Twich

RaimisD [14.jūl]: krauklenss [19m]: mošk viņš nemaz neko tālu nelido pats par sevi? :DTiny nav labākais lidotājs. Tests ir par lielu šim māneklim. Kāts noteikti arī extra fast garumā bišķi virs 2m ja ?

Ps.
Noņem to fakino gredzenu, kas stāv virsū.
Esmu pakāsis pāris Tiny un labas līdakas dēļ tā sūda, ļoti mīksts metāls.
Jap. Viss kā tu raksti.
Ar kādu kātu varētu iedarbināt Tiny, protams bez fanātizma :D
14.jūlijs 2023, 17:29 | links
 
krauklenss [14.jūl]: mošk viņš nemaz neko tālu nelido pats par sevi? :D
Tiny nav labākais lidotājs. Tests ir par lielu šim māneklim. Kāts noteikti arī extra fast garumā bišķi virs 2m ja ?

Ps.
Noņem to fakino gredzenu, kas stāv virsū.
Esmu pakāsis pāris Tiny un labas līdakas dēļ tā sūda, ļoti mīksts metāls.
14.jūlijs 2023, 17:22 | links
 
P.S. Aizmirsu piebilst.
Vai kāds ir saskāries ar šadu problēmu? Vai ir jēga nopirkt tvičam kātu,piemēram, ar testu 3-12. Būs jūtams stipri ieguvums metiena tālumā?
14.jūlijs 2023, 17:20 | links
 
Nesen savā īpašumā ieguvu tiny magallon, bet prieks ātri beidzās.
Aizbraucu iemeiģināt jauno vobleri un neko tālu viņu nevaru aizmest….
Pats tiny svarā 7.2gr, pašam spinam tests 8-28.
Protams pērkot, māca domas, ka tik nebūs tā ka būs pa vieglu….
Gandrīz jau aiz bēdām aizbraucu nopirku jaunu spiningu, lai varētu tālāk aizmsts savu tiny, bet tad atdūros pie doma, mošk viņš nemaz neko tālu nelido pats par sevi? :D
14.jūlijs 2023, 17:07 | links
 
 

Copes grupa "Āķis Lūpā" turpina video konferenču sēriju.

Šīs nedēļas tēma:
Līdakas, Tvičs, Krenki un Vobleri.

Copes paveida pamati, inventārs, taktika u.c. nianses.

Kad? Jau šo trešdien (10.05.23) plkst. 20:00 pēc Latvijas laika.

Studijā viesojas un dalās pieredzē Elvijs no eholotes.eu

Konferences iekšējās kārtības noteikumi un norises plāns:
Video konferences kārtība:
. Piedalās konferences vadītājs, eksperti un interesenti.
. Konferences vadītājs iepazīstina interesentus ar šī vakara tēmu, ekspertu un iekšējās kārtības noteikumiem.
. Konference notiek intervijas stilā, kur konferences vadītājs intervē ekspertu, uzdod interesentu jautājumus, kas iesūtīti mūsu sociālajos tīklos (Instagram - @copesgrupa, “Āķis Lūpā” WhatsApp grupā) vai tiešsaites laikā, nospiežot trīs vertikāli izvietotos punktus labajā pusē, ekrāna lejasdaļā un izvēloties “Ziņojumi zvana laikā”.
. Pievienoties konferencei iespējams, sekojot uzaicinājuma saitei, kas tiks publicēta neilgi pirms norādītā konferences sākuma komentāru sadaļā vai kā atsevišķa publikācija.
. Pēc pievienošanās momentāni ir jāizslēdz sava video un audio dalība, audio kvalitātes uzlabošanas nolūkos. To atļauts ieslēgt konferences izskaņā, pēc eksperta intervijas, lai uzdotu ar tēmu saistītus jautajumus, kas radušies konferences gaitā.
. Kategoriski aizliegts pārtraukt konferences vadītāju, ekspertu vai citus dalībniekus.
. Konferences vadītājs patur iespēju noņemt dalībniekus no konferences bez brīdinājuma, par iekšējo noteikumu pārkāpumiem vai neadekvātu uzvedību.

Konference norisinās lietotnē Google meet. To ērti lietot gan no datora, gan mobilā tālruņa.
Laipni lūgti pievienoties visi interesenti.
Tiekamies dabā, pie ūdeņiem un video konferencē!

Copes grupa "Āķis Lūpā"
10.maijs 2023, 10:47 | links
 
Varbūt kādu interesē kastinga komplekts.Spole Shimano Bantam MGL un Zodias kāts.Sīkāks apraksts sludinājumos.Kopā vai atsevišķi.
6.decembris 2022, 15:24 | links
 
Vanrex arī varētu būt OK kā budžeta variants iesācējam. Es mazajam puikam paņēmu parasto versiju, ņemot vērā cenu, biju pozitīvi pārsteigts.
27.oktobris 2022, 15:52 | links
 
Puiši tad kādu to pirmo twicha spinu pirkt?

saimnieks1, 26.oktobris 2022, 23:40


Ņem vnk kādu no ieteiktajiem spiņiem (kaut vai to pašu 2,1 m Excia vai Kabanu) iecerētajiem mānekļiem atbilstošā testā un sāc tvičot - laika gaitā sapratīsi, kas tev piemērotāks/kā ērtāk, un nākamo pirksi atbilstoši savām vajadzībām. Pats esmu iesācējs šajā jomā, pirms pāris gadiem ar labu atlaidi (laikam 40%) nopirku LJ Vanrex Twitching 2,23 m garumā, ko arī joprojām izmantoju vobleriem, kaut gan atsevišķos gadījumos raustu tos arī ar 2,4 vai 2,7 m kātu.
27.oktobris 2022, 12:27 | links
 
Vēl te jau minētais ryobi excia varētu būt ok, pats ar to sāku gadus 5 atpakaļ tvičot. Iespējams tāpēc, ka neko labāku nezinu, liekas labs, ļoti izturīgs. Ar 3-18g (tests reāli lielāks) 2.1m variantu tvičoju no orbit 80 līdz rudrai un zivis reaģē:) Joprojām darbojos ar to, it kā interesētu pamēģināt ko jūtīgāku, bet nelietoju tik bieži un neesmu sapratis uz ko skatīties, varbūt ir kāds ieteikums uz nākamo līmeni? Pieņemu, ka tomēr nākamā līmenī prasītos 2 kāti pilnam vobleru diapazonam.
27.oktobris 2022, 10:57 | links
 
Zaraza tak iemeta variantu, pēc parametriem izklausās pieklājīgi. Saproti, budžeta variantu būs grūtāk uzminēt. Iesācējiem, kas tādu varētu lietot, nebūs korekta viedokļa, bet tēmā esoši parasti ir tikuši pie sava galīgi ne budžeta daikta. Ja lietošanā ir 400 naudiņu kātiņš, neviens tak nepirks spiningu pa 50, lai paskatītos, nu kā tad ir der vai nē. Man vispār ir bezjēdzīgi jautāt par spininga kātiem, jo twitch tas ir casting komplekts ( vispār viss pārējais ari un bezinerces spole ir domāta makšķerei:))
27.oktobris 2022, 08:35 | links
 
Tikai manā prizmā skatoties:
Pirmais twich/jerk - nav 130 smagām mailēm kā balisongs, tām jābūt 7-12cm vieglām mailēm + kādiem top water kā poperiem, walkeriem un tad, kad ir saprašana var iet tālāk. Un kad jau ir tālāk, jau būs saprašana ko, kā grib gan kāta garumā, gan kādā testā un uz kādiem mānekļiem.
Var izraustīt fx9 un balisongu ar vienu kātu, bet jautājums būs vienmēr kuram tests bija nepareizs, vai spēle neizspēlēta.

Vigulis ļoti labi pastāsta starptautisko praksi un teoriju, es mēģināju pastāstīt no mana skata punkta un savas pieredzes un domu gājiena! Pa lielam rezultāts ir kā juties un cik zivis noķer un vai pats ar to esi apmierināts!

Jebkura gadījumā, ja sāc ar twich uzreiz uz 130 mailēm neiesaku lekt, izņemot, ja 130 mailes ir vienīgais mērķis!
27.oktobris 2022, 00:31 | links
 
Puiši tad kādu to pirmo twicha spinu pirkt?
26.oktobris 2022, 23:40 | links
 
Atvaino. Paņēmu brīvdienu, jo brīvdienas nākas arī strādāt!
Lai arī klavieres spēlēju bērnībā, man tās rokas un locītavas norūdītas, varbūt neesmu īstais komentēt par to nogurumu, bet komentēju no sava skata punkta un pieredzes.
26.oktobris 2022, 21:21 | links
 
Man vairāk skauž, ka darbadienās kāds tiek makšķerēt :)
26.oktobris 2022, 21:16 | links
 
Un jā japāņu fetišu es pat pieminēt negribu!
Bet mēs ļoti labprāt izmantojam daudz ko no viņiem, bet ne tā kā viņi to lieto!
26.oktobris 2022, 21:09 | links
 
Davis-Di nesalīdzini nesalīdzināmo. Balisong izspēlē dod daudz lielāku pretestību nekā bezmēles 100 g jerks. Šis ir tas vobleris kur brīvi var izmantot arī 1,5 unces H jaudas kātu. Nevajag Tavas domas. Neiet teksts par universālu kātu, kur vajadzības gadījumā vobleri pamētāt. Cilvēki, kas Japan un USA ir radījuši šo copes veidu sauc to par jerkbait un ar twitch tam ir ļoti nosacītas līdzības. Un jerkbait tiek radīti kāti ar noteiktiem kritērijiem. Ērts īss rokturis, lai saliektai rokai neķer pa locītavu, moderate fast vai fast blanka un garums, kā likums 6"-7", jebšu 180-213, parasti M jaudā.Pie tā arī pamatā būtu jāpieturās. Viss pārējais ir kompromisi un dīvaini pieradumi.

Vigulis, 26.oktobris 2022, 12:35


Tak pats zini, ja paskatīsies kā džerko basus ar crankiem, vobleriem, tad var izvirzīt +/- divas tehnikas:
1. strādā ar locītavu un īss rokturis, kā tu saki, lai netraucē un bieži iemetiens ar vienu roku.
2. strādā ar visu apakšdelmu un kāts ir rokas pagarinājums, tur metiena komfortam ir garāki rokturi un met ar divām rokām.

Cita lieta mēs EU un Krievijā mazāk lietojam multus, līdz ar to tehnika un pielietojums atšķiras, bet pēc būtības nemainās.
Tas tā pat kā skandināvu tipa džerkus spiningo gan ar 1.6m kātu, gan 2,39 kātu... , ja tu pats to neizgudroji un nepatentēji, nevari teikt tas ir pareizi vai nē, ir tikai personīgais viedoklis, kas pat gadiem ejot var mainīties.

Par to balisonga un džerka pretestību un slodzi uz locītavu, roku varam pastrīdēties, inventārā ir un lietojis esmu abus, bet ja nopietni, tad jātaisa stends tad ar mērierīcēm.
Varu derēt pat nevajag 100gr, pietiek ar kādu, kam mazāks svars un balisongu pārsitīs.
26.oktobris 2022, 20:58 | links
 
Davis-Di nesalīdzini nesalīdzināmo. Balisong izspēlē dod daudz lielāku pretestību nekā bezmēles 100 g jerks. Šis ir tas vobleris kur brīvi var izmantot arī 1,5 unces H jaudas kātu. Nevajag Tavas domas. Neiet teksts par universālu kātu, kur vajadzības gadījumā vobleri pamētāt. Cilvēki, kas Japan un USA ir radījuši šo copes veidu sauc to par jerkbait un ar twitch tam ir ļoti nosacītas līdzības. Un jerkbait tiek radīti kāti ar noteiktiem kritērijiem. Ērts īss rokturis, lai saliektai rokai neķer pa locītavu, moderate fast vai fast blanka un garums, kā likums 6"-7", jebšu 180-213, parasti M jaudā.Pie tā arī pamatā būtu jāpieturās. Viss pārējais ir kompromisi un dīvaini pieradumi.
26.oktobris 2022, 12:35 | links
 
Lai kā tur būtu, visērtāk ir raustīt uz leju, ar garu kātu tas ir apgrūtinoši. Jo garāks kāts, jo lielāka slodze rokai. 130- niekiem nevajadzētu garāku kātu par 7" vai 2.13, tie tāpat lido labi. Aizmest tālu ir viena lieta, bet kvalitatīvi izspēlēt tālāk par 40 m diez vai sanāk.

Vigulis, 25.oktobris 2022, 17:18


Manā skatījumā 130niekiem parasti nav mega agresīva spēle vajadzīga, līdz ar to es teiktu uz bezinercenei noteikti ~2,20-2,30 pat ja grib var 2,40, jautājums cik rokturis garš, ja ar multu tad gan var zemāk 2,10 un uz augšu - garāks kāts dod komfortu pie iemetiena, zivs izvadīšanas.
Tas roku nogurums vairāk ir relatīvs un no tehnikas atkarīgs - rupji salīdzinot vai tev strādā locītava vai tev kāts ir kā rokas pagarinājums utt.
PS> Ja starp 2,10 un 2,30m uz roku būtu tik liela starpība uz balisongu piemēram 24,5gr, ko teikt tiem kas ar 2,39m džerko 60-100gr džerkus?
25.oktobris 2022, 18:01 | links
 
Gribētu saprast ar kādu spiningu sākt twich gaitas. Skatos uz kātiem testā 10-30gr. Lai varētu izspēlēt 130mm voblerus. Kas būtu labākais variants no budžeta varianta? Un protams kādu spoli labāk ņemt.

saimnieks1, 24.oktobris 2022, 13:27

Ponton 21 GAD Gancho,kā variants,esmu lietojis,tiešām labs.
25.oktobris 2022, 17:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager