Ledus urbji

Piekritu serpo!
14.janvāris 2008, 17:58 | links
 
ar manējo mora kaut kas līdzīgs! nedaudz sašķieb un iet riktīgi smagi, iztaisno - pavisam cita lieta!
14.janvāris 2008, 19:21 | links
 
Man paziņa uzasināja vecos asmeņus, uzlika un urba sūdīgāk! Es pats esmu iesācējs zemledus makšķerēšanā un nesen nopirku baltkrievu urbi- nēsmu vīlies!
14.janvāris 2008, 22:19 | links
 
Ja , nu bišku tā lieta japrot , kaut gan neka sarežgīta jau tur nav, tas ka uzasinot nazis ir ass , nenozīmē ka viņš urbs !
14.janvāris 2008, 22:29 | links
 
Moras razojumiem tie nazi ir izliekti,un diezvei vinus var tik labi uzasinat,majas apstaklos,krieva uzbim es ari pats asinaju nebij nekadu problemu urba,ka traks!
15.janvāris 2008, 07:47 | links
 
Jā , nu es šeit arī rakstīju par krievu urbju nažiem , glaunie zviedru naži nemaz nav paredzēti asināšanai , tad viņš ir pilnībā japārasina un nejau ar rokām .Metāla kvalitate zviedram pavisam savādāka .
15.janvāris 2008, 09:06 | links
 
Nepiekrītu,ka zviedri nevar assināt Noņem nažu galos lektās muguras,lai asmens skaudīgi spic,neaiztiec pārzobi.Ar veciem taču var noriskēt, Un urbs gan šībi,gan taisni.
15.janvāris 2008, 13:27 | links
 
Arnis . Var jau būt ka var noriskēt var jau būt ka var uzasināt ... Cilvēks kurš man uztaisīja daudzus urbja nažus gan pārtaisīja pašu urbi , atteicās zviedru nažus asināt ar rokām !Pie tam ja nažus regulāri uzasina tad agru vai vēlu būs jānes tik un tā uz slīpripu pārasināt . Par to pārasmeni , no sākuma jau viņš ir jānoņem nost , pēc asināšanas gan nevajag aiztikt , un pariezi uzasinātam nazim vispār pārasmenis nedrīkst būt !
15.janvāris 2008, 14:13 | links
 
Kas neriskē,tas nedzer šampānieti.
15.janvāris 2008, 14:34 | links
 
es tad jau labāk savai morai pirkšu jaunus orģinālus asmeņus! laikam tā būs vislabāk! a sencis savējo lai asina cik grib! =)))
15.janvāris 2008, 16:03 | links
 
Moras asmeņem paradijas klons es pagaišgad uzravos,kaut kada
krutka ķinešu man uzreiz tas iepakojums nepatika celofanā,uzzinaju kā originalajam vajag but tikai plastmasa kastitē ar firmas logotipu.
15.janvāris 2008, 21:22 | links
 
tie j***ie ķīnieši jau zb! visu ko vien var kopē! paši sevi laikam jau ar! kad pirkšu tad gan riktīgi lupīšu! negribās kaut kādu ļevos nopirkt!
15.janvāris 2008, 21:24 | links
 
Ja kadam interese,ka var uzlabot Krievu ledusurbjus,lai vini labi stradatu!
Diezgan interesants teksts!
http://ohota.by/content/view/56/22/
28.oktobris 2008, 18:24 | links
 
moras asmeņi ir piepravījami /no sākuma pirku jaunus kad bija vesela čupa sāku ekspermentēt .Un sanāca
28.oktobris 2008, 18:39 | links
 
sveiki! varbut kads zin kur var iegadaties leningrad urbi?
27.janvāris 2009, 15:47 | links
 
Nezinu ,bet pēterburgas urbjus var nopirkt Ēsmā
27.janvāris 2009, 17:21 | links
 
Salīdzinot ar RAPALA urbjiem, MORA ir sūds. MORA nekad nav bijis, bet nekad arī nepirkšu, jo atsauksmes nav tās labākās! Un tas, ka MORA NOVA SYSTEM iet ātrāk un klusāk arī ir mīts - tāds pats kā parastā MORA!
27.janvāris 2009, 18:10 | links
 
Nez cik maksā rapalai maināmā naža galva ,jo uztrīt man liekās ir bezštoks
27.janvāris 2009, 23:25 | links
 
Paņem nopērk Ļeņingradieti par 25-30Ls, un maina nažus kad vajag 2.5-3 Ls!
28.janvāris 2009, 09:13 | links
 
Breks , tu ,iespejams, zini kur var iegādāties leningradieti? atradu interneta veikala pa 21.50ls ,tikai paslaik noliktava nav,bet sola tikai uz februara vidu , bet paurbt gribetos jau atrak ...
28.janvāris 2009, 09:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager