Makšķerēšanas noteikumi - MOSP jautā

rakstam, kas mūsuprāt MN būtu jāmaina
nu ja, ūdeni jau ar pasmel dzīvajām no tā paša dīķa, un mājās jau neved :D
28.jūlijs 2011, 14:46 | links
 
Nu es kādreiz karūsiņām gan mājā nomainīju ūdeni no krāna un pārliku citā spainī :))
28.jūlijs 2011, 14:48 | links
 
Mjā...par tām dzīvjām zivtiņām...domāju, ka tādā gadījumā arī veikalos viņas vajadzētu aizliegt tirgot. Bet tā jau laikam cita tēma....
28.jūlijs 2011, 14:59 | links
 
Ēsma vasarā 25 santīmi par karūsu...
28.jūlijs 2011, 15:01 | links
 
willow kur viņas tirgo?
28.jūlijs 2011, 15:07 | links
 
hmm....... hm...........
28.jūlijs 2011, 15:08 | links
 
Esmu bijis 2os Ēsmas veikalso, Ādažos apelsīnā skatlogā ir akvārijs ar karūsām, ja nemaldos Copes lietas pie BLoma arī redzēju, kad prasīju, tad gan stāstīja ka pagaidām ir beigušās. Dzelzavas ielas Ēsmā laikam to akvāriju pārveidoja par vobleru testējamo akvāriju :)
28.jūlijs 2011, 15:10 | links
 
vispār veikalos tirgo daudz aizliegtu copes rīku, samodurus un vēl visādus štruntus..
28.jūlijs 2011, 15:11 | links
 
Ja jau mums ir ūdenstilpnes ar slimām zivīm, tad tādās vietās vispār būtu jāaizlied makšķerēt (gan jau, ka par cilvēku veselību būtu vairāk jauztraucas vai tomēr zivis ir svarīgākas?) Ja es nopērku karūsas no zivju audzētavas par kādu slimību var uztraukties?.
Vai zivju lentenis ir slimība, vai arī tas ir visās ūdenstilpnēs?
Zemūdens medības atļautas tikai ūdenstilpnēs, kur netiek atļauta pārvietošanaš laivās ar iekšdedzes dzinējiem, vai arī tikai norobežotās teritorijās, kur aizliegts iebraukt ar laivām, kurām uzstādīti iekšdedzes dzinēji.
28.jūlijs 2011, 15:16 | links
 
Man liekas ka T/C Apelsīns vismaz bija Ēsma, ja ne, ļoti atvainojos veikalam!
28.jūlijs 2011, 15:17 | links
 
AndrisABC, zivīm ir nedaudz cita jūtība pret infekcijām, viņas taču arī nepotē pret stingumkrampjiem :)))
28.jūlijs 2011, 15:18 | links
 
janciigais..Ādažu apelsīnā ir akvārijs un tur var nopirkt dzīvās zivtiņas, bet kā jau eerglis teica, tad copes veikalos mēdz tirgot visādas absurdas lietas. Nu ok..laikam ne pa tēmu...
28.jūlijs 2011, 15:36 | links
 
Par to Apelsīnu, domāju tieši Ēsmas veikala skatlogā ir akvārijs ar karūsām, vismaz jūnija sākumā bija.
28.jūlijs 2011, 15:43 | links
 
Varbut ir jega uzlikt ierobezojumu uz lidakam un zandartiem,piemeram lidakas virs 8kg laist vala?
28.jūlijs 2011, 15:55 | links
 
Līdakas jālaiž vaļā gan lidz 1,5kg ,gan arī virs 4 kg,savādāk normāla izmēra zivis Latvijā būs retums...
28.jūlijs 2011, 16:05 | links
 
Tonis. Es ļoti centīšos atturēties no komentāriem. No tā, ka papildināšu priekšlikumu, ka tur kur brauc ar motrolaivām vēl peldēties ar jāaizliedz, jo peldētājam, ja tas ieniris vispār bojas nav, nevienam labāk nepaliks. 8.08. ielikšu aptauju, pirms tam vēl vienu blogu un tad vai nu jaunā kvalitātē vai aizvēršos pavisam.
28.jūlijs 2011, 16:07 | links
 
Peldētāju darbības ar šiem noteikumiem laikam gan neregulē.
28.jūlijs 2011, 16:24 | links
 
Par ēsmas zivtiņām
Aizliegums parādījās nesen (precīzi nezinu).
1.Vai pirms tam visus ezerus inficējām ar dažādām kaitēm? Taču nē!
2.Kurš to ievēro? Reti kurš.
3.Kurš to var izkontrolēt? Neviens!
Mans secinājums-pilnīgi nejēdzīgs aizliegums.
Pats dzīvo ēsmu nelietoju kopš parādījās plaši pieejami tvisteri, riperi u.c. silikona izsrādājumi.
28.jūlijs 2011, 16:54 | links
 
Cien. makšķernieki. Dodiet tikai priekšlikumus. Šeit nevajag neko apspriest. Viss tiks izspriests MOSPā.
28.jūlijs 2011, 16:59 | links
 
Ierosinu pārskatīt makšķerēšanas kartes nepieciešamību ūdenskrātuvēs vai to daļās(posmos), kur ir organizēta licencēta makšķerēšana. Jābūt vienai atļaujai, lai makšķerētu ūdenstilpnē vai tās posmā- MK vai licencei.
28.jūlijs 2011, 17:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager