Twich

čau visiem. ir doma iegādāties katu tvičam salmo elite x tvič 40. varbūt kādam ir kāda pieredze ar šo kātu

Kapteinis88, 10.februāris 2016, 20:35



ir pašam šāds kāts 180 tests 20-45 ljoti parocīgs ātra akcija, liekas izturīgs vienu sezonu twičoju ar viņu un nav nekāda vaina. ;)
13.februāris 2016, 22:21 | links
 
čau visiem. ir doma iegādāties katu tvičam salmo elite x tvič 40. varbūt kādam ir kāda pieredze ar šo kātu
10.februāris 2016, 20:35 | links
 
Sveiki vēlreiz, spečuki (tas nopietni, bez ironijas)!
Vēlreiz par tām spolēm "tvičam".
Jo vairāk pētu, jo lielāks apjukums.
"Certate" un tamlīdzīgas "nepavilkšu" (katram pēc iespējām - cits ar mersi, a citam ar opelīti jāiztiek) un diez vai arī vajag, jo uz copi tieku kā nu sanāk (ja mēnesī 1-2 reizes, tad jau ir labi). Tomēr "copi" vairāk vai mazāk gribas izbaudīt nevis "jāties".
Ir bijusi kādam pieredze ar "DAIWA BALLISTIC EX H 2500H". Ja ir pakomentējiet, vai tas, kas rakstīts šeit: http://www.fishbon.lv/site/products/series/view/lv/daiwa-ballistic-ex-h-bezinerces-spoles
atbilst patiesībai.
Paldies.
10.februāris 2016, 20:32 | links
 
Ja iespējas netiek līdzi vēlmēm,ieteiktu iztikt ar vienu spoli,bet labu,kā Chalītis ieteica,ņem Certati un bēdu nezināsi.

BrunoL, 27.janvāris 2016, 15:56

Kā Cerates lietotājs arī varu tikai pievienoties teiktajam : ļoti laba.
28.janvāris 2016, 15:11 | links
 
Paldies par viedokļiem - mēģināsim kaut ko sakomplektēt. Vēl līdz sezonai laiks ir.
28.janvāris 2016, 13:19 | links
 
pnkainais. Ne Freams, ne Lexa spoles man nav bijušas. Visticamāk arī nebūs! Tā kā viedokļa par tām nav. Spiningošanai, man ir tikai četras spoles. Tiesa, visas top klases.
Latvijā pazīstami copes eksperti diezgan pozitīvi izsakās par Freams. Man nav pamata apšaubīt viņu teikto. Papētot specifikāciju, liekas ka nav ne vainas. Šad tad mūsu sportisti tirgo labas mazlietotas spoles, kas ir labi koptas un ekspluatētas. Drīzāk es nedaudz piemaksātu un paņemtu mazlietotu Certate vai Shimano twinu. Bēdu nezinātu! Kaut gan Tava izvēle nav peļama. Viss jau atduras skanošajā! :)

Chalitis, 27.janvāris 2016, 14:44


Ja kāds vēlas šķirties no lietotas Certate, tad rakstiet man privāti. :)
27.janvāris 2016, 16:17 | links
 
Ja iespējas netiek līdzi vēlmēm,ieteiktu iztikt ar vienu spoli,bet labu,kā Chalītis ieteica,ņem Certati un bēdu nezināsi.
27.janvāris 2016, 15:56 | links
 
to andreiko,
to Chalitis,

Izskatās, ka Jūs abi tādi jau rūdīti vīri spininga tehnikās.
Vajag padomu/viedokli (tāpat visu izdarīšu pa savam :)), bet ja nopietni:
Pagājušajā sezonā sāku mācīties "džigu" - kāts +/- OK priekš 8-15g., diemžēl spolīte (neteikšu kāda zīmola /sanāks antireklāma/, bet pa 45 EUR) gandrīz pagalam - un tas pēc kādām 30 - copes dienām - pamatīga lufte un cilpas meta jau no paša sākuma.
Tātad sapratu, ka "ar diegiem nav aršana"/"skopais maksā 2X utt." Jāsaka gan, ka arī iespējas tā īsti nesakrīt ar vēlmēm.
Tagad domāju tā (ko varētu pavilkt):
Džiga kātam līdz 18g. "Daiwa Freams -2500"
Twich kātam līdz 27/30g. "Daiwa Lexa -2500"
(twich kāts gan vēl jāiegādājas:))
Domāju, ka, ņemot vērā intensitāti ar kādu varu izrauties uz copi, ieguldījums būs uz vairākiem gadiem.
Nu un vēl, andreiko komentēja par spoli twicham: ''tad mazākais max drag spolei varētu būt 7kg. Daivas Frīmam 2500 un 3000 akurāt tas ir, citiem būs mazāks.'',
bet
DAIWA LEXA 2500A max drag norādīts - 9

Ko teiksiet, Vīri?

Paldies par ieteikumiem - tā teikt "kāti jau ir - spoles vajag" :)

pnkainais, 26.janvāris 2016, 21:24



ar Freams viss ir forši, bet viņš ir pasmags priekš džiga, pašam stāv uz smagā twicha kāta un neko sliktu nevaru pateikt, bet manuprāt džigam labāk derētu teiksim Daiwa Legalis 2000 vai ja budžets ļauj Ballistic ex 2000...
27.janvāris 2016, 15:50 | links
 
pnkainais. Ne Freams, ne Lexa spoles man nav bijušas. Visticamāk arī nebūs! Tā kā viedokļa par tām nav. Spiningošanai, man ir tikai četras spoles. Tiesa, visas top klases.
Latvijā pazīstami copes eksperti diezgan pozitīvi izsakās par Freams. Man nav pamata apšaubīt viņu teikto. Papētot specifikāciju, liekas ka nav ne vainas. Šad tad mūsu sportisti tirgo labas mazlietotas spoles, kas ir labi koptas un ekspluatētas. Drīzāk es nedaudz piemaksātu un paņemtu mazlietotu Certate vai Shimano twinu. Bēdu nezinātu! Kaut gan Tava izvēle nav peļama. Viss jau atduras skanošajā! :)
27.janvāris 2016, 14:44 | links
 
to andreiko,
to Chalitis,

Izskatās, ka Jūs abi tādi jau rūdīti vīri spininga tehnikās.
Vajag padomu/viedokli (tāpat visu izdarīšu pa savam :)), bet ja nopietni:
Pagājušajā sezonā sāku mācīties "džigu" - kāts +/- OK priekš 8-15g., diemžēl spolīte (neteikšu kāda zīmola /sanāks antireklāma/, bet pa 45 EUR) gandrīz pagalam - un tas pēc kādām 30 - copes dienām - pamatīga lufte un cilpas meta jau no paša sākuma.
Tātad sapratu, ka "ar diegiem nav aršana"/"skopais maksā 2X utt." Jāsaka gan, ka arī iespējas tā īsti nesakrīt ar vēlmēm.
Tagad domāju tā (ko varētu pavilkt):
Džiga kātam līdz 18g. "Daiwa Freams -2500"
Twich kātam līdz 27/30g. "Daiwa Lexa -2500"
(twich kāts gan vēl jāiegādājas:))
Domāju, ka, ņemot vērā intensitāti ar kādu varu izrauties uz copi, ieguldījums būs uz vairākiem gadiem.
Nu un vēl, andreiko komentēja par spoli twicham: ''tad mazākais max drag spolei varētu būt 7kg. Daivas Frīmam 2500 un 3000 akurāt tas ir, citiem būs mazāks.'',
bet
DAIWA LEXA 2500A max drag norādīts - 9

Ko teiksiet, Vīri?

Paldies par ieteikumiem - tā teikt "kāti jau ir - spoles vajag" :)
26.janvāris 2016, 21:24 | links
 
Paldies, vīri, par Jūsu padomiem un viedokļiem.
Cik noprotu, tad pavisam "garām" ar izvēli neesmu aizšāvis.
Sākšu komplektēt inventāru.
19.janvāris 2016, 09:30 | links
 
Pinkainais, izvēloties spoli tvičam, viens no komponentiem ir tā saucamais max drag (jauda). Ja vēlies tvičot ar vidējām un arī pasmagām mailēm (līdz 20 gr), tad mazākais max drag spolei varētu būt 7kg. Daivas Frīmam 2500 un 3000 akurāt tas ir, citiem būs mazāks. Tas max drags ir gandrīz tas pats, kas autiņam dzinēja tilpums. Ja uzliksi traktoriņam zapara dzinēju, būs ātri pagalam. Citiem vārdiem sakot, tvičam ir nepieciešams jaudīgs "dzinējs", pretējā gadījumā tas ātri noplīsīs. Pārnesuma ātrums jau atkal ir gaumes un arī straumes lieta, kā kurš pieradis raustīt (un kur), tā arī ērtāk.
Tajā cenu kategorijā noteikti Freams. Protams, ja rocība atļauj, tad labāk eksistu vai certeitu.
Savukārt, izvēloties smagās mailes, jau jāsāk domāt par multiņa spoli, citādi bezinercenes plīsīs kā grabažiņas.
19.janvāris 2016, 06:52 | links
 
pnkainais. Pārāk nopietni esi ķēries šai metodei! :) Negruzī sevi ar spoļu pārnesumiem, tas nav tik būtiski. Sāc ar vieglako komplektu un vobleriem, kam pašiem sava "spēle". Tos var animēt arī uzraustot. Vēlāk var pāriet uz "lielajam mailem", "liplessiem", utt. Piemēram voblerim Daiwa TD 12O mailei nav savas spēles vispār! To var iedarbināt ar extra fast kātu.
19.janvāris 2016, 06:44 | links
 
Domaju sajaa gad Tev buutu jaskataas kura spole buus "dzivotspejigaaka'',un man skjiet ka taa vareetu buut tiesi Freams.
19.janvāris 2016, 06:34 | links
 
[quote=433095]Sveiki Meistari,
Tā kā neesmu ziemas copes entuziasts, tad ir pietiekami laika sagatavot tā teikt "ratus vasarai".
Spinings manā arsenālā ir bijis jau no pusaudža gadiem, taču nekādai speciālai spiningošanas tehnikai, izņemot
"met un velc" netiku pievērsis uzmanību, tāpēc arī ar nopietniem rezultātiem nevarēju lepoties, līdz kamēr pagājušajā sezonā
iegādājos " SALMO EliteJig 18 " un sāku mācīties darboties ar džigu (jau paredzu, ka tūlīt tiks noniecināti Salmo kāti, bet man priekš mācīšanās bija OK). Interneta forumi, video un visbeidzot prakse pie ūdeņiem - rezultātā
diezgan aizraujošas asaru medības un ar pietiekami labiem rezultātiem.
Tagad esmu nolēmis apgūt tviča tehniku, tāpēc, kamēr vēl ledus klāj ūdeņus, vēlos sagādāt nepieciešamo inventāru. Diezgan daudz laika ir
patērēts lasot forumus, ekspertu ieteikumus un skatoties video. Doma ir par šādu komplektu "Team Salmo TRENO" un Daiwa 2500, tikai nevaru izšķirties:
"Team Salmo TRENO" - 2,07 / 7-24g ; "Team Salmo TRENO" - 2,07 / 4-18g (saprotu par testiem, bet kā labāk iesācējam ar smagākām vai vieglākām mailēm) ; Daiwa Lexa 2500 SH; Daiwa Freams 2500.
Būšu ļoti pateicīgs, ja sniegsiet savu atzinumu - vai šāda komplektācija ir piemērota tvičam, kurš kāts no minētajiem būtu piemērotāks iesācējam un kura no spolēm
būtu piemērotāka tviča tehnikai, jo atšķiras pārnesums, Lexa 6,0 - 1, Freams 4,8 - 1.
Ja manis izvēlētā komplektācija ir "garām", varbūt variet ieteikt atbilstošu komplektu, kurš iekļaujas šinī cenu kategorijā.

Jau iepriekš liels paldies par ieteikumiem un padomu.

pnkainais, 18.janvāris 2016, 19:39[/quotepats lietoju freams.pasam skjiet viss ok.
19.janvāris 2016, 06:30 | links
 
Kadā ūdenstilpnē un kādos dziļumos tu pārsvarā taisies twičot, Pnkainais?
19.janvāris 2016, 00:08 | links
 
pnkainais,pats pagājušo gadu sāku tvičot ar "Team Salmo TRENO" - 2,07 / 7-24g.nu ļoti iepatikās tas kātiņš.varbūt lielos voblerus liekas ka grūtāk izraustīt,bet 90mm mierīgi.
18.janvāris 2016, 23:22 | links
 
то -jamikus:
Ok , Lexa -pārnesums par lielu , tad jautājums - kādai tehnikai šāds pārnesums ir OK?

pnkainais, 18.janvāris 2016, 22:11

Te jau minēja- upes straumē, kad tiek mests upstream.
18.janvāris 2016, 23:16 | links
 
Man nav ātrā un laikam tik drīz arī nebūs, jo twichu pag gad esmu pametis novārtā un pievērsies jig, mj, ds apgūšanai
18.janvāris 2016, 22:45 | links
 
to - Leopolds
tad, saprotu, ka Lexa ar 6.0 - 1, tavuprāt varētu būt OK, bet ar kādiem pārnesumiem pats strādā "tvičā"?
18.janvāris 2016, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager