Twich

Šodien ievērtēju Major Craft Rizer RZS -702 M 7" 6-24gr. Labais ! Galvenais trūkums -tas vēl nav manējais :)
Jautājums zinātājiem - vai reālais tests nav no 8 vai 9 gramiem ?
2.februāris 2012, 23:13 | links
 
Dziļumam lietoju x-rap deep ar x-twitch kātu. Abi apmierina. Neesmu izlepis :)
23.janvāris 2012, 20:49 | links
 
gribas jautaat!! kaaadu kaatu juus visi man ieteiktu twi4am?? kura maksaa apmeeram liidz 60 latiem ar testu no 5 -25 vai savaadaak
22.janvāris 2012, 17:49 | links
 
to rio. ar 3 metriem nav tik traki. Var atrast šo to no suspenderiem, sinking versijas, pieļauju, ka ar aktīvu un biežu twitchu var arī dabūt Floationg deep slow riser versijas. AR 5 metriem, gan būs čābīgāk, vismaz es nezinu tādus, ko ar mētāšanu var dabūt tik dziļi, ja mēs runājam par minnow tipa nevis ratlin vai crank. Akcijai noteikti jābūt ātrajai, iespējams pat X-fastam. Tests - daudz, kas atkarīgs no kāta blankas, bet vidēji jāskatās uz M, pat MH - no 20 g. līdz 26g. Gan jau kādi spečuki iekomentēs precīzāk.
19.decembris 2011, 09:37 | links
 
nu domaaju gruuti tev buus dabuut piem .floatingu vai suspenderi,tajos 3-5 metros,metaajot.kaats vareetu buut atras akcijas,T.20-25gr.
19.decembris 2011, 00:08 | links
 
Kāds būtu komfortablākais tests kātam, lai varētu iztwichot dziļi ejošās (3-5m) mailes, ap 10cm ?
18.decembris 2011, 21:40 | links
 
Norstream Favorite- II Twitch Special Spinings.Varbūt kādam ar šo ir pieredze?
14.decembris 2011, 12:01 | links
 
Salīdzinājumam ar st.croix visi pārējie kāti aiziet uz poda,IZŅEMOT ultra lithe sērijas!Tas no personīgās pieredzes!
7.novembris 2011, 14:39 | links
 
BOcmanis!
Piekrītu, ka mailes līdz 90-110mm jau ir par jaudīgu, jo īpaši dziļi ejošās, bet pamatā doma uz asari un mānekļi no 55-95mm piemēram ar 70 rigge un Agarron 95 F +/- ir vēl daži shallow voblerīši! Mērķa zivs man tomēr paliks asaris šim kātam un droš, ka forele, līdakai džērks paliks number One! ;)
7.novembris 2011, 12:16 | links
 
Dzhams es ar Medium klases Compre esmu meegjinaajis raustiit +/- 10g voblerus (mazais TD minnows, Rigge90, Vision95) un tie man likaas sapraatiigais maksimums...kkaa neticaas ka tu ar Lightu to vareesi izdariit...
Bet kopumaa kats baigi labs par shitaam naudaam...chuika laba...jaudas ar pietiek...bet ja konkreeti tvicham tad Cruciaalis buus labaaks...COmpre ir taads vairaak universaals...miikstaaks...un gan jau driiz vinjus par kapeikaam varees panjemt...Shimano laida pasaulee jauno paaudzi :)
7.novembris 2011, 00:43 | links
 
Jautājums speciem, vai var izmantot twicham Mitchell Mag PRO spiningu ar testu 4-18 gr. Nekur nevaru atrast šī spininga ''action''.
Tāpēc nolēmu pajautāt
3.novembris 2011, 21:52 | links
 
Palasijos RU copmaņu lapās, tur slavē Norstream kātus jo tie pārsvarā ir Fast akcijas. Mājas lapā tā kā būtu aprakstīts par katru kātu, bet ka ir dzīvē?

http://www.norstream.ru/catalog.php
3.novembris 2011, 11:10 | links
 
Esmu twitch kāta meklējumos. Ko varat ieteikt cenu kat. ap 50 Ls. Mānekļi 8-15 gr.
3.novembris 2011, 10:37 | links
 
Compre 1daļigos pāris esmu rokā turējis. Tīri nekas, bet Crucial sērija tomēr labāka \ patīkamāka.
Ja tagad "izlepis" uz inventāru būtu, un ja vajadzētu :))), ņemtu Cumara modeli CUC63H. 100g priekš tādas jaudas ir iespaidīgi.
26.oktobris 2011, 19:50 | links
 
dzhams-kad iztestesi pastasti,kas un kaa!;)Man ari vajag,domas metajos un nezinu ko gribu,nevaru izlemties mesties augstajos plauktos vai rupigak pameklet un ko no videjas klases atrast!;)un var metros,centimetros garumu pateikt,ka ari testu gramos???
26.oktobris 2011, 19:48 | links
 
dzhams - paldies par info. algas diena nav aiz kalniem taa kaa buus jaizbrauc un japaskataas. pats jau ar gribeetu major craft, bet tomeer biki zeel tik daudz izteereet. un taa kashimano man patiik tad jau jaabuut labi. plus, man ir salmo x-twitch, itkaa viss ok, bet gribu jaunu. :)
26.oktobris 2011, 19:34 | links
 
Tas tiesa pārdevēji ir vnk burvīgi ļaudis :))))
25.oktobris 2011, 22:09 | links
 
Tomel: Albakors veicii un cena no 59 uz 41Ls 30% atlaide - Ja godiigi es shito kaatu nekad nebiju redzeejis LV tirguu! Es apbraukaaju teju visus lielaakos un specifiskos veiciishus, kas tendeeti uz tvitchu un izproveeju visvisaadus variantus! Mana izveelne bija diezgan pamatota un luuk: ka pirmos braucu luureet augstos plauktus major craft un carrot stix utt. lai saprastu kaadai jaabuut twitch kaata virsotnei, gan peec interneta infas gan citu avotu ieteikumiem bija skaidrs kas man jaameklee pirmais! Cenu kategorija protams shiem kaatiem ir klasi augstaaka un tapeec mekleeju alternatiivu, jo neticeeju, ka kaada no pieticiigaakaam un citaam firmaam nespeej uzrazhot ko liidziigu un jau patiikamaakaam cenaam, jo ar skaniigu firmas ziimi neviens zivi nav nokjeeris! Bet interesanti - kaa kaatam rakstiits "twitch" taa cena 100ls un up,... lai arii konkreets kjiiniizeris! :) Sveists un skaidrs tiek maaleetas acis noteiktai copmanju kategorijai! Salmo x-twich vienkaarshi likaas bomis un saaku mekleet vienkaarshi - fast un xfast kaatus un uzduuros shitam! Ar paardeveejiem vispaar nerunaaju - nevienaa veicii, jo kaadus tik briinumus nestaasta cilveekiem, kas atnaak uz veikalu un prasa man vajag shito un to! Turpat albakoraa - iedo pavecaakam viiram - tipa twicha kaatu 270m - ar teju metru garu rokturi liidz spoles tureetaajam un par blanku nerunaasim - tur jerku vareetu uzraut!!! :D
Bet shis Shimano rokaa vienkaarshi ieguulaas un manam pirmajam twitcha kaatam buus ljjooooti ok - viegls un looti eerts manam satveerienam + kombenee ar shimano technium 2500 spoli izsvarojums perfekts! Kkaa taa shodien noriteeja mana izveelne! ;)
25.oktobris 2011, 19:46 | links
 
dzhams kur neemi kaatu un pa cik? laikam ieprieksh taadu no shimano klaasta nebiju dzirdeejis. pats ar labpraat apskatiitu, saak prasiities ko jaunu :))
25.oktobris 2011, 19:16 | links
 
kļūdu labojums - Shimano Compre CPS70L2B 7'0" L Fast 4-10lb, 1/32-3/8oz 2pc
25.oktobris 2011, 14:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager