinga triks, un patiesībā tev to nemaz nevajag? :)
6.jūnijs 2012, 08:12 | links
 
Antonsb, vai kautko par zivs sānu līniju esi dzirdējis ?

Dzidros ezeros varbūt kautko redz, bet lielā mērā 5-6 m jau ir tumsa un redzamība ir neliela, zivs galvenokārt uztver vibrācijas un tad jau nofokusējot no kurienes tas nāk arī pamano iespējamo krāsu formu un spēli, ja tu domā, ka iemetot savu ''super gumiju'' līdaka to pamana pa 10 m, tad dziļi maldies. Tas ka tev šķiet, ka tu viņu neredzi, nebūt nenozīmē ka ar zivi ir tāpat. Turklāt pirmā ir vibrācija un tikai tad krāsa, ja esi atradis zivs baru, tad iemetot vidū būs dziļi pie d... krāsas nozīmei, ja cope ir kaprīza, tad krāsai būs liela nozīme.

Nēesmu LJ lobists, bet par šīm gumijām varu teikt tikai to labāko, turklāt arī cenas ļoti ok.

Neabežojies, bet šoreiz tavi secinājumi ir diezģan neobjektīvi.

+ jātic, jābūt ņuham, utt
6.jūnijs 2012, 08:39 | links
 
sienaazis
katram cilvekam ir tiesibas uz savu viedokli!nu sodien bijam cope ar divam laivam viena es ar tam edamam gumijam otra kaimins!man 0 pat pieskariena nebija kaiminam norma un piecpadsmit atlaistas!kaimins jau nirdz varbut pats saksi est un tad varbut zivis!!!vakara meginasim atkal!bet ar katru copes reizi ticiba mazinass!sak likties kartejais reklamas triks!!!protams neizslegu variantu ka upe kada loti labi strada kur tas zivis ir visu laiku kustiba!!!!
6.jūnijs 2012, 10:21 | links
 
martins_
tav varbut vis vienmer slikti es tik izsaku savu viedokli secinajumus jo testeju tas gumijas!parastie silikona gumijas smagi liek ieksa edamajam!
6.jūnijs 2012, 10:25 | links
 
anton b.konkreeti kuraa udenstilpnee copee???ja tiesaam ir taa kaa tu saki ,nedomaaju ka vaina ir gumijaas pasaas,varbuut iemesls ir gumijas izmeers,montazas veids ,maneklja vadisanas tehnika, vietas izveele,varbuut pats makskjernieks:),bet ja tu esi parliecinaats ka pie vainas nav visi ieprieksmineetie apstaaklji es gandriiz vai esmu gatavs aizbraukt uz to ezeru un tev pieradiit preteejo!!!:)
6.jūnijs 2012, 10:32 | links
 
antonsb
vai tev pašam, ko nopērc kaut kas arī neliekas kā reklāmas triks? aukla izbalē - divas nedēļas forumā taisi traci, spole nestrādā, gumijas ir parasts triks...nu tad kāda velna pēc vispār ko jaunu pērc? mētā savu karoti, vai gumijas, kuras ir lieliskās, velc atspēries un problēmas pašas atkritīs!
6.jūnijs 2012, 10:40 | links
 
Nevajag jau vienmēr ieciklēties uz vienu mānekli, lai arī cik labs tas arī nebūtu. Ja trāpīsi uz reizi, kad zivīm tavs super duper dārgais māneklis nepatīk, tad mētā kaut līks palikdams, loms būs pieticīgs...
6.jūnijs 2012, 10:41 | links
 
es nedaudz aizstāvēšu Antonu :), nu nav ēdama gumija nekāds super māneklis, uz kuru ķersies viss, visur un vienmēr, iteši tapat visi cepas par izumi, par džerkiem u.c. jaunumiem, ēdamās gumijas ir viens no mānekļiem, kuru noteiktos apstākļos dažas zivju sugas ēd labprātak kā cita veida mānekļus, sevišķi tas attiecās uz asaru un zandartu copi, kad šie parastu mānekli tikai baksta ar degunu, tad šo ēdamo gumiju viņi tomēr grib pagaršot, labas copes reizēs ēdama gumija pat nav vajadzīga, jo ta ir trauslāka un vieglāk noraujama no āķa. Tā ka es pa rudeni tomēr diezgan daudz ķeru ašukus ar spiningu, tad manā arsenalā ēdamās gumijas ieņems aptuveni pusi no asaru gumiju daudzuma, man ir favorīts formā, tieši tāda pati ir arī parastā gumija, kura ir 2,5 reizes lētāka par ēdamo un kuru vismaz pusē copes reižu ēd tieši tik pat, ja ne labāk, jo visus atraktorus un smēres neviens nav atcēlis. Nedrīkst akli ticēt kaut kadiem jaunumiem un neveiksmes gadījumā, nepārbaudot to pilnībā, maisīt ar sūdiem, kopējie izmēģinājumi rāda, ka šīs ēdamās gumijas strādā ļoti labi visās valstīs, ir i karpas lielas, i sami, i zandarti ķerti lieli un daudz, tāpēc šīs gumijas ir tiesīgas dzīvot. Anton, nedomā, ka kāds produkts tiek ražots bez testēšanas, mums ir nopietni eksperti gan Krievijā, gan Ukrainā, gan Baltkrievijā, nevis tikai te un visur izmēģinajumi rādīja labus rezultātus, pietam izņemot Ingusa dažus izteikumus šīm gumijam nekāda reklāma nav bijusi, jo patiesībā tas ir nākošā gada produkts, šogad jaunums ir parastās gumijas, kuras beidzot ir sanakušas visas, šodien tiks atmuitotas un varēs sākt sūtīt uz veikaliem
6.jūnijs 2012, 10:59 | links
 
pie jaunajām Locky John gumijām vēl neesmu ticis, bet sezona ir gara un gan jau vēl paspēšu ar tam pabarot asarus.
Mans jautājums Salmo pārstāvjiem, vai veikalos tiks papildināti arī veco modeļu krājumi, vai nu tomēr par tiem var aizmirst?
6.jūnijs 2012, 12:48 | links
 
Anton, es ķeru tikai asarus uz tām gumijām, pusūdenī ir trāpijies arī zonders kāmēr grimst. Es runāju par max 5 - 8 cm, varbūt runājām par dažādiem produktiem, jo ja tu lidināji tās gumijas par kurām bija raidījums pāris ned atpakaļ, tad ņemu vārdus atpakaļ, jo es runāju tīri par MJ gumijām, par līdaku gumijām neko nezinu.
6.jūnijs 2012, 13:32 | links
 
līdakai 90% gadījumu problēma varētu būt pasniegšanā nevis krāsā... tā kā... :)
6.jūnijs 2012, 13:42 | links
 
Pēc maniem novērojumiem copes pamatā ir mānekļa spēle, kā māneklis tiek vadīts. Viss pārējais jau ir pakārtots. Tas attiecas kā uz ēdamām, tā uz neēdamām gumijām, bleķiem, rotiņiem, vobleriem, burkāniem un citiem mānemļiem.
6.jūnijs 2012, 13:58 | links
 
tulcitis
kas tev par dalu!ja kautkas nepatik nelasi un turi muti!!!!atradies te profins!!!smiekli nak par tevis rakstito tekstu!
6.jūnijs 2012, 16:43 | links
 
sienaazis
ja runa pa lidakam parsvara!bet ir ari tevis minetas gumijas prieks mikrodziga tas vel neesmu meginajis bet nu izskatas ka bus tas pats ka uz parasto labak!un ka jau es ieprieks biju minejis katra udenstilpne ir atskiriga ar saviem knifiem un ja tos var atkost tad ari ir rezultats!te visi nez ko cepjas ka man nav labi bet es tik padalos ar pieredzi un ja dalisanas ar pieredzi ir cikstesana un ta talak nu tad lai ta butu!Es kad iegadajos sis gumijas at tadu noluku varbut ka vinas bus labakas ejosakas neka zinamas tikai paeksperimenteju un tas ari visss!pagaidam secinajums ir sads ka mana puse kur es copeju vinas vispar neder!varbut rudeni!
6.jūnijs 2012, 16:55 | links
 
martins_
Labi ka es katu turu rokas tik paris reizes!!-keru lidakas!ar pasniegsanu un ta talak ir viss ok
6.jūnijs 2012, 16:58 | links
 
rio
nu necopeju jau pirmo dienu es zinu ko daru montazas un ta talak ir ok vietas parzinu vienkars pieners bijam viena vieta sorit laiva pie laivas es metaju tas edamas gumijas kaimins parastas sim vairaki sitieni un divi silkeni amnestejami man 0 pat neuzsit!
6.jūnijs 2012, 17:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager