Twich

skaidrs, tas varētu būt labs variants!
Latvijā kautkur Shimano Compre CPS70L2B 7'0" ir?
15.marts 2012, 12:30 | links
 
O: -> pietiek, [ja nav deep variants- 3,4m ]
15.marts 2012, 12:29 | links
 
to janis4465. Norstream kāti ir 689.lv.
15.marts 2012, 12:26 | links
 
dzams :ar regular fast kātu nepietiek lai kādu garenāku maili par 70izraustītu..?
15.marts 2012, 12:09 | links
 
nav viņš extra fasts! bet mazajām mailēm viņš neļauj sevi izliekt - piem. rigge 70!
15.marts 2012, 11:43 | links
 
dzhams: kāds viņs ir? riktīgs fāsts(ātrs) nu tāds ka uzcērtot momentāli nodžinkst gaiss, vai tāds aļa moderate vai medum fast, nu makarons nu skaidrs, ka ne džiga, taču samērā paļāvīgs...
Gribēju teikt, ka man no copes sākuma ir patikuši tikai ātri kāti, tie var nebūt viegli, bet tam jābūt stingram... :)
15.marts 2012, 11:03 | links
 
Kā tad šos sameklēt??? Viens nr. slēgts, otrs neatbild???
15.marts 2012, 10:51 | links
 
epohook
15.marts 2012, 10:46 | links
 
Kas Latvijā izplata NORSTREAM kātus???
15.marts 2012, 10:44 | links
 
falx: man ir šis:

Shimano Compre CPS70L2B 7'0" L Fast 4-10lb, 1/32-3/8oz 2pc

nebija pārāk dārgs un jūtīgs maita, ka protams ir +!
15.marts 2012, 10:36 | links
 
konkreec, tur jau, tā sāls ka ar kātiem ir jāmēģina, bet mēģināt, kā saka kristsKG jāsāk ar vidēju kātu(tagad jau sliktu vairs nav)...
Tāpat lietotu Mičelu es zinu kur likt, bet lietotu rizer domāju būtu krietni grūtāk aizdot nezaudējot...
kristsKG man ir paveicies es lietoju Mitchell Elite Spin 8-32gr riktīgi jaudīgs MAG SQUAD 128 kā vajag skraida, ir mētāts ar mini džerku 40gr svarā pulbeits vēsi, taču ORBit 80SP, TINY MAGALON , JACKSON dead float 80, jau nu tā, so so, spice pat nelocās. SALMO x- twich tieši ir mazuļiem bet tam tests jau ir no 5-25 norādīts.
Tāpēc lūkojos pēc mazo maiļu kāta kautko robežās 6-18gr, te nugan derētu super viegls, jūtīgs kāts, jo prasās tieva aukla, kurai prasās nevainojami gredzeni, tāls iemetiens un lieliska jūtība, bieži vien asari var paņemt tikai no 40.. un vairāk metriem...
Lūk par tādu var maksāt 50, 100 un vairāk latus...
Kādu mazajām mailēm izmanto ??
15.marts 2012, 10:21 | links
 
to falx... teikšu tā, manuprāt, ir jāiziet zināmi etapi. neesmu no tiem, kas uzskata, ka jāpērk 1mais kāts no dārgā gala, jo nav vēl tās izpratnes, pieredzes, īpaši, ja vēl nav pārliecība, ka konkrētais copes veids aizraus. Pēc tam jau skatamies uz, ko labāku! Ja godīgi ir liela starpība (vai to var aprēķināt naudā es nezinu :)) starp to pašu Salmo X-Twitch (strādāju pilnas 3 sezonas) un Tevis minēto Legend tournament vai Major Craft Rizer. Gan svars, riņķi, neapšaubāmi jūtīgums un galvenais blankas jauda ir būtiski atšķirīga. Tas nozīmē gan kvalitatīvāku mānekļu animāciju, īpaši jau tādi, kuri ir palieli (OSP Rudra, Megabass Vision One Ten Magnum, Megabass Anthrax 100, Ima Flit 120, Evergreen Side Step vai Faith u.t.t.), kā arī ar daudzveidīgām spēles iespējām. Vienkārši ar X-twitchu bija grūtāk iekustināt (īpašī, ja agresīva twitcha tehnikā vada) lielākas mailes par 14-15g nekā ar iepriekš minētajiem kātiem. Arī atsaucība uz rāvieniem ir cita u.t.t. Bet vēlreiz uzsveru, ka nav jau tā, ka ar vieniem kātiem neko nedabūsi, bet ar dārgajiem obligāti dabūsi, bet iespējamība pieaug gan dēļ mānekļu animācijas lielākām iespējām, kāta jaudas piecirtienā, gan zivs noturēšanā seklās un aizaugušās vietās. Ieguldīt salīdzinoši lielus ciparus ir jēga, ja tas kļūst par pamata copes veidu. Es piemēram sen neesmu neko ieguldījis fīderu, maču copē, nemaz nerunājot par karpām u.t.t, bet visi uzlabojumi ir bijuši tieši spiningošanā un, jo īpaši ar vobleriem.
15.marts 2012, 09:09 | links
 
falx- par twich kātiem ir tā ,ka to starpību jūt tikai pastrādājot ar katru kātu.ma personīgi ir visi tevis minētie kāti izņemot burkānu un salmo.Katram kātam ir sava fiča,kura ir jāsajut str;ādājot.Pašam vis;labāk patīk Rizer.Tākā grūti salīdzināt nepamēģinot. Tas tāpat kā ar mašīnām opel vai audī, Izvēle ir jāveic pašam.un tad tikai saproti par ko jāmaksā tie daudzie lati. Ne Asakas !
15.marts 2012, 09:05 | links
 
Sveika tauta :)
fišbonā ir kāti pa 40 -50ls twicham ...
pats ar tādu un koriš ar salmo mauc nu nezinu ļoti ok!
Varbūt kāds var pateikt būtiskakās atšķirības starp salmo x twich, Mitchell Elite Spin un teiksim tiem pašiem Carrot Stix, St.Croix Avid, Major Craft Restive,St.Croix Legend Tournament, Major Craft Rizer vnk daudzi no dārgajiem kātiem ir turēti rokās un vienīgais, kas ir pamanāms ir riņķi tie dārgajiem ir labāki, svars ja atšķiras tad par tik nedaudz ka to just īpaši nevar ...
Bet, kas vēl iemetiens, jūtība?? Kuram ir labāks iemetiens, kuram jūtība vai abi divi, es Mičelu paņēmu ar atlaidi par 25ls par ko ir jāpiemaksā 75 un vairāk lati? Varbūt ir kautkur salīdzinošā tabula, tehniskie dati dārgajiem?
ne asakas
15.marts 2012, 08:39 | links
 
ja izdodas uzskriet Shimano Crucial, tad tas, vēl iespējams var paskatīties uz St.Croix Eyecon, St.Croix Mojo Bass, nez vai te ir Fenwick EliteTECH Smallmouth Spinning Rod (neesmu LV manījis :() nu šiem kātiem vajadzētu būt cenās līdz 80 lvl. Ap 100 lvl būs E21 Carrot Stix (ASV 100 $), 120 - 130 St.Croix Avid, kā arī Major Craft Restive, 150 - 160 St.Croix Legend Tournament, 170 - 190 Major Craft Rizer u.t.t.
14.marts 2012, 22:36 | links
 
es paņēmu pa nepilnu simtu major craft crostage..!
14.marts 2012, 22:08 | links
 
Sveiki viri!man tads jaut. domaju sakt ar so gadu ar twich nemties tik nezinu kadu katu nemt.
Varbut varat ko ieteikt lidz 70ls, tikai ne salmo?
14.marts 2012, 20:52 | links
 
nu es pateiktu cik.,ja veikalā būtu konkrēti šis.,kapteinis333 minētais kāts.,pašlaik veikals ir tukšs,gaidu kad būs pievedums.. :) turklāt nezinu vai tieši šis modelis tur būs..un izdevīgi nosacijumi ir nevis konkrēti cenas ziņā ,bet gan iegādes ziņā.,nu protams cenas ziņā ar maziņš bonuss būs.,bet tas man nau skaidrs..!
10.marts 2012, 11:34 | links
 
Sveika tauta!
OskarB: Tev taču ir pieejami izdevīgi pirkumu nosacījumi, tad tu mums arī pasaki par cik ?
ne asakas :D
9.marts 2012, 21:25 | links
 
kapteinis333:un cik tādam būtu cena veikalā..?
8.marts 2012, 20:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager