par kvokiem

28.augusts 2012, 16:52 | links
 
Reku vēl viens starpposms
28.augusts 2012, 16:51 | links
 
Raihs, pa smuko!
28.augusts 2012, 16:20 | links
 
raihs - juvelierizstrādājumi! :DD
28.augusts 2012, 16:16 | links
 
Izlaižot dažus starpposmus,sanāk lūk kas:
28.augusts 2012, 14:58 | links
 
28.augusts 2012, 14:49 | links
 
Nu nav tik traki-re kā vizulīši lašiem top:) Līdzīgi top arī kvoku galvas. Bik vēlāk parādīšu,kas no tā sanāk
28.augusts 2012, 14:47 | links
 
Nu nav tik traki-re kā vizulīši lašiem top:) Līdzīgi top arī kvoku galvas. Bik vēlāk parādīšu,kas no tā sanāk
[/img]http://www.bildites.lv/images/5dig8cg157814myctc5l.jpg[/img]
28.augusts 2012, 14:46 | links
 
Un vēl, Buma un citu labu meistaru mantām nedraud nekāda devalvācijas, naudas maiņas un citi sūdi. Tā ka tīri labs investīciju lauciņš :D
28.augusts 2012, 14:15 | links
 
Gint, Tu neatsitīsi, bet tavi bērni un mazbērni pēc tavas nāves būs stāvus bagāti :D Pašreiz jau meistaru kuri māk taisīt bleķus paliek arvien mazāk, un vēl kādi gadi 10-20, ja vien nesāks aktīvi apmācīt metālapstrādes spečukus utt., tad nebūs kas taisa, bet copēt ta gribēsies un noķert zivi arī gribēsies, tad nu meklēs visāda veida antikvārus. Ja nav slinkums pameklējiet cik maksā vobleri ražoti ap 1900.gadu :D Domāju, ka daudziem šeit esošiem mašīnas nav tik vērtīgas cik maksā 1 tāds vobleris.
28.augusts 2012, 14:13 | links
 
gint, nekontrolēta siekalošānās tikai maziem bērniem , zobiem nākot, nerada satraukumu, esmu nobažijies, ja kādreiz skaities spogulī, pavēro acs ābolu krāsu;)
28.augusts 2012, 14:13 | links
 
Usi , Tu vēl nezini ? Agita ! DDD
28.augusts 2012, 14:03 | links
 
gint, kurš no jums abiem "kvokoja"?
:)
28.augusts 2012, 13:49 | links
 
daddy_j , ,, atsist neko netaisos ,, , to es biju domājis ka iztērēto naudu netaisos atsist ar zivju kvantumu , atbojnikus , jeb atsitējus es lietoju gan , un pateicoties tiem , es gandrīz nekad , neko nenorauju , pēdējā copes reizē arī tika izglābts Bruša māneklis , kurš bija neglābjami aizķēries .
28.augusts 2012, 13:44 | links
 
gint - "atboiņikus" principā nelieto, ja? :DDD
28.augusts 2012, 13:22 | links
 
Pilnībā piekrītu gan Sienāzim , gan Velikam , man cope ir pats dārgākais vaļasprieks , pat medības nekad tik daudz nav man izmaksājušas . Tas laikam tāpēc ka es esmu kļuvis Buma un pārējo meistaru atkarīgais , tiklīdz redzu kādu jaunu mantiņu , tā uzreiz man to vajag , un ne jau vienu . Piemēram Bumam pašam nav tik daudz viņa vizuļi cik ir man , bet tas viss prasa naudu , un diezgan daudz . Liekās ka es gatavojos vēl 100 gadus copēt , bet tas ir mans vaļasprieks un neko atsist nemaz netaisos .
28.augusts 2012, 13:02 | links
 
vot vot, tādas emocijas ne par kādui naudu nenopirksi :)) tāpēc jau arī tauta uz/pie ūdeņiem sēž :))
28.augusts 2012, 13:02 | links
 
V.S.O.P.
Vai tad bija tik traki ? :))
Cerība taču bija vienmēr un tie mirkļi kad paceļas no grunts, apstājas pie paikas, piesitas, tad vēlreiz piesitas un drusku vavelk un tad... riktīgs grābiens un kāts līks, spole tarkšķī....
To sajūtu ilgi nevar aizmirst. Un ja trāpas vēl pieklājīga izmēra pretinieks, tad emocijas izstiepj vaigus līdz pat ausīm, pašam prieks un mute smaida :))
28.augusts 2012, 12:43 | links
 
sienaazis
Pilnīgi pareizi ! Cope ir laikam viens no dārgākajiem hobijiem uz reiz pēc medībām, ja vien nopietni tai lietai pieķeras, tas pārsitīs vēl to.
Bet tas ir katra paša ziņā un laikam pareizāk būtu lai tas viss arī hobija līmenī paliek, nevis pārvēršas par sacensībām, kurš vairāk izvilks, dārgāk pārdos un vairāk atsitīs naudu savam budžetam.
28.augusts 2012, 12:36 | links
 
Ri4i20......nekā personīga, bet principā ja tu nākotnē plāno iepirkt puslīdz normāli aprīkotu laivu, tad ŗēķini, ka esi līdz mūža galam lielos mīnusos, jo ar zivīm to neatsitīsi !!!!! Lašus pa to naudu ēstu rītā vakarā un tik daudz līdzekļu neiztērētu :))))

Cope ir dārgs prieks, brīžam pat nesamērīgi, nezinu nevienu, kurš būtu atsitis inventāru, benzīnu, laiku, utt.....
28.augusts 2012, 11:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager