Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
snipien gan jau bus labi , atradisim nakts majas , a to ko es iemetu ta vel nau ista vieta ,bet ista ir pari celam. Bet ganjau ja brauc darba diena bus brivas vietas.
30.janvāris 2013, 14:02 | links
 
Okei,okei...vakar pāršāvu pār strīpu!:(Man publiskais fui un SORRY!!!:)
30.janvāris 2013, 13:41 | links
 
Droši brauc uz Copesnams veikalu tur ir viss, sākot ar mušām beidzot ar gatavām makšķerēm.
30.janvāris 2013, 12:55 | links
 
Laižam rīt uz Pērnavu 1. reizi kādus štrumus būtu iesācējiam jāizvēlas un kur varētu iepirkt? :)
30.janvāris 2013, 12:44 | links
 
bet kāda tad cope bez traļaļa... ?
29.janvāris 2013, 21:44 | links
 
kautko atradu http://www.ojako.ee/index_rus.php

edis75, 29.janvāris 2013, 21:34

Edi Tu jau ne uz copi ,bet uz traļaļa taisies :DDDDDD
29.janvāris 2013, 21:36 | links
 
kautko atradu http://www.ojako.ee/index_rus.php
29.janvāris 2013, 21:34 | links
 
Bija pagājušo vasar tāds gadījums. Es ar ģimeni braucu uz Esti Lahemā dabas parku un caur netu šādā veidā rezervēju+sazvanīju+novienojos Lahemā dabas parka teritorijā mazu bungalo. Par ļoti sakarīgu maksu. Finālā mājiņa ( 5 baļļu sistēmā ) -3, ateja, tieši ateja krietnu gab no nakstmājām, vīri mīžamā sile turpatās pie lielajām zālēm bez kāda norobežojuma, duša sievai un divām meitām = 0, un visā viesu nama teritarijā no kokiem izveidotas kailas sievietes dažādās piedienīgi nepiedienīgās pozās, ak jā iekš bungalo 2 gleznas no īpašnieka kurās skaidri, visos šikumos redzama sievietes vāverīte. FEINI vai ne?
Tā kā labāk palūgt pārbaudītsa vērtības.

Peipī arī var dzīvot pie Kaščeja vai Kodaverē pie Elli. Starpība taču ļoti liela, bet cena vienāda!
29.janvāris 2013, 21:26 | links
 
un viss centrā nekādas romantikas
29.janvāris 2013, 21:14 | links
 
Fūū...10min.notērēju...!!!:)))Nav par ko!!!:)))
29.janvāris 2013, 21:05 | links
 
Liels paldies
29.janvāris 2013, 21:02 | links
 
Visitestonia.com ir 47 nakšņošanas vietas Pērnavā!Cenas pēc izvēles...no 10eirikiem līdz...!!!:)))
29.janvāris 2013, 20:53 | links
 
snipien , booking.com nekādas makšķernieku mītnes nepiedāvā protams visko var atras ,bet viss ir vai nu centrā vai 3 km no krasta Liu piemēram viesu māja ir praktiski krastā no rīta kaifs izej un uzreiz jūra (tik žēl ka pazudis numurs)
29.janvāris 2013, 19:59 | links
 
Nekas personīgi,bet vai bez makšķerēšanas dzīvē esiet nespējnieki...!?:)Es ievadu meklētājā nakšņošanas iespējas tur un tur...izmet...skatos kartē kur tas atrodas...ja der zvanu un vēl detālijas aprunāju...ja viss ok sarunāju konkrēti laiku kad būšu!!!:)Paimprovizējiet...a to visu uz paplātītes!!!:)))
29.janvāris 2013, 19:49 | links
 
Paldies par veikala piedāvājumu, par to nebiju pat iedomājies! Ja runā par lepnumu vai kaunu, tad kad šīs lietas mājās visiem dalīja mani aizsūtīja uz bērnu dārzu. Nav man ne kauna ne liela lepnuma! Ne asakas!
29.janvāris 2013, 19:44 | links
 
Urmaas
Lepnums...ko es iešu un prasīšu naktsmājas:-)

jeeska, 29.janvāris 2013, 19:37


Laikam jau vairumam tā ari ir.Biežāk braukājot jau vari izvēlēties no plašā piedāvājumu klāsta.Atceros tos laikus kad trijatā pa 20Ls nedēļā īrējām 2-istabu dzīvokli ar visām ērtībām.Tas ir nepilni 7Ls no deguna.Un tā visu ziemu.:))
29.janvāris 2013, 19:44 | links
 
nakšņošana ir netālu no Liu bākas ,bet tur esmu bijis gadus 10 atpakaļ un nav kontakti palikuši ,gan jau kāds zin visi tik klusē pats arī gribu aizbraukt ,bet arī vajadzētu kādu naktsmāju
.
29.janvāris 2013, 19:43 | links
 
Urmaas
Lepnums...ko es iešu un prasīšu naktsmājas:-)
29.janvāris 2013, 19:37 | links
 
Savulaik,90-to sākumā,kad sāku vagot igauņu ūdeņu plašumus,naktsmītnes meklēju vienkārši-iegāju ciema veikalā un uzdevu jautājumu:Vai nav kāds cilvēks kurš vēlētos izīrēt copmaņiem kādu istabiņu?Ne reizi neesmu palicis bez naktsmājām.Jo veikals ir "izziņu birojs".Tur visu un par visiem zin.Kas traucē to pašu darīt šodien???
:))
29.janvāris 2013, 19:28 | links
 
booking.com un uz priekšu. pats šogan biju Villa Eeden, tiesa, ne copes braucienā. ~20ls numurinš ar brokastīm. šaubos vai kāds speciāli izmitina copmaņus pie paša līča.
29.janvāris 2013, 19:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager