Twich

Spiningosana ir darbs,nevis ta iemtu 10 reizes un viss,nekeras,parasti ta ir maniem copes biedreim vini nekad vairak par vienu lidaku nedabuj,ja vispar kaut ko dabuj,es atkal visu dienu metaju,stradaju,domaju pie tehnikas,metiena precizitates un 10-20 zivis man vienmer sanak pievilkt un vel daudz copju un sitienu pa manekli un vini man censas iestatit ka man manekli ir labaki par so,kad panemu roka kadu no vina spiningiem un pus dienu pastradaju ar to un to kas tur gala man rezultats nemainas.Esmu ielagojis to ka pirmkart jastrada visu dienu citigi,jadoma pie vadisanas tehnikas,pie metienu precizitates,intensitates un potencialu vietu maksimalas apstradasanas,un secinajumi man ir,ka ari rezulatati man ir un nenemu vairak par vienu vai divam lidakam,kas kopsvara saniedz ne vairak ka 2kg,vienai edienreizej,lai pietiktu manai gimenei,svaiga zivs ir svaiga zivs,nevis piebazt pilnu kameru alkatibas del.
19.augusts 2011, 09:38 | links
 
Nu daudz to modeļu tajā Mitchell līnijā, bet man baigās aizdomas, ka viskiju dzeršu es :)
19.augusts 2011, 10:08 | links
 
kas par kaatu no mitchell ar artikulu 1216250?
19.augusts 2011, 10:21 | links
 
nu reku vinjs ir(http://rodfinder.com/node/1672),itkaa rakstiits droposotam,bet twichot var ar vinju mieriigi?

kaa tad ar to viskiju?
19.augusts 2011, 10:34 | links
 
DZeerve nu tu tocna zini ka nemaku??ka tik ne ar bet ir tads faktors ka visas udenstilpnes nestrada viena tipa manekli ka tra vieta ir saveja specifika!piemeram biju viena ezera un maucu uz dzeltenu gumiju dabuju 15 lidakas tris tik patureju un uzliku izumi dzelteno un tik divas pieteicas!tas visu ari izaka ka katra vieta ir sava specifika!!!
19.augusts 2011, 11:29 | links
 
drīzāk katram voblerim ( tai skaitā arī Izumijam) ir sava specifika, ja to piešaujas pareizi vadīt, tad gumiju var apķert reizes 3x
19.augusts 2011, 12:45 | links
 
CL forumaa twicha sadaljaa vispaar kkas iznjemot Salmo x-twich tiek apspriests ? :D Mb laiks iet taalaak ? Palasiet midacompany.ru fishingplanet.ru vai arii vieeejos lpr.lv un ribak.lv foorumus..... krievi tomeer daudz vairaak sajeedz no makshkjereeshanas...driiz arii LV izlase spiningoshanaa buus kaa LV hokeja izlase 90tajos... :)
19.augusts 2011, 13:32 | links
 
Kāds varētu man ieteikt no mazajiem vobleriem (mailēm) kas jums strādā vislabāk. Man labākais atklājums ir Rapala 6cm X-rap un jums?
19.augusts 2011, 14:10 | links
 
Bocmani, a mož tas ir tapēc, ka ne visi var kruciāļus un pārējās lietas atļauties? par to neesi padomājis?
19.augusts 2011, 14:12 | links
 
bocman,tev nav aizliegts seit apspriest jebkuru cita brenda kaatus!!! ar prieku palasiisu tavas domas par citiem kaatiem,auklaam ,spoleem manekljiem!!!

p.s. un ja kas mees lasaam:),un ne tikai tavas piemineetaas lapas!!!
19.augusts 2011, 14:49 | links
 
zipcs, megjini pontoon 21 marionetti,zipbaits orbit 80,tiny magalonu,vinji ir dargi ,bet tas attaisnojaas!
19.augusts 2011, 14:54 | links
 
man tieši gribās zināt par asarīšu skaldāmajiem. (twičam)
19.augusts 2011, 15:01 | links
 
Es nekad ari nepirksu un netaisos pirkt tadu spoli kuras piemeram tagad te copeslietas majaslapa reklamejas pa 140 ls , es domaju nu ta ir galigi nevajadziga lieta un naudas izmesana. Pilnigi pietiek un ilgi kalpo tadas spoles kuras maksa jeb kura makskernieka veikala lidz 30 ls. Tas pats attiecas uz katiem lai katu pirktu pa 100 ls , nu es nedomaju ka tas ir prata darbs. Man ir spoles vecas no tirgus pirktas un vel joprojam viss ka nakas strada. Pirms 2 gadiem nopirku spiningu spoli+katu , kopa samaksaju kadus 60 ls pa spoli un katu , ( "salmo") un vel joprojam ar vinu makskereju.

Parastas pludin makskeres 4,50 m kati un spoles no tirgus , un viss ka nakas nekas neluzt viss strada , liktas dublos , udeni , nekas nav saplisis.

Sogad nopirku specialu feeder katu un runner spoli, jo vairak ka gadu jau makskereju tikai ar feederi, samaksaju pa visu komplektu 70 ls .
19.augusts 2011, 15:44 | links
 
jork, siltais uudens maajaas arii ir naudas izshkjeerdiiba ;)
19.augusts 2011, 15:54 | links
 
man arī labākais ir bijis x-raps mazais 6 cm, mēģini yo-zurijus - piemēram - pins magnet 7 cm, crystal minnow 7 cm, l-minnow, s-minnow. ja atceros šitie diezgan labi rekomendēti :) zipc, starpcitu, pamēģini virsminiekus uz asariem, strādā bez variantiem ( protams ar izņēmumiem) :D
19.augusts 2011, 16:18 | links
 
Cienījamais Jork, ja nezinat par ko runājat, varbūt labāk nesakat neko!?
19.augusts 2011, 16:24 | links
 
Uz pludu/fīderi sēžot slodzes spolei ir daudz mazākas, salīdzinot ar spiningošanu, tāpēc ari spoles neplīst/detaļas nedilst tik ātri.

Tomēr darbojoties ar spiningu dārgās spoles ilgi, jo ilgi nezaudē savas sākotnējās darbības kvalitāti, ko nevar teikt par Tavas cenu kategorijas spolēm.

Kā te forumā kāds minēja (vairs neatceros kurš) - kad būsi pamēģinājis dārgo galu, tad pie zemajiem plauktiem vairs atgriezties negribēsi :)))
19.augusts 2011, 16:39 | links
 
Andriskkk, Tev maz ir nojausma kāda slodze ir uz spoli fīderējot? Spiningojot nav pat ne tuvu tā.
19.augusts 2011, 16:42 | links
 
Cik bieži Tu met fīderi un cik bieži mānekli? Un vai palielāka rota slodze nebūs vienāda ar tukšas barotavas pretestību? Tikai - metienu skaits??
19.augusts 2011, 16:45 | links
 
Viss atkarīgs, ko copē. Ja raudas, pličus, tad max 3x mazāk metieni, toties pretestība 10x lielāka. Vienalga, ko mētājot var sačakarēt? Rokturi nodeldēsi? :DD Ar fīderi spoles jūdzas ļoti ātri. Barība, zeme, dubļi, ūdens - viss kaut kas saiet spolē, milzīga pretestība velkot.... Aizej pafīderēt un tad parunāsim :)
19.augusts 2011, 17:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager