Makšķernieku veikali internetā

vieplis - vai tad ar uzrunu, "mīļo draudziņ" ir par maz? :D Nemaz neceri, ka krāsošu savu šekumu un ļaušu tev to izrobot, lai garajos ziemas vakaros ir ko ņieburot:DDD Tev tak ir draudziņš Gagarins - paņem dzirkles un skuj uz nebēdu - tās bālās pakulas noteikti labi pakļaujas krāsošanai:DDD
29.oktobris 2010, 22:20 | links
 
Tā, aizskaitīju... Viepli, es labprāt un trauks ar sootvetstvujushijs ir, bet... mazdēls ciemos. Jāauklē.Šis vēl nesaprot, ka opim ieņemt gribās:))
29.oktobris 2010, 22:14 | links
 
Papsi, brauksi? Paķer kādu jēdzīgu trauku.
:)))
29.oktobris 2010, 22:08 | links
 
Viepli, dritvaikociņ, atcerējos-penga! Paga, tūlīt...
29.oktobris 2010, 22:07 | links
 
Papsi, ir! Pat vairāki! Mirtin, vari sākt pielīst, gaidu!
:DD
29.oktobris 2010, 22:03 | links
 
Vai brāļi leiši līdz tam nav aizdomājušies? Tad vajag sameklēt kādu čomu leišos un sūtīt uz šā adresi, a no turienes jau atvilksim:))
29.oktobris 2010, 21:59 | links
 
jācer, ka viņi neaizdomāsies līdz brāļu igauņu līmenim, ka kad iet pēc pakas jāņem apmaksas dokumenti līdzi un ja nepatīk uzrādītā vērtība, tad tiek pašķirstīts muitas katalogs un noteikta "pareiza" preču vērtība no kuras rēķina nodokļus. Bet nu bija jau gaidāms, kaut kādīgi tas pus arbūzs jau bija jāsakasa.
29.oktobris 2010, 21:54 | links
 
Eu, tā to'c varētu būt taisnība? Pilnīgs sviests
29.oktobris 2010, 21:54 | links
 
Mirtin, izlasīji? Domāju, ka tūlīt būšu teu ļoti vērtīks un vaidzīks.
:DDD
29.oktobris 2010, 21:38 | links
 
Šovakar velk uz nejēdzību ( manā sapratnē) aprakstu:

Rīga, 28.okt., LETA. Saeima šodien pirmajā lasījumā konceptuāli atbalstīja Finanšu ministrijas (FM) izstrādātos grozījumus likumā par pievienotās vērtības nodokli (PVN), kas paredz līdz 10 eiro (7 latiem) samazināt robežu importēto preču vērtībai, par kurām nav jāmaksā nodoklis.

Lai pārņemtu un ieviestu Eiropas Savienības direktīvu, likumā tiks noteikts, ka no PVN sa maksas atbrīvo komerciālā nolūkā importētās preces - arī preces, kas importētas pa pastu, ja to kopējā vērtība nepārsniedz 10 eiro.

Savukārt attiecībā uz preču sūtījumiem, ko no trešās valsts privātpersona sūta citai privātpersonai iekšzemē ar nosacījumu, ka šāda nosūtīšana nav komerciāla, tiks saglabāts līdz šinējais atbrīvojums no PVN - līdz 45 eiro (31,5 latiem) par sūtījumu.
......

Patlaban spēkā esošā muitas regula paredz, ka komerciāla rakstura sūtījumiem PVN netiek pie- mērots niecīgas vērtības importētajām precēm un pasta sūtījumiem līdz 150 eiro (105 latiem), kas ar likuma izmaiņām tiks attiecīgi samazināta.
29.oktobris 2010, 21:36 | links
 
Septembrī ļoti veiksmīgi no Tacklewarehouse pasūtīju. Pārsvarā man šķiet, ka nedaudz dārgāks par kabeli, bet ir lietas arī lētākas. Katrā ziņā infrastruktūra labāka - vieglāk meklēt un pārskatīt + pirmā pieredze bez jebkādām problēmām. Atnāca kkur 15 dienu laikā.
29.oktobris 2010, 19:24 | links
 
Māri, man ar tiem paniem sanāca tā, ka, pēc viņu aprēķiniem, pārdesmit bleķu papīra iepakojums un kartona kastīte sūtīšanai sver 0,5kg. Naudu atgrieza, ieturot 5%. Tipisks poļu bizness.
Raksti meilu un izsaki savu sāpi viņiem.
:)
28.oktobris 2010, 21:35 | links
 
Atnāca prece no fising-mart, biju ļoti sarūgtināts,bija nelieli defekti spolei un pirmoreiz redzēju ka rapala voblerim ir no krāsoti āķi tādā krāsā ,kā pats vobleris.Sūtu regulāri un katru reizi , kaut kas ""interesants"."Vai kādam ir bijis kaut kas līdzīgs....
28.oktobris 2010, 21:26 | links
 
a vai te Vairim mazāk vajag? lai ņem visas 16 :D
28.oktobris 2010, 12:49 | links
 
Viepli, nu ņifuja sev operatīvi :) Tu te dzīvo? :)
28.oktobris 2010, 12:48 | links
 
Martin, kā kurai precei. Un pie backorder parādās, cik min. skaita ziņā tev ir jāpērk. Es vaktēju Priekš Vaira30 krāsaino Sufix ziemas auklu, min. skaits 16 gab.
:))
28.oktobris 2010, 12:39 | links
 
Viepli, ko kabeļos nozīmē "backorderable" pie preces? man nevis vērda tulkojumu, bet gan kā tas parasti pie viņiem izpaužas un cik ilgi vidēji? :)
28.oktobris 2010, 12:35 | links
 
O,jā svarus es noteikti paņemšu ;)
20.oktobris 2010, 17:29 | links
 
mr. VIEPLIS...
...apsveicu ar darba atrašanu...;D...
19.oktobris 2010, 23:29 | links
 
es uz asara esmu noķēris tik 2 zemmērus, bet uz storm paika šosezon 90% no līdakām + uz paika paņēma 4 no 4 lielajām (virs 4kg)
19.oktobris 2010, 22:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager