Fish magnet

Ja ,un pareizak buutu teikt:Ir jaievero tie likumi,pret kuriem attieciba es veicu kadu darbibu.
Tatad ja es veicu zivju kersanu ar ko neatlautu ka fizisks amatirzvejnieks-attiecigi mani ir jasoda pec so NOTEIKUMU atbilstosiem soda meriem.
Ja es veicu rupniecisku zveju un kauto parkapju -atkal attiecigi jasoda pec siem NOTEIKUMIEM.
Tacu visi mees esam atbildigi tikai Likuma par zvejniecibu prieksa.
12.janvāris 2009, 19:11 | links
 
fishmafia!Ne ,nu ne jau par likumu neieverosanu iet runa.Soreiz runa gaja vairak gan par NOTEIKUMIEM!
Un set nu sis pats sauklis-jaievero visi noteikumi nebus pareizs.Ari tam pasam tiesnesim ir jaivero noteikmi un pareizi jaklasifice parkapums.
Piemeram:neesmu dzirdejis ka kads iereibis auto pasazieris butu sodits par atrasnos reibuma stavokli sabiedriska vieta un par CSD noteikumu parkapumu!
Vienalga gribetos dzirdet kaut vienu faktu,kur zvejnieks butu sodits par to ka vinam nau makskernieka kartes!
12.janvāris 2009, 19:03 | links
 
Heino. Uzturoties Latvijā tev ir jāievēro visi likumi, bez izņēmumiem. Neatkarīgi no tā ko tu dari.
Ja tu kā makšķernieks iemērksi tīklu, tad tevi sodīs kā zvejnieku.
12.janvāris 2009, 16:29 | links
 
To verķi iegādājos pirms gada. Plusi ir tādi ka tas saskarē ar ūdeni tiešām mirgo, pīkst un nedaudz vibrē.Pa šīm nedaudzājām reizēm, cik to biju paņēmis līdzi uz copi aklāju un secināju par vislielāko PLUSU. Mārketingam un reklāmai tiešām ir liels spēks. Visi kas to iegādājušies, tai skāitā arī es, ir apčakārēti, kā mazie ezīši. Šīs bundžas darbībā nekādus pozitīvus rezultātus tā arī nemanīju.Ne asakas....
12.janvāris 2009, 16:07 | links
 
Visi komentāri ir tikai par likumiem: drīkst vai nedrīkstt? Bet mani interesē- vai FISHMAHNET kads ir praktiski izmēģinājis un kādi ir plusi un kādi mīnusi? Paldies.
12.janvāris 2009, 13:41 | links
 
es arī labu laiku atpakaļ biju nopircis skaistā kastītē vizuļus kurus iemērcot ūdenī sāk takšķēt un pīkstēt tā ari man viņi stāv uz plaukta nolikti .Svētdien kad plauktu kārtoju attaisīju kasti un tie maitas vēl tagad pīkst.Vienu reizi mēģināju Rendas upē .Ieraudzīju taimiņu uz sēres malas domāju novilkšu gar degunu tas maita kā sadzirdēja tos pikstienus tā parāva pēdu.Secinājums jo vairāk reklamē jo lielāks sūds
12.janvāris 2009, 13:33 | links
 
Talak apskatisim
Zvejniecības likums
http://www.likumi.lv/doc.php?id=34871

Likumā ir lietoti šādi termini:
4) zveja — darbība nolūkā iegūt zivis, izmantojot zvejas rīkus un paņēmienus;
7) amatierzveja — makšķerēšana un zemūdens medības — rekreācijas vai sporta nolūkā veikta darbība, lai ar makšķerēšanas rīkiem iegūtu zivis bez tiesībām zvejā iegūtās zivis pārdot vai piedāvāt tirgū;

8) rūpnieciskā zveja — darbība nolūkā iegūt zivis, izmantojot rūpnieciskus zvejas rīkus;

(3) Amatierzveja — makšķerēšana un zemūdens medības veicama saskaņā ar makšķerēšanas noteikumiem un citām amatierzveju — makšķerēšanu regulējošām normām. Pašvaldība izdod saistošos noteikumus licencētai amatierzvejai — makšķerēšanai tās administratīvajā teritorijā esošajos ūdeņos, ja saskaņā ar normatīvajiem aktiem par licencēto amatierzveju — makšķerēšanu šajos ūdeņos paredzēta zvejas tiesību izmantošana ar īpašām zvejas atļaujām (licencēm).


(5) Ārvalstu fiziskās personas var makšķerēt Latvijas Republikas ūdeņos saskaņā ar amatierzvejas — makšķerēšanas — noteikumiem un citām amatierzveju — makšķerēšanu — regulējošām normām.

Tas viss velreiz norada uz to ka rupnieciska un amatierzveja ir nodalita!

11. pants. Rūpnieciskā zveja

(1) Tiesības nodarboties ar rūpniecisko zveju Latvijas Republikas ūdeņos (ja rūpnieciskā zveja tajos ir atļauta) Latvijas Republikas juridiskās un fiziskās personas iegūst, pamatojoties uz zvejas tiesību nomas līgumu ar valsts vai pašvaldības institūciju par zvejas tiesību nodošanu (iznomāšanu) un saņemot zvejas atļauju (licenci) vai neslēdzot zvejas tiesību nomas līgumu, ja zveja tiek veikta saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem par licencēto rūpniecisko zveju un noteikumiem par zvejas tiesību izmantošanu privātajos ūdeņos. Eiropas Savienības tiesību aktos paredzētās citu Eiropas Savienības dalībvalstu tiesības nodarboties ar rūpniecisko zveju Latvijas Republikas ekonomiskās zonas ūdeņos šo valstu juridiskās un fiziskās personas iegūst atbilstoši attiecīgo Eiropas Savienības dalībvalstu normatīvo aktu prasībām.

15. pants. Zvejas regulēšana

(1) Rūpniecisko zveju Latvijas Republikas ūdeņos regulē, nosakot ikgadēji pieļaujamo nozvejas apjomu, zvejas kuģu, zvejas rīku skaitu un to veidu, kā arī citus zvejas regulēšanas pasākumus, kas pamatojas uz zinātnisko ekspertīžu atzinumiem un zinātniskiem ieteikumiem, starptautisko zvejniecības organizāciju rekomendācijām, Eiropas Savienības tiesību aktu prasībām un rūpnieciskās zvejas noteikumiem.

(2) Amatierzveju — makšķerēšanu — Latvijas Republikas ūdeņos regulē saskaņā ar amatierzvejas — makšķerēšanas — noteikumiem, kā arī izstrādājot konkrētu iznomāto ūdenstilpju ekspluatācijas noteikumus vai saskaņā ar šā likuma 10.panta otro daļu — konkrētas ūdenstilpes licencētās amatierzvejas - makšķerēšanas — noteikumus.

Vai var rupniecisku zvejnieku sodit par makskeresanas noteikumu parkapumu!Varbut kads piemers ir?Tacu otradak gan visur notiekas!Kaapec?Vai advokatu trukums?
12.janvāris 2009, 12:23 | links
 
Uz ko attiecas Noteikumi par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos?
Atbilde pasos noteikumos:
"1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā fiziskās un juridiskās personas (turpmāk - zvejnieks) drīkst nodarboties ar rūpniecisko zveju (turpmāk - zveja) Latvijas Republikas iekšējos ūdeņos, izņemot ūdeņus, kas tiek izmantoti tikai specializētai zivkopībai un mākslīgai zivju pavairošanai."
Tatad ja zvejnieks drīkst nodarboties ar rūpniecisko zveju ,tas nenozime ka vins nedrikst nodarboties ar makskeresanu pec " Makšķerēšanas noteikumiem".
Sis likums attiecas tikai n vienigi uz ZVEJNIEKIEM.
Citiem vardiem sakot :par so noteikumu parkapsanu var sodit tikai un vienigi fiziskās un juridiskās personas (turpmāk - zvejniekus) kuri drīkst nodarboties ar rūpniecisko zveju .
lidz ar to IV. Ar zveju saistītie aizliegumi
26. Zvejniekiem aizliegts:
Tatad:fiziskās un juridiskās personas - zvejnieki!
Tacu par zvejniekiem mes klustam tikai no briza kad :
3.1. ir noslēgts zvejas tiesību nomas līgums;

3.2. ir saņemta zvejas atļauja (licence), kurā norādīts zvejas rīku veids un to skaita vai nozvejas limits (turpmāk - zvejas limits);

3.3. komerciālajai zvejai attiecīgajā pašvaldībā ir saņemta speciālā atļauja (licence) komercdarbībai zvejniecībā;

3.4. pašpatēriņa zvejai fiziskās personas ir reģistrējušās Valsts vides dienesta Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes (turpmāk - Jūras un iekšējo ūdeņu pārvalde) attiecīgajā kontroles sektorā.

Visos citos gadijmos mes neesam zvejnieki bet gan tikai fiziskās personas-MAKSKERNIEKI!

Starp citu,makskernieki nekad nevar but juridiskas personas!
12.janvāris 2009, 12:03 | links
 
Njā un par tiem likumiem ir tā ka visu laiku uz mums visiem attiecas visi likumi.

Ja kādam atsaldētajam izdodas ar savu autiņu uzlidot virs koku galotnēm, tad arī likums par gaisa telpas izmantošanu :D:D :D
12.janvāris 2009, 09:00 | links
 
Maluzvejniecība ir zveja un to soda nevis pēc makšķerēšanas noteikumiem, bet pēc zvejas noteikumiem.
Vienīgais maliķošanas veids, kas ir pēc makšķerēšanas noteikumiem ir cemerēšana.
Tīkli, murdi, elektriķi, dūrēji ir zvejas noteikumi - kurus arī soda attiecīgi bargāk.

gafu gadījumā ir jānošķir, kas ir zveja, kas cope.

Tas fishmagnet, ja viņš protams strādā, darbojas pēc tāda pat principa kā līdzstrāvas impulsa elektrozvejas aparāts. T.i. pievilina zivis ar elektrisko impulsu. Pēc manām domām tas nav pareizi, un nav labi. Pēc tiesneša domām, ja kāds labs advokāts nespēj vērst viņa domas uz kādu likuma punktu, ko viņš nav pamanījis, tad tas ir sodāmi.

Elektriskā spole ir rīks, kas aprakstīts makšķerēšanas noteikumos un ir pieļaujams.
12.janvāris 2009, 08:56 | links
 
Atrodoties tiešā ūdens tuvumā katram cilvēkam ir jāievēro:
Zvejniecības likums

MK noteikumi Nr.295 "Noteikumi par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos"

MK noteikumi Nr.31 "Makšķerēšanas noteikumi "

Administratīvo pārkāpumu kodekss

Pašvaldību noteikumi
12.janvāris 2009, 08:43 | links
 
"iegūt zivis, izmantojot duramos rīkus,..... un ķīmiskās vielas;"
Tad vel kimisku vielu liekam pludinos lai nakti spidetu un zivis ar gafu izcelam un uz aaka uzduram?
Kadi mes noziedznieki attieciba uz rupniecisko zveju!
Japariet uz tikliem un traliem,tie ar so likumu atlauti!
12.janvāris 2009, 00:57 | links
 
fishmafia
"Lai visiem skaidrs
Noteikumi par rūpniecisko zveju."
Es ka vajs jurists palugsu paskaidrot?
Vai uz mums makskerniekm(likums par zveju) attiecas Noteikumi par rūpniecisko zveju?
Pec manam domam
Tik patdaudz cik likums par gaisa telpas izmantosanu-NEKADI!
Bet es SLIKTS jurists,varbut kludos.
Tacu pie kadim rikiem lai pieskaita ziemas makskeri ar baterijam(vibratoru)?Eholotu?Spoles ar elektrouztisanas mehanismu?Zemudens kameru?
12.janvāris 2009, 00:51 | links
 
Lai visiem skaidrs
Noteikumi par rūpniecisko zveju.

26.3. iegūt jebkādas sugas zivis, vēžus un nēģus, izmantojot elektrisko strāvu (izņemot zivju, vēžu un nēģu ieguvi ar līdzstrāvas vai līdzstrāvas impulsa elektrozvejas aparātu to uzskaites veikšanai zinātniskos nolūkos), duramos rīkus, sprāgstvielas, šaujamieročus un ķīmiskās vielas;

Augstākās tiesas tiesnesis - mans pasniedzējs, šo punktu interpretē šādi - ja lieto vobleri ar baterijā un mirguļojošām gaismiņām - tā ir elektrozveja.

Arī šitais fishmagnet
11.janvāris 2009, 22:34 | links
 
Murri,
Luuk, teema speciaali tev:)
10.janvāris 2009, 08:56 | links
 
:D :D :D :D
7.decembris 2007, 19:39 | links
 
Priboram vajag vēl tikai tumbleri, lai var palielināt strāvas stiprumu un zivis pašas uzpeldēs virspusē. Tā sakot legālizēts "elektriķu" darbarīks.
6.decembris 2007, 22:03 | links
 
protams! nafig man vēl kaut kādus vizuļus, kas piedevām neko īpašu nedod! tad jau labāk kādu pārīti jaunu mūdžu nopirkšu :))
6.decembris 2007, 11:00 | links
 
Es jau sen esmu pārliecinājies , ka tādas lietas ir domātas tikai makšķerniekiem nevis zivīm.
6.decembris 2007, 10:40 | links
 
tad jau laikam pareizi darijāt ka nepirkāt
6.decembris 2007, 09:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager