Lucky John manekli

Ienācās Basara 90 mānekļi, bet netieku gudrs ar optimāliem dziļumiem. Līdz kādam var dabut? Ir gan F gan SP versijas.
5.marts 2015, 12:18 | links
 
Basara sevi pagājušajā gadā normāli parādīja, nebija killers, bet kopumā zivtiņu ķēra tīri labi. Redzēsim, ko teiks Makora. Kāds ir raustījis, kāda spēle labāk patīk?
Cena nu gan mums atkal uzlikta neadekvāta. Mans uzskats, ka šiem vobleriem vērtība ir Kosadakas līmenī. Tādam arī ir jābūt ciparam un iekš LV veikaliem notiek pārmaksāšana.
Varu vien ieteikt - ja jau internets ir un te prot ienākt, tad nav problēmu atrast hoholu un krievu veikalus, no kurienes tās pašas Basaras var atvilkt pa 6 eirikiem, Makoras maksā nedaudz virs 200 grivņām (kaut kas ap 7 eiriki), ēdamgumijas 1,5-2 eiriki par paku. Pret sevi tā noteikti būs godīgāk ;)

march, 25.februāris 2015, 10:45


Varbut, mazliet sikak? Tu suti no turienes edamgumijas?
25.februāris 2015, 20:13 | links
 
Starp citu, salmo.ee katalogā tā pati Makora stāv pa 8,90 eiro. Nu bik tā kā par lielu starpība ar kaimiņsētu. Tas nu tā, piemēram.

march, 25.februāris 2015, 11:16

Tas mani ieinteresēja un paskatījos. Mazliet lētāk ir, taču nemaz tik lieli brīnumi nav , cena ~ 11EUR, jo stāv atzīme "tax free", kas nozīmē ka cena norādīta bez PVN. Par tādu cenu var nopirkts trešo valstu (ārpus ES) pasūtītāji, taču viņu galā var būt ievedmuita un savi nodokļi, nu un EU juridiskas personas ar EU PVN reģistrācijas numuru. Eiropas piegādēm privātpersonām būs virsū Igaunijas PVN 19%.

JIG.LV, 25.februāris 2015, 11:34


p.s. Vēl fiška ir tāda, ka tā kā Salmo veikalos šo vobleru vēl nav , līdz ar to nav īsti zināma veikala cena Latvijā un pašreizējās cenas mēs noorientējām pēc Krievijas kataloga. Ja "Salmo" veikalos parādīsies cita cena, tad mēs arī izmainīsim. Mūsu ideja galīgi nav konkurēt ar "Salmo" veikaliem un cīnīties ar cenām (izņemot, protams, mūsu standarta vairuma taližu politiku un periodiskas akcijas), tas būtu pilnīgs idiotisms viņi ir daudz smagākā svara kategorijā. Mēs tikai piedāvājam šo produkciju ērti iegādāties internetā tiem, kam ieskriet "Salmo" veikalā traucē attālums, kā arī vienkārši mūsu veikala apmeklētājiem.
25.februāris 2015, 11:42 | links
 
Starp citu, salmo.ee katalogā tā pati Makora stāv pa 8,90 eiro. Nu bik tā kā par lielu starpība ar kaimiņsētu. Tas nu tā, piemēram.

march, 25.februāris 2015, 11:16


Tas mani ieinteresēja un paskatījos. Mazliet lētāk ir, taču nemaz tik lieli brīnumi nav , cena ~ 11EUR, jo stāv atzīme "tax free", kas nozīmē ka cena norādīta bez PVN. Par tādu cenu var nopirkts trešo valstu (ārpus ES) pasūtītāji, taču viņu galā var būt ievedmuita un savi nodokļi, nu un EU juridiskas personas ar EU PVN reģistrācijas numuru. Eiropas piegādēm privātpersonām būs virsū Igaunijas PVN 19%.
25.februāris 2015, 11:34 | links
 
10:45

Es neesmu ražotāja pārstāvis un diskutēt par cenas politikas veidošanu neeesmu kompetents, taču
šajā konkrētā gadījumā Makoras pie mums maksā
praktiski 1:1 tikpat cik Krievijas kataloga cena www.salmoru.com - 864RUB pēc šodienas kursa ir tie paši 12 ar kaut ko Eiro.
Ar Ukrainu vispār ir putra, tā kā tur kurss mainās ne pa dienām bet pa stundām, officiāla kursa nav vispār, Eiropas bankas grivnas nekonvertē ne uz ko,
valūtu no, iekšzemē makšat valūtā aizliegts, Ukrainas izskaitīt aizliegts, koroče var smadzenes izmežģīt.

Par ēdamgumijām cita lieta, tur tās tiešām ir ievērojami lētākas, bieži pie viņiem mazumtirdniecībā lētāk nekā pie mums vairumtirdzniecībā, bet nu tas jau jāprasa ražotājam.

JIG.LV, 25.februāris 2015, 11:03


Es neko nepārmetu, īpaši tādiem kā jums, kas nav tiešie ražotāji. Es tik saku, ka var parakt un dabūt lētāk. Bet zinot cilvēka slinkumu, tāpat lielā daļa pirks tepat un visiem būs labi.
Starp citu, salmo.ee katalogā tā pati Makora stāv pa 8,90 eiro. Nu bik tā kā par lielu starpība ar kaimiņsētu. Tas nu tā, piemēram.
25.februāris 2015, 11:16 | links
 
Basara sevi pagājušajā gadā normāli parādīja, nebija killers, bet kopumā zivtiņu ķēra tīri labi. Redzēsim, ko teiks Makora. Kāds ir raustījis, kāda spēle labāk patīk?
Cena nu gan mums atkal uzlikta neadekvāta. Mans uzskats, ka šiem vobleriem vērtība ir Kosadakas līmenī. Tādam arī ir jābūt ciparam un iekš LV veikaliem notiek pārmaksāšana.
Varu vien ieteikt - ja jau internets ir un te prot ienākt, tad nav problēmu atrast hoholu un krievu veikalus, no kurienes tās pašas Basaras var atvilkt pa 6 eirikiem, Makoras maksā nedaudz virs 200 grivņām (kaut kas ap 7 eiriki), ēdamgumijas 1,5-2 eiriki par paku. Pret sevi tā noteikti būs godīgāk ;)

march, 25.februāris 2015, 10:45


Es neesmu ražotāja pārstāvis un diskutēt par cenas politikas veidošanu neeesmu kompetents, taču
šajā konkrētā gadījumā Makoras pie mums maksā
praktiski 1:1 tikpat cik Krievijas kataloga cena www.salmoru.com - 864RUB pēc šodienas kursa ir tie paši 12 ar kaut ko Eiro.
Ar Ukrainu vispār ir putra, tā kā tur kurss mainās ne pa dienām bet pa stundām, officiāla kursa nav vispār, Eiropas bankas grivnas nekonvertē ne uz ko,
valūtu no, iekšzemē makšat valūtā aizliegts, Ukrainas izskaitīt aizliegts, koroče var smadzenes izmežģīt.

Par ēdamgumijām cita lieta, tur tās tiešām ir ievērojami lētākas, bieži pie viņiem mazumtirdniecībā lētāk nekā pie mums vairumtirdzniecībā, bet nu tas jau jāprasa ražotājam.
25.februāris 2015, 11:03 | links
 
Basara sevi pagājušajā gadā normāli parādīja, nebija killers, bet kopumā zivtiņu ķēra tīri labi. Redzēsim, ko teiks Makora. Kāds ir raustījis, kāda spēle labāk patīk?
Cena nu gan mums atkal uzlikta neadekvāta. Mans uzskats, ka šiem vobleriem vērtība ir Kosadakas līmenī. Tādam arī ir jābūt ciparam un iekš LV veikaliem notiek pārmaksāšana.
Varu vien ieteikt - ja jau internets ir un te prot ienākt, tad nav problēmu atrast hoholu un krievu veikalus, no kurienes tās pašas Basaras var atvilkt pa 6 eirikiem, Makoras maksā nedaudz virs 200 grivņām (kaut kas ap 7 eiriki), ēdamgumijas 1,5-2 eiriki par paku. Pret sevi tā noteikti būs godīgāk ;)
25.februāris 2015, 10:45 | links
 
Basaras lidotspēja tiešām priecē. Par Kubiru biki mulsina mēlīte, vai tā nesamazinās lidojumu. Ja lico labi, tad ar tādu svaru varētu būt patiesi interesanta mantiņa pie multiņkāta.
25.februāris 2015, 08:27 | links
 
Kā šim jaunumam ar tālmešanu? Pie tāda svara varētu būt tīri interesanti uz multiņa kāta virs lielākā dziļuma...

martins_, 24.februāris 2015, 22:37


Tu par Kubiru? Pat neesmu notestējis, bet raksta jau skaisti
"cпециально разработанная и запатентованная специалистами Lucky John система Magnetic Cast Sysetem (MCS) с использованием магнита, подвижного и фиксированных шариков, позволяет забросить приманку на максимальное расстояние"



BASARA bij tā pati MCS sistēma, tās lidoja ļoti labi.
24.februāris 2015, 22:48 | links
 
Kā šim jaunumam ar tālmešanu? Pie tāda svara varētu būt tīri interesanti uz multiņa kāta virs lielākā dziļuma...
24.februāris 2015, 22:37 | links
 
KUBIRA 110F PLUS ONE - cik tad īsti viņš sver: 8 vai 16g?

tontons7, 24.februāris 2015, 19:32


16g, mums aprakstā bija kļūda - izlabots... tā ir kad 1nos nektī preces ievada :)
24.februāris 2015, 19:52 | links
 
16g
24.februāris 2015, 19:48 | links
 
KUBIRA 110F PLUS ONE - cik tad īsti viņš sver: 8 vai 16g?
24.februāris 2015, 19:32 | links
 
GAHAN
Vai nickname ZIRGS bija jau aizņemts?

staff, 24.februāris 2015, 13:48

iespejams,jo te tadu netrukst.un nilzirgu ari. a kas?
24.februāris 2015, 15:39 | links
 
GAHAN
Vai nickname ZIRGS bija jau aizņemts?
24.februāris 2015, 13:48 | links
 
Suņi rej, karavāna brauc...
24.februāris 2015, 13:34 | links
 
Vidējā dziļuma tvič/krenk KUBIRA 110F PLUS ONE

bija iespēja to notestēt pagājušajā rudenī-nu jau mans top voblers velcei, ļoti zivīgs !

to Jig.lv kādās cenas šie?

eerls, 24.februāris 2015, 09:12


cenas mūsu mājas lapā, kaut kas 11eur ar kapeikām. Nav pa velti, nav arī kosmoss.

JIG.LV, 24.februāris 2015, 11:52

bljee,dargaks pa rapalu.pagajusogad 1.lj vobleri nopirku,zivis nekeras un vel brakis trapijas. tadI jau ir KTR izstradajumi.
24.februāris 2015, 13:12 | links
 
Vidējā dziļuma tvič/krenk KUBIRA 110F PLUS ONE

bija iespēja to notestēt pagājušajā rudenī-nu jau mans top voblers velcei, ļoti zivīgs !

to Jig.lv kādās cenas šie?

eerls, 24.februāris 2015, 09:12



cenas mūsu mājas lapā, kaut kas 11eur ar kapeikām. Nav pa velti, nav arī kosmoss.
24.februāris 2015, 11:52 | links
 
Vidējā dziļuma tvič/krenk KUBIRA 110F PLUS ONE

bija iespēja to notestēt pagājušajā rudenī-nu jau mans top voblers velcei, ļoti zivīgs !

to Jig.lv kādās cenas šie?
24.februāris 2015, 09:12 | links
 
Beidzot līdz Latvijai "atrāpojuši" un mūsu interneta veikalā pieejami arī jaunie Lucky John
vobleri, kurus daudzi prasīja jau pagājušajā gadā.

- Tvičojamās lielās mailes MAKORA 110 un 130 (gan peldošie, gan suspenderi)
- Vidējā dziļuma tvič/krenk KUBIRA 110F PLUS ONE
- Virsminieki volkeri-"suņi" LUI PENCIL 98





Izskatās labi :)
24.februāris 2015, 01:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager