Twich

Dok es tev saku, īsta manta ir daudz labāka par 10 Kosadaka vobleriem. Man ir 5 vobleri, bet visi ķer. Jā nav lēti, bet tas ir tā vērts.
19.jūlijs 2013, 23:57 | links
 
Gan jau ... .
19.jūlijs 2013, 15:20 | links
 
Spēlēs! Jo iepriekš zemmērus ar noķēru ar to pašu modeli tik bik lielāku. Nesatraucies, kad nopirkšu pateikšu. Bet domāju, ka Tev varētu būt oriģināls. Rūdītiem twīčotājiem tas draņķīts parasti ir.

doks1959, 19.jūlijs 2013, 14:56

Neesmu ne rūdīts, ne kāds cits tvičotājs! :D
19.jūlijs 2013, 15:02 | links
 
Spēlēs! Jo iepriekš zemmērus ar noķēru ar to pašu modeli tik bik lielāku. Nesatraucies, kad nopirkšu pateikšu. Bet domāju, ka Tev varētu būt oriģināls. Rūdītiem twīčotājiem tas draņķīts parasti ir.
19.jūlijs 2013, 14:56 | links
 
Laikam beidzot kaut cik samācījos izspēlēt savas Kosadakas. Reizēs 5-6 tik kaut kādi 3-4 zemmēri trāpījās. Beidzot atradu pašu zivīgāko un uz to panesās stundā 4 mēra līdakas Daugavā lielā vējā attekās. Pirms tam izmēģināju kādus 10 dažādus mānekļus arī Kosadakas un oriģinālos voblerus, šūpiņus, rotiņus, graužamgumijas utt. Tajās pašās vietās. Pat nepiecopēja. Tā kā beigās savu brīnumkosadaku norāvu un neatradu - baigais vējšs nevarēju noturēt pūsli, tad kamēr nenopirkšu jaunu vietā, neteikšu kas ir laimīgā loze. Jo draugi jau padsmit pasūtīja nopirkt, kad pastāstīju.
Teikšu, ka šī, izskatās, tiešām ļoti labi spēlē.

doks1959, 19.jūlijs 2013, 12:48

100% jaunais tā nespēlēs... :) Iepriecināju, ja? :D
19.jūlijs 2013, 13:44 | links
 
Laikam beidzot kaut cik samācījos izspēlēt savas Kosadakas. Reizēs 5-6 tik kaut kādi 3-4 zemmēri trāpījās. Beidzot atradu pašu zivīgāko un uz to panesās stundā 4 mēra līdakas Daugavā lielā vējā attekās. Pirms tam izmēģināju kādus 10 dažādus mānekļus arī Kosadakas un oriģinālos voblerus, šūpiņus, rotiņus, graužamgumijas utt. Tajās pašās vietās. Pat nepiecopēja. Tā kā beigās savu brīnumkosadaku norāvu un neatradu - baigais vējšs nevarēju noturēt pūsli, tad kamēr nenopirkšu jaunu vietā, neteikšu kas ir laimīgā loze. Jo draugi jau padsmit pasūtīja nopirkt, kad pastāstīju.
Teikšu, ka šī, izskatās, tiešām ļoti labi spēlē.
19.jūlijs 2013, 12:48 | links
 
A huljish bumsim nepasūdzies, tvich bez eholotes. Bezjēdzīga padarīšana:)

usis, 3.jūlijs 2013, 21:22


Tas draņķis noslīka.
5.jūlijs 2013, 18:07 | links
 
Vakar tiku pie jauna twitcha kāta. TS Ballist 1.8m 28g. Viendalīx un baigi feins :)
Rekomendēju ;)
P.s. Spoles turētājam inčīga konstrukcija ar 2vām vītnēm. Papildus drošība, ka neatskrūvēsies un jauki nosedz lieko.
5.jūlijs 2013, 09:29 | links
 
ok paldies:):)
4.jūlijs 2013, 21:20 | links
 
10lb būs ok
4.jūlijs 2013, 17:26 | links
 
Labdien,cik resnu pīto auklu vajag priekš asaru vobleriem (ap-10gr))(tvicam)
Paldies jau iepriekš:):)
4.jūlijs 2013, 16:38 | links
 
A huljish bumsim nepasūdzies, tvich bez eholotes. Bezjēdzīga padarīšana:)
3.jūlijs 2013, 21:22 | links
 
Salūza eholota FISHIN' BUDDY1200 turētājs - stiprināšanai pie laivas. Varbūt kādam pats eholots ir jau nestrādājošs, jo modelis jau krietni pavecs, bet turētājs palicis?
3.jūlijs 2013, 19:49 | links
 
Mēra 2 :) uz rotu, pirms zāles bija saaugušas.
28.jūnijs 2013, 10:57 | links
 
doks tūlīt Ikšķilē sāksies. Man šogad Ikšķilē labākais rezultāts 8 līdakas vienā dienā.

eerglis, 28.jūnijs 2013, 08:08


Mēra? Twich vai velcē?
28.jūnijs 2013, 10:47 | links
 
doks tūlīt Ikšķilē sāksies. Man šogad Ikšķilē labākais rezultāts 8 līdakas vienā dienā.
28.jūnijs 2013, 08:08 | links
 
Man tad nedaudz labāk ir sākusies sezona. Biju 5 reizes un noķēru 25 lidakas un 10 asarus (viens pat 800 gr), līdakas gan pārsvarā zemmeri.
Visslabākie rezultāti bija ar Orbit 110 sp un Megabass Vision 110.
Jackall Squad minnow 95 sp nedaudz sliktāk
28.jūnijs 2013, 08:01 | links
 
doks1959 kā tad tev iet tvicha pirmajā sezonā?

Arkso, 27.jūnijs 2013, 19:42


Paldies par jautājumu! Diemžēl mans areāls ir ierobežots ar Ikšķiles zonu. Tas veselības dēļ, bet jau drīz būšu pavisam zirgā.
Esmu neslikti noekipējies - nu ne ar pašu HI END, bet pieklājīgi. Reizes 6 esmu izbraucis savu zonu un noķēris ... pāris zemmērus. Mēģinājis gan twichu, gan jigu, gan velci, gan drop shot. Mierina, ka šogad, runājot ar večiem, šai zonā šogad iet pašvaki. Arī krasta grunteņotāju šogad maz un ar lomiem nevar lepoties. Es te jau teju 6 gadus, bet tik švaki nav gājis. Es pat nerunāju, ka instrumentārijs agrāk bij' pavisam cits. Kaut kas te noticis. Neredz copējot arī zivju kustību-nekas nelēkā, neķer mazos. Jaunnedēļ, ceru, ka būšu jau spēcigāks un brauks pameklēt laimi citās vietās. Doma par Koknesi-zanders un sams.
Nu tā lūk arī iet!
27.jūnijs 2013, 23:23 | links
 
doks1959 kā tad tev iet tvicha pirmajā sezonā?
27.jūnijs 2013, 19:42 | links
 
Nu ja iet runa par lētu un labu spoli tad tā noteikti ir Shimano Catana. Pastaigā pa veikaliem pameklē atlaides kkur, iespējams atrodi labu spoli pa labu cenu.

PercHHunter, 26.jūnijs 2013, 22:53


Man ir Catana 4000. Ļoti labs lētā gala darba verķis-gruntenei, velcei, mētāsānai ar vidēji rupjām, rupjām auklām- pītā virs 0,15mm. Raustīšanai - twicham vai džigam ar dārgām, smalkām pītajām auklām (zem 0,12mm), šis verķis noteikti nebūs piemērots, jo var sabojāt auklu. Tāpēc jau cenas ir dažādas, jo materiāli un uzbūve dažādām spolēm ir paredzēta dažādiem makšķerēšanas veidiem. Tepat, šai sadaļā par šo tēmu ir izrunāts krustu šķērsu. Secinājums bija (kopsavilkumā), ka lētākais uz ko būtu vērts likt dārgās auklas raustīšanai - Okuma Trio. No Shimano sākot no vidējās cenas - 60-70 LVL. Ja dārgās (virs 250 LVL), tad labāk skatīt Daiwu. Bet viss jau ir subjektīvs šai pasaulē ... .
27.jūnijs 2013, 16:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager