Twich

rio. > Var iedot diviem copmaņiem vienādu inventāru , vienādus voblerus , abi raustīs vienadā stilā un tāpat to vobleri izsēlēs savādāk , katram spiningotājam ir savs , individuāls ''ŗokraksts''.... :D .
20.augusts 2011, 09:57 | links
 
ok,iespejams piekriitu,bet vai vispaar eksistee taada pareiza,nepareiza raustisana?vai ir kaut kada klasika ,standarti:):):)?piem. sim 110 vision ,2 isi ravieni pauze 2 gari ,utt?vai ari pareizaa raustisana ir tad kad zivis kjeras:)?kjeras 4 cilvekiem visi rausta dazaadi,pareizi?vai kadam bijis taa ka copejat ar vienadiem vobleriem raustat dazaadi un kjeras arii dazaadi???
20.augusts 2011, 08:45 | links
 
to ar muti un burtiem nevar otram ielikt rokās. pie tā ir jānonāk pašam.
20.augusts 2011, 08:31 | links
 
kas ir voblera PAREIZA izraustiisana?kaa tas ietekmee vai neietekmee copi?konkreeti fakti,piemeeri ir???
20.augusts 2011, 08:22 | links
 
B0cmanis - Es raustu ar St.Croix(sc 3,ML ,6"6 ,rodbuild) steburiņu.Esmu ļoti laimīgs. Ko es ieteiktu citiem kātu gribētājiem - tikai neskataties uz glamūru,kā teica Bocmanis. P.s. Major Craft - tikai ofiss ir Japānā,ražotne atrodās citā valstī - sorry.
20.augusts 2011, 05:04 | links
 
Jork, man nekas nav dārgāks kā Tev. Nu vismaz ne ievērojami. Ne ar ko es netaisos lielīties, pats copēju ar rīkiem līdz 50ls. Bet nu tāpēc nevajag nolikt tos, kas copē ar 100ls vērtiem rīkiem. No tā zivis labāk neķeras, bet pašam bauda nesalīdzināmi lielāka, kad zivs iepumpē 100g smagā kātā, spole dzied, bet to tīt ir tik viegli, patīkami .... :D Un tie lētākie nebūt nav neizturīgāki. Spoles jā, varbūt. Bet kāti, jo dārgāki, jo foršāki, krutāki, patīkamāk lietojami, un arī daaaudz reizes trauslāki.
Nu kaut kā tā, bet pieļauju, ka tas Tev nav jaunums :)
20.augusts 2011, 00:21 | links
 
Te cilveeki intereseejas par tvicha kaatiem...iisumaa par to kaadam tam jaabuut manaa skatiijumaa...

Garums...manupraat optimaals ir no 7' (2.13m) liidz 7'6'' (2.29m)...esmu raustiijis saakot ar 1,83m liidz pat 2.70m gariem kaatiem...ar 6' strupuli izraustiit ir pavisam nedaudz vieglaak kaa ar nupat mineeto ideaalo garuma diapazonu...miinusu strupulim ir vairaak...piecirtiens sanaak sliktaaks..izvadot zivi tas atstraadaa daudz sliktaak...nu un protams iemetiens :)

Tests...Japan un USA bassu seerijas kaatiem tas parasti ir reaals..ja uz kaata rakstiits tests liidz 1/2oz..tad to 1/2oz var arii uzraut...nu droshiibas peec varbuut kaadu rezerviiti vajag :)
ar eiropas tirgum paredzeetiem kaatiem viss ir sarezhgjiitaak...dazhreiz ar 15-40g testu nevar uzraut 14g smagu minnowu...kaats jaapiemeklee savai maaneklju kolekcijai...parasti ar vienu nepietiek...piemeeram ar Medium power kaatu 46to ridzhu aizmest un pareizi raustiit nesanaaks...taapat kaa ar lightu nesanaaks uzraut 110to visionu...

Akcija...te nu viss ir daudz sarezhgjiitaak...pats zinu kaa stresoju kad kaatu suutiiju no aarzemeem..pirms tam nekad to neturot rokaas...visvairaak protams uztrauca kaata akcija...agraak likaas ka ja panjem extra fast kaatu un viss buus ideaali...izraadiijaas bishkji savaadaak...daudzi jauc kaata akciju ar cietiibu...piemeeram vienkaarshi fast kaats var buut cietaaks un piemeerotaaks tvicham nekaa taa pasha kantora...taa pasha modelja...taa pasha powera extra fast kaats...taaka pirms iegaadaaties kaatu ja nevar apchamdiit...pashivereejiet pa googli :) pasham man ir Regular Fast kaats...un tvicham vinsh ir ideaals....
Te daudzi par cenaam uztraucaas...varu pateikt tik to ka arii budzhetniekos var atrast piemeerotu aparaatu...un ne obligaati X-tvich :D
Pirms paars gadiem vicinaaju ar Daiwa Exceller...iespeejams pat leetaaks par juusu x-twichu...un kaats straadaja uz uraaa...aigaigars vai ne ? :) bet vnm jau gribaas...kko vieglaaku..juutiigaaku...glamuuriigaaku :) Taa nu tiku liidz Major Crafta Day's...iesaku arii citiem...
Te iedereesies M.Oltes ieraksts blogaa...

http://fishing.nomad.lv/?p=670
20.augusts 2011, 00:02 | links
 
aigaigars a man nafig tads kats nav vajadzigs. Es nebraucu makskeret katru dienu , un ka jau es teicu mani apmierina kvalitate spolem un katiem pa 30 ls. Un es ari neteiksu ka ta ir maza nauda. Es te pa so lietu saku runat jo man besi ara sita dirsana ka saka ka letaki kati un spoles atri plist , kaut ka man neviens kats un spole vel nav saplisusi. Es neko nenolieku vienkarsi ja gribi paradit ka tev ir dargaks kats un spole kurs maksa 100 ls , tad ta ir cita lieta.
19.augusts 2011, 23:13 | links
 
jork, man visi pričendāļi ir no lētā gala. Nu varbūt izņemot Wariora karpu kātu. Un viss kalpo perfekti. Bija šaize ar salmo green diamond špini, tā bij dāvana. Nu divreiz mainīju spici, trešoreiz izmetu nafig to kātu, bet tas bija ļoti sen. Salūza metot Balzera rotiņu 10.nr lapiņa. Neviena fiša naf norāvusies dēļ lētajiem kātiem, spolēm. Ir viena špuļa, Abu Garcija no 90tajiem. Maza, bet iztur visu. I jūru i upi. I salmo katuškas kaut ko tur. Ar tiem dārgajiem s...diem, protams ir ērtāk utt., bet ne zivīm ērtāk, bet copierētājam. Un ērtāk ir justies svarīgam un justies pārākam, tikšanās reizēs salīdzinot:)))) Nu labi, naf ko piesārņoties...
19.augusts 2011, 23:13 | links
 
Kaut kā neesmu dzirdējis no tiem, kas copē ar augsto plauktu precēm, ka tie, kas copē ar lētākām spolēm būtu "neriktīgi". Savukārt, no tiem, kas copē ar lēto galu - bieži var dzirdēt kaut ko tamlīdzīgu.

aigarsaigars visu ļoti skaidri un precīzi pateica ar savu pēdējo postu :)))

Katrs pērk invertāru pēc saviem ieskatiem un iespējām =)
19.augusts 2011, 22:54 | links
 
katrs copē pēc savām iespējām,bet izskatās tā,ka vienai daļai drīz būs apzeltīti kāti,kuri tad varētu lamāt tos kas copē ar 100ls kātiem un dārgāk.tad nu gribētos redzēt to resnā gala sašutumu,par 100latīga kāta nolikšanu uz zemāka plaukta:)))))))))))
19.augusts 2011, 22:48 | links
 
Murgs, pilnīgi nekāda! Bet lai nenoliek to, ar ko necopē. :)
19.augusts 2011, 22:31 | links
 
kāda starpība,kas ar ko copē.
19.augusts 2011, 22:25 | links
 
rio...nee nav...bet atsauksmes esmu dzirdeejis taas labaakaas..esot liidziigs OSP asurai...
19.augusts 2011, 22:22 | links
 
Nu par tiem Tu zini, bet tieši tāpēc arī neko nezini par kātiem pa 100ls. Paņemtu tādu, palietotu nedēļu un savus 30latīgos pat redzēt negribētu!
19.augusts 2011, 22:22 | links
 
aigaigars kapec es nezinu ko es runaju? ept par nevienu spoli neesmu atdevis vairak par 30 ls un man viss ir ideala kartiba vel aizvien. Tas pats attiecas uz katiem...
19.augusts 2011, 21:44 | links
 
Šī jau ir kļuvusi nevis par Twich tēmu bet par to ''kuram lielāks krāniņš'' tēmu. :@
19.augusts 2011, 20:40 | links
 
bocman,vai tev ir sis(130)http://voblery.com.ua/catalog/riprizer.html,un ja ir kadi kur panaakumi?
19.augusts 2011, 20:30 | links
 
"Fīderiem stāv spēka spoles , bet nav no dārgā gala... :) ."
Es vispār visu laiku runāju par to, ja spoles ir vienādas...
19.augusts 2011, 19:30 | links
 
rio. meegjinaaju...parasti neviens neatsaucas...
Martin...nevar vai negrib ?
19.augusts 2011, 19:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager