Twich

Sveiki!

Jautājums?!?

Ko tauta saka un runa kā arī aprunā par.....
shimano speedmaster ax (210 / 10-30) katiem....
Doma ir iegādāties twicham....

Paldies!
26.aprīlis 2013, 16:09 | links
 
Kā aizvakar iegādājos MC Rizer, tad bija pagrūti pierast no 1,98m uz 2,13m. Itkā tikai 15cm tomēr starpība jūtama, bet pat negribās vairs manu veco X-twich rokās ņemt :D

Takā ar 2,1m viss ir ok, varēja just arī ka tālāk var iežvidzināt.
26.aprīlis 2013, 14:07 | links
 
Paldies!

Doma ir ekspluatēt no laivas... walkiem minoviem un poperiem!
26.aprīlis 2013, 13:56 | links
 
Speedmaster izmantoju džigam, laba blanka ļoti atsaucīgs, turklāt Fast.
Tvičam domāju ka ir labs, ja vienīgi netraucē 2.1m garums. Es garākus par 2 m neņemu tvičam, bet tas jau ir katram kā patīk.
26.aprīlis 2013, 13:41 | links
 
Sveiki!

Jautājums?!?

Ko tauta saka un runa kā arī aprunā par.....
shimano speedmaster ax (210 / 10-30) katiem....
Doma ir iegādāties twicham....

Paldies!
26.aprīlis 2013, 13:39 | links
 
Es tak uzrakstiju, ka ta ir Tracer braid. Pirmkart ta ir stivaka par super pe, kas nav mazsvarigi vejaina laika, otrkart ta jau ir 8 dzislu aukla.Cenas zinja tracer maksaja laikam 11 santimi metra.

Arkso, 24.aprīlis 2013, 10:43


Te lai runā gudrīši, bet nu nezinu, nezinu vai twicham vajag stīvāku auklu. Bet pamēģini vai mezglā tur.
Cenas starpība zem 2 LVL (ar Super PE 15lb).
24.aprīlis 2013, 10:50 | links
 
To fļuriku biju domājis, lai pasargātu auklu, jo dzīvošos pa Daugavas kantēm un dziļākās vietās. Tur viss vienos akmeņos un gliemežos. Žēl auklu. Nav jau Sunline Super PE un Cast Away no paša lētākā plaukta, lai pēc katras copes pa pāris metriem grieztu nost.
Kaut gan te ļaudis atzīmēja, ka zanderam vai nu redze, vai cits čuis (maņas) uz fļuriku reaģē labāk. Pareizāk, laikam, būtu teikt - nereaģē, jo rezultāts copē esot labāks.
24.aprīlis 2013, 10:44 | links
 
Es tak uzrakstiju, ka ta ir Tracer braid. Pirmkart ta ir stivaka par super pe, kas nav mazsvarigi vejaina laika, otrkart ta jau ir 8 dzislu aukla.
Cenas zinja tracer maksaja laikam 11 santimi metra.
24.aprīlis 2013, 10:43 | links
 
Es gan savam rareniumam tishu virsu Berkley tracer braid 0,14. Man tomer gribas lielaku drosibu.

Arkso, 24.aprīlis 2013, 10:02


Es paņēmu vakar Berklay feeder 0,12 priekš smalkāka fīdera. Var jau būt, ka tā nav pareizi, bet es pārbaudu uzsienot prastu mezglu uun raujot, tad nu šitas Berklay kā diegs pušu bija. Likšu uz mazas Okumas spolītes - maziem rotiņiem. Būs kā reize. Fīderim, domāju, ka barotava 30-40,0 aizies pie metiena jūriņā. Sunline ne 1,5 -15 lb Super PE, ne Cast away 0,8 - 12lb šādā vīzē pušu nedabū. Drīzāk rokas sagriezīs.
Tā kā par to drošību ar Berklay 0,14mm ... nu nezinu, nezinu? Pie tam cenas ir vienādas, ja jem vērā, ka Sunline Super PE ir pa 150m spolē. Kvalitāte Sunline un Berklay nav īsti salīdzināma. Tagad jau varu runāt ar praktisku pieredzi, jo abas ir mājās.
24.aprīlis 2013, 10:33 | links
 
Es gan savam rareniumam tishu virsu Berkley tracer braid 0,14. Man tomer gribas lielaku drosibu.
24.aprīlis 2013, 10:02 | links
 
Tvicam fljuriku esmu licis pirms stigas, bet realu jegu tam neradu. Lidakai pavada (metala) ir po... Gaidita papildus amortizacija ari ir stipri nosacita. Uzmanigu asari gan var un pat vajag kert ar fluoro pavadu.
24.aprīlis 2013, 09:40 | links
 
Es liktu tikai titāna pavadu bez fļurkas, vai vēl labāk stīgu. ja tvičo nedomāju ka fļurka ir vajadzīga. džigam, protams, cita lieta, tur aukla bieži berzējas gar upes gultni, ātri var pārrīvēties. turklāt kā jau Krists minēja - 7 kg pīto pārraut nu tur ir jāpacenšas...
24.aprīlis 2013, 09:31 | links
 
doks - īsumā - ja pamataukla ir ap 7 kg, tad nav jau īsti lielas jēgas likt daudz jaudīgāku nedz titāna pavadu nedz šoklīderi. nezinu kādai ir jābūt ziivij, ja pats rupji nekļūdās, lai pārrautu auklu ar 6 kg testu vietās, kur nav nopietnu ķērāju (koki, saknes u.t.t.). Moš sams :))) bet to uz twitcha nekad neesmu dabūjis...
24.aprīlis 2013, 09:27 | links
 
Tā kā viss būtu sagādāts tik jāgaida starta šāviens. Vēl jāprecizē dažas nianses. Lūgtum gudrīšus pakomentēt sistēmu. Voblers līdz 18,0. Pamatā ķemmēs virs 1,5-2,0m dziļumus. Aukla (uz Rarenija 3000)- Sunline Super PE N1,5 15b (tests ap 7kg). Shock leader- fļuriks 0,21mm - it kā ap 6kg tests (nebūs pa švaku?). Tā ķers Daugavā, kur dzīvo visādi lopiņi, tad prasās nopietnāka pavadiņa. Vai titāna pavada 20lb būtu o.k.?
24.aprīlis 2013, 09:15 | links
 
visu cieņu tad:) es seklajos mīlu ielīst tādās vietās kur atvēzēties pat nevar. Kājās stāvu ja dibens no sēdēšanas piekusis. Viendaļīgajam multam ar kaut kādu vision one ten metiens 1/2 oz būs vienalga gandrīz uz pusi tuvāks kā ar bezinerceni pie tāda paša kāta garuma un testa. Precizitāte arī svarīga un ar multu sēžot pagrūti precīzi uzmest ja nav vieta atvēzienam - pārenieks un niedras maisās pa kājām:)

dolo, 12.aprīlis 2013, 14:14[/quote]

Tas pārdomām!... Par multiem, par tālumu, par precizitāti, par tādām vietām...
http://www.youtube.com/watch?v=fFF8YDbFdJc

P.S.
Kaut arī reklāma, bet neko līdzīgu ar bezinercenēm neesu redzējis...
Nu bet katram savs
18.aprīlis 2013, 00:40 | links
 
Sievu uz liinjiem neaizdosi? Pats zini ko liinis, un varbuut sieva, dara! Tas taa, humoram, tachu njemot veeraa, ka katram sevis cienosham copmanim, savi riiki ir sveeti - tavs jautaajums patiesi izraisa smaidu.
18.aprīlis 2013, 00:02 | links
 
marti,varbūt Tev tā liekas,bet vismaz diviem koleģiem tā nelikās.Es pats regulāri aizdodu kātus čomiem uz butēm.Kāda problēma?
17.aprīlis 2013, 22:48 | links
 
Varbūt kādam no kolēģiem stūrī stāv neizmantots Salmo X Twitch vai kāds līdzīgs nedārgs kātiņš,ko varētu aizdot vai iznomāt man uz 2-3 nedēļām sezonas sākumā vai ļoti lēti nopārdot,jo sapratu,ka līdz maijam savu kātiņu nesagaidīšu.
andis47, 17.aprīlis 2013, 22:32


šis bija jāliek joku sadaļā :)
17.aprīlis 2013, 22:38 | links
 
Paldies,ļoti ātri jau dabūju.
17.aprīlis 2013, 22:38 | links
 
Varbūt kādam no kolēģiem stūrī stāv neizmantots Salmo X Twitch vai kāds līdzīgs nedārgs kātiņš,ko varētu aizdot vai iznomāt man uz 2-3 nedēļām sezonas sākumā vai ļoti lēti nopārdot,jo sapratu,ka līdz maijam savu kātiņu nesagaidīšu.
17.aprīlis 2013, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager