Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Sveiki!:)Vai jūs zināt adresi kādu kur var izlasīt makšķerēšanas noteikumus?
5.janvāris 2008, 15:41 | links
 
copeslietas.lv, likumi.lv un fishing.lv
5.janvāris 2008, 15:53 | links
 
varbūt kāds zin vai drīkst ziemā ķert uz dzīvo ar karodziņmakšķeri?
Es jau jautaju daudziem bet daži saka drīkst daži saka nedrīkst!Nesaprotu!Lūdzu palīdziet!:)
6.janvāris 2008, 10:09 | links
 
Nu ja tu Marex netici man ,tad izlasi N.Grabovska komentu par līdaku makšķerēšanu ziemā !
6.janvāris 2008, 10:19 | links
 
Un neesi tik slinks un izlasi makšķerēšanas noteikumus kur viss ir norādīts !
6.janvāris 2008, 10:29 | links
 
roluks7

N.Grabovkis tur rakstīja nepar karodziņmakšķeri bet par pludiņmakšķeri uz džīvo ziemā!
Tas ir pavisam kas cits!:)
6.janvāris 2008, 13:09 | links
 
Jā nu tas ir pavisam kas cits ,maksķerēšanas noteikumos tieši tā ar rakstīts .............:)))))))))Tad uzdodi viņam konkrētu jautājumu , par karodziņa izmēriem , laiku no cikiem līdz cikiem , utt.:))
6.janvāris 2008, 13:36 | links
 
:))))))))))))
6.janvāris 2008, 14:08 | links
 
tu laikam nesaproti par ko es runaju!!!!!!:)
6.janvāris 2008, 14:35 | links
 
Nu ja Tu pats neorientējies makšķerēšanas noteikumos , tad vari aiziet uz advokātu kantori , lai tevi pakonsultē ! :)) Kā cilvēks ar nelielu juridisko izglītību varu Tev pateikt , ka viss kas nav aizliegts ir atļauts !
6.janvāris 2008, 14:56 | links
 
man liekas ka neviens tā īsti nesaprot ko tu gribi marex1 ;))))
6.janvāris 2008, 16:17 | links
 
marex1
kas tu esi tāds?
6.janvāris 2008, 16:21 | links
 
Marex 1! N .Grabovskis atbildēja uz Tavu jautājumu , ceru ka vismaz viņam noticēsi !
6.janvāris 2008, 16:51 | links
 
noticeju gan!:)
6.janvāris 2008, 18:00 | links
 
bet...... noteikumos ir raxtiits ka driiskt izmantot 2 jebkura tipa makšķeres ( pludinjmakhskjeri, spiningu vai mushinjmakhskjeri)..... par ziemu ir teikts ka driiskt izmantot liidaku pludinjmakhskjeri.. to ka karodzinjsh ir tas pats signalizators ..... piekriitu ... bet ... taa jau ir ka katrs saprot pec savas patikshsanas........ bet droshaak tomer ir uzlikt pludinju lidaku piickai.
Nezini ko darīt!Jo ka satiksu inspektoru ar karodziņmaksķeri var gadīties plāni!:)
6.janvāris 2008, 18:17 | links
 
NU BL***DJ PLUDIŅMAKŠĶERE AR KARODZIŅU IR ATĻAUTA!!!! ne***is te smadznes visiem!
6.janvāris 2008, 18:31 | links
 
Manuprat marex1 doma sitadu karodzin maksreri..varbu es ari kludos
[img]http://www.ulov.ru/bib/zim/zer/zer3.shtml
6.janvāris 2008, 18:42 | links
 
es palasiju visus šitos tekstus un vienā vārdā sakot ir daudz makšķerēšanas veidi kur lieto gan pludus, sardziņus, pīkstuļus un tt!!! piemēram tā ja gruntenei nav zvaniņa, pīkstuļa vai auklas nostiepēja tad tā arī ir nelikumīga...!!! vienā vātdā sakot tas ir tā kā atsevišķs makšķerēšanas veids tam ir sava veida signalizators pat labāks nekā pluts šodien biju copēt bija divi līdaku ņēmieni abas gan aizgāja bet tas tā... karogu atšķirībā no pluda var redzēt pa ļoti lielu gabalu...
un kāpēc tad tos pārdod veikalā un pagāšgad burtniekā man inspektori neko neaizrādija??????????
6.janvāris 2008, 18:57 | links
 
ja runājam par karogu pārdošanu veikalā tad tikpat arī tīklus nevajadzētu tirgot!!! centrāltirgus zvejas bodēs tīkls maksā 1.5 LS! tad par ko mēs brīnamies??? nekas jau netiek darīts lai ierobežotu maliķus!
P.S. saprotu ka šai replikai laikam nebija īpaši vieta šajā topicā, par to soryy!
6.janvāris 2008, 19:26 | links
 
Nu izlasiet vienreiz makšķerēšanas noteikumus , konkrēti 11. kur ir rakstīts kādus rīkus drīkst izmantot , nekur tur nav minēts ne par ziemām ne par vasarām , ne par signalizatoriem , ne par pludiņmakšķerēm , bet makšķerēm !Varbūt jums ir kādi citi noteikumi ,es divos atšķirīgos avotos viņus apskatījos un abos minēti vienādi noteikumi! Nr .31 izdoti 10.01.2006.
6.janvāris 2008, 19:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager