Inventāra Uzglabāšana

Kā mēs uzglabājam kātus.
Es nopirku DEPO plauktu kronšteinus ,pieskrūvēju pie sienas augšā tuvu pie griestiem,tur glabāju savas makšķeres. bērni netiek klāt un sievai ar nemaisa...
17.jūlijs 2012, 21:57 | links
 
'Pavēro veikalos kākati salikti nav ne vainas .
divi dēlīši apkējam caurumi un augšējam iezāģetas gropes. NU kautkā tā un pie sienas !
vai ar samet skapī!!! :D :D
17.jūlijs 2012, 20:25 | links
 
Dažiem kātiem nāca līdz čehols, tad tos arī tur lieku, parasti ar lupatiņu notīru. Ja nebūtu čehola, tad citi iepakojumi arī pieejami, tai pašā celafānā var ietīt, vai citā iepakojumu matreālā, ja draugos kāda šuvēja, tad vispār bez bēdas, smukus čeholus var uzšūt pēc paša vēlmēm un krāsām.. Pašam prieks būs tādā likt.
Spoles pārskatīt, ieļļot, lieku orģinālajā kastē, un plauktā iekšā( bremze jāatlaiž).
Galvenais rīkus būtu turēt vietā, kur nav strauju temperatūras maiņu, vai arī pārlieku augsta vai zema t. Normālos istabas apstākļos.
Ā ,un kātus atklātus kā muzejā es neturētu... Ja grib smukumam, tad pie sienas 2 rokturīšus, un savu veco bambusnieku virsū, tas būtu smuki
24.augusts 2011, 14:56 | links
 
Tas ir pat ļoti kruti!:DD Bambusu mūsdienās nekur nevar dabūt!:DD
24.augusts 2011, 14:41 | links
 
Boroda vari neiespringt, nekas krutāks par bambusu nava ;)))
24.augusts 2011, 14:33 | links
 
Pasaki, kur būsi aizmirsis. Es iešu savākšu. Vai tev forši kāti?:DD
24.augusts 2011, 14:24 | links
 
Ne visi ir mākslinieki :) Nu nečakarēšos es ar smilšpapīru, man pat slinkums spoles noņemt :D Gribu nopirkt, salikt kātus un aizmirst..
24.augusts 2011, 14:21 | links
 
Turēt makšķeres kaujas gatavībā ziemā nebūs nekāda vajadzība, vasarā ieguvums max. 1-2 minūšu darbs.
Santehnikas sadaļā noteikti ir speciāli trubu aiztaisīšanai paredzēti gali.
24.augusts 2011, 14:04 | links
 
priekš tādas štelles gudrs cilvēks ir izdomājis SMILŠPAPĪRU!!
24.augusts 2011, 13:43 | links
 
Par kumodi ideja nav slikta, tikai jocīgi liekas nopirkt smuku kumodi, lai tajā saborētu caurumus :) Pie tam tiem caurumiem noteikti jābūt gludiem, lai nesabojātu kātu rokturus.

Caurule manā gadījumā neder, jo kātiem spoles nekad neņemu nost, tie vienmēr ir kaujas gatavībā. Un vispār, ar ko tu domāji tās caurules galus aiztaisīt?
24.augusts 2011, 13:23 | links
 
Nopērc depo plastmasas cauruli (garumu pēc vajadzības), ieliec tajā kātus, aiztaisi galus ciet un uzliec uz skapja, pagrabā, garāžā.
Nekas īpaši smuks tas nav, bet pēc tam varēsi izmantot arī kā futrāli, pārvadājot kātus.
24.augusts 2011, 13:06 | links
 
Nopeerc kaut sitaadu kumodi,

saboree augspusee kaata izmeeru caurumus un stutee kaatus ieksaa.
apaksaa veel vari salikt spoles,pludus utt.
24.augusts 2011, 12:54 | links
 
Pats noteikti netaisīšu, jo tādu nebūs smuki istabā turēt :DD

Par biljarda variantu, nav slikts, bet gribētos tādu, lai sienā nekas nav jāborē.
24.augusts 2011, 11:51 | links
 
...kaut vai šādu kātu turētāju ... :) !
24.augusts 2011, 11:42 | links
 
Es domāju, ka bilijarda kiju statīvā arī var novietot makšķeres, bet ja rokas galīgi neaug no dir..... sēžamvietas, tad var pats par samērā lētām naudām uztaisīt.
24.augusts 2011, 11:34 | links
 
...putekļi ir štrunts pret maziem bērniem vai sievasmāti...pričendāļi ir jāslēpj, labāk kaut kur augstāk, kur tiem neviens neko nevar uzmest virsū :)
24.augusts 2011, 11:29 | links
 
Vēlos, lai padalaties ar informāciju, kā jūs glabājat kātus gan ziemā, gan vasarā.

Pats nesen uztaisīju istabā remontu, tāpēc negribētu visus kātus likt atkal stūrī, lai nesabojātu tapetes :) Tāpēc plānoju iegādāties kādu speciālu statīvu, kur varētu smuki visu salikt. Līdzīgi kā ir veikalos. Varbūt kāds zin, kur tādus var nopirkt vai pasūtīt?? Kaut kā nevarēju nekur internetā atrast.

Varam parunāt arī par to kā mēs ieziemojam kātus. Skaidrs, ka vajadzētu rūpīgi noskalot un pēc tam noslaucīt, bet cik daudzi to no mums dara, un cik lielā mērā tas atmaksājas?
Varbūt ir kāds knifs kā nelaist klāt putekļus? :)
24.augusts 2011, 11:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager