Twich

Tas tāpēc, ka daudzus Simanus nemaz redzējis neesi... Ir ari viņiem savi domestic verkisi :)
7.janvāris 2014, 19:15 | links
 
jenot13> panem to pašu ko es taisos ņemt tik ar testu liidz 10g..,buus tev ar mazos voblerus dancinaat pluss ideaals jiga kaats.. :)

runaajot par shimano,es uzticos spoleem viņu,bet uz kātiem pat virsuu neskatos.. :)
7.janvāris 2014, 19:08 | links
 
paldies Taks! Iespējams lūgšu kādu padomu vēlāk.
7.janvāris 2014, 18:42 | links
 
Sveiki spečuki :)
Man tāds jautājums ko jūs varētu ieteikt twicham, tādiem maziem asaru vobleriem kā Rigge 56,Orbit 65 utt.Respektīvi tīri asariem,jo mazāko vobleru svars būs ap 3gr. Un cik vajadzētu būt augšējai testa robežai?Gribas šovasar pa Burtnieku padzenāt asarus ar vobleri.Makšķerēšu tikai no laivas.Saku uzreiz no twicha sajēga uz doto momentu 0 :) Par spoli domāšu vēlāk :)
P.S. Ideālā variantā varētu uzreiz nosaukt modeļus,tad braukšu uz Rigu un skatīšos kas veikalos ir uz vietas lai var pataustīt vai ieguļ rokās ;P
7.janvāris 2014, 17:12 | links
 
nu nezin, esmu pārliecināts ka ar multu nevar aizmest tālāk kā ar bezinerceni. Turklāt tad nezinu kādam multam ir jābūt, jo T-3 Air, skaitās augstā gala mults, ar manuprāt ļoti labām iekšām!
7.janvāris 2014, 16:34 | links
 
Vot tas, ka metiens ar multu sanāk tuvāks, tas jau liecina par to, ka mehānismā nav kaut kas lāga. Ir jābūt otrādi. Pats par šo savulaik strīdējos, līdz tiku pārliecināts par pretējo ar piemēru praktisko.
7.janvāris 2014, 16:09 | links
 
Lielajām mailēm es lietoju multu Daiwa T-3 Air. ļoti labs mults, zems pārnesums, pieregulējot bremzes metiens sanāk pietiekami tāls. Protams metienā bezinercene iekabina.
Katrā ziņā man viennozīmīgi liekā ka mailēm no 20gb pat varētu teikt 18 grami, mults ir absolūti labākais risinājs vairumā aspektu. Pirmkārt jau nenokaušanas aspekts, otrkārt jauda raustīšanai, metiens arī sanāk lielisks, pietiekami tāls. Tā ka es par multu!
7.janvāris 2014, 16:05 | links
 
Man ir vajadzīgs mults, kas atbilst sekojošiem nodomiem: darba izbraucieni uz Volgu, Dņepru -tātad džigs līdz gramiem 35-40. Lielākā straumē tur cenšos nemaz nelīst. Otra lieta ir vobleris, swimbaits no 20-30g. Mest vajag tālu.
7.janvāris 2014, 16:04 | links
 
Mazliet piemetot ogles Taks komentam...
Dzenājot mānekļus ap un virs 20g es tiešām neredzu jēgu beigt nost bezinercenes, lai cik jaudīgas viņas arī nebūtu, bet... arī pats joprojām daru to. Par kātiem it kā plus mīnuss viss ir kārtībā, toties ideālā multa meklējumos esmu joprojām. Vai ir kāds, kas minētajiem apstākļiem lieto Daiwa Z Series vai Steez spoles? labprāt dzirdētu konkrētu pieredzi

jerk, 7.janvāris 2014, 14:24

Nav man Steez, bet ir dažas TD-Z( spoles, no kurām radās Steez, neredzu iemeslu pārmaksāt par jaunu vārdu ar praktiski vienādām iekšām). Nu nav komforta, strādājot ar vobleriem pie Daiwas magnētiskajām bremzēm, kaut gan iesākumā pats sev spītīgi mēģināju pierādīt pretējo. Ja tagad man būtu tikai 2 spoles- jaunais Steez SV un budžeta Shimano CuradoE, tad vobleriem es izvēlētos Curado. Ar džigu un citiem kompaktiem viss savādāk. Kaut kā tā.
7.janvāris 2014, 15:55 | links
 
Līmes mazums vai kvaliāte ir pie vainas.
jerk, 7.janvāris 2014, 15:36


Tas turētājs "aprāvās" uzreiz vai no sākuma parādijās kāda lufte?

Ps. Kā reiz ir Xtrems kurš iesvetīts ar paris copēm.
7.janvāris 2014, 15:49 | links
 
Taks, ja nav grūti, tad lūgums padalies ar info par tiem kātiem, ko izmanto. Var PM. Otrs - vai kāds ir pētījis, kāds modelis atbilst Shimano Curado 200 E (ASV tirgus) un Scorpion (Japāna)? Interesēja dabūt seklo kaseti...

kristsKG, 7.janvāris 2014, 14:49

Nav grūti, tikai jāņem vērā, ka nav budžeta klase.Ja runa par tviču, tad
līdz 15gr. Graphiteleader Veloce Neo GLVNC662M
līdz 22gr. Shimano World Shaula 1702R
līdz 30gr. Shimano World Shaula 17113R vai Shimano Expride 710H.
Shimano Curado200 E=Shimano Scorpion XT1500( abas labās rokas spoles).Seklā kasete:http://www.hedgehog-studio.co.jp/product/108
7.janvāris 2014, 15:47 | links
 
Nu jau tā, ka visi viņi netur... Lai gan no 3jiem kātiem, divi man izlidoja. Līmes mazums vai kvaliāte ir pie vainas. Bet tas ir diezgan vienkārši labojams. Vispār komiski, ko brends dara ar cilvēku. Gāžam arā kāpostu, lai arī zinām, ka kvalitāte pēc būtības nav tās naudas vērta... :)
7.janvāris 2014, 15:36 | links
 
Kas konkrēti tam spoles turētājam kaujas nost?
7.janvāris 2014, 15:34 | links
 
Man te uz vietas saliimēs kā vajag..,lētāk sanāks,nekā sūtīt uz štatiem.. :)) Nez kapēc ir tāds niķis tam spoles turētājam..? :)
7.janvāris 2014, 15:04 | links
 
OskarsB, nemīz un ņem ciet, spoles turētāju mēģināsim vienā laikā nokaut, lai kopā varam sūtīt uz US. :) 7.6 jigam ir vienkārši ideāls, dropshotā arī strādāju, nav tā, ka baigi īsāku prasītos. Un jūtība, tā jūtība!
7.janvāris 2014, 14:59 | links
 
Nu man twichojamo maiļu griesti ir Rudra peldošā..,pārējie jau ir ap 15g smagi vobleri un mazāk .. :) Jigot arī nekādas mazās gumijas netaisos.. Tā kā tā.. :) Paldies protams visiem par padomiem un viedokļiem ,izlēmu ņemt 7pēdas garu xtreme ar testu līdz 5/8 :)

Runājot par multiplikatoriem es pedējā laikā arī esmu pievērsis viņām uzmanību,taču nedaudz tā kā bail..,jo vislaik ir lietota bezinerces un pierasts pie viņas.. Kā jau vairumam bail mēģināt ko nezināmu.. :)
7.janvāris 2014, 14:52 | links
 
Taks, ja nav grūti, tad lūgums padalies ar info par tiem kātiem, ko izmanto. Var PM. Otrs - vai kāds ir pētījis, kāds modelis atbilst Shimano Curado 200 E (ASV tirgus) un Scorpion (Japāna)? Interesēja dabūt seklo kaseti...
7.janvāris 2014, 14:49 | links
 
Mazliet piemetot ogles Taks komentam...
Dzenājot mānekļus ap un virs 20g es tiešām neredzu jēgu beigt nost bezinercenes, lai cik jaudīgas viņas arī nebūtu, bet... arī pats joprojām daru to. Par kātiem it kā plus mīnuss viss ir kārtībā, toties ideālā multa meklējumos esmu joprojām. Vai ir kāds, kas minētajiem apstākļiem lieto Daiwa Z Series vai Steez spoles? labprāt dzirdētu konkrētu pieredzi
7.janvāris 2014, 14:24 | links
 
kristsKG un pārējie spiningotāji, kuriem interesē spiningošana ar multiplikātorspolēm! Jau kādu laiku domāju, ka varbūt šis forums ir "nobriedis" jaunas tēmas "Multiplikātorspoles" vai "Kastinga kāti" atvēršanai. Jebkurā gadījumā domāju, ka šis veids paliks arvien vairāk populārāks un domu apmaiņa būtu noderīga visiem. Pašam ir aptuveni 4 gadu pieredze, tagad parastie spininga kāti ir tikai mikro un light džigam, šī lieta aizrauj pa īstam. Protams, atvērt tēmu, kura nomirtu pati no sevis, negribētu, tāpat kā kādam uzmākties ar nevajadzīgu pieredzi.
7.janvāris 2014, 14:16 | links
 
Copes interesantums ir dažādībā. Nu nevada visi vienu mānekli pēc vieniem principiem. Nemaz nespētu to izdarīt. Katram savs rokrasts, katrs meklē, ko citu. Tapēc es nemaz necentos teikt der vai neder Extreems. Tikai par jūtību, un tā ir tam kātam tiešām laba. Es takš nezinu kā OskarsB twitcho un džigo - mānekļu izvēle, spēle u.t.t. Ērtības, kāta jauda - tas viss ir jāpielāgo paša vēlmēm un izmantoto mānekļu tipam, formai, svaram. Kvalitatīvi izspēlēt, mest parasti jau izdodas tos mānekļus, kas nav testu sākumā un beigās, bet vairāk pa vidu. Ja pārsvarā strādā ar 18+ gr mānekļiem, tad Croix M būs par vāju. Ja reizēm līdz 20 gr, bet pārsvarā 7 - 15/16 gr būs ļoti ok. Protams mānekļu forma, īpaši mēles, var ietekmēt vairāk kā svars. - MH atkal nebūs tas sajūtās, lai iedarbinātu 6/7 gr mailes, bet virs tiem 15 gramiem, iespējams spēsi iedot to spēli, ko M nevar - vai to vajag un vai tieši to spēli meklē - tas, katram pašam jājūt. Takā Tu pats vairāk domā par twitchu, tad ņem kātu tam. Extreems dzhigaa ir oki doki. 7 pēdas no laivas arī netraucē. Pats vieglajiem džigiem skatos uz īsākiem kātiem - 6.9 - 7,1 pēdas, smagākiem - uz garākiem. Iespējams nepareizi, bet man tāda ir iekšēja sajūta. Copei no krasta, tas protams ir savādāk, tur ar 7 pēdām būs čābīgāk...
Pats esmu pārdomās par kastinga versiju smagajām mailēm, bet īsti neatrodu, ko vēlos - jaudas, svara, dizaina balansu (garumā no 6,8 - 7,1 pēdas), un jā tomēr 2 daļīgu nevis 1daļīgu - transportēšanas ērtības. Ar 1 daļīgo izvēli ir visai vienkārši, bet...
7.janvāris 2014, 10:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager