Salmo vs ....

Man ir viena Šimano spole jaudīgajam spinim un visas pārējās ir bijušas tikai Salmo - gan MJ gan bolonēzei gan mačkātiem un jūrai. Pirms 15 gadiem pirku pavisam lētās pa 7Ls un tās tiešām kalpoja pāris gadus un Sīmanis godīgi pateica, ka remontēt nav jēgas. Bija man viena Elite spole pa 23Ls (pirms 14 gadiem tā bija dārga spole) spiningam un pēc trīs gadiem aizmugurējā bremze aprāvās uz riņķi un faktiski izbeidzās - to arī meistars atzina par neremontējamu un par to man bija škrobe. Vienai Match spolei pēc pāris gadiem atskrūvējās kasetes ass uzgrieznis un aprāvās vītne - meistars pa 3Ls visu sačinīja un sasmērēja un viss turpina darboties. Pārējās 6 spoles ko darbinu mačkātiem un vieglajiem spiņiem un jūrai kalpo labi, tāpēc pa tiem vidēji 25Ls gabalā esmu pilnībā apmierināts. Tāpēc es uzskatu, ka lētais gals pa 10Ls ir domāts bērniem salaušanai, vidējais plaukts 20-30Ls ir paredzētas nojāšanai tulīt pēc garantijas iztecēšanas nu un sākot no 50Ls jau var prasīt no ražotāja arī zināmu atbildību un pajāt pa forumiem, ja čakarē tautu.
Man tulīt vajadzēs iepirkt vēl pāris spoles fīderiem, negribu vairāk par 25Ls gabalā iztērēt. Varbūt "sīko-veidīgie" var ieteikt kaut ko superlabu un ilgspēlējošu šinī cenu kategorijā. Protams, izņemot tikai Salmo produktu, bet ar garantiju, ka jūsu piedāvājumi nokalpos vismaz 5 gadus intensīvas lietošanas .
11.aprīlis 2013, 12:14 | links
 
Da ko var ņemties ? mantas maksā tik cik viņas maksā. Un jārēķinās ka lētākai precei būs izmantoti lētāki izejmateriāli un attiecīgi kalpošanas laiks mazāks un ķibeļu/brāķa iespējamība lielāka. Un kā jau te daudzi minēja ir pietiekami alternatīvas izvēlaties citu ražotāju un miers mājās.
11.aprīlis 2013, 12:08 | links
 
Potencionālais.....Nolaidieties tak vienreiz uz zemes!DDD

flipers, 11.aprīlis 2013, 10:10


Skaisti !
11.aprīlis 2013, 10:13 | links
 
Potencionālais Latvijas makšķernieks-Es arī tā gribu,gribu copēt pa smuko ar tievām aukliņām,labiem kātiņiem,labām spolītēm,lai viss notiktos,lai nekas nepītos,lai sajustu katru copīti,lai viss strādātu mūžīgi bez problēmām,to visu es gribu pa lēto,un ar piegādi,bet maksāt par to es negribu!Bļin ku viss ir dārgs!Visi veikalnieki svoloči,visi pārdevēji muļķi,visi grib mani apčakarēt!Pasūtīju ebay spoli par 20$ pa pāris copēm nobira,tur arī svoloči!U.t.t.-Nolaidieties tak vienreiz uz zemes!DDD
11.aprīlis 2013, 10:10 | links
 
Man ir salmo spole, kas pirkta kādā 2003. gadā pa 5 Ls, no sākuma bija uz spininga, tiek drāzta uz gruntenēm, pludiņa copenēm, ir kritusi utt., kas var notikt pa 10 gadiem un nekas, griežas, nekrakšķ, negrab, lociņš taisās, bremze strādā...

Par Salmo Diamond (2 gad.) pagaidām arī neko sliktu nevaru pateikt...
11.aprīlis 2013, 09:56 | links
 
nezz ka citas salmo serijas. Salmo Diamond tikai tas labakas atsauksmes gan spoles gan kati

Zinu dazhiem bija problemas ar dargo galu Grand-elite serijam
11.aprīlis 2013, 04:52 | links
 
aakkis
Talsos ir SIA IEROČI copes veikals un medniekiem viņi veic copes inventāra nogādi uz Salmo servisu!

antonsb, 10.aprīlis 2013, 19:29

Zinu es to veikalu,esmu šo to tur nopircis.Man nevajag tie servisi,ja pats netieku galā -tad nopērku jaunu.Tāpat 2-3 gadi un gribās jau citu spoli,vai kātu!To es tikai ierakstīju-kā ir dzīvē,ja Tu neesi rīdzinieks.Un uz tiem Talsiem man ar būtu jābrauc tādā pašā variantā,tikai tuvāk.Pietiek....
11.aprīlis 2013, 01:06 | links
 
Par spolēm!

Kļusim reāli, ja mēs gribam, lai spole kaplpotu teju mūžīgi jāpērk Japānā ražota cenu ziņā no 400 LVL.
BET vai šīs spoles mums pēc 5 gadiem neapniks?
Vai mēs negribēsim pamēģināt ko jaunu?
Piemēram, mobilos telefonus cilvēki vidēji maina pēc 2 gadiem, jo noplīst? Arī bet 80% gadījumos, jo ir jaunums.
Vēl tik piebildīšu, ka spoles mūžu ļoti pagarinās, ja pret to izturēsities ar cieņu, nemētāsiet, smiltīs neturēsiet, ūdenī nemetīsiet, un reizi gadā apkopi uztaisīsiet :)

MaarisL, 10.aprīlis 2013, 22:56


Zelta vārdi.
10.aprīlis 2013, 22:59 | links
 
Man nebija salmo spoles un nebuus! Nekaa personiiga tikai citu draugu pieredze.
10.aprīlis 2013, 22:57 | links
 
Te jau ir tā ja NG ir teicis tad tas tā ir nu citu variantu nemaz nevar bū ka tik ne arī! nu lai tā paliek!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10.aprīlis 2013, 22:57 | links
 
Par spolēm!

Kļusim reāli, ja mēs gribam, lai spole kaplpotu teju mūžīgi jāpērk Japānā ražota cenu ziņā no 400 LVL.
BET vai šīs spoles mums pēc 5 gadiem neapniks?
Vai mēs negribēsim pamēģināt ko jaunu?
Piemēram, mobilos telefonus cilvēki vidēji maina pēc 2 gadiem, jo noplīst? Arī bet 80% gadījumos, jo ir jaunums.
Vēl tik piebildīšu, ka spoles mūžu ļoti pagarinās, ja pret to izturēsities ar cieņu, nemētāsiet, smiltīs neturēsiet, ūdenī nemetīsiet, un reizi gadā apkopi uztaisīsiet :)
10.aprīlis 2013, 22:56 | links
 
Nu ne pa velti cilvēki atsakas no šā brenda spolēm kam ir iespējas!Un ne jau pāris cilvēku bet gan vairāki desmiti man zināmu!Tas jau pa kautko liecina!
10.aprīlis 2013, 22:53 | links
 
Jāskas kā ir, smaga smaka
10.aprīlis 2013, 22:45 | links
 
Nu ja kā izsakies pa fufeli tā uzreiz esi muļķis nejēga utt tad jau sanāk ka pārdevēji dažos veikalos ar tādi paši jo ar uzskata ka Salmo spoles nu nav vispār kvalitātes!Bet nu lai tā būtu!Nekad vairs dzīvē netaisos pirkt un nepirkšu salmo spole jo ir un būs ufeļi ir citi brendi kuriem cena atbilst kvalitātei!
10.aprīlis 2013, 22:45 | links
 
Pirms gadiem ...daudz (manam dzīves vecumam), iepirku Salmo spoli, kura man nostāvēja pāris gadus, tagad jau 3 gadus māsasdēlam uz pīceres. Strādā normāli! Viss griežas, čarkst un klab, bet bremze strādā un viss notiek!
Pirms 3 gadiem iepirku Salmo Match spoli - i ar mačkātu un to spoli 3kg karpas vilku, i līņus! Viss ļoti labi!
Iespējams, man tas tāpēc, ka neesmu mēģinājis Stellas, bet... i nevajag!
10.aprīlis 2013, 22:04 | links
 
NG- labs:DDD
10.aprīlis 2013, 22:02 | links
 
Cik es esmu Salmo ko pircis , nekad nav bijušas nekādas problēmas , paklausoties te šito diršanu , secinu , vai nu tā ir tukša diršana , vai man vienkāršu veicās . Nekad gruntenei neesmu pircis dargo spoli , nopērku lēto un ir labi , divus gadus nokalpoja , un paldies Dievam , ko vēl gribēt no spoles pa 10 ls , salūza - ārā , tādu pašu vietā un atkal divus gadus miers . Nečakarēju prātu ne veikalniekiem , ne Bumam uzbāžos ar vecu krāmu remontu . Spiningam , tam gan vajag labu spoli , man ir 30 gadus veca Daiva , Bums kad veica apkopi , teica ka mani mazbērni nespēs to nokaut , tā ka skatapies kādu spoli kur izmantojat .
10.aprīlis 2013, 22:02 | links
 
:D
10.aprīlis 2013, 22:01 | links
 
:):):) tas liecina par to, ka pērkot Tu neesi kārtīgi spoli izpētījis vai arī Tu esi klasisks neveiksminieks :):):), vai vienkārši brīnumdaris, vinčas tirgo citā veikalā.....

Salmo produkti nav vienīgie tirgū, pērc labāk citus brendus ....tas nopietni, nebūs kreņķu, arī netā eči neviens nelmās ..., tiesa ar COlmik un CArson Tev arī nav labi gājis, var būt met copei mieru un pievērsies baletam ..... :):):):) tur mazāk inventāra, ja bumbuļi traucēs, nogriezīsim, moš tie arī ir brāķis :):):)
10.aprīlis 2013, 21:56 | links
 
Tauta te jau izskatas ka kautko pīpē lielākā daļa jeb jau tā ir nogribējušies pēc atvērto ūdeņu sezona ka sāk murgot un bezsakarīgi rakstīt ne pa tēmu!
10.aprīlis 2013, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager