Twich

Man arī patīk Daiwa, īpaši starp bezinercenēm, tur nav konkurences. Bet, man ir arī Rudra, Balisong un StCroix 6,6 1/4-3/4 , un varu teikt, ka Balisong tas nevelk.

Vigulis, 19.aprīlis 2016, 20:22

Viguli, kādu kātu lieto 110-130 mm mailēm?

Trio, 20.aprīlis 2016, 09:49
Ja 110 kaut vai Zipbaits Orbit mierīgi var izraustīt ar to pašu St Croix 1/4-3/4 un pat daudz mīkstāku kātu, tad 130 nieki prasa 1/4-1 kātu, Ja tādam diapazonam gribas vienu kātu, tad droši vien 1/4-1. Man ir Major Craft CKC 702 MH. Visam twitch diapazonam tā pa smuko vajadzētu vismaz trīs kātus.

Vigulis, 20.aprīlis 2016, 10:33


Sveiks,
Kā Tu iedalītu pa testa kategorijām šo diapazonu? līdz 14g/ līdz 21g un 28g++? Kāda būtu šo vismaz trīs kātu izvēle? :)
21.aprīlis 2016, 11:38 | links
 
Man arī patīk Daiwa, īpaši starp bezinercenēm, tur nav konkurences. Bet, man ir arī Rudra, Balisong un StCroix 6,6 1/4-3/4 , un varu teikt, ka Balisong tas nevelk.

Vigulis, 19.aprīlis 2016, 20:22

Viguli, kādu kātu lieto 110-130 mm mailēm?

Trio, 20.aprīlis 2016, 09:49

Ja 110 kaut vai Zipbaits Orbit mierīgi var izraustīt ar to pašu St Croix 1/4-3/4 un pat daudz mīkstāku kātu, tad 130 nieki prasa 1/4-1 kātu, Ja tādam diapazonam gribas vienu kātu, tad droši vien 1/4-1. Man ir Major Craft CKC 702 MH. Visam twitch diapazonam tā pa smuko vajadzētu vismaz trīs kātus.
20.aprīlis 2016, 10:33 | links
 
Spoles iekšpusē uz katras detaļas ir "Made in...:),Sazān, ja patīk, viss ir kārtībā. Vajag tik urbt. Bet labākais ko piedāvā Abu no bezinercenēm, teiksim, Revo MGX,ir zem 300 $, japāņu top gals no šī cipara tikai sākas, tādēļ tur tiešām nav ko salīdzināt.Un apgalvot,ka šie produkti ir 100% līdzvērtīgi nav īsti prātīgi.
20.aprīlis 2016, 10:17 | links
 
Man arī patīk Daiwa, īpaši starp bezinercenēm, tur nav konkurences. Bet, man ir arī Rudra, Balisong un StCroix 6,6 1/4-3/4 , un varu teikt, ka Balisong tas nevelk.

Vigulis, 19.aprīlis 2016, 20:22


Viguli, kādu kātu lieto 110-130 mm mailēm?
20.aprīlis 2016, 09:49 | links
 
Sazān, Tev nav taisnība! Manā lietošanā ir tikai vidējā plaukta Daiwas, neviena no tām nav ražota Japānā. Vecākā ir Caldia 2500 (Made in Malasia) no 2006.gada. Visus šos gadus viņa man ir pamata darba zirdziņš, ar to tiek nikni twitchots jau desmito gadu. Tava twitch pieredze, kā saprotams ir pavisam īsa, tā kā Tavam viedoklim par ABU kvalitātēm un pielīdzināšanu Daiwai nevaru piekrist.
20.aprīlis 2016, 08:22 | links
 
Jus te tagad salidziniet divas dazadas lietas. Spoles, kas ir domatas EU tirgum un spoles kauras sutat neta, bet kuras EU caur parstavjiem netirgo. Patreiz Japanu spoles LV ir sastopamas loti reti. Un tas kuras ir sastopamas, ieteiktu pajaukt. Ieksa uz detalam atradisiet jaukus uzrakstus Madi in Chaina/Taiwan.
Kas attiecas par Abu, tad salidzinajums par carkstesanu nevieta. Nevajag salidzinat Kardinalu ar Tvinpoveru. Panemiet pagroziet rokas Revo seriju, vai to pasu Orra. Copeju jau kadu laicinu tikai ar Abu bezinercenem. Kvalitate ir loti augsta limeni. Un man ir ar ko salidzinat.
20.aprīlis 2016, 06:40 | links
 
Te nu var oponēt! Abu Garcia nekā nekonkurē ar Daiwa un Shimano bezinerceņu spoļu tirgū! Tas pat nav salīdzināms ne ar ko! Bet ir Abu Garcia ražotne Japānā, priekš iekšējā tirgus. Tur vēl tagad ražojās, tirgojās un cilvēki makšķerē ar spolēm, kuras Abu bija 70 gadu hīti (vecie "kardināli")! Protams, no mūsdienīgiem materialiem un izejvielām! Jautājums, kāpēc japāņi izvēlās "morāli novecojušas" spoles? Atbilde vienkārša tik pat kā pašas spoles. Tās var jebkurš izjaukt, notīrīt, pāreļļot. Visas detaļas ir pieejamas. Vispār viņi mīl likt katus ar spolēm ūdenī, blakus zivīm. Ta teikt, bildes kompozīcijai. Vakarā izjauc, veic apkopi un dragā tālāk!
Tas pats ar kātiem. Kā diena pret nakti Abu Garcia Boron Diplomat (made in Japan) ar kaut kādu Abu meid in čain! :)
19.aprīlis 2016, 22:09 | links
 
Abu Garcia ir līmenī multiplikatoru ražošanā, tradīcijas ir tradīcijas. Bet, es gribētu teikt, ka sen ir pagājuši tie laiki, kad Abu mācēja uzražot vērā ņemamu bezinerceni. Atliek tik iemest aci Japāņu tirgotāju saitos, lai to saprastu. Nav pieprasījuma, nav piedāvājuma. Attaisot vaļā švirkstošu Abu bezinerceni, reāli kļūst kauns par kādreiz topa ražotāju- PRASTI.
19.aprīlis 2016, 21:25 | links
 
Viss kārtībā,Puuk. Tik runājot par kātiem,esam nonākuši tik tālu,ka alkšņu mailei viens un auslejai jau cits. Makšķernieks vairs nespēj izsekot visām inovācijām. Mans subjektīvs viedoklis- mārketings.
Ja runājam par sportsmeņiem un viņu ekipējuma līgumiem,tad tā ir produktu un brendu reklāma.
19.aprīlis 2016, 20:40 | links
 
Man arī patīk Daiwa, īpaši starp bezinercenēm, tur nav konkurences. Bet, man ir arī Rudra, Balisong un StCroix 6,6 1/4-3/4 , un varu teikt, ka Balisong tas nevelk.

Vigulis, 19.aprīlis 2016, 20:22


Sen ir pagajusi tie laiki, kad Daivai nebija konkurences. Piemeram Abu Garcia sen jau razo, ja ne labakas, tad vienadas kvalitates 100%.
Tas pats attiecas par twica katiem. Neredzu iemeslu pirkt daudzus simtus vertu katu, ja ta pati Abu Garcia razo Veracity seriju, kura ne ar ko neatpaliek no "kruto", jeb dargo katu razotejiem.
19.aprīlis 2016, 20:39 | links
 
BrunoL, Jūs taču sapratāt, ko es gribēju teikt.
Tiem, kas nesaprata: man nav nekas pret Daiwa spolēm u.c. inventāru.
19.aprīlis 2016, 20:28 | links
 
Man arī patīk Daiwa, īpaši starp bezinercenēm, tur nav konkurences. Bet, man ir arī Rudra, Balisong un StCroix 6,6 1/4-3/4 , un varu teikt, ka Balisong tas nevelk.
19.aprīlis 2016, 20:22 | links
 
Šaņins ar šo kātu tieši tvičo lielās mailes (Rudru), jo st.croix līdz 21 gramam ir baigais miets + vēl tas ka 7nieks, kas ir ideāli tvičam. Domāju kāts tiks galā arī ar Balisongu.

Šaņins kā eksperts vispār nav vērā ņemams, spotists, kurš saistīts ar tirgotāju/ražotāju citu viedokli nemaz nevar neko citu teikt.
Nu, piemēram, Daiwa spoles viņa arsenālā ir vienīgās. Nejaušība? Izvēle un mīlestība pret brendu? Nē. Līgums ar Daiwa.

Puuks, 19.aprīlis 2016, 20:08

Arī manā. Ne tirgoju,ne ar kādu līgstu. Vienkārši,man patīk Daiwa!
19.aprīlis 2016, 20:14 | links
 
Šaņins ar šo kātu tieši tvičo lielās mailes (Rudru), jo st.croix līdz 21 gramam ir baigais miets + vēl tas ka 7nieks, kas ir ideāli tvičam. Domāju kāts tiks galā arī ar Balisongu.


Šaņins kā eksperts vispār nav vērā ņemams, spotists, kurš saistīts ar tirgotāju/ražotāju citu viedokli nemaz nevar neko citu teikt.
Nu, piemēram, Daiwa spoles viņa arsenālā ir vienīgās. Nejaušība? Izvēle un mīlestība pret brendu? Nē. Līgums ar Daiwa.
19.aprīlis 2016, 20:08 | links
 
Šaņins ar šo kātu tieši tvičo lielās mailes (Rudru), jo st.croix līdz 21 gramam ir baigais miets + vēl tas ka 7nieks, kas ir ideāli tvičam. Domāju kāts tiks galā arī ar Balisongu.
19.aprīlis 2016, 18:41 | links
 
Rudra uz augšējā testa robežas, Balisong virs, diez vai tā apzināti vajadzētu darīt. Balisong 130 prasa vismaz 1 oz augšējo testu, labāk 1,5 oz. Tam ir krietni lielāka pretestība nekā Rudrai.Kātiņš ar derētu moderate fast nevis fast.
19.aprīlis 2016, 17:45 | links
 
Padomā ir kāts tvīčam. Esmu noskatījis St.Croix Legend Xtreme (LXS70MHF2). Paredzēts būs Rudra un 130 Balosing.


Pastāv viedoklis, ka šis kāts nav gluži piemērots tvičam, bet vairāk virsmas vobleriem un džigam.
https://www.youtube.com/watch?v=znoeCMLPrGM un
https://www.youtube.com/watch?v=fEeULT4ro2A
19.aprīlis 2016, 16:54 | links
 
Čau!

Padomā ir kāts tvīčam. Esmu noskatījis St.Croix Legend Xtreme (LXS70MHF2). Paredzēts būs Rudra un 130 Balosing.
Jautājums ir vai nebūs par bomīgu mešanai un vai nezaudēs mešanas attālumu strādājot ar Megabass 110 vai Smith 110?
19.aprīlis 2016, 16:37 | links
 
čau visiem. ir doma iegādāties katu tvičam salmo elite x tvič 40. varbūt kādam ir kāda pieredze ar šo kātu

Kapteinis88, 10.februāris 2016, 20:35
Vai nebūs par bomīgu, pie tam tik īss,velk gandrīz uz vidēju jerk'u. Man trīs sezonas bija x-twitch 1.98 ar testu līdz 25g. Ar to biju ļoti apmierināts-riktīgi labs verķis lai saslimtu ar twitch'u. Kātam nekas ļauns nav noticis, tagad to joprojām lieto viens copes čoms.

jamikus, 14.februāris 2016, 12:35


nezinu nemaz tik bomīgs nav ;)
zato var lielās mailes izdauzīt
iesācējam ar būs vieglāk ar īsāku twičot. ;)
14.februāris 2016, 12:44 | links
 
čau visiem. ir doma iegādāties katu tvičam salmo elite x tvič 40. varbūt kādam ir kāda pieredze ar šo kātu

Kapteinis88, 10.februāris 2016, 20:35

Vai nebūs par bomīgu, pie tam tik īss,velk gandrīz uz vidēju jerk'u. Man trīs sezonas bija x-twitch 1.98 ar testu līdz 25g. Ar to biju ļoti apmierināts-riktīgi labs verķis lai saslimtu ar twitch'u. Kātam nekas ļauns nav noticis, tagad to joprojām lieto viens copes čoms.
14.februāris 2016, 12:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager