Ungurs

par ezeru
shodien biju proveet ,pie krasta ledus stabils,gaaju dzilaak un ik pa laikam urbu lai parbaudiitu ledus biezumu,metrus 150 no krasta ledus bij 4 cm,nobijos un talaak negaju.takaa lidz saviem akmenu kravumiem netiku,citur proveet negribejaas.braucu uz udensrozeem,tur no4eeru 7 smukus asarus
28.decembris 2012, 15:59 | links
 
MAARI ,ja biji UNGURA ,uzmet ka gaja
26.decembris 2012, 16:42 | links
 
Paldies Coj !!! Atradīsim :)
24.decembris 2012, 14:41 | links
 
Hey paskaidrojiet lūdzu...man shis pirmais gads ,bļitkoju Ungurā +- gar krastu ,bet ķerās tikai sīči ;/
Gar krastu kādos 7metros no krasta ,vispār kas lielāks par 50 gramiem var gadīties? :)
24.decembris 2012, 10:27 | links
 
Uz ledus vēl nav būts Ungurā šogad! Gribās pa mazo padzenāt asarus ;)
24.decembris 2012, 09:00 | links
 
aiz kempinga uzreiz pa kreisi,tas no cesiim braucot.bus tada nepabeikta maaja,tur arii griez iekshaa,purva galaa arii var piebraukt,bet nezinaataajam bus gruuti izstastiit
23.decembris 2012, 20:09 | links
 
Sv. Kāds nepateiktu kur var piebraukt tuvāk ezeram ?
23.decembris 2012, 18:17 | links
 
Brauc uz to pasu vietu kur toreiz bijam,gan jau kāds sirmais būs akmeņos.....tikai skaties uz ceļu :D
23.decembris 2012, 10:49 | links
 
kads nau bijis uguraa?rit doma aizlaist
23.decembris 2012, 10:46 | links
 
Nu ko rīt jābrauc uz Unguru noslēgt sezona :)

MaarisL, 24.novembris 2012, 21:05



Nu ta, lai veicas. Ne asakas!
24.novembris 2012, 21:15 | links
 
Nu ko rīt jābrauc uz Unguru noslēgt sezona :)
24.novembris 2012, 21:05 | links
 
Šodien biju Ungurā.
Iebraucu ap 12:00 sākumā braucu mežmalu, gar Lielstraupes pusi, kur parasti vasarā braucu uz 4m dziļumu, tur tukšs kā izslaucīts no līdakām, atpakaļ braucu to pašu vietu tikai dziļāk uz 5 m, tur līdakas rādīja un bija arī pirmās 3 copes, bet galīgi pašvakar.
Pēctam braucu gar Ungurmalu viesunamu līdz bedres malai, kopumā 4 mēra līdakas, 2 smukas mēra aizgāja, vienu zemmēru atmetu un vēl 2 copes.
Ņēma uz Rapalām HS (Hot Steal) krāsojumu copēju uz dziļo 4,5m Shad Rapu un pirmo reizi izmēģināju arī 7cm Tail Dancer, kurš man baigi iepatikās, jo ir ļoti aktīva spēle, kā arī var palaist tālāk kā ShadRap 4,5. m.
Secinājumi:
Līdakas ir 5-6m dziļumā un izteikti labi ņem tiešu uz HS krāsojumu :)
19.novembris 2012, 16:55 | links
 
Kāds ir bijis ungurā? Kā ķeras? Gribētos vēl pēdējo reizi šosezon aizbraukt.
16.novembris 2012, 20:29 | links
 
Rīt jābrauc paskatīties vai ir tik traki kā Jūs te sakat :)

Ja nu vienīgi no lietus nenobīšos...

MaarisL, 5.novembris 2012, 08:35


Pēc tam ieliec atskaiti kā gāja!
5.novembris 2012, 17:43 | links
 
Rīt jābrauc paskatīties vai ir tik traki kā Jūs te sakat :)

Ja nu vienīgi no lietus nenobīšos...
5.novembris 2012, 08:35 | links
 
jap šīs divas pēdējās sestdienas ungurā aizvadītas ar neveiksmēm
3.novembris 2012, 19:26 | links
 
Šodien kārtējais aplauziens Ungurā. No 10:00-16:00 ne copes. Cik aprunājos ar pārējiem copmaņiem vienam tik bija 2 copes bijušas, bet ārā nevienu nebija dabujis. Pašās beigās braucot uz krasta pusi pamaniju zālēs maiļu aktivitāti piebraucot klāt momentā atskanēja līdakas plunkšķis. Tā vien lieka ,ka vēl pa zālēm ņemas.
3.novembris 2012, 18:53 | links
 
Oho,tad jau būsiet velcējuši :) Es pa lielo Unguru mazliet pavelcēju un dabūju to asari,vairs arī nebija ne piesitiena. Šodien bija tāda sajūta,ka līdakas Ungurā izmirušas :) Laikam vnk jāmāk noķert.
Gaujiniek
Es nebūšu īstais,kam to prasīt,jo neesmu nekāds pro un Ungura specs :) Es tik tā,šad tad uz Unguru aizbraucu,citreiz jau arī sanāk noķert kaut ko :)
20.oktobris 2012, 23:53 | links
 
Šodien Ungurā 3 zemmēri un vēl 6 copes.
Vienam paziņam 5 mēro un 3 zemmēri un vēl 5 copes.
Ķerās :)
20.oktobris 2012, 19:31 | links
 
Hey powerpro-vari pastāstīt kā jācopē ungurā ,kādi tur dziļumi utt? ;D
Jo parasti spningoju foreļupēs un Gaujā ,a tgd Gaujā tik lashi un taimji ķerās ;D jāmeklē kāda cita vieta un Ungurs man netālu no mājām...a tur laivu var iznomāt ,vai vispār tur var nokrasta provēt? ;D
p.s. mosh varam sacopēt kādu dienu ar mani un manu bračku?
p.s. Raiskumā un Auciemā esi copējis ,tie vispār atrodas pie mana māju sliekshnja ,bet neko vairāk kā par tīkliem tur noķēris neesmu ;D
20.oktobris 2012, 16:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager