Karlis_K trofejas

1 trofeja
57 

Karlis_K albūmi

Gauja
10 bildes
 
Manas upes
110 bildes
 
 
Raibie
19 bildes
 
Balda
13 bildes
 
NeCope
16 bildes
 
Iz arhīviem
13 bildes
 
Jūra
17 bildes
 

Balda

Šīsvasaras lielais atklājums priekš manis. Daudzus gadus esmu braucis pāri šai lielākajai Maltas pietekai un nepievērsu tai lielu uzmanību. Jo visās trijās vietās kur šoseja Malta-Dagda to šķērso tā ir neizskatīgs aizaudzis grāvis. Nemaz nevarēju iedomāties ka augšteces mežos noslēpusies īsta dabas pērle, cilvēku un arī bebru pavisam neskarts posms. Ar līkumiem, visai lielu kritumu, dziļā gravā, akmeņainu gultni un tik niecīgu aizaugumu kā labai foreļupei. Žēl tikai ka kārtējā kritiski sausā vasara to atstājusi gandrīz bez ūdens. Neko lielāku par mailītēm un akmeņgraužiem nemanīju, tāpēc nolēmu ka mēģināšu paspiningot nākamgad maija sākumā, ceru ūdens tad būs krietni vairāk.
12.05.17 cl@Karlis_K
17 Skatījumi 1562
 
Lai arī ūdenslīmenis pašlaik maija sākumam ideāls, tāpat kā pērn jūnijā upe izskatījās visai tukša.
 
[5] Komentāri | dilst | aug
 
gipsis

Tiešām smukule!

12.05.17 Atbildēt | Ziņot 0
O.Vacietis

Varbūt foreles un alatas tur var ielaist? Ja nu iedzīvojas? Tiešām savādi redzēt tik skaistu un tām piemērotu upi bez šīm zivīm.

12.05.17 Atbildēt | Ziņot 0
Karlis_K

Vasarās ūdens pa maz, ja pat jūnija beigās bija švaki, tad var tik iedomāties kas tur darās augustā un sausā septembrī. Ja tā vēl būtu kādas Gaujas vai Ventas pieteka, bet Maltas augštece vasarā pārvēršas par seklu aizaugušu grāvi, nav tur kur lašveidīgajām patverties.

12.05.17 Atbildēt | Ziņot 0
ZivjuZaglis

Simpātiska ainava. ... bet vasarā būs urga džunģlos

12.05.17 Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager