Twich

Floating - peldošs -> pauzē peld uz augšū.
Suspending - neitrāls, t.i ne uzpeld - ne grimst, paliek noteiktā ūdens dziļumā cik dziļi ierauts, vai ar lielākas mēlītes palīdzību iegrimdēts.
Sinking - grimstošs - pauzē grimst!
5.septembris 2012, 19:25 | links
 
Labdien:::Kāds lūdzu varētu izstāstīt ko nozīme Suspender??Pārējos jēdzienus neaceros bet gribētu uzināt ka sauc grimstoš,kā peldošo un kas pauzē peld uz aukšu?? PALDIES
5.septembris 2012, 18:37 | links
 
Man gan šķiet, jo cietāks kāts jo individuālāklu spēli var dabūt no voblera, tam var piešķirt jeb kādu driblu. Ar mīkstāku kātu piešķit voblerim dažādas animācijas ir neiespējamiā misija.
29.augusts 2012, 16:02 | links
 
Croix blankas ir labas Tinot kātus salīdzināju un novērtēju :DD
29.augusts 2012, 08:19 | links
 
par ST.Croix Legend Elite Fastu labāks ir vienīgi St.Croix Avid fast. viņš ir nedaudz mīkstāks un līdz ar to ir i labāk iemest i labāk vobleri izspēlēt. Bet džigā nekas nevar būt labāks par ST.Croix Legend Elite Fastu. Arī tās papīra makšķeres,kuras ir jap.ražotas nestāv blakus(izņemot bezvēja laikā ķerot mailes)
29.augusts 2012, 07:12 | links
 
par ST.Croix Legend Elite Fastu labāks ir vienīgi St.Croix Avid fast. viņš ir nedaudz mīkstāks un līdz ar to ir i labāk iemest i labāk vobleri iemest. Bet džigā nekas nevar būt labāks par ST.Croix Legend Elite Fastu. Arī tās papīra makšķeres,kuras ir jap.ražotas nestāv blakus(izņemot bezvēja laikā ķerot mailes)
29.augusts 2012, 07:10 | links
 
Sveiki!
Kas var būt labāks par ST.Croix Legend Elite Fastu priekš Twitch?
28.augusts 2012, 22:38 | links
 
Depilī normālu stīgu nebiju manījis, bet man bij po, tinu pats :) toties uz Valdemāra ielas bodītē parasti bija P21 titāns
16.augusts 2012, 19:01 | links
 
okuma lure mania ;)
16.augusts 2012, 18:59 | links
 
Varbūt var kāds ieteikt arī kātu ar ātru akciju, zem x-twitch cenas.
16.augusts 2012, 18:32 | links
 
Paldies, bet es no D-Pils :D
Nu gan jau ir arī manos veikalos:)
16.augusts 2012, 18:28 | links
 
10 stīgas maksā 3.30ls vari nopirkt gold fish lubānas ielā 82 un birznieka upīša ielā 26
16.augusts 2012, 13:21 | links
 
pārdodas, pārdodas, AGAT pārdod dažāda garuma un resnuma stīgas, iepakojumā.
16.augusts 2012, 12:55 | links
 
A stīga makšķernieku veikalos pārdodas, kā es sapratu...
16.augusts 2012, 10:47 | links
 
Es uz tvitču eju ar stīgu lieliska lieta, pagaidām neredzu kapēc man viņa būtu jāmaina.
15.augusts 2012, 16:03 | links
 
ar lielaako dalju no pavadaam ir laimes speele... ja liidaka panjem taa, ka uzreiz aiz taas cauruliites saloca, tad atlociishanas un citaadas lietas var beigties ar luushanu... stieple droshaaks variants, bet padodas deformaacijai aatri...
15.augusts 2012, 15:26 | links
 
Hmm... būs jāapskatās P21 pavadas neredzēju kādas viņiem.
15.augusts 2012, 15:19 | links
 
esmu lietojis vairākas titāna pavadas - Salmo X-twitch, Fishbone, Pontoon 21. Pēdējās divas patīk krietni labāk... par stīgu, ir ok, bet kaut kā titāns tīk labāk. Tiesa mazajiem vobleriem izmantoju tievāko stīgu, bet aprīkoju ar Owner sakabītēm.
14.augusts 2012, 23:05 | links
 
Gadus 2-3 atpakaļ lietoju x-twitch pavadas no Salmo.Pašam titānam nav nevainas.Stieple kā stieple,bet griezuļi nekam neder.Visām griezuļu rinķi ovāli paliek.Līdz vienai jau tā ovālais griezulis rokās saplīsa.Pēc tās reizes nemaz virsū tām neskatos.Labāk pašam visu nopirkt un sakniedēt.Pārbaudīt mājās uz svariem vai tur testu un uz priekšu.
14.augusts 2012, 22:29 | links
 
Nekad neesmu redzējis paštaisītas stīgas tādā izpildījumā kā tās kuras ir nopērkamas veikalā.
Es lietoju Agat ražotās. Nopērkamas ja nemaldos pa 8 gab. iepakojumā un tur kur pērku maksā 3,30.
Pērku - Upīša ielas vai Lubānas ielas Gold Fish-ā. Citur neesmu redzējis.
14.augusts 2012, 22:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager