Salmo vs ....

Daži kāti -tā pat kā Loshuliganos ir ar Salmo logo Neko sliktu nevaru teikt Vismaz ar spicēm problēmu nav 7 ls un maini
10.aprīlis 2013, 20:53 | links
 
Cik var dirst par salmo. Gandrīz visās tēmās! Ja neapmierina prece nepērkat. Ir tač daudz citu ražotāju!
10.aprīlis 2013, 20:54 | links
 
varbūt tas kādam ir izdevīgi?konkurence.
10.aprīlis 2013, 20:59 | links
 
:):):) sīkas 18, nepiesauc nelaimi :):):), ja nu man tiešām uznākšanas vēlme tevi apklusināt :):):), pats lietoju minēto Match spoli, man viņas ir 5, pēc 2 sezonām vienai kaut kas tur šņāc iekšā un čirkst, bet ... Apzinos,ka no spoles pa to naudu var prasīt 3 maksimums 4 gadus un tad viņa ir sevi piečreiz atpelnījusi.... . Trophy ir maigi izsakoties ekonomisko klases spole, uz daudz maz l
Slodzē lietota spininga tā tiešām izjuks gada laikā, trīs gadi ir šādu spoļu griesti, ja nekopjam un vienkārši lietojam, bet izjuks arī COrmoan, Zebco, MIkado un citu ražotāju spoles , kuru veikala cena ir ap 20 Ls, brīnumi nenotiek un nenotiks.
Ar tevi ir tas stāsts, ka pa latu gribi nopirkt kabonādi, kura nevar maksāt latu ..., spiningam uz spoli ir liela slodze, spoles izvēlei jāpieiet ļoti atbildīgi un nopietni, ja gadās brāķiem, tad ir jāmaina tie, ja kāds atsakās to darīt, tad tam kādam vienmēr ir priekšnieks....., no tukšas diršanas netā problēmas nerisinās. Salmo un es esam tika par to, ka copmaņi lieto tikai labu inventāru, tāpēc iespēju robežās ejam pretī pircējiem, visas peigātāj firmas maina vai kompensē brāķus, slikti ir, ja tie brāķiem tā arī nenonāk pie mums atpakaļ, arī rajonu iedzīvotājiem ir iespēja samainīt preci, vai nu caur veikalniekiem vai sarunājot ar mani visu pa netu , ir jau tā darīts...., bet to taču ir jādara, kas vairumam ir problēmas...
10.aprīlis 2013, 21:02 | links
 
Blin ... Mana pareizrakstības programma kā vienmēr klāt ko nogluko :):):), nemāku atslēgt to draņķi :):):)
10.aprīlis 2013, 21:04 | links
 
Tu te nemāžojies ej gulēt rīt tāls ceļš ;DD
10.aprīlis 2013, 21:07 | links
 
NG-NG
man prieks pa jums bet nu pa 25-35ls notiek gan brīnumi no citiem brendiem!
10.aprīlis 2013, 21:11 | links
 
Nesen izjaucu Cormaran spoli kuru pirku pirms 14 gadiem cena bija ap 20ls 2gultņi! Tajā laikā šī spole tika likta uz pludiņu makšķeri un uz spiningu arī nokalpoja 5gadus bezatkazna deviņus gadus nogulēja plauktā laikam kautkas oksidējā jo neskaitāmas reizes pabija peldē ūdenī kā arī smiltīs!
Atverot vaļā pārsteigts biju smēre bija 0smiltis iekšā izņēmu gultņus griežas k jaunu slēgtie gultņi!Vot tā ir gultņu kvalitāte!Nez vai tagad Cormaran spolēm ir tik pat kvalitatīvi gultņi kā pirms 14 gadiem!?
10.aprīlis 2013, 21:16 | links
 
Jau sen vairs neražo spoles ar neierobežotu mūžu, tad nav biznesa, agrāk bija citi materiāli, ja metāls, tad metāls, leģendārās Abu spoles kalpo arī pēc 30 gadu darba, diemžēl tās zviedru firmas vairs nav, D.A.M. Bija labas lētās spoles, firma nobankrotēja...., arī COrmoran jau sen vairs nav tas kas bija, ražošana ir tik tāl aizgājusi, ka tirgotājiem pat nezinot, detaļas tiek gatavotas no materiāliem, kuri var kalpot maksimums 3-5-7 gadus ...., paši taču redzat mūsdienu sadzīves tehniku lēto, apģērbus lētos, makšķerlietas nav izņēmums
BUmsi, rīt vēl krietni jāpastrādā un tā var kāpt uz prāmja izgulēties :):):)
10.aprīlis 2013, 21:25 | links
 
Patīk cik organizēti un ātri tika dzēsti Bocmaņa un jerka komentāri. Well done Bocmani, es tavā pusē!

Cienījamie Salmo pārstāvji, lūdzu neliecieties ne zinis par tādiem troļiem, kādi ir viena liela daļā šī foruma apmeklētāji- ne jūs visus viņus izbanosiet, ne arī "pārmācīsiet". Es brīnos kā tādi pērtiķi vispār var izvest jūs no pacietībās, būtu labāk TV skatījušies vai sievas spaidījuši.
10.aprīlis 2013, 21:26 | links
 
Sen zināms ir tas ka tagad ražo preci tā lai patērētājs biežāk pirktu šo preci kalpošanas mužš ir īs kā copes lietu inventāram tā arī sadzīves lietām!
10.aprīlis 2013, 21:34 | links
 
Bet ja jauna tikko nopirkta prece- spole nenokalpo pus gadu jau pirmajā copes reizē jau krakšķ un brakšks tad nu tas liecina tik ai par to ka nekvalitatīva prece!
10.aprīlis 2013, 21:47 | links
 
Pusgadu turi jaunu spēli plauktā un tad tā pēkšņi sāk krakšķēt? Man liekas tev par šo tēmu jāaprunājas ar sievu vai steidzami jāizsauc Zilā kalna Martas gars.
10.aprīlis 2013, 21:52 | links
 
Tauta te jau izskatas ka kautko pīpē lielākā daļa jeb jau tā ir nogribējušies pēc atvērto ūdeņu sezona ka sāk murgot un bezsakarīgi rakstīt ne pa tēmu!
10.aprīlis 2013, 21:55 | links
 
:):):) tas liecina par to, ka pērkot Tu neesi kārtīgi spoli izpētījis vai arī Tu esi klasisks neveiksminieks :):):), vai vienkārši brīnumdaris, vinčas tirgo citā veikalā.....

Salmo produkti nav vienīgie tirgū, pērc labāk citus brendus ....tas nopietni, nebūs kreņķu, arī netā eči neviens nelmās ..., tiesa ar COlmik un CArson Tev arī nav labi gājis, var būt met copei mieru un pievērsies baletam ..... :):):):) tur mazāk inventāra, ja bumbuļi traucēs, nogriezīsim, moš tie arī ir brāķis :):):)
10.aprīlis 2013, 21:56 | links
 
:D
10.aprīlis 2013, 22:01 | links
 
Cik es esmu Salmo ko pircis , nekad nav bijušas nekādas problēmas , paklausoties te šito diršanu , secinu , vai nu tā ir tukša diršana , vai man vienkāršu veicās . Nekad gruntenei neesmu pircis dargo spoli , nopērku lēto un ir labi , divus gadus nokalpoja , un paldies Dievam , ko vēl gribēt no spoles pa 10 ls , salūza - ārā , tādu pašu vietā un atkal divus gadus miers . Nečakarēju prātu ne veikalniekiem , ne Bumam uzbāžos ar vecu krāmu remontu . Spiningam , tam gan vajag labu spoli , man ir 30 gadus veca Daiva , Bums kad veica apkopi , teica ka mani mazbērni nespēs to nokaut , tā ka skatapies kādu spoli kur izmantojat .
10.aprīlis 2013, 22:02 | links
 
NG- labs:DDD
10.aprīlis 2013, 22:02 | links
 
Pirms gadiem ...daudz (manam dzīves vecumam), iepirku Salmo spoli, kura man nostāvēja pāris gadus, tagad jau 3 gadus māsasdēlam uz pīceres. Strādā normāli! Viss griežas, čarkst un klab, bet bremze strādā un viss notiek!
Pirms 3 gadiem iepirku Salmo Match spoli - i ar mačkātu un to spoli 3kg karpas vilku, i līņus! Viss ļoti labi!
Iespējams, man tas tāpēc, ka neesmu mēģinājis Stellas, bet... i nevajag!
10.aprīlis 2013, 22:04 | links
 
Nu ja kā izsakies pa fufeli tā uzreiz esi muļķis nejēga utt tad jau sanāk ka pārdevēji dažos veikalos ar tādi paši jo ar uzskata ka Salmo spoles nu nav vispār kvalitātes!Bet nu lai tā būtu!Nekad vairs dzīvē netaisos pirkt un nepirkšu salmo spole jo ir un būs ufeļi ir citi brendi kuriem cena atbilst kvalitātei!
10.aprīlis 2013, 22:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager