Twich

Sveiki. Kāds varētu man mulķim pastāstīt kā cīnīties ar ledu kāta rinķos? Auklas smērēšana to atrisina? Vai arī paši rinķi ar jāzieķē?

ziwz, 1.novembris 2015, 21:10



Ir smērītes un airsoli -> cik dzirdējis ka palīdzot, pats neesmu lietojis.
2.novembris 2015, 14:26 | links
 
Nu to jau arīgribētos. Tik ar to ledu mazāk metienu ,vairāk laika cīņai ar ledu - mazāk laika cīņai ar zivi.
2.novembris 2015, 11:39 | links
 
ko tur ar ledu cīnīties, jācīnās ar zivīm
2.novembris 2015, 10:23 | links
 
No rītiem kāmēr gaisā mīnusi salst ciet. :(
1.novembris 2015, 21:12 | links
 
Sveiki. Kāds varētu man mulķim pastāstīt kā cīnīties ar ledu kāta rinķos? Auklas smērēšana to atrisina? Vai arī paši rinķi ar jāzieķē?
1.novembris 2015, 21:10 | links
 
Ir arī vobleri līdz 130 mm kuriem mēlīte ir ar lielu pretestību un tos ar MF kātu normāli "neiedarbināsi" kā piem DUO Realis Jerkbait 120. Man ar vairāki vobleri sāka strādāt (šeit domāju spēli) kad iegādājos 1oz kātu.
30.oktobris 2015, 09:11 | links
 
Priekš Rudras un citām 130mm mailēm vajadzētu skatīties uz kātiem ar vismaz 28 g( 1 oz) augšējo testu. Es ar Rudru puslīdz stabili sāku vilkt zivi, kad tiku pie 1,5 oz kātiņa.
29.oktobris 2015, 21:35 | links
 
Sveiki,

Vēl joprojām taustos ap tvīča kāta iegādi, skatos uz Croix vairāk.
Tāpēc jautājums ir par kāta izvēli, ja plānotie vobleri ir sākot ar Megabass Oneten 110 līdz OSP Rudra.
Vai manis noskatītie kāti tiks galā ar Rudru, t.i., LXS70MF2; LES70MF2; LES76MF2. Kuru no šiem ieteiktu? Pats vairāk sliecos uz šo - LES76MF2?!

Fishfinder, 29.oktobris 2015, 09:11


MF2 priekš Rudras pa švaku. Iemest var, viegli izraustīt arī... bet tas ir arī viss. Vējā, straumē spēle pazūd un jūtas jau kāta pārslodze.
Ir man AVIDMF2 un LXS70MF2 un pēc manām izjūtām šie kāti ir līdz +/- līdz 15 gr. mānekļiem. Šeit runa iet par tviču.
29.oktobris 2015, 09:56 | links
 
Sveiki,

Vēl joprojām taustos ap tvīča kāta iegādi, skatos uz Croix vairāk.
Tāpēc jautājums ir par kāta izvēli, ja plānotie vobleri ir sākot ar Megabass Oneten 110 līdz OSP Rudra.
Vai manis noskatītie kāti tiks galā ar Rudru, t.i., LXS70MF2; LES70MF2; LES76MF2. Kuru no šiem ieteiktu? Pats vairāk sliecos uz šo - LES76MF2?!
29.oktobris 2015, 09:11 | links
 
Oneten ar kustīgo mēli nav parastais, tas ir "Vision 110 FX Tour Premium".

Iegādājos pirms neilga laika Lucky Craft Pointer 100sp, traks var palikt cik bieži metās āķi ap pavadiņu, lietoju stīgu.

Davis-Di, ir arī nespīdīgas stīgu pavadas, JIG.lv veikalā bija Agat firmas nespīdīgās.
13.oktobris 2015, 13:37 | links
 
BrunoL - par to mešanu pa vējam tev piekrītu, bet reālajā dzīvē nākas mest arī slīpi utt. un tad arī visi su sākās.

Chalitis - nu tev ir daļēja taisnība bet piemēram MEGABASS Oneten Magnum - lido reti sūdīgi un metās aiz pavadas tai pašā laikā parastais Oneten ar kustīgo mēli lido supper.
13.oktobris 2015, 09:35 | links
 
Tieši bremzējot metiena beigu fāzē palielinās aizķeršana. Manā kastē arī daži šādi ekzemplāri,bet varen medīgi. Variants kā šo problēmu mazināt-mest pa vējam.
Par pavadām. Pamatā titāns un flurokarbons. Labs griezulis obligāts. Māneklis nevērpj. Vērpj zivs.
12.oktobris 2015, 20:11 | links
 
Davis. Stīga ar nelīdzēs! Visa vaina vobleros. "Pareizie" vobleri ir aprīkoti ar talmetiena, balansa sistēmām un pavadu aizķer ļoti reti.
12.oktobris 2015, 19:34 | links
 
Pavadas twicham:
Pats lietoju titana un varāk dzīslu titāna pavadiņas - strike pro uc.

Caurmēra ir ok, bet ir daži vobleru veidi kuriem ļoti patīk priekšējo āķi aizkabināt aiz pavadas, tā ka traks var palikt - vienalga vai piebremzē un galā nostopē auklu vai nē!

Tā doma ir ka tas ir dēļ sakabes garuma, līdz ar to rodas jautājums pamēģināt stīgu - bet pašam nepatīk ka viņas ir spīdīgas un bažas vai savienojums neizģērbjas, taisot vaļā ciet.

Kāda Jums ir pieredze vai viedoklis?

Davis-Di, 12.oktobris 2015, 11:00



Es jau kādu laiku priekš twicha, izmantoju tikai stīgas, un nekādu problemu nav...
parasti galā kur stiprinās vobleris uzlieku mazu, vieglu karabīnīti, lai atvieglotu/paātrinātu mānekļu maiņu. Esmu novērojis, ka tas pagarina stīgas mūžu.
12.oktobris 2015, 11:22 | links
 
Pavadas twicham:
Pats lietoju titana un varāk dzīslu titāna pavadiņas - strike pro uc.

Caurmēra ir ok, bet ir daži vobleru veidi kuriem ļoti patīk priekšējo āķi aizkabināt aiz pavadas, tā ka traks var palikt - vienalga vai piebremzē un galā nostopē auklu vai nē!

Tā doma ir ka tas ir dēļ sakabes garuma, līdz ar to rodas jautājums pamēģināt stīgu - bet pašam nepatīk ka viņas ir spīdīgas un bažas vai savienojums neizģērbjas, taisot vaļā ciet.

Kāda Jums ir pieredze vai viedoklis?
12.oktobris 2015, 11:00 | links
 
Olte žurnālā uzrakstījis interesantu rakstu par auklām - pītā pret monofilo. Pats raustu ar pīto, jo metiens sanāk tālāks un līdakas piesakās tālajā distancē. Tomēr jautājums par kolēğiem par pieredzi tvičā ar monofīlajām auklām. Kāds izmanto?
12.oktobris 2015, 10:50 | links
 
ps un 100% nekad nepateiksi ka taa zivs tur seezh :D lol

copmans22, 21.septembris 2015, 18:40


Ar gadiem vietas atkož un braucu uz konkrētu punktu zinot ka tā ir 100 % vieta kur līdakai jābūt. Vai ir...:)

Tvičot klajumā zināmā mērā loterija. Ja mērķis apgūt tehniku, labi, bet par to vai tehnika strādā spriež pēc rezultāta. Iespēja ko notvičot klajumā lielāka rudenī un vasaras sākumā. Ja tvičo gar malu, tad, protams, bentminnow, megabass x-i ir laba izvēle.

Rudru tomēr pie tviča klasikas nepieskaitu.

dolo, 22.septembris 2015, 12:15[/quote]


man jau personiigi patiik Haira, bet man personiigi ir viens no mazaakajiem izmeeriem kuram atlieca viena zaljsvaarce aakji nekur pagaidaam sev pieejamos veikalos neesmu maniijis lielaaka izmeera haira zinu ka ljoti labi straadaa seklajos ezeros.
22.septembris 2015, 19:09 | links
 
ps un 100% nekad nepateiksi ka taa zivs tur seezh :D lol

copmans22, 21.septembris 2015, 18:40[/quote]

Ar gadiem vietas atkož un braucu uz konkrētu punktu zinot ka tā ir 100 % vieta kur līdakai jābūt. Vai ir...:)

Tvičot klajumā zināmā mērā loterija. Ja mērķis apgūt tehniku, labi, bet par to vai tehnika strādā spriež pēc rezultāta. Iespēja ko notvičot klajumā lielāka rudenī un vasaras sākumā. Ja tvičo gar malu, tad, protams, bentminnow, megabass x-i ir laba izvēle.

Rudru tomēr pie tviča klasikas nepieskaitu.
22.septembris 2015, 12:15 | links
 
Kāds nu kuram ir tas seklais...

andris-gu, 21.septembris 2015, 13:29

Babīte, Kaņieris, Liepājas ezers un arī Engures ezers. Tie ir mani seklie. Ja kāds pateiks, ka visions tiem ir piemērots standartvietās es smiešos. Dziļums šajos ezeros ir tikai dažviet. Kaņierī Antiņciema daļā vispār ir pāris nelieli padziļinājumi. Lielās tur epizodiski parādās vasarā un rudens sākumā. Tas pats ar Babīti.

Es jau neko nesaku, ja džeks grib māžoties ok, lai brauc un tvičo, jo tas ir moderni :D Ja grib ķert līdakas, tad tas jādara tur kur tās ir! Nesaku ka nevar noķert, bet Pitercevs pareizi ir pateicis, labāk ar štruntīgiem rīkiem copēt tur kur lielās ir nekā ar viskrutāko ekopējumu ķert tur kur lielās nav... Izvēle katra paša ziņā.

Esmu izgājis pēdējo padsmit gadu laikā cauri daudz kam: džerku bums, tviča bums, bet sapratu to, ka ja grib rezultātu zivs jāķer tur kur tā ir. Šajos seklajos ezeros tvičs ir pavasarim un rudenim piemērots. Ja ir labas kastingista iemaņas, tad var tvičot F minnovus nelielos pleķos, bet ja 90 punktus nevar samest tad lai labāk padomā par cietiem mānekļiem...

dolo, 21.septembris 2015, 14:17


un kapeec tu doma ka kanjierii nevar ar twich nokjert esmu chomus izbaazis kas meetaa savus shuupinjus un rotinjus takaa...

copmans22, 21.septembris 2015, 14:46
laikam nesaproti par ko diskusija. Var noķert ar tvičošanu, bet darīt to kur tā zivs 100% sēž ir prātīgāk:)
Salīdzināt ar čomiem nevajag. Tas nav rādītājs un etalons meistarībai. Pieņemu ja tie čomi pastrādātu pa zālēm, noķertu labāk, nu bet ar rotiņu un šūpiņu...:DDD

dolo, 21.septembris 2015, 15:44


nav varbuut iistaa vieta shai teemai bet ar rotinju esmu no kjeeris pagaidaam lielaako liidaku ta ka gruuti spriest kas kur ir labaaks
vnk twich ir taa tehnika kuru gribu apguut lai to vareetu pielietot kad nestraadaa ne gumija ne kas s cits ta ka nevajag te nodirst kas ir labaaks un kas nav ;)

copmans22, 21.septembris 2015, 18:39


ps un 100% nekad nepateiksi ka taa zivs tur seezh :D lol
21.septembris 2015, 18:40 | links
 
Kāds nu kuram ir tas seklais...

andris-gu, 21.septembris 2015, 13:29

Babīte, Kaņieris, Liepājas ezers un arī Engures ezers. Tie ir mani seklie. Ja kāds pateiks, ka visions tiem ir piemērots standartvietās es smiešos. Dziļums šajos ezeros ir tikai dažviet. Kaņierī Antiņciema daļā vispār ir pāris nelieli padziļinājumi. Lielās tur epizodiski parādās vasarā un rudens sākumā. Tas pats ar Babīti.

Es jau neko nesaku, ja džeks grib māžoties ok, lai brauc un tvičo, jo tas ir moderni :D Ja grib ķert līdakas, tad tas jādara tur kur tās ir! Nesaku ka nevar noķert, bet Pitercevs pareizi ir pateicis, labāk ar štruntīgiem rīkiem copēt tur kur lielās ir nekā ar viskrutāko ekopējumu ķert tur kur lielās nav... Izvēle katra paša ziņā.

Esmu izgājis pēdējo padsmit gadu laikā cauri daudz kam: džerku bums, tviča bums, bet sapratu to, ka ja grib rezultātu zivs jāķer tur kur tā ir. Šajos seklajos ezeros tvičs ir pavasarim un rudenim piemērots. Ja ir labas kastingista iemaņas, tad var tvičot F minnovus nelielos pleķos, bet ja 90 punktus nevar samest tad lai labāk padomā par cietiem mānekļiem...

dolo, 21.septembris 2015, 14:17


un kapeec tu doma ka kanjierii nevar ar twich nokjert esmu chomus izbaazis kas meetaa savus shuupinjus un rotinjus takaa...

copmans22, 21.septembris 2015, 14:46
laikam nesaproti par ko diskusija. Var noķert ar tvičošanu, bet darīt to kur tā zivs 100% sēž ir prātīgāk:)
Salīdzināt ar čomiem nevajag. Tas nav rādītājs un etalons meistarībai. Pieņemu ja tie čomi pastrādātu pa zālēm, noķertu labāk, nu bet ar rotiņu un šūpiņu...:DDD

dolo, 21.septembris 2015, 15:44



nav varbuut iistaa vieta shai teemai bet ar rotinju esmu no kjeeris pagaidaam lielaako liidaku ta ka gruuti spriest kas kur ir labaaks
vnk twich ir taa tehnika kuru gribu apguut lai to vareetu pielietot kad nestraadaa ne gumija ne kas s cits ta ka nevajag te nodirst kas ir labaaks un kas nav ;)
21.septembris 2015, 18:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager