Twich

Krist - un kaa Tev patika Santkruā? man te koleegi vislaik saka lai labak nemu to, nevis kaadu no Major Craft, jo dzirdot sliktas atsauksmes par Major Craft utt. Spiningus esmu apskatijis, aptaustijis utt, man jau nu baigi patika. un kaut kaa japanu gals tuvaks par usa.

runajot par parejo, pats ar viendaliigu neesmu raustijis, bet tik rokaas paturejis. vispaar loti biezi meedzu tvicot tiesi gaujaa un no krasta, tad par to garumu, man ar 1.98m nav nekaadu probleemu. taa kaa esmu nacis pie secinaajuma ka copeejot no krasta arii iipashi nevaig iespringt uz garu spiningu. pirmkart ar iisaaku jau arii ir ertaak parvoties, ja jabrien pa krumiem utt. :)
17.februāris 2012, 11:39 | links
 
to tomels - man arī :) tāpēc pašam ir 2,13, bet zinu vairākus, kas labi un ar panākumiem strādā arī ar 2,29 cm. Par viendaļīgajiem - jā ir cita jūtība, drusciņa pamēģināju viendaļīgo St.Croix Legend Tournament (iepriekšējo modeli)... super jūtība. Ja transports atļauj (man īsti nē) tad labāk 1 daļīgo, īpaši, ja nevazājas pa upju krastiem (bet no krasta tāpat jau jāizvēlas citi garumi, kuru transportēšana jau paliek pavisam sarežģīta). Viendaļīgajiem es priekšroku dotu tieši tad, ja pārsvarā izmanto džigu, jūt visu. Twitcham, īpaši, ja lielās mailes, tad nav tik būtiski...
16.februāris 2012, 11:39 | links
 
principā man labāk patīk viendaļīgie - viņiem pavisam savādāka jušana raustot un savādāks strojs :) ir problēmas ar transportēšanu, viņiem vajadzētu tubusu utt. bet nu principā es ņemtu viendaļīgo.
Es pats izmantoju 6,6' kātu divdaļīgu, man patīk, pie mana auguma nejūtu garumu un man principā nekas netraucē.
16.februāris 2012, 11:24 | links
 
Kādu kātu labāk izvēlēties viendaļigu vai tomēr divdaļīgu?
Runa par st croix avid?
16.februāris 2012, 10:53 | links
 
kristsKG - 2.30m gan man skiet pa garu, vot liidz tiem 2.13, bet ne vairaak :) garaaka blanka automaatiski vairs nav tik "asa". par metiena taalumu runaajot, neesmu noveerojis ka mestu baigi tuvaak kaa ar kkaadu paraboliki.
16.februāris 2012, 09:18 | links
 
to taitti - parkopēju, ko rakstīju pie spiningu sadaļas - man ir x-twitch 198. 2 gadus nošancēju ar šo kātu un nevienu brīdi neprasījās īsāku. Strādāju 99% no laivas. Twitchošana nav džerkošana, kur lielākoties kustības ir ar kāta spici uz leju. Protams gaumes un sajūtu lieta, bet es pie tiem ap 2 līdz 2.30 pieturētos, ja no laivas, ja no krasta, tad var arī nedaudz vairāk, īpaši, ja ir augstas klases kāts un ir vēlme apvienot twitchu ar džigu. Metiena tālums iespējams nav tas būtiskākais, bet gan izvadīšana, gan mānekļa vadīšana (īpaši virsminiekiem) starp zālēm būs vieglāka, ja kāts būs garāks par tiem 1,80. Pats nupat kā iegādājos Major Craft Rizer 702 M (2.13 m).

Krieviem video ir ļoti labi. Shanins ir tā vērts, lai pavērotu un pamācītos. Ir vairāki labi saiti par twitchu - gan kāti, gan vobleri, gan spoles... Jebkurā gadījumā - twitch ir aizraujošs!!!
16.februāris 2012, 09:14 | links
 
Video ir no tā paša spinmedia.ru saita :) Viss grozās ap vienu ekspertu un vienu saitu :D

Njaaa.. toč jāsāk būs filmēt :D
16.februāris 2012, 09:09 | links
 
Ooo.. paldies tomel, izskatās labi.. :)
16.februāris 2012, 09:08 | links
 
taitii - man pasham taads ir, un 1.98m gars, uzskatu ka 1.8m ir pa iisu. kaads var apstriidet ja veelas.
16.februāris 2012, 09:06 | links
 
to sigi - iemet aci, man personiigi loti patika, un Šaņinam ir pietiekoshi daudz video ieksh youtube.


16.februāris 2012, 09:05 | links
 
rio., tas ir tas saits par ko runāju :) Bet paldies!
15.februāris 2012, 19:09 | links
 
sveiki!

Vēlējos jautāt, kādu salmo elite x twich garumu labāk būtu ņemt? 198cm vai 180cm. Jaskatās tāpat, kā ar džerka kātu, kad pēc paša auguma skatās, vai kā?
15.februāris 2012, 19:01 | links
 
apmeklee spinmedia.ru tur gan video nav daudz bet ir.
15.februāris 2012, 18:29 | links
 
Piedod, Juri, bet šoreiz nav smieklīgi.. šo jautājumu vairāk uzdevu ar mērķli saņemt atbildi no pieredzējušākiem twitcheriem..protams, ka youtube ir atsevišķi video, bet droši vien, ka ir arī saiti, kas vairāk specializējas uz twitchu..

Piemēram, nesen viens pieredzējis ieteica labu krievu saitu ar labiem video, bet esmu jau visus tos redzējis :D

Laikam pašam būs jātaisa video vasarā :D
15.februāris 2012, 18:27 | links
 
www.youtube.com ieraksti ko gribi un skaties
15.februāris 2012, 14:30 | links
 
Šoreiz tiešām slinkums no A-Z lasīt visu formu, tādēļ jautāšu pa tiešo. Kur internetā var salasīt dažādus labus video par twitchosanu? Šajā ziemas aukstumā gribētos paskastīties uz video, kur redzami skaisti ezeriņi un skaista twitchosanas tehnika :)

Paldies jau iepriekš!
15.februāris 2012, 14:19 | links
 
to Lapuxis - pats arī paskatījos un pataustīju arī Light kātiņus, jo otru gribās tādu, lai var izmantot mazajam dzigam un vieglajiem voblerīšiem - līdz 4-5g... man jau liekas, ka piemērotāks būtu 662L, bet es vēl štukošu... prioritāte bija kārtīgs twitcha kāts.
3.februāris 2012, 16:04 | links
 
to tomels! Var apskatiit un nopirkt Gold Fishaa! shodien panjeemu sev - Major Craft Rizer RZS -702 M 7" 6-24gr Side to Side creator! Ar nepacietiibu gadiishu 1.maiju :)))
3.februāris 2012, 16:00 | links
 
vēlos iegādāties UL kaatu prieks maziem vobleriisiem lai arii varētu uzraustīt piemēram mazo dzilo gridygats vobleri! man ir divi varianti 1 http://www.eurolure.com/lat/spininga-kati/basspara-bps-662l.html
un 2 http://www.eurolure.com/lat/spininga-kati/basspara-bps-632ul.html
palidziet izlemt!
3.februāris 2012, 14:19 | links
 
ROTO - kur vinu dziivee var apskatiit? es te ar skatos un domaaju ko nemt, liidz gala lēmumam veel neesmu nonaacis.
3.februāris 2012, 13:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager