Twich

Morda un kads arguments kapec nemt iisaaku..? Tapat jau uz saanu tvichoshu ,domaa garums traucees.. :)
5.janvāris 2014, 16:08 | links
 
jerk, tournament kātiem nav tie paši turētāji kā extreme?

Man ir līdz 17.5g 7.6 extremes, tāpēc, ka reizēm sanāk arī no krasta špīņot. Un vairāk strādāju ar gumijām. Ja mauc vairāk ar vobleriem, ņem 7nieku, jigu atstrādās kā nākās.
5.janvāris 2014, 16:00 | links
 
nu rudra bij kaa piemeers,jo tie ir taa kaa attieciigaa kata vareetu teikt griesti.. Nu man ar avidu jaudas nmav truucis twicham ar maniem vobleriem ,kas dazi bija 120mm..,tad domaaju ,ka ar extreme arii nevajadzeetu truukt.. jaa runaajot par to aktiivo asso tvichu ,tad arii ir visaadi .,piemeram man biedrs ir pilnigs iesaceejs ,vinsh tvicho ar MajorCraft Crostage lidz 15g tests un regular fast .,loti biezi gadaas ka 90to riggu staipot ar to kaatu vinam lidakas keras labaak,ka man raustot ar arvidu ieprieksh mineeto.. Es atkal esmu sapratis,jo vairaak saac perties un jautaat padom kadam par kaata iegaadi,jo lielaakaa miglaa iebrien un neko nesaproti.. :)) Bet nu es jau esmu izlemis,nav ko pardomaat,jaizvelas tikai garums iistais un jaamauc ar xtreme..
5.janvāris 2014, 15:52 | links
 
Un vēl... vobleri var tvičot dažādi. vienam ķeras pie aktīva tviča, citam pie mierīga. Piemērs? Youtūbā paskaties kā Rudru tvičo japānīši un kā to dara tas pats Šaņins? Kuru par duraku sauksim? Aha... Cope un tās rīki ir tik subjektīvs un personīgās ticības, jā, arī autoritāšu respektēšanas jautājums, ka par to visu strīdēties jēga ir maza. Nekur jau neliksies tāpat savi 5-6 kāti gan jau pēc pāris gadiem arī būs Tev pašam :) Mani mazliet uztrauc kvalitātes problēmas, kas parādās šim brendam. Visādi citādi St.Croix tiešām ir katras iztērētās naudiņas vērti.
5.janvāris 2014, 15:34 | links
 
TBS71MHF un LES70MHF ir mani līdaku kāti mačos, treniņos un ierindas copē. Speciāli norakstiju no tiem šos kodus. Neesmu vel redzējis nevienu vobleri, kuru ar šiem zvēriem nevarētu iedarbināt. Ir jauda, izturība, jūtība! Zivis nost nekrīt. Būsi ausis spicejis nepareiza virzienā. Ko vēl vairāk vajag?! Klāt viņiem kā trešais nāk Team Salmo TSTI8 Tioga, kas pilda universāļa fukcijas bleķim, gumijai un citiem liberiņiem. Mikruhas arsenāls... jā tas gan nāk no japāņiem. Bet arī tas tikai patiecoties viņu rockfišinga kātu būves pieredzei. Nu nav šie kāti domāti mētāšanai pa cieto laivu bortiem...Extrēmi konkurenci netur un laivā tiek iekšā reti... manā gadījumā
5.janvāris 2014, 15:27 | links
 
Jā, tavs viedoklis liek padomāt.. Divaini liekas tas ka saki ka tournament sērija labāk der twicham,nekā legend xtreme,jo principā tournametn ir tieši jigam.. Elites virzienā neskatos ,tas ir pārāk bomīgs un ir jau dzirdēts ,ka tas traucē zivs izvadīšanu,raujas nost.. Savkārt salidzinot xtreme ar tāda paša testa arvīdu.,nemsim 7pedas un ar testu liidz tiem 17.5g ,tad jau abus testējušie vīri ataucās ,ka jaudas xtreme ir vairāk kā Arvīdam un iztvičot ar konkrēto var arī rudras..:)
5.janvāris 2014, 15:16 | links
 
Sorry par kļūdām tekstā...
Biju domājis:
Man svarīgāk ir vobleri kārtīgi un jebkuros apstākļos nopērt.

Ar Extrēmu tāda ņuņņāšana mazliet notiek...
5.janvāris 2014, 15:05 | links
 
Interesanti diskusiju esat pacēluši. Ar ineteresi lasu beidzot sakarīgu diskusiju. Neliels koments no prakses... Croix ir mana sena mīlestība. Īpaši neiedziļinos brenda sīkākajās biznesa fīčās, lai gan tās zinātājiem ir labi redzamas. Es vienkāršs šī zīmola kātu lietotājs. Šobrīd manā "aktīvajā" arsenālā ir 6,8" Arvīds līdz 17g, Leģendas Finēse, Leģendas basinieks 7,1" līdz 3/4, Elites 7"nieks līdz 3/4 un divi Extrēmi -7nieks līdz 10,5g un 76ais līdz 17,5. Vēl divus nesen nopārdevu, jo jau gadu netiku tos darbinājis. Extrēmā sērija mangalīgi neasociējas ar voblera kātiem. Mazos līdz 9cm, jā! Bet pie vidējās mailes šie kāti kļūst instrumentiem, kuru paliek žēl. Fuji spoles turētāji no līmes ir izlidojuši abiem. Džigam, jā! Jūtība izcila! Lai nu kā, bet voblerim vispiemērotākā manā skatījumā ir tieši Elite un Leģendārā sērija. Šiem mietiem ir gan spēks, gan izturība. Man voblerim nemaz nav vajadzīgs tas ūber skanīgums. Man svarīgāk ir no kārtīgi un jebkuros apstākļos nopērt. Extrēms to nespēj! Un vēl, ja Arvīdam ir iespēja pieslēgt klāt kādu normālu rodbilderi un tam uzlikt Zero Tangle riņķus, tad to vajag izmantot. Tās blankas jau ir ideālas.
5.janvāris 2014, 15:01 | links
 
Prasības: garums 6,6 - 7 pēdas; tests līdz uncei; korķa rokturis. Priekšroku dodu jeņķu produktam.

Didzi,tad Tev jāzvana man.Ir ko piedāvāt.
5.janvāris 2014, 11:55 | links
 
Nekās mini jigs man nav padomā dotajā gadijumā.,mazām gumijām ir jau kas cits padomā ,kā arī mazajiem asaru voblerīšiem.. Un 20g jau bija pārspīlēts piemērs.. Ar normāla vidēja izmēra gumijām tā doma ir.. :) Zandartiņi un līdaciņas..:)
5.janvāris 2014, 11:27 | links
 
Es piemēram pirkšu arī sev Legend tournament 7,6'', jo man ir vajadzīgs kāts JIGAM vieglajam, tagad man ir Avid 6,6", to es izmantoju tvičam.
Tomēr ir vajadzīgi vairāki kāti, jo viens visam nederēs, lai arī cik labs tas būtu.

Man ir kāts velcei, tvičam un jigam, kuru vajag dotajā momentā un dotajā vietā, ar to spiningoju, nav jāmaina spoles kasetes, jāpārsien pavadas.

Viss notiek ātri un ļoti jūtīgi, jo piemēram tvičoju ar kātu līdz 5/8 oz, bet jigoju ar 3/8 oz. pilnīgi savādākas gan izjūtas, gan aukla, gan spole.

Kaut gan, tu varbūt gribi džigot ar 20 gr jiggalvām, tad derēs arī 5/8 oz spinis.

Tas ir mans viedoklis par universālu kātu
5.janvāris 2014, 11:18 | links
 
rio st.croix ,tiro,team salmo :D tas tas ko tu tirgo ja >>?D nav vinji tik skaniigi ka japaanji(pasam nav bijusi,un domaju tuvakaa laikaa nebuus:):DD

cilpa, 5.janvāris 2014, 09:04


varu tev paskaidrot,nee, es netirgoju st.croix ,netirgoju ari tiro.Tirgoju ,team salmo kuri ir lojti labi asaru kaati.ar kuriem kjer ljoti daudzi cilveki Lv cempii spiningosanaa un ne jau tikai delj budzeta.ja pats kadu zini kaa jau mineeju,pajautaa.ar Tiro esmu kjeeris,patika ljoti,bet baidos to pirkt delj pasa attieksmes pret kaatiem,nu neesmu es pedants:).
5.janvāris 2014, 10:00 | links
 
vlDream> nafig drātēties,ja bērnus netaisi..? :))))
5.janvāris 2014, 09:54 | links
 
vlDream>Tev šampis par daudz no jaunā gada pāri palika..? :)))

OskarsB, 5.janvāris 2014, 09:48

nelietoju
5.janvāris 2014, 09:50 | links
 
vlDream>Tev šampis par daudz no jaunā gada pāri palika..? :)))
5.janvāris 2014, 09:48 | links
 
vlDream> Protams labāk visu ko noķer norīt.. Piedod man zivju ķeršana ir aizraušanās ,nevis pārtikas ieguve.. :D

OskarsB, 5.janvāris 2014, 09:31

vecīt! es jau tavā vietā sen būtu bodes pastaigājis !!! šādi tu neatradīsi sev neko piemērotu!!! ar izjūtām ar sievietēm ))) tas tāpat ka paparsītu ar kādu preziņu labāk .. jo es ar savu sievu tādus nelietoju)))
5.janvāris 2014, 09:48 | links
 
Kā jau iepriekš minnēju tad tieši legend xtreme ir izslavēts ar to ka jeņķi ir atraduši tieši to zelta vidusceļu kas der gan,gan..tapeec arii mani uzrunāja šis modeli.. :)
Kā ir ar Eliti nezinu.,man te ienācās ziņas ,ka no viņa zivis raujas nost ,ka kaut kas tajās testa un stīvuma atiecībās nav īsti,bet tas tā pa ausu galam sadzirdēts... :)
5.janvāris 2014, 09:47 | links
 
vlDream> Protams labāk visu ko noķer norīt.. Piedod man zivju ķeršana ir aizraušanās ,nevis pārtikas ieguve.. :D

OskarsB, 5.janvāris 2014, 09:31

nez ko tu teikt ja tev sāku policija piesieties katru dienu joka pēc )))
5.janvāris 2014, 09:43 | links
 
Pirms kāda laika meklēju kātiņu 70% džigam, 30% twitcham. Ilgi un daudz lasīju, pētīju, konsultējos un testēju, līdz sapratu, ka nebūs man pa prātam neviens kurš apmierinās abas vajadzības pilnībā.
Ja runājam par St.Croix tad notestēju viendaļīgo LTWS76MLXF un man tas twitcham nepatika, šķita ka nevaru izraustīt palielākas mailes. Mazās līdz 9 cm vēl var, varbūt man patīk asāki rāvieni… Gaumes lieta. Twitcha kātu nereti izmantoju arī DSam, uz šis man šķita par mīkstu. Jūtība ļoti laba.
Toreiz džigam nopirku LES76MLXF2, kas apmierina pilnībā, bet uz nākošo pavasari jāiemanto jauns twitch-DS kāts.

Prasības: garums 6,6 - 7 pēdas; tests līdz uncei; korķa rokturis. Priekšroku dodu jeņķu produktam.
5.janvāris 2014, 09:38 | links
 
vlDream> Protams labāk visu ko noķer norīt.. Piedod man zivju ķeršana ir aizraušanās ,nevis pārtikas ieguve.. :D
5.janvāris 2014, 09:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager