Twich

Protams ka ne, 20-30 dziļumam ir Bent minnows, Tsuribito Dead Minnows, Daiwa Morthan Cross-x, tas pats Anthrax utml... tik mana pieredze rāda, ka nevienmēr, līdakas ir tajā dziļuma... ;)

Meisters, 21.septembris 2015, 17:00



piekriitu vakar babiites ezeraa liidakas tikkai pa seklumu vandijaas dziljumaa vareeja kapaat cik grib ;)
21.septembris 2015, 18:34 | links
 
Nemēğinam pierādīt savu taisnību ,bet dalamies pieredzē.vobleru animācija ir ļoti dažda darbojoties ar peldošajām versijām ieturot attiecīgas pauzes tos var novadīt arī par 40 cm seklumiem.piem liepājniekā daźus gadus atpakaļ ap kuğu ceļu rezultatīvi darbojos ar rudras sp versiju.gribu pateikt tik to ka braucot uz copi jābūt gatavam zivi ķert arī metrā un Arī 10 centimetros.es nesaku ka ar visi manis minētie vobleri vienmēr būs izmantojami bet dodoties copēt vajadzētu būt gatavam dažādiem pārsteigumiem.
21.septembris 2015, 18:23 | links
 
Protams ka ne, 20-30 dziļumam ir Bent minnows, Tsuribito Dead Minnows, Daiwa Morthan Cross-x, tas pats Anthrax utml... tik mana pieredze rāda, ka nevienmēr, līdakas ir tajā dziļuma... ;)
21.septembris 2015, 17:00 | links
 
protams, ka ne vienmēr un visur twich būs efektīvākais ķersanas veids, citreiz vajag top-waterus, citreiz rotiņu un citreiz gumija uz offseta strādā viss labāk, bet konkrēti runājam par to, ka cilvēks, grib ķert ar twichu.
Bez tam arī tajos 20-30cm var twichot, attiecīgus mānekļus, to pašu Anthraxu utt, bez tam ir pietiekami plaša tema sub-surface mānekļi...

Meisters, 21.septembris 2015, 16:01


precīzi visu pateici, par to jau stāsts - vision 20-30 cm neizraustīs, arī agaronu ne.
21.septembris 2015, 16:15 | links
 
protams, ka ne vienmēr un visur twich būs efektīvākais ķersanas veids, citreiz vajag top-waterus, citreiz rotiņu un citreiz gumija uz offseta strādā viss labāk, bet konkrēti runājam par to, ka cilvēks, grib ķert ar twichu.
Bez tam arī tajos 20-30cm var twichot, attiecīgus mānekļus, to pašu Anthraxu utt, bez tam ir pietiekami plaša tema sub-surface mānekļi...
21.septembris 2015, 16:01 | links
 
katram savi maneklji kuriem vins tic:)!!!es ticu tiem kurus nosaucu.nu veel deka hamakuru un peldoso 130 balisongu vareetu tur piemest klaat:) ar siem manekljiem pietiktu kur izpausties seklajos ezeros pie dazaadiem udens limenjiem .vispaar zabovnjikos:) gan kjeru ljoti reti...:),bet ar siem esmu kjeeris liepajniekaa,babiitee,enguree.(pedeejos divos gan baigi sen:()

rio., 21.septembris 2015, 15:45

deku tā arī neatkodu turklāt tāds ļoržīgs ja precīzi jāuzmet. Tviča tēmā žabovņikiem liekas vieta nav :)
21.septembris 2015, 15:49 | links
 
katram savi maneklji kuriem vins tic:)!!!es ticu tiem kurus nosaucu.nu veel deka hamakuru un peldoso 130 balisongu vareetu tur piemest klaat:) ar siem manekljiem pietiktu kur izpausties seklajos ezeros pie dazaadiem udens limenjiem .vispaar zabovnjikos:) gan kjeru ljoti reti...:),bet ar siem esmu kjeeris liepajniekaa,babiitee,enguree.(pedeejos divos gan baigi sen:()
21.septembris 2015, 15:45 | links
 
Kāds nu kuram ir tas seklais...

andris-gu, 21.septembris 2015, 13:29

Babīte, Kaņieris, Liepājas ezers un arī Engures ezers. Tie ir mani seklie. Ja kāds pateiks, ka visions tiem ir piemērots standartvietās es smiešos. Dziļums šajos ezeros ir tikai dažviet. Kaņierī Antiņciema daļā vispār ir pāris nelieli padziļinājumi. Lielās tur epizodiski parādās vasarā un rudens sākumā. Tas pats ar Babīti.

Es jau neko nesaku, ja džeks grib māžoties ok, lai brauc un tvičo, jo tas ir moderni :D Ja grib ķert līdakas, tad tas jādara tur kur tās ir! Nesaku ka nevar noķert, bet Pitercevs pareizi ir pateicis, labāk ar štruntīgiem rīkiem copēt tur kur lielās ir nekā ar viskrutāko ekopējumu ķert tur kur lielās nav... Izvēle katra paša ziņā.

Esmu izgājis pēdējo padsmit gadu laikā cauri daudz kam: džerku bums, tviča bums, bet sapratu to, ka ja grib rezultātu zivs jāķer tur kur tā ir. Šajos seklajos ezeros tvičs ir pavasarim un rudenim piemērots. Ja ir labas kastingista iemaņas, tad var tvičot F minnovus nelielos pleķos, bet ja 90 punktus nevar samest tad lai labāk padomā par cietiem mānekļiem...

dolo, 21.septembris 2015, 14:17


un kapeec tu doma ka kanjierii nevar ar twich nokjert esmu chomus izbaazis kas meetaa savus shuupinjus un rotinjus takaa...

copmans22, 21.septembris 2015, 14:46

laikam nesaproti par ko diskusija. Var noķert ar tvičošanu, bet darīt to kur tā zivs 100% sēž ir prātīgāk:)
Salīdzināt ar čomiem nevajag. Tas nav rādītājs un etalons meistarībai. Pieņemu ja tie čomi pastrādātu pa zālēm, noķertu labāk, nu bet ar rotiņu un šūpiņu...:DDD
21.septembris 2015, 15:44 | links
 
Kāds nu kuram ir tas seklais...

andris-gu, 21.septembris 2015, 13:29

Babīte, Kaņieris, Liepājas ezers un arī Engures ezers. Tie ir mani seklie. Ja kāds pateiks, ka visions tiem ir piemērots standartvietās es smiešos. Dziļums šajos ezeros ir tikai dažviet. Kaņierī Antiņciema daļā vispār ir pāris nelieli padziļinājumi. Lielās tur epizodiski parādās vasarā un rudens sākumā. Tas pats ar Babīti.

Es jau neko nesaku, ja džeks grib māžoties ok, lai brauc un tvičo, jo tas ir moderni :D Ja grib ķert līdakas, tad tas jādara tur kur tās ir! Nesaku ka nevar noķert, bet Pitercevs pareizi ir pateicis, labāk ar štruntīgiem rīkiem copēt tur kur lielās ir nekā ar viskrutāko ekopējumu ķert tur kur lielās nav... Izvēle katra paša ziņā.

Esmu izgājis pēdējo padsmit gadu laikā cauri daudz kam: džerku bums, tviča bums, bet sapratu to, ka ja grib rezultātu zivs jāķer tur kur tā ir. Šajos seklajos ezeros tvičs ir pavasarim un rudenim piemērots. Ja ir labas kastingista iemaņas, tad var tvičot F minnovus nelielos pleķos, bet ja 90 punktus nevar samest tad lai labāk padomā par cietiem mānekļiem...

dolo, 21.septembris 2015, 14:17



un kapeec tu doma ka kanjierii nevar ar twich nokjert esmu chomus izbaazis kas meetaa savus shuupinjus un rotinjus takaa...
21.septembris 2015, 14:46 | links
 
Kāds nu kuram ir tas seklais...

andris-gu, 21.septembris 2015, 13:29


Babīte, Kaņieris, Liepājas ezers un arī Engures ezers. Tie ir mani seklie. Ja kāds pateiks, ka visions tiem ir piemērots standartvietās es smiešos. Dziļums šajos ezeros ir tikai dažviet. Kaņierī Antiņciema daļā vispār ir pāris nelieli padziļinājumi. Lielās tur epizodiski parādās vasarā un rudens sākumā. Tas pats ar Babīti.

Es jau neko nesaku, ja džeks grib māžoties ok, lai brauc un tvičo, jo tas ir moderni :D Ja grib ķert līdakas, tad tas jādara tur kur tās ir! Nesaku ka nevar noķert, bet Pitercevs pareizi ir pateicis, labāk ar štruntīgiem rīkiem copēt tur kur lielās ir nekā ar viskrutāko ekopējumu ķert tur kur lielās nav... Izvēle katra paša ziņā.

Esmu izgājis pēdējo padsmit gadu laikā cauri daudz kam: džerku bums, tviča bums, bet sapratu to, ka ja grib rezultātu zivs jāķer tur kur tā ir. Šajos seklajos ezeros tvičs ir pavasarim un rudenim piemērots. Ja ir labas kastingista iemaņas, tad var tvičot F minnovus nelielos pleķos, bet ja 90 punktus nevar samest tad lai labāk padomā par cietiem mānekļiem...
21.septembris 2015, 14:17 | links
 
Kāds nu kuram ir tas seklais...
21.septembris 2015, 13:29 | links
 
Pats uz seklajiem ezeriem nebrauktu :) bez jackall magalona,tiny magalona,megsbassa vision 110,pontoon agarona 110,Lj bsssara 70 un 90,jaunā perspektīvā LJ modeļa antira.osp rudras 130f.varbūt paņemtu ar kādu max rap 13 un 15 cm.garumā un salmo slider 7 F.tas tā īsumà:)

rio., 21.septembris 2015, 12:44


par Magalonu piekritīšu, tas arī ir viens no "must have" mānekļiem seklajos ezeros, bez Dolo nosauktajiem, manuprāt Rudra 130F realitātē arī nav gluži seklajiem ūdeņiem, vismaz iesācējam...
21.septembris 2015, 13:22 | links
 
Pats uz seklajiem ezeriem nebrauktu :) bez jackall magalona,tiny magalona,megsbassa vision 110,pontoon agarona 110,Lj bsssara 70 un 90,jaunā perspektīvā LJ modeļa antira.osp rudras 130f.varbūt paņemtu ar kādu max rap 13 un 15 cm.garumā un salmo slider 7 F.tas tā īsumà:)

rio., 21.septembris 2015, 12:44


no nosauktajiem tādi īsti tviča vobleri labi ja puse. Bassara pat F neder seklajiem ezeriem (dziļums līdz zālem pārdesmit centimetri), tikai atsevišķās vietās var tos raustīt tas pats ar vision (kuru no 3 grimšanas versijām domāji?). Agarons nav iesācējam... Ja par tēmu, tad tvičs seklajos ir domāts izteikti peldošiem, ar mazu iegrimi. TD minnow f versija, megabass x-i ar atlokāmo mēlīti labi lido. Ja seklajos grib vilkt mēra līdakas tad ir citas tehnikas un mānekļi tādā bezūdens gadā kā šis :(
21.septembris 2015, 13:11 | links
 
Pats uz seklajiem ezeriem nebrauktu :) bez jackall magalona,tiny magalona,megsbassa vision 110,pontoon agarona 110,Lj bsssara 70 un 90,jaunā perspektīvā LJ modeļa antira.osp rudras 130f.varbūt paņemtu ar kādu max rap 13 un 15 cm.garumā un salmo slider 7 F.tas tā īsumà:)
21.septembris 2015, 12:44 | links
 
jautaajums vell par twich, jautaajums varbuut taads stuulbs,bet vai voblera sitieni ir jaataisa tinjot spoli vai partraucot tiit, jo paskatoties raidijumus par sho metodi, izskataas ka daudzi taisa sitienu tieshi pauzejot tiishanu kaa tad buutu pareizaak jaadara lai panaaktu voblerim to iisto speeli??

copmans22, 21.septembris 2015, 11:34


Twichojot, vobleri kustina tikai ar kātu, spole ir vajadzīga tikai liekās auklas savākšanai ;)

Meisters, 21.septembris 2015, 11:41


skaidrs tad jau iespeejams bija tur taa vaina man ka es twichoju vienlaiciigi tinjot auklu?? :D

copmans22, 21.septembris 2015, 11:45

Arī var būt, viss atkarīgs no paša mānekļa. :)

Meisters, 21.septembris 2015, 12:02

jautaajums vell par twich, jautaajums varbuut taads stuulbs,bet vai voblera sitieni ir jaataisa tinjot spoli vai partraucot tiit, jo paskatoties raidijumus par sho metodi, izskataas ka daudzi taisa sitienu tieshi pauzejot tiishanu kaa tad buutu pareizaak jaadara lai panaaktu voblerim to iisto speeli??

copmans22, 21.septembris 2015, 11:34


Twichojot, vobleri kustina tikai ar kātu, spole ir vajadzīga tikai liekās auklas savākšanai ;)

Meisters, 21.septembris 2015, 11:41


skaidrs tad jau iespeejams bija tur taa vaina man ka es twichoju vienlaiciigi tinjot auklu?? :D

copmans22, 21.septembris 2015, 11:45

Arī var būt, viss atkarīgs no paša mānekļa. :)

Meisters, 21.septembris 2015, 12:02


nu ja riit jaatiasaas uz copi tad jaatestee un jaameegjina ceru ka aizies taa lieta. paldies par paliidziibu.
21.septembris 2015, 12:26 | links
 
jautaajums vell par twich, jautaajums varbuut taads stuulbs,bet vai voblera sitieni ir jaataisa tinjot spoli vai partraucot tiit, jo paskatoties raidijumus par sho metodi, izskataas ka daudzi taisa sitienu tieshi pauzejot tiishanu kaa tad buutu pareizaak jaadara lai panaaktu voblerim to iisto speeli??

copmans22, 21.septembris 2015, 11:34


Twichojot, vobleri kustina tikai ar kātu, spole ir vajadzīga tikai liekās auklas savākšanai ;)

Meisters, 21.septembris 2015, 11:41


skaidrs tad jau iespeejams bija tur taa vaina man ka es twichoju vienlaiciigi tinjot auklu?? :D

copmans22, 21.septembris 2015, 11:45


Arī var būt, viss atkarīgs no paša mānekļa. :)
21.septembris 2015, 12:02 | links
 
jautaajums vell par twich, jautaajums varbuut taads stuulbs,bet vai voblera sitieni ir jaataisa tinjot spoli vai partraucot tiit, jo paskatoties raidijumus par sho metodi, izskataas ka daudzi taisa sitienu tieshi pauzejot tiishanu kaa tad buutu pareizaak jaadara lai panaaktu voblerim to iisto speeli??

copmans22, 21.septembris 2015, 11:34


Gan, gan...vispār tēma ļoti plaša...ja tā padomā, tad faktiksi var pateikt , ka vobleriem nav parezās spēles...ir tikai tā spēle individuāla, kas piemīt pašam voblerim un tvičotājam (makšķerniekam).
Priekš tviča lielākoties galvenas ir "just" vobleri, lai tas būtu visu laiku kontaktā ar auklu, animācija ļoti dažāda, bet tajā pat laikā vienkārša...Stipri rastīt vajag tikai voblerus, kas parasti tiek apzīmēti ar - Jerk...jo tiem ir mazāk izteikta paša voblera spēle...kaut gan arī tos var pamēģināt biķi paraustīt.
Nav vienas "pareizā" raustīšanas metodes, ir jāmēģina..jāvelta tam diezgan daudz laika, bet galvenais nosacījums - jābūt zivij...
Ne asakas...
21.septembris 2015, 11:45 | links
 
jautaajums vell par twich, jautaajums varbuut taads stuulbs,bet vai voblera sitieni ir jaataisa tinjot spoli vai partraucot tiit, jo paskatoties raidijumus par sho metodi, izskataas ka daudzi taisa sitienu tieshi pauzejot tiishanu kaa tad buutu pareizaak jaadara lai panaaktu voblerim to iisto speeli??

copmans22, 21.septembris 2015, 11:34


Twichojot, vobleri kustina tikai ar kātu, spole ir vajadzīga tikai liekās auklas savākšanai ;)

Meisters, 21.septembris 2015, 11:41



skaidrs tad jau iespeejams bija tur taa vaina man ka es twichoju vienlaiciigi tinjot auklu?? :D
21.septembris 2015, 11:45 | links
 
jautaajums vell par twich, jautaajums varbuut taads stuulbs,bet vai voblera sitieni ir jaataisa tinjot spoli vai partraucot tiit, jo paskatoties raidijumus par sho metodi, izskataas ka daudzi taisa sitienu tieshi pauzejot tiishanu kaa tad buutu pareizaak jaadara lai panaaktu voblerim to iisto speeli??

copmans22, 21.septembris 2015, 11:34



Twichojot, vobleri kustina tikai ar kātu, spole ir vajadzīga tikai liekās auklas savākšanai ;)
21.septembris 2015, 11:41 | links
 
jautaajums vell par twich, jautaajums varbuut taads stuulbs,bet vai voblera sitieni ir jaataisa tinjot spoli vai partraucot tiit, jo paskatoties raidijumus par sho metodi, izskataas ka daudzi taisa sitienu tieshi pauzejot tiishanu kaa tad buutu pareizaak jaadara lai panaaktu voblerim to iisto speeli??
21.septembris 2015, 11:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager