Lucky John manekli

Nu pat kāreiz uz līdaku laiku ienākusies šī gada pēdējā partija ar Basara 90 visos krāsojumos, F un SP versijās. Meklējiet tos Salmo veikalos un interenetā www.jig.lv

jerk, 14.augusts 2014, 18:54


Jaunie LJ Makora arī būs piedāvājumā uz rudens sezonu? Atceros, ka pavasarī tika minēts kaut kas par vasaras otru pusi...
14.augusts 2014, 21:51 | links
 
Nu pat kāreiz uz līdaku laiku ienākusies šī gada pēdējā partija ar Basara 90 visos krāsojumos, F un SP versijās. Meklējiet tos Salmo veikalos un interenetā www.jig.lv
14.augusts 2014, 18:54 | links
 
Nupat ievedu veikalā uz spec. pasūtījumu "ievilktās" lielās "deficītās" BASARAS 90, gan suspend (SP) modeļi, gan peldošie (F) , abiem tipiem pagaidām pieejamas visas 12 iespējamās krāsas. Ienācās tikai pa 6 vobleriem no katra veida/krāsas, kāda daļa jau "aizsista" bet nu pārējos var dabūt, ja vajag. Protams, kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ :)

P.S. Svaigi pa taisno no rūpnīcas, jaunā dizaina iepakojums, ko LV neviens vēl nav redzējis - tur tādu sarkanu heieroglifu pielikuši priekšā un uzrakstu PURE JAPANESE STYLE :) A vot darbības dziļumu tā arī nav uzrakstījuši :(
29.jūlijs 2014, 18:03 | links
 
Ja paceļu savu statistiku, tad uz šo brīdi J.I.B Tail ir ierubījis sekojošas sugas: Līdaka, zandarts, asaris, bass parastais -bez pārsteigumiem. Karpa, breksis, rauda, karūsa -neierasti, bez pilnīgi izskaidrojami, jo tārpiņš ir tārpiņs kā nekā... Store, zutis un mežene -jau mazliet eksotiskāk. Skaldītāja krāsa ļoti labi pagājušajā gadā gāja uz foreli. Interesanti, ka šogad jūnijā sākumā zandarts stabili rakstījās uz mazā 1,5". Izmērs dažāds...

Principā 1,5 collas ir mikrodžiga klasika un sev atzīmējama, kā papildinājums Tiogai 2'' un 2,4". Ir reizes, ka zivs labāk ņem vienu vai otru. Tāpēc arī vienmēr līdzi ņemu visu, ko vien var paņemt.
21.jūlijs 2014, 12:02 | links
 
Man arī brīvdienās beidzot izdevās ietestēt JIB asti (ieķerts pie jig.lv) - bija diezgan ok, bet prasījās laikam 2", uz 1.5" tāds smalkāks asaris leca virsū, katrā ziņā malā netiks nolikts.

Kraft - neturi sveci zem pūra, stāsti! :)

iconcept.lv, 21.jūlijs 2014, 10:41


uz 1.5' lec virsū arī "lielie" , bet tas ir gadijumos, ja pa starpu nav sīkaļas un lielajam vajag izteikti mazu kustoni, vai vajag izsipt šamam prātu ar mazu pipuku. Bet tā es teiktu, ka 2'' ir universālāks izmērs ikdienā...Pa lielam abiem izmēriem jābūt kastē.

iconcept - FOX ļurastes arī ir ļoti labas:))
21.jūlijs 2014, 11:01 | links
 
Man arī brīvdienās beidzot izdevās ietestēt JIB asti (ieķerts pie jig.lv) - bija diezgan ok, bet prasījās laikam 2", uz 1.5" tāds smalkāks asaris leca virsū, katrā ziņā malā netiks nolikts.

Kraft - neturi sveci zem pūra, stāsti! :)
21.jūlijs 2014, 10:41 | links
 
Pats notestēju vakar tos J.I.B. Tail tvisterīšus uz Daugavas asari. Strādā, zinies :) No krāsām pagaidām favorītos "Purple plum" un divkrāsainais "ābolitis" zaļš ar sarkanu. Baigi vajadzētu izrauties līdz līcim uz asari, tur varētu tā kārtīgi visas krāsas notestēt, kādreiz man tur spilgtie toņi bija topā...

JIG.LV, 21.jūlijs 2014, 07:49


Ko tur daudz testēt, tak strādā viņi jau otro sezonu. Krāsas pēc gaumes, kā vienmēr. Līdz vēlam rudenim mierīgi ķersim:) Pēctam vajadzēs ko neaktīvāku:) Bet neaizmirstiet arī par 2'' izmēru, lielāki kunkuļi un šūkas krīt virsū bezotkazno.

Jāatzīst, ka šie nav vienīgie šīssezonas brīnumtvisteri, bet par tiem, citās sadaļās...:)))
21.jūlijs 2014, 09:46 | links
 
Pats notestēju vakar tos J.I.B. Tail tvisterīšus uz Daugavas asari. Strādā, zinies :) No krāsām pagaidām favorītos "Purple plum" un divkrāsainais "ābolitis" zaļš ar sarkanu. Baigi vajadzētu izrauties līdz līcim uz asari, tur varētu tā kārtīgi visas krāsas notestēt, kādreiz man tur spilgtie toņi bija topā...
21.jūlijs 2014, 07:49 | links
 
es nākosreiz palūgsu pardevejam, lai atbrauc līdz un noķer sākumā, citādi nepirkšu! savādāk neko nevar zināt!

lacuks007, 20.jūlijs 2014, 21:31



tak Juglas Salmo kaut kāds akvārijs bij - lai trenējas tajā :D
20.jūlijs 2014, 21:39 | links
 
es nākosreiz palūgsu pardevejam, lai atbrauc līdz un noķer sākumā, citādi nepirkšu! savādāk neko nevar zināt!
20.jūlijs 2014, 21:31 | links
 
nopirku mazo basaru 56mm laikam bija,skaitijas peldosa.iemetot udeni vinja sak grimt.gudrais ng-ng,vai tam ta bij jabut?vai vienkarsi markejuma kljuda?

gahans, 11.jūlijs 2014, 20:46
Tev grimst pats vobleris, vai kopā ar pavadiņu? Ja ar pavadiņu - tā var būt un tas ir normāli!
Ja bez - tad brāķis!

Bandito, 11.jūlijs 2014, 21:35

mazajiem vobleriem pavadinjas neizmantoju,jo tos izmantoju sapalu un mezjavimbu kersanai.ir tikai maza karabinite,bet tas razjotajiem bij janjem vera.augstakas nklases voblerisi negrimst pat nar fluras pavadu.taka ieteiktu perkot peldosos voblerus veikala palugt udens glazi un parbaudit.
20.jūlijs 2014, 13:39 | links
 
ja runajam par jib tail,kraasojumiem ,cola un purple plum,esmu parliecinaats ka sie krasojumi buus beigusies jau nakosnedeelj,taa kaa tiem kuriem tas ir aktuaali ieteiktu pasteigties.

rio., 20.jūlijs 2014, 12:17


pie mums vēl tik strauji nebeigsies :)
20.jūlijs 2014, 13:33 | links
 
ja runajam par jib tail,kraasojumiem ,cola un purple plum,esmu parliecinaats ka sie krasojumi buus beigusies jau nakosnedeelj,taa kaa tiem kuriem tas ir aktuaali ieteiktu pasteigties.
20.jūlijs 2014, 12:17 | links
 
Sveiciens visiem, kam džigs, dropšots vai citas interesantas nodarbes asinīs. Vēlos pavēstīt to, ka sākot ar nākamo nedēļu mūsu arsenālus varēs papildināt ar vienu no šobrīd Eiropā pieprasītākajiem ēdamgumiju modeļiem J.I.B Tail izmēros 1,5"un 2"
http://luckyjohn.info/en/products/pro-series/biodegradable-soft-lure-pro-series/%D1%82%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-lj-j-i-b-tail/
Mazais ēdamtvisteris mums līdz šim ir reāli pietrūcis...
Tāpat arī divi jauni Mr. Greedy krāsojumi -tautā saukti par skaldītāju (T26) un ābolīti (T44) līdaku un zandartu ķeršanai.
Meklējiet tos Salmo veikalos un internetā www.jig.lv
20.jūlijs 2014, 11:57 | links
 
nopirku mazo basaru 56mm laikam bija,skaitijas peldosa.iemetot udeni vinja sak grimt.gudrais ng-ng,vai tam ta bij jabut?vai vienkarsi markejuma kljuda?

gahans, 11.jūlijs 2014, 20:46

Tev grimst pats vobleris, vai kopā ar pavadiņu? Ja ar pavadiņu - tā var būt un tas ir normāli!
Ja bez - tad brāķis!
11.jūlijs 2014, 21:35 | links
 
par vobleriem nezinu neko tev pateikt ,mazo brāl, to prasi Ingusam, šie ir viņa "bērni"

Manās tēmās ir vienkāršāk, pludiņi peld, svinīgo grimst...... :):):):):)
11.jūlijs 2014, 20:52 | links
 
nopirku mazo basaru 56mm laikam bija,skaitijas peldosa.iemetot udeni vinja sak grimt.gudrais ng-ng,vai tam ta bij jabut?vai vienkarsi markejuma kljuda?
11.jūlijs 2014, 20:46 | links
 
Lielās Basaras nupat ir muitā, nākamnedēļ uz otru pusi būs dabūjamas :):):)
11.jūlijs 2014, 19:31 | links
 
kas notika ar 9cm Basarām? beidzās?

Nicknice, 11.jūlijs 2014, 14:27


Sen jau beidzās... Kaut kur pa Salmo veikaliem vēl daži palikuši, bet centrālajā noliktavā sen jau nav...
11.jūlijs 2014, 17:47 | links
 
Es no vobleriem neko nesaprotu
Tāpēc šodien iegriezos bodē...gribēju nopirkt virsminiekus(poperus, vokerus:-))
Kāpēc "laimīgam jānim"-Basarai nav rakstīts virsū darbības dziļums.(uz iepakojuma).
Ražots Japānā un rakstīts Made in CHina
Kaut kā smieklīgi

jeeska, 4.jūlijs 2014, 23:24

Viņš ir izgudrots Japānā, bet tiek ražots (likts kopā) Ķīnā! :)
11.jūlijs 2014, 14:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager