Twich

pasam taads ir XTwich, bet 1,98.. ar sho darbojos 2 gadus, tagad mainiishu uz krietni augstaakas klases... var straadaat, bet efektiivaak ar maileem no 8 cm uz augshu liidz kaadiem gramiem 17-20 atkariibaa no deep vai nee... var vairaak, bet tie raavieni paliek jau ljumiigaaki... ja nav twichots un ir plaans saakt, var jau ar shaadu... bet buutiibaa- galvenais skaties aatro akciju... shimano par 40 lvl LV tirguu ir tikai ljumiigie... gruuti man ieteikt uz 40lvl...
22.septembris 2011, 22:23 | links
 
Daavo, ja neesi tik izvirtis kā te iepriekš runājošie kungi - ņem droši. tik varbūt labāk 1,98m garo modeli. Kātiņš tīri feins.
22.septembris 2011, 22:06 | links
 
Ir doma pirkt savu pirmo kātu twitcham. Visspieejamākie izskatās Salmo X-Twitch. Ko varat pateikt par šiem kātiem, doma ir ņemt 1,80m. Vai nav tā, ka iemetiena attālums ar šādu kātu krasi samazinās? Vai arī iesakat kādu citu kātu līdz 40,- Ls.
22.septembris 2011, 21:52 | links
 
to u.s. kaati izskataas spilgti - bet nu pacilaaju nez... ja buutu par taadu ciparukaa tirgo otrpusdiikjim - 100 - 110$ vareetu njemt kaa universaaliigo - man nelikaas tik jaudiigs kaa ir St.croix vai MC...
22.septembris 2011, 21:16 | links
 
to maitasputns - pirksi LV? it kaa razhotaajs nupat kaa nomainiija modeli - daliitais rokturis, kopumaa princips liidziigs... nez LV paraadiisies taads... it kaa nemana razhotaajalapaa, ka buutu divu veidu rokturi kaatiem...
22.septembris 2011, 21:14 | links
 
Paldies!
22.septembris 2011, 20:40 | links
 
Tie oranžie isskatās stilīgi, bet sales arguments (pievienoc kautkāda burkāna šķiedra blankai), ko USA tirgū izmanto, manī :)))))))) izraisa.
Bet, ja par šito špiņu krāsu runājam - oranžam ir "grūtāk" uskāpt / auto durvīs iespiest + saulē mazāk sakarst, nekā melnie.
Ja no praktiskās šo oranžo lietošanas...
.... pieredzes man nav. Bet ja no pieredzes ar citiem USA kātiem, tad USA man labāk patīk nekā Japan indeed.
P.s. Nestrīdos;)
22.septembris 2011, 20:36 | links
 
Carrot stix ir labi zināmi USA kāti, tik sakarā ar to ka šamos sāk tirgot krievzemē, arī goldfishā parādījušies. USA viņi ir pārsvarā casting tipa un viendaļīgi.
St.Croix Legend tournament ir mans nākamais mērķis, kas tiks piepildīts pavisam drīz ;)
22.septembris 2011, 19:48 | links
 
Vai kāds izmanto carrot stix, kādas atsauksmes?Šodien goldfišā redzēju, teica ka labs esot, jo saimniekam esot...
skaidrs, ka tā..:)
bet tomēr gribētu palasīt šejienes copmaņu viedokli,pieredzi..
22.septembris 2011, 19:37 | links
 
piekriitu to maitasputns... par šiem kātiem ir lielāki speci, bet, manuprāt, Restive un Rizer priekš twicha būs labāks kā citi Major Craft... augstāka klase par Tevis mineeto Slicer. Iipashi jau forsh liekas Rizer ML vai M... tik sola, ka Gold Fishaa paraadiisies labi, ja peec meenesha... izskataas, ka man leemums par kaatu buus jaapienjem ziemaa... ljoti patiik arii St.Croix Legend Tournament...
22.septembris 2011, 14:14 | links
 
labāk paskaties uz Rizer un Restive, tik zinu tad šamie pagaidām ir izbeigušies bet uz oktobri būs atkal :))
22.septembris 2011, 10:48 | links
 
Copy/Paste no sadalas spininga kati!:D

saskatijos es ari uz MAJOR CRAFT kaatiem,bet es sev kaut ko optimalu twicham mekleju un aci metu uz sadu produktu - http://www.eurolure.com/lat/kastinga-kati/slicer-sc-652m.html

Ja ir kads zinatajs,tad cik vins bus piemerots mailisu raustisanai???;)
22.septembris 2011, 10:07 | links
 
Kads nezin kapec nekeras? Makskereju tikai uz vobleriem. Vairak par copi iepriekseja raksta mana.


Otrs vai tadi vobleri ir labi , kuri varbut nogrimst kadu metru zem udens un vinus var redzet ar acim pat no liela attaluma?
13.septembris 2011, 15:59 | links
 
Lieta tada sodien biju spiningot no krasta lielupe , loti saura vietina krastam var gandriz parmest pari , lidakas visu celu leka , nepartraukti , bet neko nenokeru 2 ar puss stundas metaju.

Meginaju poperus , voblerus , rotinu , nekas nekeras, pat nebija neviena piesitiena.

Meginaju twichot , varbut ar to manu twichosanu aizbaidiju zivis, nesen tikai saku meginat sito lietu .

kapec ta?
11.septembris 2011, 20:47 | links
 
Klau, a kā tas gadās, ka tikko no iepakojuma izņemts Agarrons ūdenī grimst gandrīz kā džigs..
un čeku ar nekad nepaņemu.. :(
7.septembris 2011, 21:08 | links
 
Bocmani: paldies nomierināji! :) mag squadam mag drivs ir ļoti izteikts ....
7.septembris 2011, 20:54 | links
 
Falx vinjam ir Mag drive iekshaa...vinsh ir bet tu vinju nedzirdeesi...man taapat ar Rigge bija...ar saakumaa uztraucos :)
7.septembris 2011, 16:57 | links
 
1) Kaut ko jau no tā mācās - šī ir tikai mana otrā sezona, un pirmā, kad vispār kaut ko mēģināju raustīt (un attiecīgi arī atsist pret airiem un bortu).
2) Toties līdz salaušanas brīdim ir lielāks prieks! ;)
7.septembris 2011, 16:20 | links
 
Ja jau attieksme pret inventāru tāda, ka 2 kātiem sezonā kirdik, vai vajag pirkt Lesath....Jo dārgāks kāts, jo trauslāks.
7.septembris 2011, 15:09 | links
 
Pielietojuma scenāriji trīs:

1) No laivas Daugavā zem Ķeguma HESa. Attiecīgi gar zāļu joslu, ap 2-3m dziļums. Te vairāk vieglos voblerus.
2) Tur pat Daugavā, tikai dziļumā 5-8m. Te lielos voblerus.
3) Ogres upe 1-2m, vietām ar stipru straumi. Te atkal mazos voblerus.

No mešanas viedokļa, īpaši Ogres upē, it kā prasītos 2,40, bet man tomēr šķiet, ka pašai tvičošanai (kas arī aizņem lielāko procesa daļu) īsāks ir ērtāk. Tā no vidējā teorētiskā viedokļa.

Cik esmu mēģinājis tvičot un džerkot, tad gari rokturi man īpaši nepatīk. Bet reāli niecīga tā pieredze.

Spoles Rarenium vai Mitchell Mag-Pro Lite 1000. Attiecīgi kātus prasās vieglus.
7.septembris 2011, 14:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager