Gaļenieki, baltie, motiļi, utml.

Breks, a par ko ta es.... :D
17.jūlijs 2011, 16:09 | links
 
Aigargars

Baltais no gaļenieka atšķiras ļoti stipri.
Baltais ir mušas kāpurs, bet gaļinieks ir tāds maita vecis vai vecene, kas ņem visu kas kustās!
17.jūlijs 2011, 16:06 | links
 
Neliec saulē, nekas neizkaltīs. Liec aizvējā, kādā kastē un uzliec vāku virsū. Sākumā daudz gaļas neliec (zivis vai kāds cits kustonis), savādāk nevarēsi ar tiem rāpelķiem tikt galā (sadēs daudz oliņas un izšķilsies kaudze ar kustoņiem).

Sākumā piemet pāris zifteles, ļauj, lai sadēj olas, kad mazie izšķiļas un esošās zivis ir pusēstas, piemet vēl. Seko līdzi, lai nepaliek tikai asakas, savādāk sāks meklēt bēgšanas ceļus vēl pietiekami neizauguši :D

Ideāls variants - lielākā bļodā ieliec kādu paaugstinājumu, tur liec zivis, katlā ieklāj pludmales smiltis, zāģu skaidas, miltus (pēdējais, manuprāt, visideālākais variants, jo mazie tos miltus saēdas un kļūst cietāki - durot uz āķa tik ļoti nejūk ārā). Kad mazie būs pietiekami paaugušies, viņi rāpos no paaugstinājuma nost un iekritīs katlā ar klājumu - lielajā bļodā, kur tīrīsies - nebūs arī jāmokās ar zivju atliekām - izņemsi paaugstinājumu un apraksi visu smirdošo pasākumu :D. Paaugstinājumam ļoti labi der tās plastmasas siļķu bundžas (ar zemām sienām) - itin labi pārlīdīs pāri mazie.

Tā arī top jaunie baltie mājdzīvnieki. Pēc tam es viņus iemetu trauciņā ar miltiem/zāģu skaidām un ledusskapī, tādējādi var saglabāt viņus nedēļām ilgi.

Ar smaku galā var tikt pavisam viegli - ļauj, lai apdēj zivis un uzklāj visam pasākumam virsū polietilēna maisu, smaka nekur neizplatīsies.
17.jūlijs 2011, 15:45 | links
 
konkrēti šosezon nevienu pašu balto neesu pircis veikalā - visi izauga paši :)
17.jūlijs 2011, 15:26 | links
 
Laikam jau ne ar ko. Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Jā, vēlos mājās to visu audzēt. Ir pietiekoši daudz tehniskās telpas, kur smaka netraucēs.
17.jūlijs 2011, 15:09 | links
 
tie kurus mušas sadēj gaļā ir baltie - mušu kāpuri.nezinu, kas skaitās gaļinieks?
17.jūlijs 2011, 15:09 | links
 
Kāds varbūt var paskaidrot ar ko gaļenieks no baltā atšķirās!? :D Ja nu vienīgi kāds vēlās mājās audzēt tos gaļeniekus, nu, kas visas asakas ved mājās :D
17.jūlijs 2011, 15:03 | links
 
Nezinu kas īsti tie ir, esmu tikai dzirdējis. Gan jau tie, kurus mušas sadēj gaļā.
17.jūlijs 2011, 15:00 | links
 
kas ir gaļinieki? :D baltos var izaudzēt pats - paņem kkādu kasti un iemet iekšā kādu/as mazas zivtiņas. apakšā zivīm paber miltus un pēc 3-7 dienām varēsi no mazajām zivtiņām lasīt ārā baltos :)
17.jūlijs 2011, 14:52 | links
 
Kā pašrocīgi tikt pie šiem kāpuriem? Gaļenieki neizdodas, gaļa izkalst, kļūst vītināta un pat pašam gribas notiesāt (ja būtu sālīta). Vārdsakot, būtu jauki, ja kāds man, iesācējam apstāstītu who is who un kā tās mantas nepirkt, gribu visu pats, pats. Paldies :)
17.jūlijs 2011, 14:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager