Twich

Tas jau baigi individuāli...man personīgi kāts priekš tviča virs 2 metri nepatīk. Stāvot kājās arī vieglāk īsāku kātu izstrādāt un arī roka nenogurst tik traki. No laivas metiena attālums ir diezgan otršķirīga lieta. Ja no krasta tad biš savādāk.
16.jūlijs 2015, 10:20 | links
 
Skatos un nevaru saprast kuru kātu no St.Croix Legend Elite izvēlēties, jo neesmu ar viņiem strādājis.
Mēģinu izvēlēties starp LES70MF2 un LES76MF2.
Abi ir ar testu 5,25-17,5 un Fast akciju. Vienam garums 2,13 otram 2,28. Doma šo kātu izmantot tvīčam, kā arī laist ar zāļeniekiem. Vairāk sliecos uz 2,28, jo tomēr gribās aizmest tālāk.

Ko amatbrāļi saka par šo manu izvēli? :)
16.jūlijs 2015, 09:39 | links
 
Nu tu vēl jajautā vai 2,10m spininga kāts ir piemērots spiningošanai! Un obligāti uzliec smaidiņu, lai visi padomā ka tas ir joku jautājums!
19.maijs 2015, 06:59 | links
 
lai pa temu butu,
elite x twich 5-25 + shimano catana 3000, normals komplekts twicham, vai tomer vajag katu bis labak?

enrggg7, 18.maijs 2015, 20:57
Kāts iesākumam pilnīgi O.K. Par spoli nepateikšu-esmu Daiwu fans.

jamikus, 18.maijs 2015, 21:20



kadu labak twicham pito auklu? 0.12 vai biezak? un kadas firmas? :)
18.maijs 2015, 21:28 | links
 
lai pa temu butu,
elite x twich 5-25 + shimano catana 3000, normals komplekts twicham, vai tomer vajag katu bis labak?

enrggg7, 18.maijs 2015, 20:57

Kāts iesākumam pilnīgi O.K. Par spoli nepateikšu-esmu Daiwu fans.
18.maijs 2015, 21:20 | links
 
lai pa temu butu,
elite x twich 5-25 + shimano catana 3000, normals komplekts twicham, vai tomer vajag katu bis labak?
18.maijs 2015, 20:57 | links
 
Ar stīgām es ņemos nevis cenu starpības dēļ, bet gan dēļ tā, ka stīgai gandrīz nav svara, un šī pavada neiespaido mānekļa dabisko peldētspēju, vai to ka vobleris ir suspender vai lēni grimstošais. Lietojot citas pavadas tā nav, respektīvi voblerim tiek mainīta spēle, un citas lietas.
12.maijs 2015, 11:30 | links
 
Es jau zemāk rakstīju par AFW (sudraba) materiālu, man patīk.
Pavadas tinu pats un jau vairāku gadu garumā neesmu nevienu mānekli pazaudējis deļ pārluzušas stīgas... tfu, tfu, tfu.
Ir bijis ka tā parlūzt tinot vaļa vai ciet, bet tā tas notiek ar stīgām.
Vienīgi dēļ kā var pazaudēt mānekļus ir ka neapstrādā vijumu kur sien pīto auklu. Jo iemetienā vai tvičojot pīta nokļūst starp vijumu un uz asās stīgas malas pargriež auklu... To obligāti vajag pārklāt ar laku vai epoksīdu. Zinu ka citi vel izmanto termiskos kembrikus.
12.maijs 2015, 09:41 | links
 
Ko Juus njemas ar taam stiigaam? Panjem Salmo x tvich vai kaa vinjas tagad sauc-titaana pavadas un viss notiek. Vieniigais kas nepatiiik ir sakabiite.

dinno, 11.maijs 2015, 21:26


"Ņemamies" tāpēc, ka cenu starpība ir būtiska ...
12.maijs 2015, 09:18 | links
 
Man viens čoms ved no Krievijas Spinningline stīgas. Otrs variants pirkt pašam AFW materiālu un taisīt. Par cik man nepatīk čakarēties es pats reti kad pinu stīgas...
12.maijs 2015, 08:59 | links
 
Ko Juus njemas ar taam stiigaam? Panjem Salmo x tvich vai kaa vinjas tagad sauc-titaana pavadas un viss notiek. Vieniigais kas nepatiiik ir sakabiite.
11.maijs 2015, 21:26 | links
 
Vo vellos, tikko tieši nopirku tumšās Agat stīgas nr.2 ... nepavisam negribētos zaudēt kādu vobleri dēļ pavadas.

Man vēl ir tādas Kontakt, pāris reizes esmu nocopējis- viss labi.
11.maijs 2015, 21:15 | links
 
Vakar, pie līdakas izvadīdīšanas, atpinās stīgas cilpa un padirsu mānekli. Lieta ir tāda, ka cilpas pats vaļā nepilnu, bet lieku karabīni. Taka grauž par maili, gribēju zināt vai tā ir sagadīšanās vai paša vaina

lapmezh, 11.maijs 2015, 15:30

Man 1.maijs bija finansiāli sāpīgs :) Nopirku jig.lv dienu iepriekš Agat stīgas (kapara krāsā). Noķerot vienu no kārtējiem zemmēriem, pie pašas laivas pārlūza stīga un līdaka aizpeldēja ar jauno Vision Oneten Magnumu, nodomāju, ka gan jau pats esmu lohs un nebūšu ievērojis, ka stīga par daudz salocījusies un ir tendence uz plīsumu. Sagremoju rūgtumu un uztinu jaunu, galā liekot ilggadējo rezultātu garantu un sakožļāto Vision One Ten SP, trīs metieni, vēl viens zemmērs un rezultāts - atkal pārlauzta pavda tajā pašā vietā un tutū mans dārgums :( Sejas izteiksme, varat iedomāties kāda, bet saņēmos un uzsēju veco Agat pavadu (sudraba krāsā) un turpināju copēt. Nomētājos visu atlikušo dienu un vēl nākamo rītu ar šo pavadu un pilnīgi nekādu problēmu, tādas pašas un arī mēra līdakas neko tamlīdzīgu neatkārtoja. Kapara krāsas stīgas izsviedu ārā, neticu, ka tā ir mana vaina, pārāk daudz pierādījumu :D

ernyballer, 11.maijs 2015, 15:48
Ja godīgi es jau kādu laiku nelietoju Agat stīgas. Iemesls vienkāršs - jaunās brūnās krāsas ļoti ātri bojājās un lūzt. Vecās, sudraba vispār nekādu problēmu. Lieto kamēr viņa toč pārlūzt. Katrā ziņā brūnās pavadas nelietoju.

maituputns, 11.maijs 2015, 19:23

Ko teiktu manā gadījumā, kādas stīgas pats izmanto?
11.maijs 2015, 19:45 | links
 
Vakar, pie līdakas izvadīdīšanas, atpinās stīgas cilpa un padirsu mānekli. Lieta ir tāda, ka cilpas pats vaļā nepilnu, bet lieku karabīni. Taka grauž par maili, gribēju zināt vai tā ir sagadīšanās vai paša vaina

lapmezh, 11.maijs 2015, 15:30

Man 1.maijs bija finansiāli sāpīgs :) Nopirku jig.lv dienu iepriekš Agat stīgas (kapara krāsā). Noķerot vienu no kārtējiem zemmēriem, pie pašas laivas pārlūza stīga un līdaka aizpeldēja ar jauno Vision Oneten Magnumu, nodomāju, ka gan jau pats esmu lohs un nebūšu ievērojis, ka stīga par daudz salocījusies un ir tendence uz plīsumu. Sagremoju rūgtumu un uztinu jaunu, galā liekot ilggadējo rezultātu garantu un sakožļāto Vision One Ten SP, trīs metieni, vēl viens zemmērs un rezultāts - atkal pārlauzta pavda tajā pašā vietā un tutū mans dārgums :( Sejas izteiksme, varat iedomāties kāda, bet saņēmos un uzsēju veco Agat pavadu (sudraba krāsā) un turpināju copēt. Nomētājos visu atlikušo dienu un vēl nākamo rītu ar šo pavadu un pilnīgi nekādu problēmu, tādas pašas un arī mēra līdakas neko tamlīdzīgu neatkārtoja. Kapara krāsas stīgas izsviedu ārā, neticu, ka tā ir mana vaina, pārāk daudz pierādījumu :D

ernyballer, 11.maijs 2015, 15:48

Ja godīgi es jau kādu laiku nelietoju Agat stīgas. Iemesls vienkāršs - jaunās brūnās krāsas ļoti ātri bojājās un lūzt. Vecās, sudraba vispār nekādu problēmu. Lieto kamēr viņa toč pārlūzt. Katrā ziņā brūnās pavadas nelietoju.
11.maijs 2015, 19:23 | links
 
Vakar, pie līdakas izvadīdīšanas, atpinās stīgas cilpa un padirsu mānekli. Lieta ir tāda, ka cilpas pats vaļā nepilnu, bet lieku karabīni. Taka grauž par maili, gribēju zināt vai tā ir sagadīšanās vai paša vaina

lapmezh, 11.maijs 2015, 15:30

Sāk kļūt interesanti ...Tev arī bija Agat? kurš nummurs, garums?
Varbūt pārgrieztas ražošanas procesā!?

Varbūt veikalnieki varētu uzmest kritisku skatienu uz produktu plauktā? Ja, protams, to uz aci var konstatēt.

Paldies.

Dagins, 11.maijs 2015, 17:08


Nē, pirku pie tirgoni Gogoļa ielā
11.maijs 2015, 17:17 | links
 
Vakar, pie līdakas izvadīdīšanas, atpinās stīgas cilpa un padirsu mānekli. Lieta ir tāda, ka cilpas pats vaļā nepilnu, bet lieku karabīni. Taka grauž par maili, gribēju zināt vai tā ir sagadīšanās vai paša vaina

lapmezh, 11.maijs 2015, 15:30


Sāk kļūt interesanti ...Tev arī bija Agat? kurš nummurs, garums?
Varbūt pārgrieztas ražošanas procesā!?

Varbūt veikalnieki varētu uzmest kritisku skatienu uz produktu plauktā? Ja, protams, to uz aci var konstatēt.

Paldies.
11.maijs 2015, 17:08 | links
 
Vakar, pie līdakas izvadīdīšanas, atpinās stīgas cilpa un padirsu mānekli. Lieta ir tāda, ka cilpas pats vaļā nepilnu, bet lieku karabīni. Taka grauž par maili, gribēju zināt vai tā ir sagadīšanās vai paša vaina

lapmezh, 11.maijs 2015, 15:30


Man 1.maijs bija finansiāli sāpīgs :) Nopirku jig.lv dienu iepriekš Agat stīgas (kapara krāsā). Noķerot vienu no kārtējiem zemmēriem, pie pašas laivas pārlūza stīga un līdaka aizpeldēja ar jauno Vision Oneten Magnumu, nodomāju, ka gan jau pats esmu lohs un nebūšu ievērojis, ka stīga par daudz salocījusies un ir tendence uz plīsumu. Sagremoju rūgtumu un uztinu jaunu, galā liekot ilggadējo rezultātu garantu un sakožļāto Vision One Ten SP, trīs metieni, vēl viens zemmērs un rezultāts - atkal pārlauzta pavda tajā pašā vietā un tutū mans dārgums :( Sejas izteiksme, varat iedomāties kāda, bet saņēmos un uzsēju veco Agat pavadu (sudraba krāsā) un turpināju copēt. Nomētājos visu atlikušo dienu un vēl nākamo rītu ar šo pavadu un pilnīgi nekādu problēmu, tādas pašas un arī mēra līdakas neko tamlīdzīgu neatkārtoja. Kapara krāsas stīgas izsviedu ārā, neticu, ka tā ir mana vaina, pārāk daudz pierādījumu :D
11.maijs 2015, 15:48 | links
 
Vakar, pie līdakas izvadīdīšanas, atpinās stīgas cilpa un padirsu mānekli. Lieta ir tāda, ka cilpas pats vaļā nepilnu, bet lieku karabīni. Taka grauž par maili, gribēju zināt vai tā ir sagadīšanās vai paša vaina
11.maijs 2015, 15:30 | links
 
Interesanti lasīt ka problēmas ir ar Agat stīgām jo viņi arī izmanto AFW materiālu. Vismaz uz iepakojuma tā rakstīts.
6.maijs 2015, 09:41 | links
 
Ar stīgu copēju jau vairākas sezonas... leti un labi.

Pašas stīgas var nopirkt šeit:
http://www.muzikasveikals.lv/gitaras/gitaras-stigas/Stigas-pa-vienai

Pirms šīs sezonas vecās stīgas noliku malā, jo sāka apsūbēt un nolēmu pamēģināt AFW materiālu (Tooth Proof - Single Strand Stainless Steel).

http://www.afwhiseas.com/Tooth-Proof-Stainless-Steel-Wire-s/1960.htm

Pasūtīju 3-īs diametrus (rotam, mazām mailēm un lielām) un satinu kaudzīti:)
Man tas AFW matireāls patīk labāk kā ģitāras stīga. Tā kā tam AFW ir klāt "nedaudz" tītāns tad līdz ar to tas tik dikti nerulējas ka ģītaras stīga un ir pārklāts ar pretkorozijas kārtu.

Pasūtīt var ebay un ja pats satin tad vienas stīgas pašizmaksa ir kapeikas...
Izdevīgāk ir sūtīt pa 2 gb. no diametra, jo shipings nemainās.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=afw&_sop=15&_from=R40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XAFW+TOOTH+PROOF+STAINLESS+STEEL+LEADER+WIRE.TRS0&_nkw=AFW+TOOTH+PROOF+STAINLESS+STEEL+LEADER+WIRE&_sacat=0
6.maijs 2015, 09:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager