Ledus urbji

taisos pirkt jaunu urbi kādas firmas labāki līdz šin strādāju ar lēto!!!
20.novembris 2007, 15:01 | links
 
Ta aiznes kautkur nošmirģelē asmeņus un ies griezdamies! Tikai vajag uzlikt riktīgu leņķi tam asmenim, savādāk nekādas tolkas, ka viņš būs tikai ass.
20.novembris 2007, 15:33 | links
 
īsti neapratu par to leņķi
20.novembris 2007, 17:14 | links
 
Leņķi starp ledu un asmeni. Tā lai noliekot urbi pret ledu tas griežoties urbjas dziļumā nevis tev tas zvērīgi jāspiež. Ja tev ir asi asmeņi un tas neurbj labi, tad vajag pamainīt slīpumu nazim. Vai taisnāk nošmirģelēt, vai var palikt apakšā kādu skrūves šaibu!
20.novembris 2007, 17:28 | links
 
Ja tev vecs labs Leningrada urbis es tev iesaku nemainīt ne uz ko
man tagad jau tris gadus Mora expert 150 ,ja viss ok bet ja trapas kaut kas zem nažiem tad tiem genoht-parasinat nevar tikai pirkt jaunus ,maksa pie 12 ls ,bet Leningrada var asnat asinat un asinat ,pat jaunie maksa samera letak neka zviedrs.vgel baidas no smiltim ,kaut kur pie šosejas diez vai varesi copēt ilgi ja biezss ledus...ne asakas
20.novembris 2007, 18:35 | links
 
par to šaibu likšanu vienreiz provēju nekas labs nesanāca
man urbis ir krievu tas nau īpaši vec
20.novembris 2007, 20:16 | links
 
Atceros kā mans vectēvs gaja pie virpotaja tas taisija tadas dubultas konussveida šaibas ar leņķi -grieza vel labak neka jauns,es ziema braukaju dažreiz ar vienu unkuliti ,viņam vel tas vecais urbis,sarusejs bet griež divreiz atrāk nekā mans zviedrs.es megināju man tā nesanāk -pieradu jau uz labo pusi griezt.ta ka dārgs -nenozime labs.
20.novembris 2007, 21:10 | links
 
Ir jau arī tādi, kam nav pieliekamie asmeņi, bet sanāk asināt pašu urbja materiālu, jo ir vienā gabalā. Nu un to var asināt gadiem kaut katru dienu un nenodils tikuntā.
21.novembris 2007, 09:35 | links
 
man ir vecais krievu urbis , kaut kur sametināts , kaut kur lenķis izmainīts ,naži arī paštaisīti kādus vien sirds vēlās- platāki , šaurāki utt.
21.novembris 2007, 10:21 | links
 
Esmu strādājis gan ar Leningrada urbi,gan ar Mora Pro.
ja daudz jameklē zivis tad Moras razojums bus tas labakais it īpasi Mora Pro.Es jau ar vieniem un tiem pašiem nažiem urbju jau otro sezonu,pat ir gadījies platmasas pudeli saurbt,kas bij ledu iesalusi.un nekas naziem nenotika.
23.novembris 2007, 16:42 | links
 
es taisos pirkt urbi veikalā "Sams"..nezinu veel vai moras vai kaadu leetaaku.
25.novembris 2007, 22:41 | links
 
mans urbis ir nezināmas izcelsmes un ražotāja bet urbj
26.novembris 2007, 18:47 | links
 
mans urbis ir nezināmas izcelsmes un ražotāja bet urbj
26.novembris 2007, 18:47 | links
 
nopirku krievu urbi ''barnaul"... apmierinaats
1.decembris 2007, 17:07 | links
 
Cau visiem copmaniem!!!Man taads jautaajums pa ziemas makskeresanas kasteem.Itkaa jau nevietaa un nenoziimiigi.Es gribeeju pajautaat vai kaads gadiijumaa nezin kur var nopirkt ziemas kasti, bet ne taas jaunaas un daargaas.MAn liekas ka tas nau vajadziigs, man jau toc nee.Man loti patiik taas kas ir no koka, praktiskas un smukas.Ja kaads zina kur var taadas nopirkt buusu loti pateiciigs par to!!!
19.decembris 2007, 21:31 | links
 
Ja velies koka kasti es tev varu izgatavaot jeb kadu izmeru,ar palauktiniem kur salikt makskeres,nodalijumiem zivim,ka ari termosam.Es koka kastes veiklos nesu redzejis,bet aluminija,platmas,tas gan ir katra veikalaa.
24.decembris 2007, 16:17 | links
 
šogad pirmo reizi redzēju koka kasti arī bodē mazliet virs 45ls nu nekas jau īpaš nebija 2 nodalijumi un vis protams mīksts sēžamais!!!
24.decembris 2007, 17:34 | links
 
Pirms kādiem desmit gadiem,aizejot pensijā,draugi uzdāvināja zviedru urbi. Nepatika ar to kreiso,nu nekas urba viegli,pirmo ziemu vis OK. Otru sezonu jau jāspiež Bazārā iedevu uztrīt,nepārbaudot aizbraucu uz Peipusu,nu kaut vai raudi,līdz pusledum un jāņem elpa. Draugi līdzi nbrauca,pārējie no autobusa sveši. Npirku jaunus toreiz 6 vai 7 ls. Nu negrib strādāt kā ar orģināliem,kādu laiciņu paurbu un adgriezos pie sava ļeņingradieša,rokturi ir pielaboti,nažus trinu ar šmiģeli un tā l'dz šai dienai. Vasarā ar zviedri urbu caurumus sētai. Šoziem nodomāju nav ko viņu žēlot,pamēģināšu uztīt kaut tie ir koniski. No brīvas rokas uz šmirģ. Noapaļotos galus notrinu taisnus,kā krievam. Ticat vai nē bet ņem labi. Galvenais noteikums neaiztikt pārzobi pati pazudīs.Ne asakas.
14.janvāris 2008, 16:59 | links
 
varetu but bet man gan negribas savam urbim kautko mainit pagaidam nem labi,galvenias neieurbt tur kur nevajag un vis bus ok
14.janvāris 2008, 17:44 | links
 
man ar Mooru ir tā, ka ja vinu griež kā pagadās tad viņš arī neko izcilu nerāda, bet ja viņu tur pilnīgi taisni, tad griež kā sviestā... tāpēc ir jēga reizēm griezt viņu salīdzinoši lēnām, bet turēt pēc iespējas taisni un rezultāts ir pavisam cits..
14.janvāris 2008, 17:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager