Twich

ja vajag kādu palīdzību, droši dod ziņu... :)

Meisters, 21.septembris 2015, 10:08

ko no šiem vobleriem varētu ieteikt tvičot rudenī, Babītē?

chakars, 21.septembris 2015, 10:26


Lai gan pats Babītē iegriežos reti, taču tgd sāktu ar OSP Bent minnow 130F un Pontoon 21 Arragon, šie ir mani topa vobleri šogad, kas ir nesuši visstabilāko rezultātu.
21.septembris 2015, 11:17 | links
 
[quote=417129]ja vajag kādu palīdzību, droši dod ziņu... :)

Meisters, 21.septembris 2015, 10:08

ko no šiem vobleriem varētu ieteikt tvičot rudenī, Babītē?

chakars, 21.septembris 2015, 10:26[/quote

Babītē es pats iegriežos reti, bet noteikti sāktu ar Arragonu un OSP Bent Minnow 130F, aukstā ūdenī man viņš ir nesis ļooti labus lomus.
21.septembris 2015, 11:14 | links
 
bez Orbita, varu ieteikt Megabass FX-9, lieliska, maza maile, kas labi sevi ir parādījusi seklejos ezeros, tpt Pontoon 21 Greedy Guts 86, Pontoon 21 Arragon, Fishy cat Lybica, Tsuribito Dead Minnow 90F, Daiwa Morethan Cross-x 95, un tā tālāk ;)
ja vajag kādu palīdzību, droši dod ziņu... :)

Meisters, 21.septembris 2015, 10:08

vai interneta ir kada lapa kur var iegaadaaties voblerus par daudzmaz jeedziigaam cenaam?

copmans22, 21.septembris 2015, 10:19


es parasti voblerus pērku Skaistkalnes ielā 1a, cenas un izvēle ir ok, vēl var droši sūtīt no ebaya, bet ar tagadējo dolāra kursu nekāds baigais ieguvums nesanāk. Fishycat vobleri lielā izvēlē ir Goldfishā, Lubānas ielā, kā arī šis tas ir atrodams jig.lv ;)
21.septembris 2015, 11:10 | links
 
ja vajag kādu palīdzību, droši dod ziņu... :)

Meisters, 21.septembris 2015, 10:08


ko no šiem vobleriem varētu ieteikt tvičot rudenī, Babītē?
21.septembris 2015, 10:26 | links
 
bez Orbita, varu ieteikt Megabass FX-9, lieliska, maza maile, kas labi sevi ir parādījusi seklejos ezeros, tpt Pontoon 21 Greedy Guts 86, Pontoon 21 Arragon, Fishy cat Lybica, Tsuribito Dead Minnow 90F, Daiwa Morethan Cross-x 95, un tā tālāk ;)
ja vajag kādu palīdzību, droši dod ziņu... :)

Meisters, 21.septembris 2015, 10:08


vai interneta ir kada lapa kur var iegaadaaties voblerus par daudzmaz jeedziigaam cenaam?
21.septembris 2015, 10:19 | links
 
bez Orbita, varu ieteikt Megabass FX-9, lieliska, maza maile, kas labi sevi ir parādījusi seklejos ezeros, tpt Pontoon 21 Greedy Guts 86, Pontoon 21 Arragon, Fishy cat Lybica, Tsuribito Dead Minnow 90F, Daiwa Morethan Cross-x 95, un tā tālāk ;)
ja vajag kādu palīdzību, droši dod ziņu... :)
21.septembris 2015, 10:08 | links
 
Varu padalīties ar savām pārdomām par šo tēmu. Tātad auklas diametram nav ne vainas var būt arī drussiņ resnaks tur piemēram 0,19 ja patīk ravēt zāles un zacepus, galvenais lai aukla nestiepjās būtu stīva. No tautas klases man ļoti patīk power pro un salmo X-twich auklas. Par pavadu runājot titāns protams nav obligāts, bet pavadai būtu jābūt šim pasākumam piemērotai no lētākajām man ļoti patīk Twich Leader 7x7 Red flexonit.
Par vobleru dauzīšanu runājot reti kura maile prasa lai to tā kārtīgi dauza pārsvara pietiek ar tris viegli uzsitieni pauze, divi viegli uzsitieni pauze utt visāda improvizācija un ekspermenti utt Un pats galvenais tajā visā pasākumā ir tas, lai vietā kur mācies twichot tiešām būtu zivs, pretējā gadījuma būs ļoti grūti kauko iemācīties.

GetWILD, 20.septembris 2015, 20:57



mjaa parsvaraa arii izmantoju twich leader pavadas.
21.septembris 2015, 09:08 | links
 
sveiki ir jautaajums par twich metodi
sho copes veidu esmu uzsaacis tikkai shogad,
lieta taada ka man sajuuta ka dauzot to vobleri vinjsh nestraadaa taa kaa buutu vinjam jaastraadaa
a pievelkot pie laivas netinjot paraustot taisa vajadziigo speeli, izmantoju salmo elit x-twich 210,pita aukla 0.17, parsvaraa straaadaaju ar rapala un striker pro vobleriem.vai tajaaa vareetu visaa buut vaina tam ka nelietoju titan pavadu,
vnk liekas ka taa iisti nevaru uztaisiit to raavienu.
par cik mani ljoti ir aizravis shiss pasakums gribu piekopt un saprast vai visu daru pareizi un tad jau visu parejo experimenteet.

copmans22, 20.septembris 2015, 18:55

no pavadaam letaakais variants(varbuut arii labaakais) buutu stiiga nr.2 .no vobleriem nopeerc kaadu zipbaits orbit 110,kjer zivis vienmeer un principaa jebkaadaa animacijaa.ieteikums labaak nopirkt vienu ljoti labu vobleri nekaa 10 nezinamas izcelsmes voblerus pa leeto....:)ja zinaatu konkreetos apstaakljus kuros kjer(dziljums,udens dzidriiba,aizaugums)vareetu tev veel ko ieteikt.

rio., 21.septembris 2015, 07:49



parsvaraa twichot maacos seklajos ezeros kaa babiite,kanjieris,lielauces,engures.
21.septembris 2015, 09:05 | links
 
sveiki ir jautaajums par twich metodi
sho copes veidu esmu uzsaacis tikkai shogad,
lieta taada ka man sajuuta ka dauzot to vobleri vinjsh nestraadaa taa kaa buutu vinjam jaastraadaa
a pievelkot pie laivas netinjot paraustot taisa vajadziigo speeli, izmantoju salmo elit x-twich 210,pita aukla 0.17, parsvaraa straaadaaju ar rapala un striker pro vobleriem.vai tajaaa vareetu visaa buut vaina tam ka nelietoju titan pavadu,
vnk liekas ka taa iisti nevaru uztaisiit to raavienu.
par cik mani ljoti ir aizravis shiss pasakums gribu piekopt un saprast vai visu daru pareizi un tad jau visu parejo experimenteet.

copmans22, 20.septembris 2015, 18:55


no pavadaam letaakais variants(varbuut arii labaakais) buutu stiiga nr.2 .no vobleriem nopeerc kaadu zipbaits orbit 110,kjer zivis vienmeer un principaa jebkaadaa animacijaa.ieteikums labaak nopirkt vienu ljoti labu vobleri nekaa 10 nezinamas izcelsmes voblerus pa leeto....:)ja zinaatu konkreetos apstaakljus kuros kjer(dziljums,udens dzidriiba,aizaugums)vareetu tev veel ko ieteikt.
21.septembris 2015, 07:49 | links
 
sveiki ir jautaajums par twich metodi
sho copes veidu esmu uzsaacis tikkai shogad,
lieta taada ka man sajuuta ka dauzot to vobleri vinjsh nestraadaa taa kaa buutu vinjam jaastraadaa
a pievelkot pie laivas netinjot paraustot taisa vajadziigo speeli, izmantoju salmo elit x-twich 210,pita aukla 0.17, parsvaraa straaadaaju ar rapala un striker pro vobleriem.vai tajaaa vareetu visaa buut vaina tam ka nelietoju titan pavadu,
vnk liekas ka taa iisti nevaru uztaisiit to raavienu.
par cik mani ljoti ir aizravis shiss pasakums gribu piekopt un saprast vai visu daru pareizi un tad jau visu parejo experimenteet.

copmans22, 20.septembris 2015, 18:55


Pavada nevarētu būt iemesls, vienīgā titāna priekšrocība ir, ka tā ir cieta un ar mazu atmiņu, pavada retāk apmetas ap vobleri utml.
Ieteiktu paeksperimentēt ar rāvienu intensitāti un asumu, ir vobleri ka vajag reālus sitienus, bet ir tādi, kam vajag vieglus rāvienus.
20.septembris 2015, 22:32 | links
 
Varu padalīties ar savām pārdomām par šo tēmu. Tātad auklas diametram nav ne vainas var būt arī drussiņ resnaks tur piemēram 0,19 ja patīk ravēt zāles un zacepus, galvenais lai aukla nestiepjās būtu stīva. No tautas klases man ļoti patīk power pro un salmo X-twich auklas. Par pavadu runājot titāns protams nav obligāts, bet pavadai būtu jābūt šim pasākumam piemērotai no lētākajām man ļoti patīk Twich Leader 7x7 Red flexonit.
Par vobleru dauzīšanu runājot reti kura maile prasa lai to tā kārtīgi dauza pārsvara pietiek ar tris viegli uzsitieni pauze, divi viegli uzsitieni pauze utt visāda improvizācija un ekspermenti utt Un pats galvenais tajā visā pasākumā ir tas, lai vietā kur mācies twichot tiešām būtu zivs, pretējā gadījuma būs ļoti grūti kauko iemācīties.
20.septembris 2015, 20:57 | links
 
[quote=417049]sveiki ir jautaajums par twich metodi
sho copes veidu esmu uzsaacis tikkai shogad,
lieta taada ka man sajuuta ka dauzot to vobleri vinjsh nestraadaa taa kaa buutu vinjam jaastraadaa
a pievelkot pie laivas netinjot paraustot taisa vajadziigo speeli, izmantoju salmo elit x-twich 210,pita aukla 0.17, parsvaraa straaadaaju ar rapala un striker pro vobleriem.vai tajaaa vareetu visaa buut vaina tam ka nelietoju titan pavadu,
vnk liekas ka taa iisti nevaru uztaisiit to raavienu.
par cik mani ljoti ir aizravis shiss pasakums gribu piekopt un saprast vai visu daru pareizi un tad jau visu parejo experimenteet.

copmans22, 20.septembris 2015, 18:55

Varu padalīties ar savām pārdomām par šo tēmu. Tātad auklas diametram nav ne vainas var būt arī drussiņ resnaks tur piemēram 0,19 ja patīk ravēt zāles un zacepus, galvenais lai aukla nestiepjās būtu stīva. No tautas klases man ļoti patīk power pro un salmo X-twich auklas. Par pavadu runājot titāns protams nav obligāts, bet pavadai būtu jābūt šim pasākumam piemērotai no lētākajām man ļoti patīk Twich Leader 7x7 Red flexonit.
Par vobleru dauzīšanu runājot reti kura maile prasa lai to tā kārtīgi dauza pārsvara pietiek ar tris viegli uzsitieni pauze, divi viegli uzsitieni pauze utt visāda improvizācija un ekspermenti utt Un pats galvenais tajā visā pasākumā ir tas, lai vietā kur mācies twichot tiešām būtu zivs, pretējā gadījuma būs ļoti grūti kauko iemācīties.
20.septembris 2015, 20:55 | links
 
sveiki ir jautaajums par twich metodi
sho copes veidu esmu uzsaacis tikkai shogad,
lieta taada ka man sajuuta ka dauzot to vobleri vinjsh nestraadaa taa kaa buutu vinjam jaastraadaa
a pievelkot pie laivas netinjot paraustot taisa vajadziigo speeli, izmantoju salmo elit x-twich 210,pita aukla 0.17, parsvaraa straaadaaju ar rapala un striker pro vobleriem.vai tajaaa vareetu visaa buut vaina tam ka nelietoju titan pavadu,
vnk liekas ka taa iisti nevaru uztaisiit to raavienu.
par cik mani ljoti ir aizravis shiss pasakums gribu piekopt un saprast vai visu daru pareizi un tad jau visu parejo experimenteet.
20.septembris 2015, 18:55 | links
 
Twich ir labais! Man katinjsh no Favorīt Absolut. Tests no 2-10gr. Vidēji mazos maneklishus var ideāli izvadīt un uzraustit. Pirku ,,Fishbona,,
2.septembris 2015, 18:56 | links
 
Plus drīz ābolu laiks, ja copēsiet vietā, kur krastā tie aug, ērti varēsiet kādu nopurināt, nebaidoties par kātu un nemeklējot kādu citu mietu krastmalā. :))))
Bet vispār kātiņi par savu cenu super, vecais līdz 25gr godam nokalpoja 3 aktīvas sezonas un ir džīvs joprojām.
16.jūlijs 2015, 23:27 | links
 
tikko iekjeeru salmo elite pro x twich 213.garums,tests 10-40 varbuut kaadam ir taads kaats un kaadas atsauksmes par vinjiem vell neesmu paspeejis ietesteet.??

copmans22, 16.jūlijs 2015, 21:43


Ļoti labs kāts lai abgūtu twiča tehniku.. Esmu nokapājis ar to kadu laiciņu, sitis to pret laivas malu, betona un metāla apmalēm (nejau speciāli protams) vilcis ārā no Daugavas iespaidīga izmēra zarus un pie tā visa tas izskatās ļoti labi :)) Pluss ja copes kolēģi, kas mētā rotiņu sāk tev aizrādīt ka tu biedē zivis tu vari droshi viņiem vilkt ar to pa kupri neuzbrīdi nebaidoties par to ka tas salūzīs :)) Ar to var droshi mētāt mānekļus līdz gramiem 50. Mīnuss kāts varētu nodot rokā vairak informācijas, bet pa to naudiņu ko tas maksā ir ļoti okey :)
16.jūlijs 2015, 23:05 | links
 
tikko iekjeeru salmo elite pro x twich 213.garums,tests 10-40 varbuut kaadam ir taads kaats un kaadas atsauksmes par vinjiem vell neesmu paspeejis ietesteet.??
16.jūlijs 2015, 21:43 | links
 
Es tvičam izmantoju tikai 7' jeb 213 cm garus kātus. Manuprāt optimāls garums. Arī es neesmu nekāds īsais, un 213 cm spinis man lieliski der pēc garuma. Turklāt nianse vēl ir akcijā - skaidrs ka tvičam ir optimāls fast/moderate fast. Īsāki par 2m spiņi paliek nedaudz kokaini. 7' ļoti smuki izspēlē voblerus, dod viņiem brīvu animāciju.
Šobrīd testēju Tailwalk tviča instrumentu, mailēm līdz 90 mm. Viņš ir 7`3'' garumā. Akcija brīnišķīga, lieliski iztvičo mazās mailes. Bet tas garums tomēr man jau ir bik par garu...
16.jūlijs 2015, 13:24 | links
 
Skatos un nevaru saprast kuru kātu no St.Croix Legend Elite izvēlēties, jo neesmu ar viņiem strādājis.
Mēģinu izvēlēties starp LES70MF2 un LES76MF2.
Abi ir ar testu 5,25-17,5 un Fast akciju. Vienam garums 2,13 otram 2,28. Doma šo kātu izmantot tvīčam, kā arī laist ar zāļeniekiem. Vairāk sliecos uz 2,28, jo tomēr gribās aizmest tālāk.

Ko amatbrāļi saka par šo manu izvēli? :)

Fishfinder, 16.jūlijs 2015, 09:39

Laba izvēle, lielisks kāts, ja uzliksi apmēram 230-250 gr spoli būs ideāls balanss.

eholotes, 16.jūlijs 2015, 10:25


Ko saki 2,28 vai tomēr 2,13. Garums mani neuztrauc, man tas netraucēs, jo pats neesmu no īsajiem :D
Šoreiz vairāk jautājums par to vai 2,28 neļaus zaudēt spēli 130 mm māneklim?
16.jūlijs 2015, 11:06 | links
 
Skatos un nevaru saprast kuru kātu no St.Croix Legend Elite izvēlēties, jo neesmu ar viņiem strādājis.
Mēģinu izvēlēties starp LES70MF2 un LES76MF2.
Abi ir ar testu 5,25-17,5 un Fast akciju. Vienam garums 2,13 otram 2,28. Doma šo kātu izmantot tvīčam, kā arī laist ar zāļeniekiem. Vairāk sliecos uz 2,28, jo tomēr gribās aizmest tālāk.

Ko amatbrāļi saka par šo manu izvēli? :)

Fishfinder, 16.jūlijs 2015, 09:39


Laba izvēle, lielisks kāts, ja uzliksi apmēram 230-250 gr spoli būs ideāls balanss.
16.jūlijs 2015, 10:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager