Lucky John manekli

Kungi, visi, kuri piedalās voblera slīpēšanā, lūdzu iesūtiet privātā kārtā, kura diena un laiks jums šonedēļ ērtākais testa mānekļa saņemšanā. Līdz 5dienai esmu uz vietas.
8.oktobris 2014, 10:00 | links
 
MAGIC!!! :) No tālām zemēm izdevās atvest mazliet
superdeficītās Lucky John ultravioletās "Magic" krāsas mānekļus. Tioga visi izmēri, Ballist visi izmēri, kaut kas pa biškam arī no citas "eksotikas". Mānekļu reāli ļoti maz pa 5-10 paciņām, pat neliksim tos interneta veikalā, domāju ka tāpat pāris dienu laikā visu izgrābs. Ja kādam tiešām vajag, tad nāciet pie mums uz veikalu, kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ.
8.oktobris 2014, 09:37 | links
 
Bandito TEV nav taisniba.Man ir bijis ka maza lidacina ierij palilu vobleri nu tad ko pat neviena skere nepalidz,ka visa lidakas rikle ir izraustita ar tiem akiem...
Es personigi uz dzivo lietoju tikkai vienu 3zuburi.
A lielam voblerim cik ir?
17.septembris 2014, 15:56 | links
 
Vislabakais maneklis ir parasta dziva zivtina(raudina ,karusina utt) un var izveleties visadus kalibrus,kadu sirds tik velas.
Man personigi ir kadi tie Lucky John izmetajies esmu lidz riebumam.Rokas sap nervi cupa.

Liepajnieks4, 17.septembris 2014, 14:47

Protams, jo tā var iemest pludu un dzert visu dienu! Un var paņemt jebkāda izmēra ierijušu līdaku! :)
17.septembris 2014, 15:40 | links
 
Vislabakais maneklis ir parasta dziva zivtina(raudina ,karusina utt) un var izveleties visadus kalibrus,kadu sirds tik velas.
Man personigi ir kadi tie Lucky John izmetajies esmu lidz riebumam.Rokas sap nervi cupa.
17.septembris 2014, 14:47 | links
 
Lucky John Mr.Greedy 3" un 3.9" visiem modeļiem 25% atlaide līdz 27. septembrim. Rudens ir trofeju laiks, kad lielās zivis aktīvi barojas. Prasās lielāka kalibra mānekļi :)
17.septembris 2014, 11:07 | links
 
Tieši pirms rudens lielā džiga buma saņēmām nelielu kravu ar LJ jaunumiem, ko Latvijā visu laiku īsti dabūt nevarēja. Lielie 5.4" tārpi Wacky Worm, slaidais nimfveidīgais "mošķis" Hogy Shrimp, jau pierastais "bezotkaznijs" Long John, bet lielajā 4.2" versijā, kā reizi uz rudens zandartu un līdaku, un citas interesantas lietas. Kam gribas ko jaunu, nāciet ciemos uz Aavotu 17 :)
8.septembris 2014, 12:20 | links
 
piekarot fl voblerim pavadu no traktora troses ,tas noteikti nebūs pat SP..... vobleri-pārsvara visi tiek testēti bez pavadas.... viens uzliek pa 0.42 centi pavadu uz 25 jurīši vobleri..... iznākums....? citi dara vēl savādāk......


piemēram IT gurū :D
2.septembris 2014, 23:19 | links
 
Tev protams taisnība, bet vai nebūtu jābūt tā, ka pērkot vobleri, visai informācijai būtu jābūt pieejamai uz iepakojuma, lai pirms pirkuma nav jāmeklē internetā par preci ko grasies pirkt...
lai vai kā, viss šis ir tikai lirika kamēr neesmu izmēģinājis, gan būs labi! :)
2.septembris 2014, 22:50 | links
 
parādijās neskaidrība sakarā ar LJ Magic sinker. Uz kastītes rakstīts ka tie strādā līdz 0.8m dziļumam, tieši kā manā metru dziļajā ezerā vajag. Paņemu divus krāsojumus, laimīgs aizeju mājās domādams ka šitie nu tik būs rudens killeri. Joka pēc iegooglēju un skatos ka konkrētie manis nopirktie modeļi strādā 2+ metros. Izmēģinājis vēl neesmu, bet varētu gadīties, ka uz kastītes ir norādīti nepareizi dati?

kumeljpeeda, 2.septembris 2014, 22:14


ja Tu lasītu cītīgāk saprastu ka darba diapazons ir norādīts no 0.5m līdz 2 vai 2.3 m. Grimšana utt ir atkarīga no tā cik ātri Tu ietin auklu, kādus rāvienus taisi un ar kādu spēli vadi vobleri (vēl kādu pavadu lieto utt) nevis no tā kas rakstīts uz pačiņas :) ja ļoooooti grib gan jau ka arī walkeri var ieraut metra, pusotra dziļumā :)
2.septembris 2014, 22:39 | links
 
parādijās neskaidrība sakarā ar LJ Magic sinker. Uz kastītes rakstīts ka tie strādā līdz 0.8m dziļumam, tieši kā manā metru dziļajā ezerā vajag. Paņemu divus krāsojumus, laimīgs aizeju mājās domādams ka šitie nu tik būs rudens killeri. Joka pēc iegooglēju un skatos ka konkrētie manis nopirktie modeļi strādā 2+ metros. Izmēģinājis vēl neesmu, bet varētu gadīties, ka uz kastītes ir norādīti nepareizi dati?
2.septembris 2014, 22:14 | links
 
man šodien izšāva, tioga watermelon, izrādijās vienīgā , kas kastē 2 gadus aizmirstībā vaļājās, pārējās , ieskaitot purpli aizmirsās mašinā:)
2.septembris 2014, 21:49 | links
 
Pie mums arī tās lillā Tiogas var dabūt, gan 2.4" , gan 2.9". Šoreiz laikam visa ienākošā krava sadalījās mums ar kolēģi FishBon, līdz citiem veikaliem nemaz netrāpīja :)

JIG.LV, 2.septembris 2014, 18:30



Jā tā gan ir, jo pat salmo veikalos nekur purple plum neatradu :)
2.septembris 2014, 21:40 | links
 
Pie mums arī tās lillā Tiogas var dabūt, gan 2.4" , gan 2.9". Šoreiz laikam visa ienākošā krava sadalījās mums ar kolēģi FishBon, līdz citiem veikaliem nemaz netrāpīja :)
2.septembris 2014, 18:30 | links
 
Veikalā parādījušās asaru iecienītās Lucky John Tioga 2,4 Purple Plum krāsojumā. Droši braucat ciemos vai sūtiet ar mājas lapas starpniecību.
2.septembris 2014, 18:15 | links
 
Vakar biju iegādājies LJ pike hunter 11f vobleri,peldošā versija. Šodien gribēju izmeiģināt vobleri,skatos tas grimst,arī bez pavadiņās,sanāk ka ir brāķis?

roteriiss, 16.augusts 2014, 20:49

man tiesi tas pats bij ar basaru vobleri.un tad es sapratu ka pa to pasu naudu labak nopirkt kvalitativu firmas vobleri,kautvai Rapalas razjojumu.
16.augusts 2014, 22:03 | links
 
To pike hunter pirki pa 2.90eur kkautkas tads? es veici ar redzeju mab liekas pike hunter pa 2.92lkm daudz kraasojumu,izskatijas labs

pludinsh, 16.augusts 2014, 21:31


Pirku gan pa 4,60 euro Salmo bodē.
16.augusts 2014, 21:37 | links
 
To pike hunter pirki pa 2.90eur kkautkas tads? es veici ar redzeju mab liekas pike hunter pa 2.92lkm daudz kraasojumu,izskatijas labs
16.augusts 2014, 21:31 | links
 
Vakar biju iegādājies LJ pike hunter 11f vobleri,peldošā versija. Šodien gribēju izmeiģināt vobleri,skatos tas grimst,arī bez pavadiņās,sanāk ka ir brāķis?
16.augusts 2014, 20:49 | links
 
Ceru, ka uz septembra sākumu pie mums nonāks arī Makora. Ļoti jau nu vajag to 110 un 130to izmēru. Zivīgi ...
15.augusts 2014, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager