Salmo vs ....

baigi ilgi neesmu redzējis lai kāds ar televizoru ko ķertu !
5.decembris 2007, 16:12 | links
 
vai arī ļoti mīl "televīzoru"
5.decembris 2007, 15:51 | links
 
vo vo un ar tīklu ķer!
5.decembris 2007, 13:26 | links
 
kādam vispār nekas nepatīk.....
5.decembris 2007, 13:18 | links
 
trešam kleita...
5.decembris 2007, 12:57 | links
 
tur jau tā lieta nav jēgas strīdēties vienam patīk meita otram māte....
5.decembris 2007, 12:55 | links
 
Mans nr. 1 brends tomēr paliek Shimano - gan kāti, gan spoles! Par kāta atstāšanu upmalā - jā es neatstāšu, jo vienreiz ejot uz načovku atstāju kātus ārā pie telts. No rīta pamodos visi kāti ar zābakiem prom! baigā škrobe bija! jauni kāti, spole uz zābakus žēl - baigi labie bija!
5.decembris 2007, 08:40 | links
 
salmo kā firma man patīk viņiem ir kvalitatīvas mantas pašam ir viena salmo spole nākošgad pirkšu vēl vismaz divas. Vēl no firmām man patīk daiva, man ir tās spinings samērā jauns nopirku augustā, esmu apmierināts tas ir viegls parocīgs. protams nevar aizmirst par balzer samērā kvalitatīvas mantas...
4.decembris 2007, 21:31 | links
 
Nu es teiksu ka es arī varu iegadaties diezgan dargus rikus bet parsvara tas ir D.A.M firma bet............ir man ari Salmo lietas
piemeram viena spole kuraj ja nemaldos jau pie 6 gadiem, modeli neatceros kalpo man godigi ,cik reizes bija noslicinata un nekas profilaksi uztaisiju ,iztiriju noeļļoju un kartibā ,ir ari divi karpu kati no Supreme serijas -ari teikšu nav ne vainas .tā kā katram savs viedoklis bet man piemeram nekadu iebildumu pret Salmo nav
4.decembris 2007, 21:06 | links
 
Jā nu tādu kātu upmalā neatstāsi ... Man šādi strīdi liekas amorāli , tā pat kā makšķerēsanas teorijas , visu pierāda laiks , tas visu noliks savā vietā.Nepatīk cilvēki kas visu uztver viennozīmīgi , bez kompromisiem , kur nu vēl ar nepazīstamiem strīdēties , ja pastāv cita iespēja, tas liecina par cilvēka aprobežotību.
4.decembris 2007, 20:54 | links
 
mja skats bija ļoti interesants: divi kungi, kas mēģina viens otram kaut ko iegalvot :)))) Personīgi man ir daudz Salmo lietas un es neteiktu, ka man nepatiktu kvalitāte! Salmo arī mēdz būt dārgs! Mans spinings maksāja 126 Ls, spole pie 70 Ls!
4.decembris 2007, 20:27 | links
 
Nu nav jēgas strīdēties , vienam maks atļauj vienu , otram citu . Salmo jau normāla firma , katrs copmanis jau pats izvēlas sev to piemērotāko , bet kad tādi strīdi ,tad jau nervus jāārstē:))
4.decembris 2007, 20:17 | links
 
Šodien makšķernieku veikalā biju aculiecinieks interesantam notikumam! Es savā nodabā izvēlējos auklu ziemas copei, kad veikalā ienāca divi kungi. Pēc visa spriežot viņi nepazina viens otru. Nu tas tā. Viens no šiem copes amata brāļiem vēlējās iegādāties jaunu spoli. Acis iekāroja kādu Salmo spoļu klāsta produktu. Otrs to redzot ļoti aktīvi centās iebilst, sakot ka Salmo jau nava nekāda laba firma, ka būs vien brāķis, nava tās naudas vērts. Otrs atkal teica ka Salmo lieto ilgi un ir ļoti apmierināts ar rezultātu. Rezultātā abi kungi diezgan nopietni sāka strīdēties un nebūtu iejaucies pārdevējs šis strīds tiktu novests līdz kautiņam. Tas man lika aizdomāties: kā ir ar Salmo produkciju? vai tā ir laba (es domāju kvalitātes ziņā), vai viņa var konkurēt ar citiem zīmoliem? kāda ir jūsu pieredze ar Salmo? Lietojat vai arī nelietojat Salmo produktus?
4.decembris 2007, 20:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager