Ungurs

par ezeru
Tu domā to viesu namu Ķēči? Es pie tā netālu atstāju auto. Tuvajā krastā jau veči skraidīja un, tā kā man nepatīk tā baigi iet un blakām sēsties, tad nu domāju, ka soļošu tālāk...Nu skaidrs, paldies par info un tad jau citreiz būs skaidrāks ar kurieni sākt meklēt :)
8.decembris 2014, 14:02 | links
 
Vakar biju. Neesmu ezera pazinājs un, varbūt, tas arī bija par iemeslu tam, ka man ķērās tikai un vienīgi kaķbarība. Gan 0,5m dziļumā, gan 2,5m dziļumā ļoti mazi asarīši :) Uzliku arī ūdu, bez rezultāta...Urbos pamatā gar to zāļu puduri, kur savienojas mazais ar lielo Unguru un no tā uz vidu, līdz apmēram 3m dziļumam. Zinu, ka ezerā ir zivis, bet nu man kaut kā neizdevās viņas atrast...

Hamurapi, 8.decembris 2014, 10:08

ne tur veciit urbi.vairak jamekle pie viesu majas un uz ''raga''.tur ir akmenji un visadas labas kantes.
8.decembris 2014, 13:46 | links
 
Vakar biju. Neesmu ezera pazinājs un, varbūt, tas arī bija par iemeslu tam, ka man ķērās tikai un vienīgi kaķbarība. Gan 0,5m dziļumā, gan 2,5m dziļumā ļoti mazi asarīši :) Uzliku arī ūdu, bez rezultāta...Urbos pamatā gar to zāļu puduri, kur savienojas mazais ar lielo Unguru un no tā uz vidu, līdz apmēram 3m dziļumam. Zinu, ka ezerā ir zivis, bet nu man kaut kā neizdevās viņas atrast...
8.decembris 2014, 10:08 | links
 
Ir kāds bijis paskatīt ledu? Baigi jau gribās zināt esošo situāciju
4.decembris 2014, 00:00 | links
 
sodien 3.zemeri,lidakas.vel bij kadas 4.labas copes un 1.tas ko sauc pa stripaino.laicins jauks,laivas kadas divas.visi laikam aizbraukusi juuru spidzinat.
26.jūlijs 2014, 12:12 | links
 
Noderīgs info. Paldies.
Parasti makšķerēju pa mazo Unguru un tiešām, pēdējos gadus nevaru saprast kapēc tur tik švaki ar zivīm. It kā perspektīvs ezers, vietas, bet reti ko var dabūt.. Būs jāmēģina pa lielo.
25.jūlijs 2014, 00:45 | links
 
Paldies. Sapratu jaa. Bus tik japagaida kad kampusa bus mazak cilveki un augusta jalaizh, tad ari saksies istais asaru laiks.
24.jūlijs 2014, 22:22 | links
 
Tas rags ir tas kur akmenji gar malu krasta joslaa? Es aizvakar biju ielidis pirmo reizi. Tiesa gan uz 3h un laiva ari nebija piemerota lai ehaloti normali uzliktu, nacas ar roku turet. Ta man pirmo reiz :)

Smilshainas vietas es atradu un tas nav mazaja ungura. Mazaja parsvaraa ar sudiem apakaha, ka jau purva.Katra vieta pa kadam mazam asaritim bet nekaa lielaka pa 100 gr. Jabrauc kad bus jorzs beidzies taja kempinga

holmz, 23.jūlijs 2014, 21:52

ja tas varetu but tas rags,cita tur tada nav.braucot uz dziljumu ir papravs akmens kravums no 3m uznak lidz 0.8m bet ne vienmer tur zivis ir.katra zinja pa to raga rajonu var atrast vel interesantas vietas,kantes.mazaja ungura pats nelienu ieksa,tuksa laika kavesana.braucot gar viesu majas laipam,no pedejas laipas braucot taisni uz prieksu,ne dziljumu,ir tads niedru pudurs,izvirzijums,ari tur ir pilns ar akmenjiem.un nedaudz uz prieksu sakas licitis,pasa sakuma var atrast interesantu kanti.ka teikt,skaties kur spiningo tur ari apmeties.jo biezji vien velcetaji nav raditaajs,tie izmisuma siro pa visu ezeru. ceru ka no visa sita kko saprati un kkas Tev noderes.lai veicas.
24.jūlijs 2014, 21:53 | links
 
Runajot par motora licencem to var nokartot ari attalinati ja ir eparaksts. Ta ari nekur nebraucu. Ir speciala iesnieguma forma kuru aizpildiju un elektroniski parakstiju. Laivas gan ungura kempinga nav isti piemerotas copei, vajag savu enkuru normalu un ehalote ar lipekli jaliek, jo mana kaja negaja virsu.Nakamo reizinu nu bus skaidrs kas ie kas tur
23.jūlijs 2014, 22:00 | links
 
Tas rags ir tas kur akmenji gar malu krasta joslaa? Es aizvakar biju ielidis pirmo reizi. Tiesa gan uz 3h un laiva ari nebija piemerota lai ehaloti normali uzliktu, nacas ar roku turet. Ta man pirmo reiz :)

Smilshainas vietas es atradu un tas nav mazaja ungura. Mazaja parsvaraa ar sudiem apakaha, ka jau purva.Katra vieta pa kadam mazam asaritim bet nekaa lielaka pa 100 gr. Jabrauc kad bus jorzs beidzies taja kempinga
23.jūlijs 2014, 21:52 | links
 
Tas lielajā Ungurā? Un kur tur akmeņu krāvumi meklējami? Cik esmu bijis, tur pārsvarā dūņains dibens..

Kalns111, 22.jūlijs 2014, 15:12

akmenju kravumi tur ir pa pilnam.brauc gar viesumajas laipam,pie pedejas pats esmu dabujis labus asarus.un tad no tas laipas aire uz ''ragu'',pa celjam bus 7m bedre un pie raga iet akmens kravums uz dziljumu un ja ir luste ari tur vari meklet bedri dziljo.nezinatajam nebus tik iegli to atrast.lai veicas.
22.jūlijs 2014, 18:31 | links
 
Tas lielajā Ungurā? Un kur tur akmeņu krāvumi meklējami? Cik esmu bijis, tur pārsvarā dūņains dibens..
22.jūlijs 2014, 15:12 | links
 
šodien pa ilgim laikiem sanāca aizbraukt.
5 asari, kopsvars 2kg
divas mēra līdakas, amnestētas.

bij arī nerealizētas copes.
peldēja pa ezera virsu breksis uz 2kg, kaijām garšoja.
20.jūlijs 2014, 13:54 | links
 
Vakardien izdevās uz kādām 2,5 h ieskriet ezerā.
rezultātā trīs skaisti asari, visi ap 800 gr.
pirmoreiz izdevās iztestēt eholoti, ļoti interesanti var atrast kantes un bedres.

tas laikam ar pa pamatu bij to trīs kimlaku neveiksmei, jo savādāk diez vai tur būtu piestājis.

viss uz MJ

bij vēl līdacēns un asarēni ar.
29.jūnijs 2014, 16:59 | links
 
jā pie āraišiem ir tas Kārļukalns. Tikai es uzrāvos uz darba laikiem, tur viņi strādā vienu pilnu dienu un divas puspilnas, tik vairs neatminos kuras bij kuras dienas.

Jā ezers patiešām ir izcili interesants, zimā ir staigāts vairākkārt, bet vasara šogad man pirmā uz viņa.

p.s. redzēju beigtu asari, bet ar lielo A
nu tāds makans, nekad ko tik lielu no asariem nebiju redzējis :)
16.jūnijs 2014, 22:15 | links
 
Nezinu kā ar linku, bet pats tikko izgāju šo procesiju.
biju uz Siguldas DAP aizbraucisnoskaodrot un jā atļauju vajag!
uzrakstīju iesniegumu un pēc trīs nedēļām atļauja bij kabatā, izskatās kā A4 lapa aprakstīta datorrakstā ar parakstiem.
atļauju dabūju pirms nedēļas pats tik.

Droši uzzvani uz DAP un apvaicājies, ja kas neskaidrs


p.s.
Šodien pirmoreiz mūžā vizinājos pa Unguru, skaists ezers un lomi ar gadījās, kaut nesaprotu no šī ezera vēl neko.
Līdaka ap 2 kg
un 3 asari katrs ap 300 gr.

Sidrabins, 15.jūnijs 2014, 22:23

atljauju ar nokartot ari tuvak Cesim.pie Araisu ezera.ezars tiesam labs,ir bedres,ir akmens kravumi.ja tas vietas atrod,tad ir iespeja tikt pie labiem lomiem.zjel tik ka zandartu nav sai ezera.
16.jūnijs 2014, 18:58 | links
 
Ko jūs varat te spriedelēt no tukša gaisa, es tak jums jau uz paplātes pasniedzu. neticat piezvaniet uz DAPu

Bet nu protams braukt jau var, es vēl nezinu kā viņi to kontrolē, tās atļaujas, varbūt Pašvaldības policijai ir laiva... hvz

Sidrabins, 16.jūnijs 2014, 17:28

ir vinjiem laiva.taka ieteiktu visas formalitates nokartot laicigi.un esat drosi,vinji parbaudis.
16.jūnijs 2014, 18:54 | links
 
Ko jūs varat te spriedelēt no tukša gaisa, es tak jums jau uz paplātes pasniedzu. neticat piezvaniet uz DAPu

Bet nu protams braukt jau var, es vēl nezinu kā viņi to kontrolē, tās atļaujas, varbūt Pašvaldības policijai ir laiva... hvz
16.jūnijs 2014, 17:28 | links
 
Ir interese garās brīvdienas pavadīt pie šī ezera. Apvienošanas kārtībā arī pamakšķerēt varētu. Intereses pēc palasīju par motora lietošanu. Un nekur neatradu atsauci uz kaut kādu reģistrēšanu. Ir rakstīts tikai ka nedrīkst lietot jaudīgākus par 3,7kW. Kā tur īsti ir? Varbūt kāds var pateikt konkrēti, vēlams arī iemest linkus uz to kas kur un kā.

AC vanadzins

vanadzins, 15.jūnijs 2014, 13:52


3,7 KW reali sanaķ ir 5 HP. Tad jau sanak ka ar mazajiem motoriem var braukt.
15.jūnijs 2014, 23:38 | links
 
Nezinu kā ar linku, bet pats tikko izgāju šo procesiju.
biju uz Siguldas DAP aizbraucisnoskaodrot un jā atļauju vajag!
uzrakstīju iesniegumu un pēc trīs nedēļām atļauja bij kabatā, izskatās kā A4 lapa aprakstīta datorrakstā ar parakstiem.
atļauju dabūju pirms nedēļas pats tik.

Droši uzzvani uz DAP un apvaicājies, ja kas neskaidrs


p.s.
Šodien pirmoreiz mūžā vizinājos pa Unguru, skaists ezers un lomi ar gadījās, kaut nesaprotu no šī ezera vēl neko.
Līdaka ap 2 kg
un 3 asari katrs ap 300 gr.
15.jūnijs 2014, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager