Lucky John manekli

vai RIO, lūdzu piedod, nepamanīju ka šai sadaļai ar salmo mānekļiem nav sakara.
7.jūnijs 2012, 20:11 | links
 
nu man jau bija divas pacinas!nu vairak tocna nepirksu tas edamas gumijas!jo ko iegadajos nu nepierada sevi ka uz vinam kaptu kautkas virsu!labi ka tik divas pacinas nopirku un tas kirsu krasa un ar sagriezto asti nav edamas gumijas ar divainu smaku?ja nav tad ko pardeveji saka ka ir??????
7.jūnijs 2012, 20:05 | links
 
edamaas gumijas tirgojam tikai pacinjaas ,domaju visos veikalos(salmo)taas atrodas stendos,pacinjai ir melna ar dzeltenu,uz dzeltenaa fona ar sarkaniem burtiem ir rakstiits maneklja modelis.ja gribeesi atradiisi.
7.jūnijs 2012, 20:02 | links
 
rio.
vel sarkana apaksa aste vidus perles krasa balta un augs zala!nakosais krasojums zals un augsa ar spiduminiem
sitas ir parastas gumijas lj to es zinu -viereizejas ja ie nemiwns un lidaka neuzsezas tad vajag vai nu limet vai mest ara!
7.jūnijs 2012, 19:59 | links
 
jjanis sadus jautajumus var uzdot sadaljaa EKSPERTI,Ingusam vai Normundam.
7.jūnijs 2012, 19:55 | links
 
rio.
tad jau sanak ka pardeveji nezin ko tirgo?man teica ka kas kirsu krasa ar sagraizitu asti ir edamas gumijas divaina smaka vinam!plus vel kas bija dublu krasa un ellas krasa bija stenda izkartas ar zimi jaunums tas ar tad nav edamas gumijas!tad jau sanak ka jusu veikalos strada nekompitenti styradnieki?!
7.jūnijs 2012, 19:54 | links
 
vai šo lapu tiešām ne viens no Salmo nelasa? Uzdevu jautājumu:
"Mans jautājums Salmo pārstāvjiem, vai veikalos tiks papildināti arī veco modeļu krājumi, vai nu tomēr par tiem var aizmirst?
6.jūnijs 2012, 12:48 | links"
7.jūnijs 2012, 19:26 | links
 
sapratu, bet neviena gumija no tevis aprakstitajaam nav no L J edamo gumiju serijas!!!pats lidaku lv cempii labi(pasos macos gan tik labi man nekjeeraas:)) kjeeru ar L J no PIKE IDOL serijas(parastaa gumija),zanderam sevi teicami pieradija jaunaas dublju serijas(nu es taa vinjas saucu:))gumijas.nu nedaudz vajaakas man pasam sobriid skjiet jaunaas LJ serijas gumijas ar taadu kvadraatainu asti,bet domaaju ari vinjaam ar var "piesauties"kjert zivi.ne asakas.
7.jūnijs 2012, 17:25 | links
 
rio.
JA KAS TAD RAKSTI PRIVATI PIETIEK TE PAR TO DISKUTET A TO SAJA SADALA JAU SAK DAZI LABI PUKSTET!!!!
7.jūnijs 2012, 11:54 | links
 
rio.
sodien ar kaiminu samainijamies es uz parastajiem lubrikantiem bet kaimins uz LJ un vesture atkarojas man tris meriniece un 7 amnestetas un kaiminam viena cope bija un viss gumiju saplosija nelietojama!redzes kas nakamajas copes bus!un kaimins jau pec copes neko labu neteica un ja vins sak saubities copmanis kas ir ar 46gadu stazu neko labu nesaka nu tad jau tas ir raditajs ka musu gala vinas nestradas!
7.jūnijs 2012, 11:52 | links
 
rio.
kolegis kera uzpolu gumijam Relax izmeri tadi pasi lidz 10cm un vel uz tadam ka radiators izskatas un pagara tvistera aste!sis gumijas ir ari Salmo veikalos!
7.jūnijs 2012, 11:47 | links
 
rio.
Izmeri ap 8cm krasas dublu ellas kras plus vel sarkana apaksa aste vidus perles krasa balta un augs zala!nakosais krasojums zals un augsa ar spiduminiem!kirsu krasa tvisteraste!caurspidiga kirsukrasa ar spiduminiem un perlamutra balta tvisteraste!Salmo veikala pirktas gumijas-Lakija jona!pacinas tam pirmajam izmetu ara jo saliku tada traucina ar vacinu parocigak cope darboties!
7.jūnijs 2012, 11:45 | links
 
anton, tad Tavs ezers ir ljoti ipass:),vai vari nosaukt konkreetu modeli kuru lietoji tu,modelis ,izmeers ,kraasa?,?un ja iespeejams kadu gumiju(brends ,izmeers) lietoja tavs koleegjis?

p.s.tici man ,man ir pietiekosi daudz vietu uz kurieni braukt,visaam pat nepietiek laika:),sinii gad gribeeju saprast tavu probleemu,kapeec tiesi tev un tiesu uz LJ edamajaam nekjeras.
7.jūnijs 2012, 08:22 | links
 
neesmu gan, bet takā jaunais asaru kāts ir tikko nopirkts protams mēģināšu, iesākumā jāiepērk pāris Japāņu vobleri :)
6.jūnijs 2012, 18:23 | links
 
Keitech zivīm garšo, bet uz sava zoba neesmu licis.
6.jūnijs 2012, 18:19 | links
 
Nu vienalga, garšo briesmīgi, bet cerams visām līdakām patiks :)
Pats ķer ar šiem, kādi rezultāti?
6.jūnijs 2012, 17:48 | links
 
sragiagiaA- tā nav kalmāra garša, bet gan smarža, garšo gumija pēc sāls un nekas cits es domāju tur nav likts klāt izņemot tos attraktorus.
6.jūnijs 2012, 17:29 | links
 
Iepirku šodien Keitech Swing Impact ar kalmāru garšu, domāju, ka plēsējs iekožoties vien no šoka tādu uzreiz neizspļautu, tik šausmīga garša/smarža. Nozīme gan jau tam kaut kāda būs, bet vai uz pozitīvo pusi...
6.jūnijs 2012, 17:16 | links
 
usis
ja vai es ari needu zivis ko nu!?labi ka parejie copmani ar need zivis!
6.jūnijs 2012, 17:10 | links
 
anton, rio zivis neēd, vari droši atklāties:)
6.jūnijs 2012, 17:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager