Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Vakar līci, pretēji visu ekspertu teiktajam, man kā iesācējam itin labs loms, daudz nerealizētu copju- ir uz ko tiekties. Profi vilka gandrīz katrā laidienā.

matainss, 13.janvāris 2013, 11:30


Padalies lūdzu ar informāciju kurā vietā biji, cik tālu no krasta, kāds dziļums, uz ko ķēri un beigu beigās cik kg savilki.
13.janvāris 2013, 11:55 | links
 
Vakar līci, pretēji visu ekspertu teiktajam, man kā iesācējam itin labs loms, daudz nerealizētu copju- ir uz ko tiekties. Profi vilka gandrīz katrā laidienā.
13.janvāris 2013, 11:30 | links
 
Pats neesmu līča fans , bet varbūt noder :
jāizvēlas Merekaartun Līča topogrāfijā rokā


http://xgis.maaamet.ee/xGIS/XGis
12.janvāris 2013, 21:50 | links
 
Tie kas riit domaa braukt uz liici, var neteret laiku copei Riigas pusee liicim liidz forvaateram. Ledus norauts visaa garumaa pie 2,3km no krasta. Bijaam ari otraa pusee forvaateram. Visiem ko redzeejaam vai runaajaam pilniigi nekaa. Varbuut kaadam tomeer paveicaas ar lomu...
12.janvāris 2013, 21:29 | links
 
Ko jūs visi tiršat.No9-16padsmitiem Liu bākas apkaimē 3nopietni copmaņi,asaris 60gr. ķīsis40gr.Sudraba vara misiņa cirīši,visās svara kategorijās+mormiška. Trīs letiņi 2 zives. Igauņ sausā.
12.janvāris 2013, 21:23 | links
 
copesnams
Ko var vislaik tirst par Bumu, gāzt samazgas virsū.
Viņš ir kārtīgs vecis, pie tam pats ražo, strādā ar izdomu un vienkārši kolosāli.
Ļoti lielā atšķirībā no tiem kapeikp.....jiem kas iepērk mantu par 5 santīmiem un pārdod par 5 lašiem. Pīīīīī......
12.janvāris 2013, 21:01 | links
 
Mantas savāktas , rīki nospodrināti. gaidu ritdienu.
Dosimies uz līci pēc asariem :)
12.janvāris 2013, 20:55 | links
 
Es zinu :DDDDDDDDD
12.janvāris 2013, 20:37 | links
 
Man gan čaļi šodien pa dienu zvanīja un teica citu info, šodien atvilkušies pēc pilnas programmas, kur un uz ko, to nu paši domājat.....
12.janvāris 2013, 20:35 | links
 
partizānis :DD

http://www.pelikan.ee/forum/viewtopic.php?f=16&t=178
12.janvāris 2013, 19:58 | links
 
Varbūt kāds var iestarpināt kaut ko par foruma tēmu -cope Pērnavas upē. Kāds ledus? Kas ar lomiem?
12.janvāris 2013, 19:43 | links
 
Varbūt tu kā meistars esi labs, bet kāpēc rupeklības rakstīt?
Ja niks ir tāds, tad domā, ka cilvēks arī ir tāds?:))
12.janvāris 2013, 19:25 | links
 
komunists es vairs neņemšos Neaiztieciet Opi Bumu un viss Ja Tu esi pieradis ,kā jau komunists ,ka Tev uzčurā uz galvas un pasaka ka tā ir dieva rasa Tāpēc ka es neesmu komunists un visādas padļankas neciešu Diršat paši sev uz galvām un priecājaties
Viss Tā bija pēdējā remarka ,jo saistīta ar mana aroda prasmi Es pat zinu kurai Rapalas galvai var būt kļuda un par to saimnieku informēju Ziediņš un Gints liecinieki ,
12.janvāris 2013, 19:20 | links
 
Ko var ņemties! Bums, Tu tāds sakarīgs vecis likies...:(
12.janvāris 2013, 19:13 | links
 
Bums
Pirms 27 gadiem tādu uzparikti Pērnavā nepazina.Ciri un balalaikas parādījās gandrīz 10 gadus vēlāk.Astoņdesmitajos apakšā kāra baltu vai misiņa ne pārāk lielu vizuli,kuram pielodēja āķi.Muša-neliels 3žuburis ar sarkanu pušķi.Nākošais pisk modi-kapara bleķis 8-9cm garumā pilienveida ar lodētu āķi šaurajā galā.Izsvarots tā lai gultos uz grunts ar āķi uz augšu.Āķis vajadzīgs tā dēļ,ka uz šiem dzelžiem bieži uzkodās zandarti.Bieži aizķerti asari un luči.
Muša tāda pat kā iepriekš.
Tad tik 90to sākumā ciri un balalaikas.Jauna parauga mušas.
Gadījums iz dzīves.Aizbraucu ar veco aprīkojumu.Biju pārliecināts,ka tā nevar būt,ka to vairs neņem.Bija tak vilkts nonstopā.Un patiešām ni.Speci blakus kapāja pat pa 2cukurniekiem ,a uz veco štelli skuju vilis.
Vietējie profi strādā ar lielajiem un smagajiem ciriem.Aukla 0.4mm.Kas pats galvenais-pareizi piesieta muša.Āķi,protams,bez atskabargām.
Tik varu teikt vienu-mani šī Pērnavas cope nekad tā īsti nav aizrāvusi.Pārāk monotons darbs un izmērs pieklibo.Lai gan 80to sākumā bija gan kilogramnieki un 800gramnieki.Tad jau vīri sprieda,ka tā ilgi nevar būt.Novilks.Un novilka ar.

Lbruno, 12.janvāris 2013, 11:07

Neaiztieciet Opi Bumu Lai rakstītu pierādījuma formā paši pacenšaties savus uzskatus pārbaudīt Vismaz es tā daru ........
12.janvāris 2013, 19:05 | links
 
Te ar visām video pamācībām var redzēt kā jacopē Pērnavas līcī.
http://www.pelikan.ee/forum/viewtopic.php?f=16&t=178
12.janvāris 2013, 19:01 | links
 
Tev ar to kad tu sap.... manu karpu gultu nepietiek, un vienu un to pašu RYOBI spoli es tev sūtiju remontēt 2 reizes lai pārbaudītu tevi, neteicu kad to spoli tu pirms nedēļas it kā sataisīji.

www.copesnams.lv, 12.janvāris 2013, 18:51

Tas tā pat kā ar to Rapalas galvu ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ieraksti pats ko Valdim murgoji Es nerakstīšu Visi rēks :DDDD
12.janvāris 2013, 18:59 | links
 
ES vairs neticu nevienam tavam vārdam ne par spolēm ne par visu pārējo Tā ka tu tusējies pa Rīgu un es 90 % no visiem pazīstu personaļno Teksti ir vienādi visur TU ESI NIJŪDZIES tikai neviens nevar saprast no kā ???
12.janvāris 2013, 18:57 | links
 
Falck, ņēmiens pāris cilvēkiem, lielāko tiesu pa tukšo.
12.janvāris 2013, 18:53 | links
 
Tev ar to kad tu sap.... manu karpu gultu nepietiek, un vienu un to pašu RYOBI spoli es tev sūtiju remontēt 2 reizes lai pārbaudītu tevi, neteicu kad to spoli tu pirms nedēļas it kā sataisīji.
12.janvāris 2013, 18:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager