Vimbas

Kuri tad gremdē,vai leišmales bezdarbnieki,vai Rīgas taukmūļi-globusi,kuri pamāca kā tīrīt zobus,ēst reņģes,nodarboties ar C&R utt...Un cien. kungs,nevajag salīdzināt braukšanu ar 250km/h ar zivju makšķerēšanu,tā nevienam dzīvību neapdraud,protams,ja neaizrijas ar asakām.....
24.aprīlis 2015, 09:34 | links
 
Nihilisms pret copmaņiem un pilsoņiem ir lielāks nekā pareizais daddijs meiģina izziņot, pareizais atradies, LV prezidentu meklē uz priekšu.
Ja būs visi likumi pareizi un tos nevadzēs pārkāpt valstij nebūs ienākumu no soda naudas.
Kas nav aizliegts likumā, tas man ir atļauts un tt.
24.aprīlis 2015, 09:48 | links
 
VISS nav pieirsts. VISS nav izzagts. :)
24.aprīlis 2015, 11:39 | links
 
Nu ok, tad es ar - Šogad Gaujā noķēru mēra sudrablasi, ķerot vimbas.. Paņēmu un palaidu viņu vaļā.. Pēc tam citi copmaņi jautāja, ko ta es tā, tādu lomu laižu vaļā..jāliek tik pie vimbām iekšā..
No otras puses es vispār nesaprotu kamdēļ Gaujā ir pilnībā aizliegts ķert spožos.. Viņi tur ir labā skaitā, to nu šogad es esmu sapratis pasēžot cītīgāk pie Gaujas. Kurš var paskaidrot?
24.aprīlis 2015, 13:17 | links
 
Kas neļauj copēt spožos, var un pat tas ir ieteicams, jo viņi ir garšīgi, es nevienu neesmu vaļa palaidis, tā lūk.
24.aprīlis 2015, 13:30 | links
 
Šodien Gaujā, pie Ādažiem, no pusdienas līdz 17, arī nācās iet otrajā makšķerēšanas reizē!? Pirmajā makšķerēšanas reizē 5 smukas 35-40cm. vimbas un amnestēti divi zemmēri. Otrajā copes reizē 4 tādas pat smukas, un bonusā, kārtējo reizi breksēns ap 800gr., grunduļi...!
Cope aktīva, otrajā reizē parasto grunteni vairs nemetu, bezjēga, fīderi visu laiku mazās vimbiņas un grunduļi raustīja, āķi no sliekām tīrīja nemitīgi!?
24.aprīlis 2015, 21:29 | links
 
Sveiks! Vai Bauskā vimba vēl ir noķērāma? Nedēļu atpakaļ ķērās tīri labi! padalaties lūdzu.
1.maijs 2015, 02:07 | links
 
Sveiks! Vai Bauskā vimba vēl ir noķērāma? Nedēļu atpakaļ ķērās tīri labi! padalaties lūdzu.

Tolsty26, 1.maijs 2015, 02:07


Ja zemāk ņem un augstāk arī ņem, kaut kā neticās, ka Bauskā būtu iztukšītis..
1.maijs 2015, 16:34 | links
 
Paldies par atbildi!
1.maijs 2015, 19:17 | links
 
Sveiks! Vai Bauskā vimba vēl ir noķērāma? Nedēļu atpakaļ ķērās tīri labi! padalaties lūdzu.

Tolsty26, 1.maijs 2015, 02:07


Vakar vienu dabuju virs Jelgavas.
2.maijs 2015, 11:24 | links
 
Vakar virs Skaistkalnes vimba ņēma lopā bet šodien ar lielu pierunāšanu.
3.maijs 2015, 19:27 | links
 
https://youtu.be/4n17Gcboz7E paskatiet šo video ,esmu šokā kas tas ir !? atvedu mājās un šitāda bārda!?
3.maijs 2015, 22:53 | links
 
https://youtu.be/4n17Gcboz7E paskatiet šo video ,esmu šokā kas tas ir !? atvedu mājās un šitāda bārda!?

nigers, 3.maijs 2015, 22:53


kaut kas līdzīgs sīkām dēlēm
3.maijs 2015, 23:24 | links
 
Nu nemaz, jau tā vimba tik sportiska nav, nāk, kā zaceps...!? Kāda jēga lielīties, tiem, kuri, tās e-ntiem desmitiem ņem, gaļinieki..., vai badā!?
Foršāk uz vimbu rēķina paņemt kādu spīdīgo, šo sezon pāris jau trāpījās...!
Lielupe sūkā...!
4.maijs 2015, 00:11 | links
 
https://youtu.be/4n17Gcboz7E paskatiet šo video ,esmu šokā kas tas ir !? atvedu mājās un šitāda bārda!?
nigers, 3.maijs 2015, 22:53


Gadījumā nebiji ielicis pie krasta dūņās uzglabāšanas tīkliņu? Man tāds skats ir bijis vasarā, zivis kamēr vēl dzīvas tikmēr caur žaunām izviltrē visas piekrastes dūņas, radību miljons
4.maijs 2015, 01:03 | links
 
Sveiks! Vakar pabiju, Bauskā vimbas ņēma lopā, spēj tik vilkt, dienu pabeidzu ar 24 vimbām, kolēģim bija 7 gabalas, visā visumā cope izdevusies, ņēma gan slieku, gan garneli, baltos ārī nesmādēja, večuks blakām trīs reizes skrēja uz mašīnu, lomā paturēju 8 gabalas, pārējās lai nārsto. Atgādināšu pērkot licenci drīkst paturēt 8 gabalas, bet tas jau katra makšķernieka ziņā! Ne asakas.
4.maijs 2015, 02:30 | links
 
Vimba visvienkāršāk noķeramā zivs. Pirmā dienā saķer cik var un pietiek!
Virsnormu ņem visi kas spēj noķert un nevajag tēlot godīgos. Man piemēram bijis nebijis cik ķer ........
Kam vajag lai ķer......
Besī lasīt tās strulbības ko tēlotāji raksta::):):):):)
4.maijs 2015, 08:39 | links
 
https://youtu.be/4n17Gcboz7E paskatiet šo video ,esmu šokā kas tas ir !? atvedu mājās un šitāda bārda!?
nigers, 3.maijs 2015, 22:53

Gadījumā nebiji ielicis pie krasta dūņās uzglabāšanas tīkliņu? Man tāds skats ir bijis vasarā, zivis kamēr vēl dzīvas tikmēr caur žaunām izviltrē visas piekrastes dūņas, radību miljons

zhivs, 4.maijs 2015, 01:03

Nu jā ,bija tā.Zivis turēju tīkliņā pie krasta! laikam sasūcās kautkādi tārpi!
4.maijs 2015, 08:42 | links
 
Bijām ar kolēģi aizbraukuši tepat pierīgā uz Lielupes ieteku jūrā. Saķērām 12 vimbas un 2 brekšus, cope diezgan aktīva. Iesaku arī citiem doties. Zivju daudz, makšķernieku arī kaudze bet vietas pietiek visiem :) Tik pa dienu cilvēki sauļojas. Uz barotavu + sliekas vai baltie.
26.augusts 2015, 12:47 | links
 
Bijām ar kolēģi aizbraukuši tepat pierīgā uz Lielupes ieteku jūrā. Saķērām 12 vimbas un 2 brekšus, cope diezgan aktīva. Iesaku arī citiem doties. Zivju daudz, makšķernieku arī kaudze bet vietas pietiek visiem :) Tik pa dienu cilvēki sauļojas. Uz barotavu + sliekas vai baltie.

Martins.A, 26.augusts 2015, 12:47


Tūliņ vairs nebūs. Vakar biju pelst. Redzēju divus roņus iepeldam grīvā. Iztīrīs ka nemetas. Ko neiztīrīs, to izdzenās:)
26.augusts 2015, 13:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager