Twich

Ar kātiem, kā jau lielākoties ar copes inventāru ir tā ka vienam patīk, citam nē. Nekad nebūs tāda konsekvence. Ir, protams, zināmi modeļi, kas labāk der džigam vai tvičam, bet vienalga, šī diskusija lieliski parāda cik īstenībā viens kāts var tikt izmantots dažādiem mērķiem, un kādas katram copmanim ir prasības ir pret kātu, konkrētājam copes veidam.
7.janvāris 2014, 10:41 | links
 
Nu re vienam shis par cietu otram tas par miikstu,bet tapeec jau nevajag teikt ,ka tas neder twicham ,ja pasam patiik pilniigs bomis nenoziimee ka mazliet mikstaaks neder.. :)
7.janvāris 2014, 09:55 | links
 
Ja kāds vēlās izmēģināt Lamiglas twiča kātus Excel darbībā,droši rakstat.Mēģināsim atrast vietu un laiku.
6.janvāris 2014, 22:24 | links
 
derexx
Detonadu līdz 21gr, kad biju kātu meklējumos tiku mazliet noprovējis, jūtība laba, bet tomēr neatbilda manām prasībām, mazliet par mīkstu šķita.
6.janvāris 2014, 22:13 | links
 
man ir shimano crucial 6.6 esmu apmierinats ar veiktspeju un ari cena ir tiri laba. nesaprotu kapec maksaat tiiri par nosaukumu.
3.dalja no kata cenas izmaksaa rinkji
6.janvāris 2014, 21:26 | links
 
Vai ir kāds provējis ponton 21 detonada?
6.janvāris 2014, 21:13 | links
 
Pirmkārt gribas kaut ko pamainiit.. Otrkaart avida riņķi nav tik labi kā xtremeun gribas skaniigaaku.. :) Treškārt ķeru arī palielākus asarus 80mm mailēm ,asaris meedz voblerim tikai uzsist ,ko gribas sajust.,arii lidaka meedz maigi uzsist un panemt otraa nemienaa peec garaakas ietureetas pauzes.. :) Taa jau ir -cik cilveeku tik viedoklju :) Es jau uzklausu viedoklus un tos ņemu vērā..,izveele jau ir un paliek manaa ziņā.. :)
5.janvāris 2014, 22:43 | links
 
OskarsB, es Tavā vietā tomār ņemtu 7 pēdas garu. Ja pārsvarā spiningo no laivas neko daudz metiena attālumā nezaudēsi. Ja esi izvēlējies Extreme, tad ņem to un tad jau varēsi ar mums padalīties ar iespaidiem. Manuprāt. katram pašam jānonāk līdz savam ideālajam komplektam un pārāk daudz padomu kādreiz var kaitēt. Es pats esmu izgājis St.Croix loku ar Avid,Tournament,Elite( pēdējā Elite tagad tiek tirgota). Pašlaik tvičoju ar japāņu regular fast, katram savs. Pareizi Jerk pateica par japānīšiem un Šaņinu.
5.janvāris 2014, 21:57 | links
 
OskarsB es īsti nesaprotu kādēļ tev twicham vajag labāku kātu par tagadējo arvīdu, ja 90% twicho līdaku, tad pat arvīds ir jau ūber labs, līdaka, tak nav breksis, viņa ka ņem tad jūt, ta ka manā skatījumā ņem vienalga kādu kātu bet jigam.
Bet tas jau tāds mans subjektīvais viedoklis.
5.janvāris 2014, 20:16 | links
 
Diskusija tiešam interesanta... Ja es nemaldos tad Extreme ir citādāks grafīts kā Elite. Katrā ziņā Extreme esmu lietojis, man viņš vairāk uz džigu velk.
5.janvāris 2014, 19:13 | links
 
Elitei tiek izmantots tas pats grafiits ,ja nemaldos.. :) legend xtreme ir bassu kāts un amerikāņi ar viņiem gan jigo,gan twicho pat diezgan liela gabariita voblerus.. :) Domāju tas izsaka pietiekami..,turklāt Elite personigi man šķiet daudz par kokainu.. Domāju ka ja jau tas ir viens grafiits un atskiraas ar to ka spices galaa ir nedaudz elastigaks,tad xtreems ir ideāls manām prasībām.. ;)
5.janvāris 2014, 18:55 | links
 
Pilnībā piekritīšu Daugavzonam.
Extrīma spice ir pārāk elastīga, lai ar to dzenātu voblerus. Spice amortizēs tavas darbības. Tvičam Elite!
5.janvāris 2014, 18:48 | links
 
Extrīmam pats spices augšējais posms ir diezgan padevīgs uztaisīts, kas neļauj veikt ātru voblera animāciju. Pati blanka gan ir diezgan stīva. Pirms kāda gada rakstīju, ka savam extrīmam šo padevīgo daļu, apmēram 5 cm likvidēju lai var normāli tvičot, bet tik un tā tas savu iespaidu atstāja. Beigās nopàrdevu pa 150 Ls. Elite manuprīt uz 21gr ieliek extrīmam vienos vārtos.
5.janvāris 2014, 17:51 | links
 
Taads iespaids ka katrs runaa par ko citu.. :D Ja iepriekš copēju ar avidu tada pasha testa lidz 5/8 un vechi saka ka xtreme ir cietaaks,kaa vinsh var nedereet tvicham..?
5.janvāris 2014, 17:42 | links
 
Īsāks kāts vienmēr būs stīvāks. Tieši tas pats attiecas uz Extrīmu.
Morda
Ir!
Vien tas, ka šķiet Tournamentu līmē kopā kaut kur citur... Turās vells!

jerk, 5.janvāris 2014, 16:13


man tournamentam arii rokturis izskjiida pilniibaa...,Siimanim nacaas remonteet,(vot kaats ar muza garantiju:),bet savadaak kats super!
5.janvāris 2014, 17:34 | links
 
Veikala izpildījumā extrīms tiešām vairàk ir domāts džigam, apmēram 70% dzigs un tvich 30%. Savulaik to tiku iegādājies līdz 17 gr, 2,1m garumā. Iemetiens štruntīgs. Ja jau ņem extrīmu, un zinot ka tvičam viņš tāpst nederēs, tad labāk paņemt garāku lai ir labs dźigam. Vēlāk paņēmu eliti līdz 21gr un 2m garumā, nevienu mirkli gada laikā neesmu nožēlojis. Manuprāt elite pi vienādiem testiem un garumiem arī par gramiem 20 ir vieglàka.
5.janvāris 2014, 17:31 | links
 
Nu tad jau paklausīšu un ņemšu to īsāko variantu.,jo ko tad tie pieci-esmit metri izsaka no laivas mētājot..:) a kas īsti tur viņam līmējās vaļā tajā rokturī? :)
5.janvāris 2014, 17:24 | links
 
Man pat bail iedomāties, kā tas nabaga viendaļnieks izskatīsies pēc tā, kad tas būs pabijis visos pārvadātāja punktos.... Tieši tāpēc laboju tos uz vietas. Sīmaņa krievu līme tur nesalīdzināmi labāk :)
Arī laiku zaudēt īsti negribās sēžot pusgadu pēc kāta.
5.janvāris 2014, 16:51 | links
 
7. būs stīvāks, arī ar nedaudz īsāku būs nedaudz vieglāk raustīt, piekritīsi? :) hvz, par cik man metiena attālums reizēm ir svarīgs, paņēmu 7.6, bet īsti neticu, ka viņš met 10m+ metrus tālāk, moš kādus 5m+. Tas viss subjektīvi.

+ jīgam var labāk ēsmu uz augšu uzraut. šis arī subjektīvi. :)

Jerk, tu esi mēģinājis tos kātus uz viņu super duper mūžā garantiju sūtīt atpakaļ? Gribētu redzēt kaut bildes kā tas turētājs un blanka varētu izskatīties pēc tam, kad turētājs atdalījies.
5.janvāris 2014, 16:37 | links
 
Īsāks kāts vienmēr būs stīvāks. Tieši tas pats attiecas uz Extrīmu.
Morda
Ir!
Vien tas, ka šķiet Tournamentu līmē kopā kaut kur citur... Turās vells!
5.janvāris 2014, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager