Twich

Kādu kātu labāk izvēlēties viendaļigu vai tomēr divdaļīgu?
Runa par st croix avid?
16.februāris 2012, 10:53 | links
 
principā man labāk patīk viendaļīgie - viņiem pavisam savādāka jušana raustot un savādāks strojs :) ir problēmas ar transportēšanu, viņiem vajadzētu tubusu utt. bet nu principā es ņemtu viendaļīgo.
Es pats izmantoju 6,6' kātu divdaļīgu, man patīk, pie mana auguma nejūtu garumu un man principā nekas netraucē.
16.februāris 2012, 11:24 | links
 
to tomels - man arī :) tāpēc pašam ir 2,13, bet zinu vairākus, kas labi un ar panākumiem strādā arī ar 2,29 cm. Par viendaļīgajiem - jā ir cita jūtība, drusciņa pamēģināju viendaļīgo St.Croix Legend Tournament (iepriekšējo modeli)... super jūtība. Ja transports atļauj (man īsti nē) tad labāk 1 daļīgo, īpaši, ja nevazājas pa upju krastiem (bet no krasta tāpat jau jāizvēlas citi garumi, kuru transportēšana jau paliek pavisam sarežģīta). Viendaļīgajiem es priekšroku dotu tieši tad, ja pārsvarā izmanto džigu, jūt visu. Twitcham, īpaši, ja lielās mailes, tad nav tik būtiski...
16.februāris 2012, 11:39 | links
 
Krist - un kaa Tev patika Santkruā? man te koleegi vislaik saka lai labak nemu to, nevis kaadu no Major Craft, jo dzirdot sliktas atsauksmes par Major Craft utt. Spiningus esmu apskatijis, aptaustijis utt, man jau nu baigi patika. un kaut kaa japanu gals tuvaks par usa.

runajot par parejo, pats ar viendaliigu neesmu raustijis, bet tik rokaas paturejis. vispaar loti biezi meedzu tvicot tiesi gaujaa un no krasta, tad par to garumu, man ar 1.98m nav nekaadu probleemu. taa kaa esmu nacis pie secinaajuma ka copeejot no krasta arii iipashi nevaig iespringt uz garu spiningu. pirmkart ar iisaaku jau arii ir ertaak parvoties, ja jabrien pa krumiem utt. :)
17.februāris 2012, 11:39 | links
 
Tomels gribi loteriju ņem Majoru. Cik zinu viens forumietis ir jau kādus 2 Majorus salauzis, un nevis ar spēku, bet uz iemetiena un laikam pat uz zivs. Japāņiem ir šausmīgi plānas sieniņas, tāpēc ar viņiem ir jāapietās ļoti delikāti.
17.februāris 2012, 11:43 | links
 
17.februāris 2012, 12:03 | links
 
nu nezin gan es par Major Craft nesūdzos. protams kāts ir viegls, jutīgs, vajag mācēt apieties, bet nu ja nemāk tad paši vainīgi. es katrā ziņā esmu ļoti apmierināts.
17.februāris 2012, 13:35 | links
 
maituputns - es to pashu saku. man ar patiik, un katus lauz pasi makskernieki, ja nemaak apieties tad dzelzs gabalu ar var salauzt.
17.februāris 2012, 15:25 | links
 
Tas ir tikai mīts,ka visiem japāņiem ir šausmīgi plānas sieniņas.
17.februāris 2012, 18:56 | links
 
tomels! Domāju, ka izvēloties vai nu St.Croix vai Major Craft nebūsi kļūdījies. Protams jāskatās no cenas, bet vairākus variantus piedāvā gan japānis, gan amīts. Ja ir naudas ap 200 un drusku vairāk tad St.Croix Legend Extreem vai Elite un Major Craft Terrier, ja ap 150 - 170 lvl tad St.Croix Legend Tournament vai Major Craft Rizer, ja ap 120 - 130 - St.Croix Avid vai Major Craft Restive. Cik runāju, tad sola, ka arī ST.Croix Legend Tournament būs 2 daļīgais pieejams marta beigās/aprīlī. Man jau Legend Tournament ļoti patika! Par lūšanām nepateikšu, jo neviens kāts nav lūzis, izņemot tad, kad ar moci iebraucu garāžā, nenoņemot mugureni :), bet protams ir jādomā līdzi, ko dari, kur liec un būs ok. Nevajag aizrauties ar testa pārsniegšanu, īpaši jau japāņiem. Būs jebkurā gadījumā ok! Skaties no savām iespējām un tad jau maijā varēsim testēt un salīdzināt :)
17.februāris 2012, 19:33 | links
 
es jau esmu izveeleejies, nemshu Major Craft Restive, nu iepatikas man tas spinings. ja runajam par naudinam, tad varetu arii rizeru atlauties, bet nu kaa jau teicu, restive man kkaa "iekrita", un ir arii leetaaks :)

uj, maiju loti gaidu.

ne asakas.
17.februāris 2012, 20:02 | links
 
buus oki! Krievu spiningoshanas speci, kas strādā ar Major Craft Restivu slavēja un nebūt neteica, ka būtu diena pret nakti ar Rizer. Takā domāju, ka viss būs štokos :)) Rīt jālaiž uz ledus uzkāpt :)
17.februāris 2012, 23:53 | links
 
Ja juus par 69to Restive...tad manupraat vinsh ir paarlieku jaudiigs...ja raustat paarsvaraa 110tos visionus...110tos orbitus...tad jaaa...ja kastee dominee taadi +/- 80-90mm vobleri tad vajadzeetu teemeet uz kko vieglaaku :)
18.februāris 2012, 11:58 | links
 
Bocmani taadus arii pamataa raustu, magsquad 128, orbit 110, system minnow 15F utt.
18.februāris 2012, 12:50 | links
 
Man kā neko no twicha nesaprotošam tāds jautājums-kadus manekļus vajadzetu lietot twicojot pie 2-3m dziļuma?
Skatos vairak par ko jūs runājat laikam ir seklie mānekļi.
Baigi intresants liekas šis spiningošanas veids. :)
18.februāris 2012, 13:38 | links
 
Darbojies ar manekliem kas stradas 1.2-1.8m dziluma. lidaka nav zandarts kam vaig pie pashas grunts. man personiigi patiik gan rapalas gan japanu izstradajumi. izveli izdari pats :)
18.februāris 2012, 13:46 | links
 
Skaidrs,paldies par atbildi.
18.februāris 2012, 13:48 | links
 
Pārdodu X-Twich 1.8m, tests 5-21g. Cena 25Ls.
Tel. 29451481
18.februāris 2012, 17:09 | links
 
Uzdūros internetā uz vienu jaunu SHIMANO kātu, vai kāds ir tādu rokās turējis?
A, to ziema jau apnikusi : ))) Jāštuko twiča kātiņš.

Vengeance Spinning Sea Bass 210 MH
Length: 2.10m ; Cast weight: 10-50g ; Transport length: 109cm ; Weight: 158g ; Sections: 2
22.februāris 2012, 15:08 | links
 
kads var ieteikt twich katu no cormoran produkcijas..?
25.februāris 2012, 17:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager