Makšķerēšanas noteikumi - MOSP jautā

rakstam, kas mūsuprāt MN būtu jāmaina
VSOP Kur ir problēma uzrakstīt vēstuli;Lūdzu publiski atsaukt melus,izdomājumus?No raksta CL ticība neradīsies.Ja šī lieta ir publiskota vajadzīgs arī publisks atsaukums.Cita rezonanse.Varbūt pacelsies jautājums arī par citiem apgalvojumiem.
17.janvāris 2012, 15:19 | links
 
Nav problēmu,
valdes sēdē pieņemsim lēmumus un atbildēsim. Vētra CL ūdensglāzē. Reizēm nevar saprast - ja CL auditoriju neinformē - nav labi, painformē - atkal nav labi.

Pat, ja grozījumus pieņems, tad tie vienalga nedod iespēju uzsākt zveju, jo vēl jāpieņem zvejas noteikumi, kuru izstrādē piedalīsimies noteikti. Vēl ir daudzi bloķešanas paņemieni pieejami. Nedomāju, ka šis gājiens uzlabo zvejnieku pozīcijas attiecībās ar MOSP. Es centos būt konstruktīvs un centīšos tāds palikt. Visa noliegšana neko nedos nevienam. Tālākās darbības būs rīt parīt.
17.janvāris 2012, 15:41 | links
 
V.S.O.P. kašķi nemeklēju, vienkārši padomā.
2009.gada 11.februāra J. Birzaka intervija laikrakstam Neatkarīgās Tukuma ziņas.
Citāts:
"Jautājums - Ja jaunie makšķerēšanas noteikumi neapmierina makšķerniekus, vai nav iespējams vēl izteikt iebildumus?
Atbilde - J. Stikuts gatavo iebildumus pret šķērsbļitku, pret visām muļķībām, kas tur sarakstīts par zivju nogalināšanu. Pašlaik ir pēdējais moments, kad saskaņošanas procedūrā vēl kaut ko var izdarīt."

Drīz būs 3 gadu jubileja.
17.janvāris 2012, 15:41 | links
 
Jā iskatās ka kopsaucējs te ir tikai aiz treideviņiem kalniem:-)
Katrs savu deķīti velk uz savu pusi...karpinieki, forelisti, Zem.mednieki, mušiņieki......apjēdzat vienreiz, ka nevar Makšķerēšanas noteikumus izveidot 100 makšķerniekiem.
17.janvāris 2012, 17:34 | links
 
Blogs,pret licenzēto makšķerēšanu.komentārs Nr36.Un tikkai pret,taads bardaks kaa ogres upee nav redzeets!Piebraucamie celi izjati,tiltins par upi nopostits,zimes ka seit ir licenzu zona nav,iekartoto atputas vietu nav ko solija!man upe 2km,bet jabrauc pakal licensei 12km,))Neviens vietejais i vinas neperk))Tak Eiropas naudu atmazgaja un viss,tak lai iet dirst)))
Šodien, 07:24
Kā VSOP komentētu MOSP biedra darbus licenzētās makšķerēšanas lauciņā?Uzvārds domāju nav jāsauc,to tāpat visi zina.Varbūt Janiss melo?
17.janvāris 2012, 18:26 | links
 
Foe - Tak tagad ir LM darbības laiks beidzies var iet un makšķerēt pa velti. Tur arī var tagad pretenzijas celt Ogres novada domē lai meklē labāku organizētāju. Ogres upei ir aptuveni 70 km garš LM posms, nav joka lieta visu sakārtot!
17.janvāris 2012, 18:43 | links
 
kāpēc nav jāsauc uzvārds??? lai tauta zina savus ''varoņus''!
17.janvāris 2012, 18:44 | links
 
Te tak bija vesela fanātiķu brigāde , kas slevēja šo projektu tā ka putas pa muti nāca ārā :)))
Kādu ziveli maz ielaida iekšā arī tai upē ? :) Solīja jau alatu un foreļu paradīsi :)
17.janvāris 2012, 18:44 | links
 
Redziet ja LM organizētājiem prioritāte ir naudas pelnīšana un makšķernieku sacensības tad nekas tur labs nesanāk. Ir kā ir. daļu zivis varbūt arī ielaida, bet kas to visu sargās? Un vietējie paši iztīra to upīti!
17.janvāris 2012, 18:50 | links
 
Nazi
Tur šausmīgi pelnija...lats par licenci?:-)
17.janvāris 2012, 18:53 | links
 
A,ko kampa.Kāds ar varu piespieda?Varbūt kāds ,kas tuvumā dzīvo,var pastāstīt par labiem darbiem citās LM vietās.
17.janvāris 2012, 18:59 | links
 
jeeska- ja ņem vērā to ka nekas netiek darīts, vai tas arī nav daudz! Ja nav kontroles, zīmes utt. tad arī licences nepērk, tādas aktivitātes pašplūsmā nevar atstāt.
Man vecāki kādreiz teica ka bez kapeikas rubli nesavāksi!
17.janvāris 2012, 19:02 | links
 
Piemēram: no zivju fonda iegūst līdzekļus 50 000 varavīksnes foreļu iegadāšanai - līdz upei nonāk 10 000 starpību sadala uz galviņu, pēc tam izgrūž projektu caur ES fondiem - un atkal visiem labi :)
Smiekli smiekliem un fantāzija ir fantāzija, bet mūsu prezidentus no eiropas piķa mājā dzīvo un kasa kuli :)
17.janvāris 2012, 19:05 | links
 
Mjā, starp citu valsts kontrole stingri noradīja ka licencētās vietās nedrīkst valsts sponsorēt zivju ielaišanu !
17.janvāris 2012, 19:10 | links
 
Man prieks ka viena publiska upe ir brīva, lai gan arī prieks par dažiem ka mācēja paņemt naudu no "banāniem" kas deva
Patiesībā jau daudz tur foreles ielaida.
17.janvāris 2012, 19:11 | links
 
Rolis Liepāja
tev ir pierādijumu, vai esi aģentūrā"OBS"...istūlkot.
Šeit šķiet ka pārāk daudzi pārstāv tieši šo aģentūru:-)
17.janvāris 2012, 19:12 | links
 
Ar Ogres LM sanāca tā, kad biju Mēs zivīm vadītājs tika savākti visi papīri priekš LM organizēšanas, noorganizējām pie Pļaviņu un Ķeguma HES. Tad nāca priekšlikums no J. Baloža ka vajagot Ogres upē ieviest LM, es atteicos jo zināju ka reāli ar 5 aktīviem cilvēkiem nevar to noorganizēt tādēļ arī es neņēmos to darīt. Tad arī tika norīkti citi kas skraidija un visu saskaņoja! Cik atceros bija arī kautkādas apspriešanas kurās piedalijās iedzīvotāji, tad visi piekrita!
Rolis - par zivju ielaišanu tev taisnība, neviens nav skaitijis cik nonāk ūdenī, nevis cik uz papīra. Tās zivtiņas domāju var pārdot trīs reiz!
17.janvāris 2012, 19:13 | links
 
jeska- nezinu nekādas agentūras, to mūsu valsts prezidents pats pa tv pateica....

Nazis-to jau es ta arī sapratu, ka izkontrolēt to ir neiespējami. Nezinu par to tautas sapulci, bet tie vietējie te forumā brēca ka neko tādu negribot. Cik noprotu tur bija kaut kāds eiropas piķis, par to lauku tūrismu . Es tā pieņemu un uz patiesību nepretendēju :)
17.janvāris 2012, 19:21 | links
 
Nazi
Ogres gadījumā nedomāju ka bija šmaukšanās....foreles tomēr nelaiž milionos un kāpura izmērā, un tas kas audzēja ir Godīgs cilvēks. Nav tā kā ar līdaku kāpuriem...tos var ar 5x pārdot. Vai ,piemērs,ielaižot par Valsts naudu sīgas vienā no krātuvēm...priekškam...kāds viņas ir redzējis.
Beidzot līdakas un vēdzeles varēs atdzimt ogres upē un foreles dzivot pietekās.:-)
17.janvāris 2012, 19:21 | links
 
OBS
Adna Baba skazala...iztūlkot...Viena tante teica
17.janvāris 2012, 19:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager